PDA

View Full Version : Против скуката!!!



beiho
12-26-2008, 09:33
Когато постоянно сте с гаджето си не ви ли става скучно и не искате ли малко разнообразие, защото става наистина банално.На моята леко и е омръзнало, пък май и аз чувствам същото, понеже и в училище и в скайп постоянно си говорим, а чувствам, че я обичам, но скуката си казва думата и просто не ми липсва толкова много, когато не сме заедно. Така, искам да напишете някои съвети как да се преборя с това и как връзката ни да се освежи!

vikito1994
12-26-2008, 09:41
ами според мен спрете да се виждате за околко седмица и след това ще се почувствате много по-добре ;)

aka6a_vamp
12-26-2008, 09:42
Никога не ми беше скучно с него...

pandelka
12-26-2008, 09:43
Еми .. често се случва това "леко омръзване" но е нормално след като не спирате да си говорите.Може би трябва малко да намалите вижданията си и разговорите ии ще усетите,че започвате да си липсвате ; )) ..!

PLuScHeTo
12-26-2008, 09:46
Не ми е скучно, когато съм с него :)

NaNa_SladuRana
12-26-2008, 10:17
понякога....

kobrichka
12-26-2008, 12:29
Никога не ми е било скучно с него.

Jumbie483
12-26-2008, 12:42
Винаги намираме начин за забавление или за прогонване на скуката, а когато сме заедно това не е нужно, защото никога не ни доскучава. Той е човек (пък и аз може би съм същата) който има уникално чувство за хумор и дори в най-тъпия момент ще намери да се избазика с нещо.
Иначе на теб ти пропоръчвам (както и останалите) да не се виждате няколко дни и след това ще видиш, че няма да ви е скучно.. :-o

nejnaDROGA
12-26-2008, 12:46
Ако обичаш човека до теб няма как да ти е скучно с него :? Дори всеки ден да правите едно и също просто не може да ти е скучно!!! :?

vikito1994
12-26-2008, 13:14
Ако обичаш човека до теб няма как да ти е скучно с него :? Дори всеки ден да правите едно и също просто не може да ти е скучно!!! :? ...що пак дане може

nejnaDROGA
12-26-2008, 14:40
Ако обичаш човека до теб няма как да ти е скучно с него :? Дори всеки ден да правите едно и също просто не може да ти е скучно!!! :? ...що пак дане може
Следвам ти логиката:А що пък да може?!

Как подяволите може да ти е СКУЧНО с ЛЮБИМИЯ ЧОВЕК?! :shock: Тук не говорим за най-обикновен приятел,а за половинката ти ... Ако наистина обичаш някого няма как да ти е скучно с него дори ако всеки ден ходите на едни и същи места и правите едни и същи неща!!!

beiho
12-26-2008, 19:05
Ако обичаш човека до теб няма как да ти е скучно с него :? Дори всеки ден да правите едно и също просто не може да ти е скучно!!! :? ...що пак дане може
Следвам ти логиката:А що пък да може?!

Как подяволите може да ти е СКУЧНО с ЛЮБИМИЯ ЧОВЕК?! :shock: Тук не говорим за най-обикновен приятел,а за половинката ти ... Ако наистина обичаш някого няма как да ти е скучно с него дори ако всеки ден ходите на едни и същи места и правите едни и същи неща!!!


Виж не говорим за това.Не ми омръзва да правя с нея каквото и да е, но да говоря постоянно с нея....просто не остават теми за споделяне и става една монотонност и баналност! Уважавам мнението ти, защото не аз съм този, на когото му доскучава, а приятелката ми. И все пак искаш да кажеш, че не ме обича толкова, колкото аз нея ли?

nejnaDROGA
12-26-2008, 19:26
Ако обичаш човека до теб няма как да ти е скучно с него :? Дори всеки ден да правите едно и също просто не може да ти е скучно!!! :? ...що пак дане може
Следвам ти логиката:А що пък да може?!

Как подяволите може да ти е СКУЧНО с ЛЮБИМИЯ ЧОВЕК?! :shock: Тук не говорим за най-обикновен приятел,а за половинката ти ... Ако наистина обичаш някого няма как да ти е скучно с него дори ако всеки ден ходите на едни и същи места и правите едни и същи неща!!!


Виж не говорим за това.Не ми омръзва да правя с нея каквото и да е, но да говоря постоянно с нея....просто не остават теми за споделяне и става една монотонност и баналност! Уважавам мнението ти, защото не аз съм този, на когото му доскучава, а приятелката ми. И все пак искаш да кажеш, че не ме обича толкова, колкото аз нея ли?
Няма как да ти се изчерпат темите за разговор!!!
Не съм казала,че не те обича,но просто не ми е ясно как може да ви е скучно заедно?!Познавам хора,които са заедно от по 3-4 години,заедно са постоянно (без времето,в което момичетата са на училище,т.е. по около 18 часа всеки ден) и не си писват ... Аз също съм била 2 години с едно момче,всеки ден правехме едно и също (на даскало,после на кафе,после в тях да гледаме някой филм и накрая на по бира),но никога не ни е било скучно,нито пък сме изчерпвали темите ни за разговор ... :?

SunShinePearl
12-26-2008, 20:45
nqmam si gadje :grin:

fe6an4eto0
12-26-2008, 20:49
Понякога но винаги гледам да разведря положението :grin: