PDA

View Full Version : има ли такъв начин?



hAshoo
12-26-2008, 06:21
начи искам да имам дете,само че без майка..имам предвид след 5-6 години искам да имам едно дете,обаче някоя жена да ми роди и после да се маха..ест аз ще и платя обаче има ли специално название за това и колко ще ми струва?

а това що не искам да има майка си е щото искам да си го възпитавам по мой си начин и не искам да имам жена да ми държи сметка :)

krem4et0
12-26-2008, 09:05
Матка под наем?

kalpazanka
12-26-2008, 09:34
^Мда, само дето у нас (май) още не е гласуван такъв закон. Търси си сурогатна майка в Америка.

hAshoo
12-26-2008, 09:58
Да го тълкувам така :

Искам да наеба някоя и да ми изроди детето и после да се маха срещу запалщане :Д

kalpazanka
12-26-2008, 12:05
Носи ти детето срещу заплащане, не се маха срещу заплащане. Може би няма да позволи да я н**беш, а ще иска ин-витро. Въпреки че даваш парите, може да не е съгласна да е интимна с теб! /Нали знаеш, че рядко се стига до бременност от едно сношение :) /

darla
12-26-2008, 12:12
^da,taka e.Makar,4e spored men o6te si mlad,sled godini 6te se vlubi6 i 6te iska6 sobstveno semeistvo.

hAshoo
12-26-2008, 13:05
А иначе кви пари струва това инвитро :)

А семейство найстина не искам,с жените не мога да се разбирам като съм повече от 1 месец с тях :0

sexita
12-26-2008, 13:29
eBay: да си купиш бебе


8-месечно бебе бе обявено за продан от родители си на страниците на eBay, съобщава немското издание Die Welt.

Обявата, която двамата родители пуснали в събота, разяснява че продават бебето си “защото плаче твърде много... То е дълго 70см. И можете да го получите в кърпа или в детска количка”.

Странната шега, обаче може да им струва много повече от 1 евро (обявената цена на бебето), след като няколко потребители на eBay забелязали офертата и се свързали с германската полиция, която започнала разследване срещу младото семейсво по обвинения за трафик на деца и отнела за неопределен период родителските им права.



Успокояващо е, че за близо двата часа, през които обявата е била активна, никой не проявил интерес. Това вероятно се дължи и на бързата реакция на екипа на eBay, който свалил своевременно абсурдната обява от страниците си.

Впрочем този случай не е прецедент в историята на онлайн предажбите – в края на 2003 британка бе осъдена на 10 години затвор, след като също се опита да продаде бебето си, през 2007 бразилец опита да продаде жена си чрез eBay, a наскоро австралиец дори опита да продаде собствения си живот.

kalpazanka
12-26-2008, 16:32
А иначе кви пари струва това инвитро :)

А семейство наИстина не искам,с жените не мога да се разбирам като съм повече от 1 месец с тях :0
Потърси в ценоразписите на център по репродуктивно здраве!

На колко си?!

darla
12-26-2008, 16:46
^vseki opit struva po okolo 5 000 lv,obiknoveno sa neobhodimi po 3 opita,za da ima uspeh

kalpazanka
12-26-2008, 16:50
И съответно мадамата да е наблъскана с хормони, за да има повече яйцеклетки при пункцията. Което автоматично вдига цената на "услугата". В крайна сметка ще ти излезе по-евтино да сключиш брак, да си направиш бебе с някоя мадама, да я изкараш невменяема при бракоразводното дело и да спечелиш правата над детето.
:-D
Моят филм е с по-вълнуващ сценарий!

traka
12-27-2008, 06:06
Авторе разби ме..., кое те кара да си мислиш, че няма такива жени които и да козируват. Не е никак трудно да си намериш жена мълчалива, която да не ти се меси в работата дори и като родител. Общо взето печелиш домакиня пък си гледаш детето. Не искам да те питам как ше се справиш с едно пеленаче, все пак си иска много грижи, които са си инстинкт на майката и е хубаво да я има. Никак не е трудно да откриеш една заблодена овчица, много ги има... Все пак едно време жената е нямала право на глас във възпитанието на децата, има хора които още я поддържат тази философия.

hAshoo
12-27-2008, 06:25
Авторе разби ме..., кое те кара да си мислиш, че няма такива жени които и да козируват. Не е никак трудно да си намериш жена мълчалива, която да не ти се меси в работата дори и като родител. Общо взето печелиш домакиня пък си гледаш детето. Не искам да те питам как ше се справиш с едно пеленаче, все пак си иска много грижи, които са си инстинкт на майката и е хубаво да я има. Никак не е трудно да откриеш една заблодена овчица, много ги има... Все пак едно време жената е нямала право на глас във възпитанието на децата, има хора които още я поддържат тази философия.

Е то тва през 1920 е мо..в нашия град всичко,което е моя набор е курви мулета или някви цайсати дето говорят само за магазини дрехи втора употреба.. :-o

traka
12-27-2008, 07:00
Абе ше намериш и твоята половинка, дето като и скръцнеш със зъби ше се крие под леглото... За всеки валк си има пътници, така че ... Не виждам защо и за теб да няма някъде една жена :)

hAshoo
12-27-2008, 07:37
Е добре,мерси.След 5 години живот и здраве ще пиша пак кво е станало.Иначе съм на почти 18 години,ама се замислям от ся. :-P

FelisDirus
12-28-2008, 12:18
Е добре,мерси.След 5 години живот и здраве ще пиша пак кво е станало.Иначе съм на почти 18 години,ама се замислям от ся. :-P


пухльо... :?


P.S.
това не е гальовно обръщение, а думата, която се получава от 'путьо' и 'мухльо' :)

BlackWings
01-09-2009, 18:07
Кви са тея цинизми , "Искам да я наеба , да ми роди дете и да се маха" ? Я си седни на гъза малко и изчакай да пораснеш , току виж ти дойде акъла.

mirmark
01-10-2009, 12:08
Поредния идиот. Толкова му е неясно как се гледа дете, че драска само глупости.