PDA

View Full Version : ПРОТЕСТИРАМ!!!



ElinoOor
12-25-2008, 17:55
NaiQkiqt - по-голям дразнител никога не е имало и няма и да има :x
Искрено моля по-висшите от мен да вземат НЯКАКВИ МЕРКИ !!
Ето в тази тема го предизвиках за да ви покажа колко е вулгарен http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=217547 ..
Съжелявам че прекрачих границата на добронамерената заплаха и обида, но този паразит ми вдига нервичките на макс :-x
Ако се разровите ще видите колко много потребители са против него ..
Стига толкова търпение НАПРАВЕТЕ НЕЩО !!

pandelka
12-25-2008, 17:56
Лошото е,че не е само той?! :)Иначе те подкрепям! :)

ger4e7y
12-25-2008, 20:19
не му се връзвай споко ;) и аз бях пуснала тема едно време че е ши.бан педе.рас щото ме дразнеше извънредно много с репликата си "незнам си кво незнам си кво станало щото аз съм най якия" .. но са вече спрях да му обръщам внимание и не ме дразни изобщо .. ;) така че те съветвам да го игнорираш и да не му се нервиш толко много :-)

scoobydors
12-25-2008, 20:21
Подкрепям! :)

machoka
12-25-2008, 21:13
Не ми вадете линкове от кофата, покажи ми къде другаде по форума нарушава правилата.

woshataa
12-25-2008, 21:20
Не ми вадете линкове от кофата, покажи ми къде другаде по форума нарушава правилата.ааа значи мен ме изтрихти щото обиждах в КОФАТА .. подчертавам там .. ама за него е "не вадете линкове от кофата" аааа не .. гениален си ..

machoka
12-26-2008, 00:51
ТЕб те изтрихме заради коренно различни неща, като например магарешкия инат. Лошо ако не си го разбрала.

LadyDy
12-26-2008, 07:06
И аз те подкрепям, ама и да го баннат той няма да се промени и пак ще е такъв идиот....

Lucho
12-26-2008, 10:39
Ми праскайте банове по IP и под мрежи и ги оставете... :x колко много коментари за един идиот :? банвайте подмрежата и забравяайте... :?

ElinoOor
12-26-2008, 14:02
добре де мачо, ама нали и в кофата има контрол?!
защо винаги става така.. тези които не заслужават ги изритвате, а най-големите глупаци си седят тука :?

5StaR
12-26-2008, 14:08
1.Oт това, което виждам аз - ти си започнала да го обиждаш, не той теб.Не съм видял да пише м..5StaR е еди-какъв-си, без причина.
2.Темата се намира в раздел кофа, при влизането в този раздел би трябвало да си забелязала, че пише -"тук няма модераторски контрол" ..
3.При нарушение на правилата на форума извън раздела "кофа", моля сигнализирай на модератор/админ и проблема ще бъде премахнат.

ElinoOor
12-26-2008, 14:16
^ идиот .. :?

п.п. а когато той ни псува по темите модовете спят нали ?!?
още в началото написах защо съм започнала първа !
ии нали имаше контрол :shock: ако сте го махнали - върнете го обратнооооооо :-o

ElinoOor
12-26-2008, 14:34
едит: прикачито се е бъгнало и ми сменя картинката 8-)

и това ако не е доказателство..

5StaR
12-26-2008, 15:12
Виж и мен ме обиждаш без да съм ти казал нищо лошо? Май ти си за бан?

пс. като не ти изнася не влизай в кофата. simple as that

woshataa
12-26-2008, 16:00
ТЕб те изтрихме заради коренно различни неща, като например магарешкия инат. Лошо ако не си го разбрала.аха благодаря за пояснението

Lqlichka1
12-26-2008, 19:25
ТЕб те изтрихме заради коренно различни неща, като например магарешкия инат. Лошо ако не си го разбрала.

И шо пък треаше да я триете?! Кфо толкос е напрайла?! Онея тъпаци, дето секи божи ден пускат по хиляди абсолютно безсмислени теми, тях кой ги разкарва?! Мамка му, тя поне имаше чуство за хумор, а не беше някфа тъпа досадница! Омфг, не знаех, че заради инат също те трият.. Земете се опрейте малко! Сяка втора тема се трие! Или под предтекст, че е тъпа, или щото на вас не ви е харесала, или шото имало не знам колко си толкова теми.. Еми като има дай да не прайм никви теми и тъпия форум да замре още повече.. Ае прейте се на модове.. Кфо ли се занимаам, се едно ше променя нещо..

woshataa
12-26-2008, 20:32
ъъ .. мерси за подкрепата .. ама не говори за мен в минало време .. не съм умряла :D че има за кво да се спори с модераторите .. иии някои администратори така е..но има ли смисъл като те си знаят тяхното :-o :booooomb:

MakeMeLaugh
12-26-2008, 20:45
Lqlichka1, спри малко с филмите.
Прекалено на сериозно се вземаш мад'ъ фак'ъ коп'ле....

