PDA

View Full Version : Подарявам малко кученце



Swinkenhoffer
12-26-2008, 10:50
Еми... намерихме го днеска в един кашон до нас и не ми даде сърце да го оставя на студа. :( Не мога да го взема, защото вече имам 3 песа. :D Ако някой проявява интерес - да казва. Голям сладур е, дундест и игрив. :D Момченце.

http://i80.photobucket.com/albums/j187/katunka/HPIM2670.jpg?t=1230292060

http://i80.photobucket.com/albums/j187/katunka/HPIM2675.jpg?t=1230292126

http://i80.photobucket.com/albums/j187/katunka/26692677.jpg?t=1230292141

Става въпрос за София.

Riot
12-26-2008, 10:51
ако беше момиченце щяхме да измислим нещо

Swinkenhoffer
12-26-2008, 10:55
ако беше момиченце щяхме да измислим нещо
ти си извратен... и момиченце да беше - нямаше да ти го дам. :D

Canis_Dirus
12-26-2008, 11:04
Абе имаше тука един дето взимаше такива малки кученца и котенца. Ника му май беше Choveka_s_pitona...

Decu
12-26-2008, 11:12
^ Кой си ти, че да решаваш?!?!?!?
Много е сладко. :)) ще разпитам днес дали някой го иска.

SuNsEt
12-26-2008, 11:20
Много е сладко!Найстина бих искала да го взема,обаче майка ми няма да се съгласи... :( Дано го подариш на някой,който ще се грижи за него с много любов. :)

Jamalska
12-26-2008, 11:27
Тук опита ли? http://bezdom.info .Ама верно внимавай с човека с питона и другите змии.

Swinkenhoffer
12-26-2008, 11:51
Jamalska, мерси. И там ще пробвам.

Благодаря за подкрепата. 8-) На глобал особено. :D

Sladyranka14
12-26-2008, 11:55
Тук също можеш да пуснеш обява http://dog.bg/forum/index.php/board,55.0.html
Много те моля внимателно подбирай на кого ще го дадеш!
Късмет на малкия дано му намерите добри стопани!
:-)

HardcoreSyndrome
12-26-2008, 12:17
Глобал, защо трябва да си толкова смотан.
Аз ще разпитам няколко човека, ако някой има възможност да го вземе, преди да си го дала, ще пиша. Ако не успех! :)

Bianca
12-26-2008, 12:28
Спрете се, бе. Global в действителност се изказва доста тъпо, ама и вие не се правете, че ви пука. Просто ви е страх, че ще ви нападнат. :?
Не мога да приютя това кученце, но и да можех – не бих.

HardcoreSyndrome
12-26-2008, 12:31
Спрете се, бе. Global в действителност се изказва доста тъпо, ама и вие не се правете, че ви пука. Просто ви е страх, че ще ви нападнат. :?
Не мога да приютя това кученце, но и да можех – не бих.
Виж са, има хора на които им пука! Толкова ли е невероятно, че някой иска да помогне?!

Bianca
12-26-2008, 12:34
Спрете се, бе. Global в действителност се изказва доста тъпо, ама и вие не се правете, че ви пука. Просто ви е страх, че ще ви нападнат. :?
Не мога да приютя това кученце, но и да можех – не бих.
Виж са, има хора на които им пука! Толкова ли е невероятно, че някой иска да помогне?!
Еми, да помагат. Аз не забелязвам някой да се е заел.. Допадат ми състрадателни хора, обаче под състрадание не разбирам "Ау, колко е сладинко, горкичкото кученце!". Под състрадание разбирам действия, не думи. И то лицемерни. ;)

GetNasty
12-26-2008, 13:13
Бих го взела, но не съм от София. Ако има някакъв начин да стигне до Ямбол, няма проблем.

Blab
12-26-2008, 13:24
Да псуваме хората, които по Коледа се сещали за сирачетата, но да милеем за кученцето, оу, оу, милинкото. :(
Вярно е сладко, който има възможност, нека го вземе, ама да се правите на тооолкова угрижени за някакво пале? Хех.

Lucho
12-26-2008, 13:31
Намери ми едно хъски дето се подарява и го взимам отмах 8)

Swinkenhoffer
12-26-2008, 13:34
Да псуваме хората, които по Коледа се сещали за сирачетата, но да милеем за кученцето, оу, оу, милинкото. :(
Вярно е сладко, който има възможност, нека го вземе, ама да се правите на тооолкова угрижени за някакво пале? Хех.
Да, повече ми е жал за палето, отколкото би ми било жал за тебе, ако те видя гола и боса на улицата. Проблем ли има?

