PDA

View Full Version : Смотан ли си, ако не пиеш алкохол?



morfiin
12-25-2008, 22:00
ami az prosto iskam da popitam za va6eto mnenie ... naposled1k moite priqteli se pritisnqvat 4e ako ne piqt nqma da sa ''gotini'' .. taka li e naistina ? :oops: :grin: :D :lol:

GetNasty
12-25-2008, 22:02
не.

sladkata_bebz
12-25-2008, 22:05
Според мен е точно обратното.Най-трезвеният от компанията помни всички хубави моменти от предния купон и не го боли главата.Настроението си го има и без алкохол.А за това,че било "модерно" малолетните да разказват за"великите" си снощни запивки,еми изобщо не е толкова престижно за колкото го смятат.Смешно и чак тъжно е отстрани...

scoobydors
12-25-2008, 22:05
не.

Remini
12-25-2008, 22:08
Според мен е точно обратното.Най-трезвеният от компанията помни всички хубави моменти от предния купон

И обикновенно той е най-смотания в компанията :D

В тийнейджърските години всичко е важно....пиенето,пушенето,на чина на обличане...При мен имаше готините и другите

Rofl4e
12-25-2008, 22:10
Не мисля че ако не пиеш не си готин!Точно смешниците и тъпите хора според мен пият,защото няма как да си направят веселото и се опитват с алкохола,но всъщност правят весело на трезвените защото им гледат пиянските изпълнения!

Remini
12-25-2008, 22:12
Не мисля че ако не пиеш не си готин!Точно смешниците и тъпите хора според мен пият,защото няма как да си направят веселото и се опитват с алкохола,но всъщност правят весело на трезвените защото им гледат пиянските изпълнения!

Като пораснеш голяма ще разбереш,че просто не съществуват определния като готини и смотани...Просто в тези години това е съвсем нормално...Но аз никога не съм бъзикал хората които не са пиели или пушели.Всеки сам избира как да живее.Все пак приятела не се оценява по това дали пие ,а по качествата които притежава

mariqn_sexa
12-25-2008, 22:14
Според мен е точно обратното.Най-трезвеният от компанията помни всички хубави моменти от предния купон и не го боли главата.Настроението си го има и без алкохол.А за това,че било "модерно" малолетните да разказват за"великите" си снощни запивки,еми изобщо не е толкова престижно за колкото го смятат.Смешно и чак тъжно е отстрани...


ДА ! и аз така смятам :-x :-x

sladkata_bebz
12-25-2008, 22:22
Remini,не съм съгласна с теб.Първо не пуша,никога не съм пробвала и имам не особено добрo мнение за цигарите,в компания пия най-много две бири и какво?! Да не би всичките ми приятелки,които пият и пушат доста да са ме оставили заради това.Това,че не пуша или не пия много никога не ме е спирало да си правя купона,да излизам с приятели,да си имам гадже или най-малкото не ме правят най-смотаната.Мисля,че човек може много хубаво да се забавлява и без "най-важните тийнейджарски неща".
Това е супер повърхностно и пак ще кажа,че да си се напил и напушил на 14-15 изобщо не те прави най-несмотаният!

Sladyranka14
12-25-2008, 22:24
НЕ

moon_flower
12-25-2008, 22:24
Сещам се за десетки случаи,в които най-големите гъзари,които пият алкохол и после нищо не си спомнят стават за посмешище,а този,който не е пил е ценен най-много от другите хора и се издига в очите им.Рано или късно въпросните "гъзари" губят популярността си и стават за смях.Поне това доказват случаите,които аз знам.
Така че да пиеш не те прави готин.Това,което те прави готин е истинската ти същност.Не е нужно да правиш нещо,което не ти доставя удоволствие само защото другите го правят. :)

HardlyAwakened
12-25-2008, 22:34
Бомба въпрос.Аз пия рядко, по купони само, и не се чувствам смотан ;)

angelcheeee_93
12-25-2008, 22:41
Абсолютно Не!

woshataa
12-25-2008, 22:42
не казвам че не пия
не казвам че съм ангелче
обааче пия когато съм в компания с повод .. за настроение
а не защото така е модерно :-o
не защото някой ми е казал .. тъпа си щото няма да се напиеш с нас
абе много са зле тия дето се мислят за голямата работа като са изпили една бутилка водка .. ии айй УуУ кой съм аз .. :booooomb:

RAWRRR
12-25-2008, 22:45
хехе,интересна зависимост между ник и въпрос :)

53downfall
12-25-2008, 22:46
Брей отново 90% от обшеството тук е против алкохола...
Пък много ще ми е интересно как ще идете на нова година на купон и ще кажете 4е ще я карате на сок4е...
:razz: В реалното (не виртуалното) теен общество си задрастен ако не пиеш,а за да не пиеш и да не си задръстен трябва да си мноооого добър манипулатор като накараш пия4ите,ама вси4ки да изглеждат смешни пред моми4етата.