След като сте 1 дол дренки, много ясно, че няма да можете да си видите грешки, та нали заради грешки сте/е изтрити/та.
Глупак не е този дето прави грешки, а дето ги повтаря! Ха!

Вземете се стегнете малко, егати лапетата сте станали, честно.

Ако се беше държала така, както сега - нямаше да е затрита. Когато решът админите тогава ще я отбанят и т.н. Стига сте мрънкали. Та вие дори не знаете как да си издействате нещо по правилния начин, пък че и с претенции, мъка, мъка..

Без излишни коментари. Това е истината.

woshataa
12-26-2008, 20:50
o wtf ти ли ше ми кажеш дали да коментирам или не ..
и да имам претенции .. щом едни си го отнасят що и други да не си понесат последиците ..
или триете само тия дето на вас ми лазят по нервите .. останалите са невинни дори да са ВИДИМО по-тъпи .. щото не са ви се набили в очите
.. бахтиии уникалните хора

MakeMeLaugh
12-26-2008, 21:08
Точно ти ли.. Има си място за простотии/глупави теми/несериозни теми в Кофата!
Ти караше наред, нищо не спазваше.
Ако профила ти беше активен, щеше да има доста доказателства.
Признай си.. не беше като "агънце".

Вие скачате високо, после свивате опашлета и другите ви виновни...

За да има последици от нещо, значи преди това е имало и случка нали?...

woshataa
12-26-2008, 21:14
чакай бе .. къде казах че съм била като агънце :-o
да ръсех си обиди .. обаче ми омръзна да се повтарям за останалите неща .. та за тва няма значение ще стана банална
и да скачам на висико .. но поне знам защо . .също така обвинявам само когато наистина има причина .. а и явно не отричаш че си триете само тези които пречат на вас м ?
и да .. точно така случката е че тоя найякия .. че тая сладкуто нз си кво са нереаааално досадни .. в кофата се пишат простотии вярно е да .. обаче те са като долни малки паразити .. повтарят едно и също .. не мислите ли че това са потребители лазещи по нервите на доста хора .. може да е само форум но не сме длъжни да им четем тъпотиите ..
на мен ми е все тая .. но като гледам реакциите доста хора са повлияни отрицателно от тях .. а вие кво .. "не ми вадете линкове от кофата
хах .. вземете и вие се осъзнайте малко а ?!

machoka
12-26-2008, 22:01
На ден се трият мнооого флудери и простаци, това че не го виждате не значи, че не се прави.

Специално ти (лошата) не знам от къде вадиш наглостта дори да го подвигнеш на въпрос, при все ужасното си държание. Какво се правиш на засегната, като 100 пъти ти писах Лс-та "кротни се, ще те банна" "престани да пишеш глупости и да обиждаш потребителите" и т.н.. (нещо, което ВЪОБЩЕ не ми влиза в задълженията да го правя) за никой не съм правил такива компромиси, не стига че те предупредих 1000 пъти, ами пак си недоволна.. а после ще ми поставя и ултиматуми "върни ми акаунта или ще спамя наред" - еми много ясно, че няма да пишеш докато не си промениш поведението. Ако не желаеш да го направиш, което е твое право - търси си друг форум да се правиш на инат.

Мисля да приключваме този спор с теб и повече да не се разпростира във всяка тема, в която ме засечеш.

Lqlichka1
12-27-2008, 15:38
Лошата, не ти се мазня, ако тва си мислиш! Нито пък те мисля за умряла, ама тк го написах, ддз 8-) То бива, бива, ама.. Ти поне си ми забавна, не си като оная пача сладкутУууУуУУу.. Мачока, найш колко ме ебаа кои потребители се трият и кои не?! Каам, че изобщо не беше справедливо! Ама заеби, нищо неа променя и да искам.. И изобщо не филмирам!

