PDA

View Full Version : Забременяване с нескъсан химен ?



keymaster
12-25-2008, 17:48
Съжелявам за глупавия въпрос, но доста се притесних ... Със приятелката ми "уж" правихме секс, но ... нея доста я болеше и не ми даде да вляза много навътре, защото е девствена, или поне беше. Мисля че не съм скъсал химена, ама никога не мога да съм сигурен. За презерватив ... да ползвахме, ама по едно време го пипнах и беше нещо мокър, а тя вече не беше влажна долу :? . Та въпросът ми е може ли дори и да се скъсал (да не дава господ) презерватива, да забременее при цял химен-нали уж функцията му е да предпазва от "недоброжелатели" и т.н. Притесних също, се защото трябваше да и дойде вчера, а днес още го няма :( Очаквам постовете ви :? :?

Bellatrix
12-25-2008, 18:02
Не, не е бременна. При цял химен няма как.
Ако си сигурен, че не си го скъсал де. При някои моми4ета не тече кръв. При мен например, не тече.
А и щом си бил с презерватив... Това, че не е била влажна,когато си го извадил, нищо не значи. Може просто да не е бил изсъхнал още?

Bellatrix
12-25-2008, 18:03
О! И по-важният въпрос: Ти изобщо свърши ли в нея?

keymaster
12-25-2008, 18:04
аз че не свърших не свърших, но нали се отделя понякога и сперма, без да се е стигнало до оргазъм ...

Vincent
12-25-2008, 21:18
Така както го обясни ти мисля, че нищо не е станало :)

keymaster
12-25-2008, 21:35
ами дано сте прави :oops: надявам се да и дойде скоро, щото ...

Mi6inka
12-26-2008, 08:31
НЕ Е БРЕМЕННА! Кажи и да спре да се притеснява кога и дали ще и дойде,защото то само от тва психическо притеснение закъснява.... сиг съм че причината да и закъснява е на психична основа!Спокойно!И повечко успех следващия път ;)

woo
12-26-2008, 09:08
край решавайте как ще се казва ... :-o

pisentseto
12-26-2008, 11:31
Не, не е бременна. При цял химен няма как.
Ако си сигурен, че не си го скъсал де. При някои моми4ета не тече кръв. При мен например, не тече.
А и щом си бил с презерватив... Това, че не е била влажна,когато си го извадил, нищо не значи. Може просто да не е бил изсъхнал още?
+1 :-D

TheRunaway
12-26-2008, 11:34
omg, и при цял химен може да се забременее, но доста трудно. ;)

scoobydors
12-26-2008, 15:00
При цял химен може да се забременее. Но ти не си свършил в нея, а и от тази предеакуялна течност едва ли е хванала.... Не се притеснявайте. :)

Kras4eto_lp
12-26-2008, 18:07
аз че не свърших не свърших, но нали се отделя понякога и сперма, без да се е стигнало до оргазъм ...
Вика му се предеякулационна течност :D А иначе не мисля че има някакъв шанс да е бременна.

Rebirthing
12-26-2008, 18:12
аз че не свърших не свърших, но нали се отделя понякога и сперма, без да се е стигнало до оргазъм ...
Вика му се предеякулационна течност :D А иначе не мисля че има някакъв шанс да е бременна.

+1

princesa_viki
12-26-2008, 18:32
Понякога,след първият път на момичето цикълът й се изменя.Така че,ако е станало нещо(ако си успял да й разкъсаш химена),може това да е причината да й закъснява.Но според мен 2-3 дни,че дори и малко повече е нормално да й закъснява или подранява.Щом си бил с презерватив и не си свършил в нея,няма никакъв шанс тя да забременее :)

Extremescream
12-26-2008, 21:58
Ако това ще те успокой,веднъж правих секс без презерватив,после ми пропусна 1 месец и след това дойде. 8-) Споко,не може да е станало нещо.