GetNasty, ако не намерим друг, ще го изпратим до Ямбол... някак. :D

GetNasty
12-26-2008, 14:05
Да псуваме хората, които по Коледа се сещали за сирачетата, но да милеем за кученцето, оу, оу, милинкото. :(
Вярно е сладко, който има възможност, нека го вземе, ама да се правите на тооолкова угрижени за някакво пале? Хех.
Да, повече ми е жал за палето, отколкото би ми било жал за тебе, ако те видя гола и боса на улицата. Проблем ли има?

GetNasty, ако не намерим друг, ще го изпратим до Ямбол... някак. :D

Съгласна. 8-)

OtherDimension
12-26-2008, 14:12
Да псуваме хората, които по Коледа се сещали за сирачетата, но да милеем за кученцето, оу, оу, милинкото. :(
Вярно е сладко, който има възможност, нека го вземе, ама да се правите на тооолкова угрижени за някакво пале? Хех.
Да, повече ми е жал за палето, отколкото би ми било жал за тебе, ако те видя гола и боса на улицата. Проблем ли има?

ами не, всеки си има определен капацитет :)

Boot
12-26-2008, 15:18
Естествено, че ще ми е повече жал за кучето, от колкото за разни неприятни хора.


И бтв - порчето би помогнала на кученцето дори и да не беше Коледа, какви са тези неадекватни сравнения? И няма да си залъже съвестта за една година напред, както се случва с кампаниите за сирачета по Коледа. Айде стига глупости.

SsLaDyRkb95
12-26-2008, 16:11
аз ши го зема , в дружба сам, иши ми лс са разбирем :)

babity
12-27-2008, 16:23
Авторке, виж избери си най - подходящия стопанин, който ще ти е и най - удобен за ревизии. Човека с питона би трябвало да е в чужбинско, но все пак никога не се знае какви извратеняци има... Ако ще пътува някъде надалече можем да съберем парички да го заведеш.

Swinkenhoffer
12-27-2008, 17:19
Авторке, виж избери си най - подходящия стопанин, който ще ти е и най - удобен за ревизии. Човека с питона би трябвало да е в чужбинско, но все пак никога не се знае какви извратеняци има... Ако ще пътува някъде надалече можем да съберем парички да го заведеш.
:mrgreen:
Честно казано няма кандидати за Трифон, единствената ми надежда е GetNasty за момента. Не ми прилича на човек, който си гледа анаконди и комодски варани. :D Много ми се иска да попадне на добри хора, защото е голям симпатяга. :(
Ако му се наложи да пътешества, съм решила да жертвам от собствените финанси. 8-)

babity
12-27-2008, 17:31
Авторке, виж избери си най - подходящия стопанин, който ще ти е и най - удобен за ревизии. Човека с питона би трябвало да е в чужбинско, но все пак никога не се знае какви извратеняци има... Ако ще пътува някъде надалече можем да съберем парички да го заведеш.
:mrgreen:
Честно казано няма кандидати за Трифон, единствената ми надежда е GetNasty за момента. Не ми прилича на човек, който си гледа анаконди и комодски варани. :D Много ми се иска да попадне на добри хора, защото е голям симпатяга. :(
Ако му се наложи да пътешества, съм решила да жертвам от собствените финанси. 8-)

Ако му напускаш повече обяви, шансът е по - голям. И гледай обявата да е сълзлива.

GetNasty
12-27-2008, 17:40
Авторке, виж избери си най - подходящия стопанин, който ще ти е и най - удобен за ревизии. Човека с питона би трябвало да е в чужбинско, но все пак никога не се знае какви извратеняци има... Ако ще пътува някъде надалече можем да съберем парички да го заведеш.
:mrgreen:
Честно казано няма кандидати за Трифон, единствената ми надежда е GetNasty за момента. Не ми прилича на човек, който си гледа анаконди и комодски варани. :D Много ми се иска да попадне на добри хора, защото е голям симпатяга. :(
Ако му се наложи да пътешества, съм решила да жертвам от собствените финанси. 8-)

Спокойно, не си гледам такива неща. 8-) Единствения звяр в къщи е брат ми, ама ще го обучим него. 8-)

Beau
12-27-2008, 23:05
аз ши го зема , в дружба сам, иши ми лс са разбирем :) :-o

Swinkenhoffer
12-29-2008, 11:35
Аз да споделя, че му намерихме собственици.. ще живее с едно симпатично момче и приятелката му.
Доста ми е мъчно за него, ама няма как. :(