SuNsEt
12-27-2008, 16:14
:razz: :lol: И NaskoKaulitz го защитава,йеее!!! :lol: :lol:

woshataa
12-27-2008, 19:46
ще ме извините . .ама аз дори не споменах някой от вас двамата в първия си пост в темата .. за да зопчнем изобщо този спор .. кажи на скъпия ти колега да не си мисли че като кажа модератор .. винаги мисля за него .. точно той не е най значимия .. :-o :-o
иначе дам благодаря ..ъ как го каза за компромисите .. и окей да кажем че тва със спама е било тъпо и видях че няма да са получи .. хуубаво ..
а и пак повтарям не знам как реши че те преследвам из темите .. но тва си е твоя работа ..не ме бърка .. пфу :-o :booooomb:

MakeMeLaugh
12-28-2008, 09:23
О, ма ти се имаш за по-значима ли, извинете ;д;д
хахаха :)

Вече не разбра ли, че няма да се върне засега профила ти. Няма нужда да нахалстваш излишно, вкл. и фен клубът ;д да изнервяте обстановката.
С нищо не си си го заслужила, точно обратното

woshataa
12-28-2008, 17:35
умнико .. сравних ли се някъде с теб ?!?!
не съм казала че съм по-значима .. сравних те с останалите модератори господин голямото добро утро .. защото има далеч по-добри от теб в това отношение ..
относно профила .. здраве да е .. няма да умра .. а за тъй наречения ми фен клуб не съм карала никой да се застъпва за мен разбираш лии .. или а ти го напиша още няколко пъти та дано схванеш .. :-o
пък и най малкото не говорех на теб по дяволите .. :booooomb:

fire_cat
12-28-2008, 17:38
Не искам да се бъркам в споровете ви, но все пак е забранено да се обиждат модератори, така че някои просто да престанат с тази караница. :(

woshataa
12-28-2008, 17:43
Не искам да се бъркам в споровете ви, но все пак е забранено да се обиждат модератори, така че някои просто да престанат с тази караница. :(къде го обидих пряко и цветисто само ми кажи ..

fire_cat
12-28-2008, 17:47
Не искам да се бъркам в споровете ви, но все пак е забранено да се обиждат модератори, така че някои просто да престанат с тази караница. :(къде го обидих пряко и цветисто само ми кажи ..


Може и да не си го обидил, но все пак е модератор и не бива да се забъркваш в скандали с него. Пази мнението за себе си. Иначе не съм на ничия страна. Не ме нападай сега и мен!

woshataa
12-28-2008, 17:48
Не искам да се бъркам в споровете ви, но все пак е забранено да се обиждат модератори, така че някои просто да престанат с тази караница. :(къде го обидих пряко и цветисто само ми кажи ..


Може и да не си го обидил, но все пак е модератор и не бива да се забъркваш в скандали с него. Пази мнението за себе си. Иначе не съм на ничия страна. Не ме нападай сега и мен!първо .. ника ми е доста красноречив относно пола ..
второ .. много правилно каза че не трябва да се бъркаш в чужди спорове .. :)

fire_cat
12-28-2008, 17:52
Да, казах. Обаче е хубаво и някои да си знаят мястото във форума. Не искам да се карам с теб. Съжалявам, ако съм те обидила с нещо. Айде стига сме се карали сега всичките, че направихме темата на нищо. Ако има проблем да си го изясняваме отделно.

woshataa
12-28-2008, 18:00
не си ме обидила с нищо ..
относно останалото .. обикновено във форумите се изказва мнение или нещо от сорта поне .. в момента това правя и аз ..

fire_cat
12-28-2008, 18:02
не си ме обидила с нищо ..
относно останалото .. обикновено във форумите се изказва мнение или нещо от сорта поне .. в момента това правя и аз ..


Да, изказват се мнения, но по темите, а не срещу модераторите.

woshataa
12-28-2008, 18:12
има ли смисъл да спорим като аз продължа да си споря с тях и няма да взема под внимание постовете ти ?
в случая само се хабиш да пишеш ..
а и си е моя работа какво коментирам и какво не .

fire_cat
12-28-2008, 18:14
Така е, няма да споря повече с теб. Спори с тях колкото си искаш! Това не е мой проблем, нали все пак не аз печеля неприятели.

woshataa
12-28-2008, 18:19
неприятели .. аз да не съм тук че да си печеля фр-та .. тва е измежду другото .. а пък и в един форум наистина е доста страховито да имаш неприятели .. :-o

ElinoOor
01-01-2009, 17:22
мачо ще ми отговориш ли най-после ?!

Schneeflocke
01-07-2009, 22:46
мачо ще ми отговориш ли най-после ?!

Не искам да ти разбивам детските илюзии, но в този форум модераторите си подбират хората, които да наказват по други съображения, а не по поведението им. Естествено, че няма да го пипнат - нали той кара хората да пишат, да се дърпат с него из теми. Нито твоето, нито моето мнение имат някаква стойност тук. Затова спрях да обръщам внимание на нещата, които ми се струват нередни. А, да, и Дядо Коледа не съществува...