PDA

View Full Version : Възможно ли е.. ?



Guestt
12-26-2008, 15:49
Здравейте всички! Ще изразя проблема си в няколко реда без да се впускам в подробности.Ето го и него - значи с приятелката ми имахме непредвиден полов акт в неделя (беше за няколко минутки без да свършвам в нея) и за да не се притесняваме реших да и купя ескапел(това стана в понеделник),тя го изпи и всичко беше наред, докато вчера вечерта(четвъртак) не ми каза, че и се гади и след това цяла нощ не можа да спи. Искам да ви попитам дали това се е случвало при някой от вас и какви мерки трябва да се вземат? и другият въпрос - Възможно ли е това да е страничен ефект на хапчето? :-k

girl_in_black
12-26-2008, 15:56
Лекарството си има листовка, в която са описани и страничните ефекти.Мога само да ти кажа, че сте постъпили изключително глупаво-първо го правите без презерватив и без да мислите, после след като е било за няколко минути и не си свършвал в нея, защо е пила Ескапел-това да не са ви бонбони бе мама му стара?

x3eme
12-26-2008, 15:56
kato se govori za posledici ot ESKAPEL nikoi ne slu6a :?

OpenedSky
12-26-2008, 16:04
И за к'во си и взел Ескапел , като не си свършил в нея и защо преди това тя не си направи тест за бременност ?

angelcheeee_93
12-26-2008, 16:05
kato se govori za posledici ot ESKAPEL nikoi ne slu6a :?

+правилно и между другото ,ако си мислиш че това е бременност,не мисля 4е е .Може и да е ,но симптомите не се появяват след ден/два а на 2 или 3-тия месец...нека да си направи тест,друго не и остава!

amatorium
12-29-2008, 15:43
Momentalno prestani da pravish sex, dokato ne porasnesh oshte malko. :-)

LovelyGirl
12-29-2008, 16:18
защо преди това тя не си направи тест за бременност ?

Те са го правили в неделя! И да е станало нещо,няма да отчете!
И да е бременна,кво,ще пие ескапел и бебето ще се махне ли?

nymphadora
12-29-2008, 16:29
защо преди това тя не си направи тест за бременност ?

Те са го правили в неделя! И да е станало нещо,няма да отчете!
И да е бременна,кво,ще пие ескапел и бебето ще се махне ли?


и аз това се чудя :smt102

SoAfraid
12-29-2008, 18:07
Какво да кажа, поредната тъпа тема. Се едно да наливаш вода извън чашата и да искаш в чашата да има вода, същата работа и с ебането ВИ.

DevilWish
12-29-2008, 19:39
Първо, че това е ефект на хапчето, второ, че тя не може да има такива симпоми ако е бременна даже, защото те идват, чак след 2рия, 3тия месец ;)

w8in4u
12-29-2008, 22:27
Страничните ефекти са от хапчето. Наистина четете си листовките преди да взимате подобни медикаменти. И гледайте да не ги взимате често тия хапчета, защото могат да имат много неприятни последици.

atscata
12-29-2008, 22:39
Правили сте секс 5 мин. и не си свършил в нея и след тва си и дал Ескапеле :-o еми евала братле това е невероятно сериозна и добре обмислена постъпка :?

soul1199
12-29-2008, 22:41
kato se govori za posledici ot ESKAPEL nikoi ne slu6a :?

+правилно и между другото ,ако си мислиш че това е бременност,не мисля 4е е .Може и да е ,но симптомите не се появяват след ден/два а на 2 или 3-тия месец...нека да си направи тест,друго не и остава!

XXX_f
12-29-2008, 22:44
Колкото и да те упреквам, времето няма да се върне. според мен това е страничен ефект.За успокоение прочетете листовката

DrIVchan
12-29-2008, 23:37
"Възможно ли е.. ?" Vsu6tnost da si travestit li?Mmmda vuzmojno e.
Голям си простак.. детето е необразовано и затова си пита най чисто сърдечно. Какво има да го храниш така. Това че още не е учило за половата система по биология не го прави травестит :(

SoAfraid
12-30-2008, 01:18
"Възможно ли е.. ?" Vsu6tnost da si travestit li?Mmmda vuzmojno e.
Голям си простак.. детето е необразовано и затова си пита най чисто сърдечно. Какво има да го храниш така. Това че още не е учило за половата система по биология не го прави травестит :(

Той тогава малоумен ли е, след като не е свършил в нея зако да пие ескапеле приятелката му е... да види какъв е вкуса ли? И като е необразовано дете каде тръгнало секс да прави е... защитаваш грешната страна браточка!