Disrespect
12-25-2008, 22:47
да, смотан си
най-големия ретард си
всички ще те сочат с пръст и ще ти се смеят

ScionOfStorm
12-25-2008, 22:49
Брей отново 90% от обшеството тук е против алкохола...
Пък много ще ми е интересно как ще идете на нова година на купон и ще кажете 4е ще я карате на сок4е...
:razz: В реалното (не виртуалното) теен общество си задрастен ако не пиеш,а за да не пиеш и да не си задръстен трябва да си мноооого добър манипулатор като накараш пия4ите,ама вси4ки да изглеждат смешни пред моми4етата.

хахаххаха

да ти имам обкръжението тогава, честно ;) и логиката също.

аз го правя това, тъй че нека не ти е толкова интересно вече:)

Canis_Dirus
12-25-2008, 22:51
много ясно, че който не пие е смотан.
Който не пуши също е смотан.
Който не друса е смотан!
Който не се eбe на 14 е смотан!
Който няма телефон за 1000 лева е смотан!
Който не псува учителите си и не ги бие е смотан!
Който не псува родителите си на майка е смотан!

Бъдете лоши! Ходете в Амор! Пийте, друсайте и се чукайте в кенефа! Парите за това откраднете от чантата на мама! На излизане да не забравите да напсувате баща си!

RAWRRR
12-25-2008, 22:51
Брей отново 90% от обшеството тук е против алкохола...
Пък много ще ми е интересно как ще идете на нова година на купон и ще кажете 4е ще я карате на сок4е...
:razz: В реалното (не виртуалното) теен общество си задрастен ако не пиеш,а за да не пиеш и да не си задръстен трябва да си мноооого добър манипулатор като накараш пия4ите,ама вси4ки да изглеждат смешни пред моми4етата.

трезвения поне може да го вдига
:)

53downfall
12-25-2008, 22:55
много ясно, че който не пие е смотан.
Който не пуши също е смотан.
Който не друса е смотан!
Който не се e** на 14 е смотан!
Който няма телефон за 1000 лева е смотан!
Който не псува учителите си и не ги бие е смотан!
Който не псува родителите си на майка е смотан!

Бъдете лоши! Ходете в Амор! Пийте, друсайте и се чукайте в кенефа! Парите за това откраднете от чантата на мама! На излизане да не забравите да напсувате баща си!

Лошото е 4е в сърказма ти има много истина :)

53downfall
12-25-2008, 22:56
Брей отново 90% от обшеството тук е против алкохола...
Пък много ще ми е интересно как ще идете на нова година на купон и ще кажете 4е ще я карате на сок4е...
:razz: В реалното (не виртуалното) теен общество си задрастен ако не пиеш,а за да не пиеш и да не си задръстен трябва да си мноооого добър манипулатор като накараш пия4ите,ама вси4ки да изглеждат смешни пред моми4етата.

трезвения поне може да го вдига
:)

Малий как се бях натряскал 1 ве4ер и се прибирам късно и реших да си набия една ръ4на и нямах много проблеми :)

OtherDimension
12-25-2008, 22:57
зависи
ако си човек, който е такъв, за какъвто го смятат хората - смотан си

RAWRRR
12-25-2008, 23:02
Брей отново 90% от обшеството тук е против алкохола...
Пък много ще ми е интересно как ще идете на нова година на купон и ще кажете 4е ще я карате на сок4е...
:razz: В реалното (не виртуалното) теен общество си задрастен ако не пиеш,а за да не пиеш и да не си задръстен трябва да си мноооого добър манипулатор като накараш пия4ите,ама вси4ки да изглеждат смешни пред моми4етата.

трезвения поне може да го вдига
:)

Малий как се бях натряскал 1 ве4ер и се прибирам късно и реших да си набия една ръ4на и нямах много проблеми :)

има извесна разлика,между това да си легнеш на леглото да си плюеш на ръката и това,пред теб да има коленичило момиче,което да те чака

затова,ако ще пием за престиж,нека да е мъничко,защото иначе стават гафове в сюблимния момент..и както се казва,се удавяш в края на реката :)

TERRORMACHINE
12-25-2008, 23:05
Брей отново 90% от обшеството тук е против алкохола...
Пък много ще ми е интересно как ще идете на нова година на купон и ще кажете 4е ще я карате на сок4е...
:razz: В реалното (не виртуалното) теен общество си задрастен ако не пиеш,а за да не пиеш и да не си задръстен трябва да си мноооого добър манипулатор като накараш пия4ите,ама вси4ки да изглеждат смешни пред моми4етата.Темата не е за или против алкохола, а дали си готин ако пиеш алкохол!!!

LiveFlower
12-25-2008, 23:06
В днешно време,да.Такава е младеща,такъв е живота.И колкото и да се лъжете и да се праите на светци,че сте против алкохола бла-бла-бла айде не тия :)
За жалост малко останаха свесните хорица,които не ги интересува само пиенето и пушенето,и да се прай'ш на готин.

