PDA

View Full Version : Маша



n0va_s1m_tYk
12-25-2008, 21:59
Тъй като косата ми е дълга и ефекта от машата не се запазва дълго, може ли да ми кажете какво мога да използвам за да не ми се разваля толкова бързо прическата... Не ми се иска да използвам лак, защото косата става като на клечки и не седи толкова естествено :D Вакса или крем- гел е по- доброто решение. И изобщо, момичета с дълги коси - как запазвате ефекта от прическата възможно най- дълго?

angelcheeee_93
12-25-2008, 22:04
:D Вакса или крем- гел е по- доброто решение. И изобщо, момичета с дълги коси - как запазвате ефекта от прическата възможно най- дълго?[/quote]

ами ти сама си отговори на въпроса.Аз лично за по-дълготраен ефект използвам лак на тафт и ми върши работа,нз защо ти си останала недоволна.Е,всъщност при всяка коса действа различно :)
както казах вече ползвам черен тафт :)

n0va_s1m_tYk
12-25-2008, 22:08
Aми аз я имам същата, но не ми харесва ква ми е косата след като я напръскам... :D та за това ми е въпроса.. ии очаквам съвети :oops:

Goddess
12-25-2008, 22:15
Aми аз я имам същата, но не ми харесва ква ми е косата след като я напръскам... :D та за това ми е въпроса.. ии очаквам съвети :oops:
Pryskai q otdale4e, za da ne se splastqva. :) I az izpolzvam 4erniq Taft i nqmam oplakvaniq.I moqta kosa e baq dylga, pyk i prava...

P.P.Sorry za latinicata, ne sym si na moq komputyr.

dead_princess
12-26-2008, 07:42
вакса