PDA

View Full Version : Този форум се изчерпи тотално!



mgs_92
12-25-2008, 14:16
Не забелязвате ли, как всяка тема вече бива заключвана, защото е била обсъждана вече? Този форум вече не е толкова интересен както до преди няколко месеца! Не знам какво трябва да направим за да се върне интереса. Някой, ако има идея да пише... :-o

Lucho
12-25-2008, 15:30
Темите не се заключват нарочно,а причината е бъг във версията на форума - да се изкарват старите заключени теми най-отгоре ! :)

pandelka
12-25-2008, 16:30
Аз не мисля така.
Единственото станаха повече хората,които не могат да разберат останалите.
;)
За мен това е един прекрасен форум..и от части с едни прекрасни хора! :)

MakeMeLaugh
12-25-2008, 17:57
^ След това изказване те уважавам повече :smt006

Не е така. Не е в интерес на форума да се заключват/трият, елементарна логика.
Забележете причините за да се заключват.. вие само гледате в самия раздел, че има катинари, а за какво са явно не...

machoka
12-25-2008, 18:00
Темите не се заключват нарочно,а причината е бъг във версията на форума - да се изкарват старите заключени теми най-отгоре ! :)

точно така, това обаче се появява на главната страница на сайта, дето има линк 'виж последните теми от форума' - и изкарва само заключени теми, а не че всички последни се заключват )

scoobydors
12-25-2008, 20:14
Аз все още си харесвам форума. Зарежда ме с толкова положителни емоции понякога... :razz:
Верно, че има и глупави хора, които търсят начин как да се заядът или да поспамят, но все пак... :)

woshataa
12-25-2008, 21:21
за мен не се е изчерпал
докато има малоумни темички които да чета
и други малко по умни в които и да коментирам няма да кажа че се е изчерпал ..съжелявам

Lucho
12-26-2008, 10:36
Форума не се е изчерпал..това си е най-готиният форум дето го има - пускаш тема - някой ще те напсува,друг ще ти помогне...тийн свят... :)

VerryBerry
12-26-2008, 17:29
И аз не смятам,че форума се е изчерпал.Винаги има какво ново да се прочете тук,а що се отнася до заключените теми-отвори някоя и виж с кви глупости е бъкана и тогава гледай стара ли е или не.Повечето заключени теми са безмислени

cappy123
12-26-2008, 18:53
Аз не мисля така.
Единственото станаха повече хората,които не могат да разберат останалите.
;)
За мен това е един прекрасен форум..и от части с едни прекрасни хора! :)

Съгласна съм с панделката !!! :P

Всичко си е същото, просто сме повече хора !!!

Но като цяло мисля, че доста се е развил форума !!! :P

SunShinePearl
12-26-2008, 21:06
Аз все още си харесвам форума. Зарежда ме с толкова положителни емоции понякога... :razz:
Верно, че има и глупави хора, които търсят начин как да се заядът или да поспамят, но все пак... :)



на същото мнение съм :)

princesa_viki
12-28-2008, 12:49
Аз не мисля така.
Единственото станаха повече хората,които не могат да разберат останалите.
;)
За мен това е един прекрасен форум..и от части с едни прекрасни хора! :)

Съгласна съм с панделката !!! :P

Всичко си е същото, просто сме повече хора !!!

Но като цяло мисля, че доста се е развил форума !!! :P
И аз съм съгласна,но има и друго нещо.От тези повече,които са се навъдили тук,пускат все повече глупави теми!Единственото,което не ми харесва в сайта е ,че във всяка тема има задължително спам с обиди и критики към автора най-често и много малко хора,който да подходят сериозно към проблема на автора

SuNsEt
12-28-2008, 13:16
Ако не ти харесва-ходи в друг форум,но не вярвам там да е по-яко от тук. :-D

traka
12-29-2008, 06:33
Твърдо смятам, че форума не се е изчерпъл, просто се пълни с ненужни теми от сорта на "с кого", "с кой", "секс със.." и т.н. пускани по 7 пъти на ден с един и същи автор, но с различно заглавие и трови нервите на всички... За обидите и споровете, и спаменето по темите е неизбежно понякога, защото всеки се опитва да се изкара прав и не търпи критика от другите. Иначе като цяло има много теми които са добре уформени и има и ясни въпроси на които си стува да отговориш, дори има и доста прогрес в повечето потребители, което е радост за окото, но си има и досадници от които отърване няма...

За който форума е изчерпан да си търси нов, мисля че има много още какво да се види тук и да се изкоментира, стига да е правилно зададен въпроса или темата да си заслужава разискване.

mirmark
12-29-2008, 06:40
Докато има тийнове, този форум не може да се изчерпи. Винаги ще има такива, които да се вълнуват от темите в него и такива за, които те вече ще са се изчерпали. За тях има други форуми.

hgfh
12-29-2008, 19:45
За теб да , но за другите едвали . ;)

w8in4u
12-29-2008, 21:48
Форумът не се е изчерпал от няколко месеца, а от 2-3 години.
Преди беше съвсем различно. Едва ли има смисъл да коментирам, само хората, които сме били тогава тук знаем за какво говоря. Няма го разбирателството, желанието да се помогне, искреността, добрите отношения, интелигентните спорове, човещината.
Но ... така е, времената се менят, хората също.
Радвам се поне, че аз успях да хвана онези добри и задружни времена. Радвам се и за хората, с които успях да се запозная и срещите, които осъществихме. Само като си представя, че някои от тях са вече женени и ми се струва, че е било преди милиони години :)

Jumbie483
12-30-2008, 11:44
Форума не се е изчерпал..това си е най-готиният форум дето го има - пускаш тема - някой ще те напсува,друг ще ти помогне...тийн свят... :)

Най-точно казано :-D

Blab
12-30-2008, 11:56
Оф, поправи си малоумното заглавие!

HePeAJIeH
01-03-2009, 12:40
То как да е интересен след като е бъкано с комплексари..