Decu
12-25-2008, 23:09
Готиното е да си направиш кефа без алкохол/наркотици и сЕкви други бози. ;)

fc
12-25-2008, 23:13
Ей ******** ********* *********** ******* ще се спрете ли ве? Само глупости дрънкате. Като почнете да играете някакви личности дето не сте направо откачам. Във форума сте едни а на вън съвсем различни. В повечето ситуации ако се напиеш те смятат за готин, жалко, не жалко такова е положението. А това, че след време готините хора не са готини си е друг въпрос, говорим за момента.
53downfall каза много интересни неща.

cherinka
12-25-2008, 23:15
МНОГО ЩЕ СИ СМОТАН АКО НЕ СЕ НАПИВАШ ДО БЕЗ ГРАНИЦИ!
ПРОСТО ВСИЧКИ, КОИТО НЕ ПИЯТ АЛКОХОЛ СА ЕБАТИ СКАПАНЯЦИТЕ!










:D :D

imaginaryyy
12-26-2008, 00:00
Смотани са тея, които пият, за да не са смотани :)

LizZz
12-26-2008, 01:31
Ставаш много ЯК!

meropu
12-26-2008, 08:10
Според мен е точно обратното.Най-трезвеният от компанията помни всички хубави моменти от предния купон и не го боли главата.Настроението си го има и без алкохол.А за това,че било "модерно" малолетните да разказват за"великите" си снощни запивки,еми изобщо не е толкова престижно за колкото го смятат.Смешно и чак тъжно е отстрани...

+ 1 8)

MartyParty
12-26-2008, 08:51
С Цветето имахме подобен спор-така и не разбрахме кой е прав и кой крив.Хората имат различни причини за да пият.Да,повечето пият ,за да се правят на "готини",като под това розбираш "големи".

kurupta
12-26-2008, 09:02
Ти и твойте приятели да не би да сте на по 13? Ебати акъла дето го имате. Естествено, че в днешно време ако не пиеш алкохол си балък, но изобщо не трябва да те топли какво мислят другите "гъзари". Оставяй ги да си мрът там.

Иначе аз до миналата година смятах, че алкохола е вреден, не трябва да се пие и т.н., но да ти кажа - не съжалявам, че почнах да пия. Поне не пуша, а и нямам никакви намерения да почвам. ;}

Boot
12-26-2008, 09:18
Ама факт е, че е супер гадно да си единствения трезвен сред пияни. Не знам тая нова година как ще я преживея :?

gren
12-26-2008, 10:07
естествено, че не си нищо по-малко от този дето се е напил като свиня вечерта...това е мн грешно мислене...и за мен странно но някой които сега навлизат в пубертета си мислят че като пият, пушат стават големите мъже или съответно жени...

jghgh
12-26-2008, 10:20
Такаааа.. тея теми ми бъркат в... да. Естествено пак клишета, пак простотии - като видиш заглавието се сещаш какво ще прочетеш вътре.

SofiaRegularCunt си го каза - тия дето се правят пред аверите си на големи пиячи, а иначе сами дори една бира няма да си купят, са смотани. Тези хора обикновено сами се принуждават да пият в компания за да се чувстват част от групата. Това обикновено се приема за лошо, но наистина като си сам, а всички други пият, ти е малко трудно да устоиш и почваш да проявяваш конформизъм... и си пийваш и ти... :?
Както и да е, лично аз съм устоявала да не пия, а всички около мен го правеха, но не е особено приятно - на подпийналите и най-глупавите неща са им забавни и си малко ненамясто там, ако и ти не си повдигнеш градуса.

Друго мнение, което ми хареса беше на едно момиче, ама не ми се ровят пак 3 страници за да й видя ника, затова по памет ще й напиша мнението - "Смотани са тия, които пият за да не са смотани" ;) Датс дъ тру!

Едно от готините мнения беше и на IX - просто каза доста от нещата, които и аз смятах да кажа... таа - който си мисли, че е задължително невъзможно да стоиш "на сокче", докато другите са на водка, много се лъже... не отричам(е) че е трудно, но се случва.

И общо взето да кажа нещо и аз - хората не сме толкова силни, за колкото се представяме. Не държим толкова на себе си, колкото го изкарваме. Тия първите коментирали с хилядата удивителни "О0оо НЕЕЕЕЕЕ, ТОЧНО ОБРАТНОТУУУУУУУУУ!!!!!!!" нека се позамислят дали пък не са се поддавали под натиска (несъзнателния натиск!) на другите - епа гледат ги пиячите че са весели, засмЕни, кефят се... на наш'те госпожички не им се пие, ама... пийват, че иначе тъпня, няма как да се включат в разговора.. Т'ва трябва да ги направи смотани? Ами да, донякъде. Но може и да се оправдае - човещинка си е (нали все пак и на мен ми се е случвало, а уверена съм, и на вас)

Би трябвало да има сиво положение - не само черно и бяло - смотано и несмотано - има различни ситуации, сила на волята, проява на конформизъм и т.н., не всичко е свързано с подчинение и самопотъпкване - който не схваща да си отваря психологията за 9ти клас. Доста от нещата, които правим "против" волята си (силно казано) са с вътрешен характер, т.е. все пак го пожелаваме, поискваме го и се чувстваме добре от това.* Тук вече се намесва и това, че всеки човек е различен, индивидуално за всеки е това доколко се поддава, доколко това му прави кеф, доколко го смята за самопотъпкване, докъде си е сложил границите и т.н.

*То е като да си прецениш - "Как по-добре ще се почувствам? Ако направя компромис със себе си и се почувствам част от групата (човекаът е социално животно!) или ако не направя компромис и държа на своето?"

Lysander
12-26-2008, 10:30
Такаааа.. тея теми ми бъркат... да. Естествено пак клишета, пак простотии - като видиш заглавието се сещаш какво ще прочетеш вътре.

SofiaRegularCunt си го каза - тия дето се правят пред аверите си на големи пиячи, а иначе сами дори една бира няма да си купят, са смотани. Тези хора обикновено сами се принуждават да пият в компания за да се чувстват част от групата. Това обикновено се приема за лошо, но наистина като си сам, а всички други пият, ти е малко трудно да устоиш и почваш да проявяваш конформизъм... и си пийваш и ти... :?
Както и да е, лично аз съм устоявала да не пия, а всички около мен го правеха, но не е особено приятно - на подпийналите и най-глупавите неща са им забавни и си малко ненамясто там, ако и ти не си повдигнеш градуса.

Друго мнение, което ми хареса беше на едно момиче, ама не ми се ровят пак 3 страници за да я цитирам правилно, затова я карам по памет - "смотани са тия, които пият за да не са смотани" ;) Датс дъ тру!

Едно от готините мнения беше и на IX - просто каза доста от нещата, които и аз смятах да кажа... таа - който си мисли, че е задължително невъзможно да стоиш "на сокче", докато другите са на водка, много се лъже... не отричам(е) че е трудно, но се случва.

И общо взето да кажа нещо и аз - хората не сме толкова силни, за колкото се представяме. Не държим толкова на себе си, колкото го изкарваме. Тия първите коментирали с хилядата удивителни "О0оо НЕЕЕЕЕЕ, ТОЧНО ОБРАТНОТУУУУУУУУУ!!!!!!!" нека се позамислят дали пък не са се поддавали под натиска (несъзнателния натиск!) на другите - епа гледат ги - весели, засмЕни, кефят се... на наш'те госпожички не им се пие, ама... пийват, че иначе тъпня. Т'ва трябва да ги направи смотани? Ами да, донякъде. Но може и да се оправдае - човещинка си е (нали все пак и на мен ми се е случвало)

Би трябвало да има сиво положение - не само черно и бяло - смотано и несмотано - има си ситуации, сила на волята, конформизъм, и т.н., не всичко е свързано с подчинение и самопотъпкване - който не схваща да си отваря психологията за 9ти клас - доста от нещата, които правим "против" волята си (силно казано) са с вътрешен характер, т.е. все пак го пожелаваме.

Толкова реда написани и нищо не ти се разбира. Май бая си объркана и ти не знаеш на чия страна си.

До автора: Не, не си смотан всичко зависи от това как ти виждаш нещата. Не позволявай на другите да влиаят на твоята собсвтвена преценка.

jghgh
12-26-2008, 10:34
епа тамън си го едитнах да е по-разбрано и ти си взел че си ме куотнал

дали пък ме ебе?
имах предвид че няма само черно и бяло
не съм изразила категорична позиция или тва, или онова

Bianca
12-26-2008, 10:41
Готиното е да си направиш кефа без алкохол/наркотици и сЕкви други бози. ;)
;-)
Просто това показва, че ако не си пиян или друсан, не можеш да се забавляваш. В повечето случаи, разбира се.

Canis_Dirus
12-26-2008, 10:44
Аз ще си взема бутилка Джим или Джак и ще си изкарам яко...

вие пийте сокче, вода, сперма или витамини... не ме е**...

По-добре Джони. Някак ирландските по ми вървят чисти. Това американските са повече за лонгдринкс. И от Джони няма махмурлук.

kobrichka
12-26-2008, 11:07
Не смятам,че човек е смотан ако не пие. Човек може да си направи кефа и без алкохол,това си зависи от човека.

HardcoreSyndrome
12-26-2008, 11:07
Хора всякакви. Решаваш да пиеш или не САМ! Айде са ако някой ти каже, скочи от покрива, иначе си смотан, ще го направиш ли? Въпрос е на личен избор, ако ти си мислиш, че си смотан, когато не пиеш...ми твоя воля.Друг е въпроса, че когато около теб има един куп пияни хора и ти гледаш малко тъпо, защото не си в техния филм.

SuNsEt
12-26-2008, 11:40
Няма да са готини според кой?Това са глупости...Много е яко да се напиеш като свиня на някой купон и после да не помниш нищо,нали?тогава си се доказал като голяяяяям.Хахаха...

TheRunaway
12-26-2008, 11:46
Алкохола трябва да се пие със желание, а не да те бутат да го пиеш, за да си гъзар. ;)

crazyteengirl
12-26-2008, 11:47
Това дали да пиеш или не не е ли личен избор ? :-o
По темата:Не мисля,че си смотан,ако не пиеш! :)

RullzZz
12-26-2008, 12:08
Не мисля че ако не пиеш си по-смотан от другите,лично аз като отида някъде на събиране,рожден ден или нещо от тоя сорт се размазвам от алкохол ма тва не ме прави по голям гъзар от другите,точно обратното само се излагам

yahhooo
12-26-2008, 12:18
ami az prosto iskam da popitam za va6eto mnenie ... naposled1k moite priqteli se pritisnqvat 4e ako ne piqt nqma da sa ''gotini'' .. taka li e naistina ? :oops: :grin: :D :lol:

Ти ако имаш 10 годинки аз трябва да съм на 40.Кажи на твоите приятели да пият минерална вода така ще са супер мега хипер готини.

Mamut
12-26-2008, 13:18
в повечето случаи (мои наблюдения) тези които не пият са пълни загубеняци както и тези които се правят на 'виж кой съм' вследствие на 1 шише водка.

Dumb
12-26-2008, 15:37
хехе,интересна зависимост между ник и въпрос :)
Взе ми думите от устата.
Темата е глупава и има поне 100 такива и във всички пише едно и също.

Spider4eto
12-26-2008, 17:02
Както ти казаха по-горе смотани са само тия, които пият за да не са смотани, явно алкохола и цигарите са единственото нещо, с което могат да изпъкнат я в добра, я в лоша светлина, по скоро лоша. Но нищо и тези, които се напиват до забрава трябва да ги има, забавно е да ги гледаш.

SsLaDyRkb95
12-26-2008, 17:11
ДААААААААААААА

woshataa
12-26-2008, 17:12
ДАААААААААААААИ РЪЦЕТЕ ВСИЧКИ ГОРЕЕЕ ..

Spider4eto
12-26-2008, 17:13
ДААААААААААААА Обоснови се :)

Spider4eto
12-26-2008, 17:23
ДААААААААААААА Обоснови се :)Като се напия ще те пребия,ок??????? Не мисля, че на теб говорих :)

Spider4eto
12-26-2008, 17:38
Има ли някаква връзка?

SsLaDyRkb95
12-26-2008, 17:47
ДААААААААААААА Обоснови се :)

ами значи има много начини:

1. защото фсички пият ие небнормално да не пиеш
2. щото е яко следователо ако пиеш си як, ако не не си
3. и много други нмо не ми се пише

но всеки си има мнение и аз рабирам и твоето ако го обосновеш :)

Spider4eto
12-26-2008, 17:56
ДААААААААААААА Обоснови се :)

ами значи има много начини:

1. защото фсички пият ие небнормално да не пиеш
2. щото е яко следователо ако пиеш си як, ако не не си
3. и много други нмо не ми се пише

но всеки си има мнение и аз рабирам и твоето ако го обосновеш :) Както казах да правиш нещо, само защото другите го правят е безкрайно тъпо и жалко. Т. 1 ако всички почнат да ядат лайна, тоя който не яде ще е задръстен, така ли? Т.2 Не мисля, че точно алкохола те прави як, има мн други яки неща, с които можеш да станеш як. Аз пия, но не защото другите го правят, не защото ще изглеждам по-готина или нещо такова, а защото ми харесва, защото ми доставя радост :) . А и е много смешно когато ти седиш и си пиеш по малко, а тоя до тебе се е освинил и не знае на кой свят е, и дрънка глупости. Само веднъж съм била в такова състояние и не виждам нищо яко в него, става за посмешище :D

woshataa
12-26-2008, 17:56
ДААААААААААААА Обоснови се :)

ами значи има много начини:

1. защото фсички пият ие небнормално да не пиеш
2. щото е яко следователо ако пиеш си як, ако не не си
3. и много други нмо не ми се пише

но всеки си има мнение и аз рабирам и твоето ако го обосновеш :)пич научи се да пишеш

SsLaDyRkb95
12-26-2008, 17:58
ДААААААААААААА Обоснови се :)

ами значи има много начини:

1. защото фсички пият ие небнормално да не пиеш
2. щото е яко следователо ако пиеш си як, ако не не си
3. и много други нмо не ми се пише

но всеки си има мнение и аз рабирам и твоето ако го обосновеш :)пич научи се да пишеш

пич ас мога да пиша ама испускъм букфи :)

woshataa
12-26-2008, 18:00
ДААААААААААААА Обоснови се :)

ами значи има много начини:

1. защото фсички пият ие небнормално да не пиеш
2. щото е яко следователо ако пиеш си як, ако не не си
3. и много други нмо не ми се пише

но всеки си има мнение и аз рабирам и твоето ако го обосновеш :)пич научи се да пишеш

пич ас мога да пиша ама испускъм букфи :)хващам бас че не си по умен от прасето на аватара ти .. ае лека вечер

SsLaDyRkb95
12-26-2008, 18:04
ДААААААААААААА Обоснови се :)

ами значи има много начини:

1. защото фсички пият ие небнормално да не пиеш
2. щото е яко следователо ако пиеш си як, ако не не си
3. и много други нмо не ми се пише

но всеки си има мнение и аз рабирам и твоето ако го обосновеш :)пич научи се да пишеш

пич ас мога да пиша ама испускъм букфи :)хващам бас че не си по умен от прасето на аватара ти .. ае лека вечер

чи праситу си има име бейй ПРАСЧОоо и сам умна!

Dumb
12-26-2008, 18:34
ДААААААААААААА Обоснови се :)

ами значи има много начини:

1. защото фсички пият ие небнормално да не пиеш
2. щото е яко следователо ако пиеш си як, ако не не си
3. и много други нмо не ми се пише

но всеки си има мнение и аз рабирам и твоето ако го обосновеш :)
Тоя акаунт е няква ебавка, нали?

ScionOfStorm
12-26-2008, 18:51
^ аха

SsLaDyRkb95
12-26-2008, 18:53
ДААААААААААААА Обоснови се :)

ами значи има много начини:

1. защото фсички пият ие небнормално да не пиеш
2. щото е яко следователо ако пиеш си як, ако не не си
3. и много други нмо не ми се пише

но всеки си има мнение и аз рабирам и твоето ако го обосновеш :)
Тоя акаунт е няква ебавка, нали?

що мислите така?

ScionOfStorm
12-26-2008, 18:54
щото не си добра артистка/добър артист ;р

Lucho
12-26-2008, 18:57
Едва ли,но алкохола е неизменна част от купона...;)

dudumaster
12-26-2008, 18:58
не важно смотан ли си или не сичко трее се употребява но със мярка, трябва да правиш квото ти е на сърце е на да пиеш или да пушиш щото е модерно и сички около теб го правят :)

dudumaster
12-26-2008, 18:59
ДААААААААААААА Обоснови се :)

ами значи има много начини:

1. защото фсички пият ие небнормално да не пиеш
2. щото е яко следователо ако пиеш си як, ако не не си
3. и много други нмо не ми се пише

но всеки си има мнение и аз рабирам и твоето ако го обосновеш :)
Тоя акаунт е няква ебавка, нали?

що мислите така?

Е тая е 95 мноо ясно че мисли че я яко да си пиян кат свиня и да не помниш кой те е прибрал у вас :D

Lucho
12-26-2008, 19:08
Ехе...когат' и аз бях на 13 и мен ми беше кеф да си сложа водка в колата,и никой да не усети.... :) ех,а беше време... :razz:

SsLaDyRkb95
12-26-2008, 19:08
щото не си добра артистка/добър артист ;р

ти си баааааааааааси якия :) :-)

ScionOfStorm
12-26-2008, 19:14
йееееееееей :grin: :grin:

SsLaDyRkb95
12-26-2008, 19:21
йееееееееей :grin: :grin:

не бе сериозноо, много ме радваш, не че има голямо значение 8-) :-) :D :-) :lol:

cherinka
12-27-2008, 07:56
естествено, че всеки препил свински някога в миналото си ще посъветва другите, че това нещо не е хубаво 8-)
Оставете го автора да си сгреши сам, та после да си знае кво да прави..
Лесно е даваш акъл, трудно е да го чуеш...

kuklichka_bg
12-27-2008, 08:30
От една страна да ама от друга е мега тапо когато сте се събрали хора и сички пият и само един не пие.Не казвам да се напива ама

democratos
12-27-2008, 09:40
Твърдо против пиенето!
Човек трябва да е трезвен винаги! Ами ако стане земетресение или пожар и всички са пияни до козирката...? Не, трябва да има разумно мислещи хора, които не се поддават на плътски изкушения!
Сух режим ни трябва! 8)
http://store.picbg.net/pubpic/EA/E6/a52aa80b3f93eae6.jpg

TERRORMACHINE
12-27-2008, 10:22
Твърдо против пиенето!
Човек трябва да е трезвен винаги! Ами ако стане земетресение или пожар и всички са пияни до козирката...? Не, трябва да има разумно мислещи хора, които не се поддават на плътски изкушения!
Сух режим ни трябва! 8)
http://store.picbg.net/pubpic/EA/E6/a52aa80b3f93eae6.jpg
:shock: :shock: :shock:

SummeRLove08
12-27-2008, 12:32
Въобще не смятам, че ако не пиеш си смотан. Казвам го защото нито аз, нито добрите ми приятели пият когато се съберем и никак не се смятаме за смотани. Прекарваме си супер. :wink:

ScionOfStorm
12-27-2008, 12:50
хаххххаха, демократос пак е отхвърчал.. :lol:

XcwetiX
12-27-2008, 14:32
Да бе само "най-готините" пият..омръзнало ми е от бълъци дето се мислят за много яки ,защото пият..Дето се вика :"И лудия бяга от пияния" :D хора осъзнайте се... :shock:

lleranza
12-27-2008, 16:28
Твърдо против пиенето!
Човек трябва да е трезвен винаги! Ами ако стане земетресение или пожар и всички са пияни до козирката...? Не, трябва да има разумно мислещи хора, които не се поддават на плътски изкушения!
Сух режим ни трябва! 8)
http://store.picbg.net/pubpic/EA/E6/a52aa80b3f93eae6.jpg


AXAX XAXAXA
AX
XA XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
A TAKA SAMO HEROIN 8)

gabi_94
12-27-2008, 17:20
ами аз не се мисля за смотана като не пия и не пуша, ама не мога да променя мнението на тези, които го правят. Просто ако искаш да си модерен и "елитен" ще трябва да се пропиеш :D

БЪДИ СМОТАН, НЕ ПИЙ И НЕ ПУШИ!!!!!!!! =; :wink: :P

Spider4eto
12-27-2008, 17:23
а защото ми харесва, защото ми доставя радост

Доставя ти радост да пиеш? :shock: Както ми доставя радост да ям луканка, така ми доставя радост да пия. Не всичко естествено от водка и джин ми се повръща, а и има мн неща, които не съм пробвала, но да пия ром ми доставя радост и удоволствие, дам :)

OregorN
12-27-2008, 17:29
Един приятел твърди че като бил на купон с компания той пиел също толкова,колкото и останалите...казва че така печелил авторитет...

Това до колко е вярно само тези,който са опитвали могат да кажат...ако си спомнят нещо де 8-)

При мене положението е много добре :) ни пуша,ни пия...Обаче когато се ядосам глътвам по малко концентрат.

psychopath
12-27-2008, 17:33
democratos e mrudnal

sladka__droga
12-27-2008, 20:28
Не,не си смотан.Но както казаха част от хората с алкохол винаги е по-забавно.Повдига ти се настроението,почват се танци и ако всички са си пийнали си става голям купон.
Не казвам,че без алкохол неможе да се забавляваме,ама със си е съвсем друго ;).
Аре тва да се прайш на газар и да пиеш все пред другите,а във вас и една бира да не помирисваш си е тъпо,заклеам се.

Абе да живее алкохола !! :-P :-P

Spider4eto
12-27-2008, 20:32
Не разбирам келешите набор 93+ на базата на какъв опит говорят? Аз съм набор 92 моля моля 8-)

Mbp3eJlaH
12-27-2008, 20:33
Не разбирам келешите набор 93+ на базата на какъв опит говорят?

te sigurno po opitni ot nas 8-)

Teenajer_993
12-27-2008, 20:44
Според мен това , че пиеш не те прави престижен или готин.Не е важно какъв си, важно е да си добър човек.

Spider4eto
12-27-2008, 20:47
Не разбирам келешите набор 93+ на базата на какъв опит говорят? Аз съм набор 92 моля моля 8-)
Да,ама пак си лапе Е да, не е като да имам ОГРОМЕН опит с пиенето, но знам, че алкохол на гладно НЕ, и че рома е доооста добър :D

SWASTlCA
12-27-2008, 21:54
Смотан си, ако мислиш, че да не пиеш алкохол е смотано.

Valhala
12-28-2008, 00:00
За съжаление ще отбележа,че в очите на голяма част от днешната младеж
ако не пиеш си смотан...Но това не е важно,важното е как се определяш ТИ :)

yuyuto
12-28-2008, 19:28
Не, напротив... Над другите си - отстоял си на изкушението тип "ако не пия, ще ме обявят за слабохарактерен и ще ми се присмиват, затова трябва и аз да пия" ...

0riginalSin
12-28-2008, 22:01
смотан си ако си мислиш, че си смотан, защото не пиеш алкохол 8)

Deadlock
12-28-2008, 22:31
не ми се четат зависимостите, които сте измислили (:
смотан си, ако си смотан. да живеят простичките истини!

BurningIce
12-29-2008, 11:59
не казвам че не пия
не казвам че съм ангелче
обааче пия когато съм в компания с повод .. за настроение
а не защото така е модерно :-o
не защото някой ми е казал .. тъпа си щото няма да се напиеш с нас
абе много са зле тия дето се мислят за голямата работа като са изпили една бутилка водка .. ии айй УуУ кой съм аз .. :booooomb:

Напълно те подкрепям.По принцип съм заоградена от момчета(приятели),които пият и пушат, но аз не съм превържаник.Когато ми се пие-пия,но ако някой ми каже "пии защото ако не го направиш си загубенячка" бих му ударила един словестен шамар,но не и да пия!

psychopath
12-29-2008, 12:30
темата pwnz :razz:

BqlaLiniq
12-30-2008, 18:25
Щом пускаш такива теми значи си смотан..Аз от къде да знам смотан ли си или не си 8-)

chill
12-31-2008, 13:19
Ако си смотан и да пиеш и да не пиеш се тая. Алкохола не те прави нещо повече от другите,напротив..амаа много малко хора мислят така

pLaMmMmM
12-31-2008, 13:45
Ако си смотан и да пиеш и да не пиеш се тая. Алкохола не те прави нещо повече от другите,напротив..амаа много малко хора мислят така

+1

it_ends_tonight_
12-31-2008, 14:35
Вчера останах безмълвна, когато на касата касиерката ни пита "Вие цяла вечер на безалкохолно ли ще карате" ? ОМГ! Що за тъпотия - точно ТЕ - възрастните да ни дуднат на главата колко опасно е всичко, като алкохол, цигари, трева и лоша компания. А точно ТЕ да ни питат подигравателно няма ли да пием на Нова година... Ами не, няма да пием, мамка му.

mistake
12-31-2008, 15:13
Има разлика между това да пиеш 1-2 бири за настроение и това да се налепиш като свиня. Значи тези които не пропускат купон без да се налепят и "да си направят кефа" като след купона прегръщат тоалетната чиния просто не използват достатъчно мозъчето си. За пушачите - не мога да кажа нищо лошо...в крайна сметка всичко си започва от неподтиснатото любопитсво. Но никой не може да бъде определен като смотан или готин по това дали пие или не.

MusicIsTheKey
01-01-2009, 11:50
Пък много ще ми е интересно как ще идете на нова година на купон и ще кажете 4е ще я карате на сок4е..

Щом ти е интересно, нека ти обясня, не беше трудно.

- Какво ще пиеш?
- Кола.
- А някакъв алкохол?
- Не, само кола.

Пийнала съм само една глътка шампанско и въпреки това си прекарах страхотно.
Много жалка картинка са хората, които не могат да се забавляват без алкохол и пият, за да "им е весело", "за настроението".

metallica1
01-01-2009, 13:05
ДААА, Смотаняко!

BqlaLiniq
01-01-2009, 13:48
Значи сега ще го обясня по най-логичния начин...за който дори и някой известен ъъ..професор не би се сетил..
Аз забравих за кво говора ама иначе ви обяснявам..ам слушайте си ме :lol:
Касиерката е имала в предвид дали няма да пиете по 1-2 чашки, а не да се наливате...С две думи (май са повече де) никой възрастен не е казвал не пийте..те искат да не пием много..иначе кво пречи 1-2 бири за настроение да речем..
И като казах настроение ако си някой по-срамежлив и не говориш много 1-2 ленти или 1-2 бири там нещо и се отпускаш и ставаш забавен..
Тоест ако си си забавен и не си срамежлив няма нужда да пиеш, ако не си никой не те кара да се наливаш, а просто 1-2... ;)
бтв не знам защо ама са ми супер смешни 7-8-9 клас натряскани като говеда...има едни дето всяко голямо си взимат бири..смешна картинка :)

SiegHeil
01-01-2009, 13:52
смотан си, ако си смотан. да живеят простичките истини!

V1k1tYyY
01-01-2009, 15:00
Аман от тия въпроси вече..Ако мислиш, че трябва да пиеш з,а да бъдеш добре приеман от хората ,те тресат яко комплекси.Пиенето е..нормално в нашата възраст-смисъл, че доста тийнове го правят и не е нищо шокиращо.Но това и не значи ,че всички трябва да го правят маа му стара!Всички тези които познавам и си пишат по скайповете "как се натряскахме снощии братлетаа" са комплексари.Уважавам хората ,които пият, но не се срещат такива изцепк по профилите им и не всеки на света знае ,че са попрекалили с чашките миналата вечер.Аз навършвам 15 след 4 дена,пия само в компания и не се напивам-не ме е срам да кажа като ме попитат ,че не пия.Е,85 % от познатите ми не пият ,но щом стане дума за алкохол в компанията ,те говорят най-много. и това са КОМПЛЕКСИ бе хора ,това не е да си готин.
Просто бъдете такива каквито сте.Ако пиете-окей.ако не пиете-така да бъде.но да не близвате алкохол и да претендирате, че се наливате или пък да пиете и да разгласявате на целия свят ,с надеждата че ще се издигнете в очите на другите-това е жалко.

deni15
01-01-2009, 15:26
Ми аз не мисля така.Аз например пия за настроение и в повечето случаи съм яко надрусана но не винаги е модерно да пиеш.Понякога е и доста срамно...

SexYLipS
01-01-2009, 16:37
не определено :? т'ва са глупости

bettyt0
01-01-2009, 17:37
що пък да си смотан ... а тези които пият кви аре.. са :x