PDA

View Full Version : Това вече минава всякакви граници



NaskoKaulitz
12-26-2008, 17:08
Относно потребителя sladky2008.Пуска теми, целящи обиди, а всяко нейно мнение е от рода на "да ти умре майката, бащата, целия род".Не разбира от дума, от нормален тон, ПОСТОЯННО обижда и проклина.Мисля че трябва да вземете мерки.Целта ми не е просто на я "натопя", а да спре да проклина и обижда, не че е единствена, но нейното минава всякаква граница

SuNsEt
12-26-2008, 17:20
Дам и аз забелязах,че се прави на интересна...

Lucho
12-26-2008, 17:21
И...добре де ? Нали е кофа ? Нали е кретенизъм..ама хем сърби,хем боли...а ?

pandelka
12-26-2008, 17:22
И...добре де ? Нали е кофа ? Нали е кретенизъм..ама хем сърби,хем боли...а ?

И кво толкова като е кофа. И там трябва да има малко ред.Това вече нейното не може да се търпи.

PiruBloodz
12-26-2008, 17:23
И...добре де ? Нали е кофа ? Нали е кретенизъм..ама хем сърби,хем боли...а ?

Ти пък тихо, че......

И аз искам да я бан-нат, но пак ще се върне :(

NaskoKaulitz
12-26-2008, 17:23
И...добре де ? Нали е кофа ? Нали е кретенизъм..ама хем сърби,хем боли...а ?
"Тук се публикуват всички кретении, които ви дойдат на акъла. Без цензура, без контрол над съдържанието... и все пак в определени граници :)"
А тя отдавна ги прекрачи

Andito0o
12-26-2008, 17:23
да и да и баннат и двата профила и 2008 и 2009

просто прекали тая кучка,мина сякви граници

ElinoOor
12-26-2008, 17:26
Подкрепям! :)

SuNsEt
12-26-2008, 17:31
Само забележете,това е тема посветена на нея.Сигурно е много горда...Наско,що просто не прати едно ЛС на някой мод или на Админите?

Lucho
12-26-2008, 17:56
Да разбирам ли,че когато вас ви обиждат ви е неприятно,но вие можете да обиждате ? :-o Защото винаги е така...не мислим когато ние правим нещо,но като ни се върне на нас - надигаме вой чак до небето...нали ?

Schneeflocke
12-26-2008, 20:22
Да разбирам ли,че когато вас ви обиждат ви е неприятно,но вие можете да обиждате ? :-o Защото винаги е така...не мислим когато ние правим нещо,но като ни се върне на нас - надигаме вой чак до небето...нали ?

Всичко си има граници. Аз си признавам, че съм кучка понякога, но пожелания за смърт на семейството и т.н. са просто недопустими! А и тя/той не пише само в Кофата, защото не влизам там, а съм виждала такива неща....

Lysit0
12-27-2008, 06:21
Относно потребителя sladky2008.Пуска теми, целящи обиди, а всяко нейно мнение е от рода на "да ти умре майката, бащата, целия род".Не разбира от дума, от нормален тон, ПОСТОЯННО обижда и проклина.Мисля че трябва да вземете мерки.Целта ми не е просто на я "натопя", а да спре да проклина и обижда, не че е единствена, но нейното минава всякаква граница
8-) ,a защо му обръщаш внимание въобще? :-D
След като те дразни го игнорирай ;)

Jumbie483
12-27-2008, 09:57
^^ съгласна
Щом целия форум обръща внимание на една пикла, тя ще продължава все в същия дух.
Не се занимавайте с нея и ще види, че простотията вече не е интересна...

Lucho
12-27-2008, 10:14
Не може да не се обръща внимание...как така ? Тя ще продължи да си пише глупости,и да дразни хората...бан на всеки по IP...и това е ! 70 000-ден форум ще се занимава с някаква идиотка...хайде стига!

Jumbie483
12-27-2008, 10:30
^^ ми като напише някоя простотия, не всички да я цитират и да казват колко е тъпа.. Не може ли просто да я оставят и да се правят, че не забелязват глупостите и.
Явно тя само това цели - да и се обръща внимание.

Lysit0
12-27-2008, 12:56
Не може да не се обръща внимание...как така ? Тя ще продължи да си пише глупости,и да дразни хората...бан на всеки по IP...и това е ! 70 000-ден форум ще се занимава с някаква идиотка...хайде стига!



^^ ''Колега'' 8-) ....като я баннат,тя ще си смени windolsa и ще се регне на ново...каква е файдата тогава :?: :?: Щом те дразни някой просто не му обръщай внимание ;)

LiveFlower
12-27-2008, 13:09
Ех,Наско виж какви времена настъпиха,виж сега на нас какво ни беше,когато ти спамеше и флуудеше като нея. :?

Lucho
12-27-2008, 13:14
Не може да не се обръща внимание...как така ? Тя ще продължи да си пише глупости,и да дразни хората...бан на всеки по IP...и това е ! 70 000-ден форум ще се занимава с някаква идиотка...хайде стига!



^^ ''Колега'' 8-) ....като я баннат,тя ще си смени windolsa и ще се регне на ново...каква е файдата тогава :?: :?: Щом те дразни някой просто не му обръщай внимание ;)
То така,ама ти като я гледаш,даваш ли им толкова акъл ? Това е за умни хора ! :)

pandelka
12-27-2008, 14:55
Не може да не се обръща внимание...как така ? Тя ще продължи да си пише глупости,и да дразни хората...бан на всеки по IP...и това е ! 70 000-ден форум ще се занимава с някаква идиотка...хайде стига!



^^ ''Колега'' 8-) ....като я баннат,тя ще си смени windolsa и ще се регне на ново...каква е файдата тогава :?: :?:

:razz: няма нужда да сменям windolsa..имам 1000 абоната в скаип и до сега само от там съм си праила профили и тоя IP от които пиша сега Не е мой и дреме ми на п****та ако ме баннат :lol: веднага ще се появи друго sladky и тогава му мислете :x

Нещо заплахи ли отправяш .. ? :lol:

Jumbie483
12-27-2008, 15:18
Не може да не се обръща внимание...как така ? Тя ще продължи да си пише глупости,и да дразни хората...бан на всеки по IP...и това е ! 70 000-ден форум ще се занимава с някаква идиотка...хайде стига!



^^ ''Колега'' 8-) ....като я баннат,тя ще си смени windolsa и ще се регне на ново...каква е файдата тогава :?: :?:

:razz: няма нужда да сменям windolsa..имам 1000 абоната в скаип и до сега само от там съм си праила профили и тоя IP от които пиша сега Не е мой и дреме ми на п****та ако ме баннат :lol: веднага ще се появи друго sladky и тогава му мислете :x

Нещо заплахи ли отправяш .. ? :lol:

защо въобще и обръщаш внимание ?! ето за това тя продължава с простотията..пфф :-x

pandelka
12-27-2008, 16:08
Не може да не се обръща внимание...как така ? Тя ще продължи да си пише глупости,и да дразни хората...бан на всеки по IP...и това е ! 70 000-ден форум ще се занимава с някаква идиотка...хайде стига!



^^ ''Колега'' 8-) ....като я баннат,тя ще си смени windolsa и ще се регне на ново...каква е файдата тогава :?: :?:

:razz: няма нужда да сменям windolsa..имам 1000 абоната в скаип и до сега само от там съм си праила профили и тоя IP от които пиша сега Не е мой и дреме ми на п****та ако ме баннат :lol: веднага ще се появи друго sladky и тогава му мислете :x

Нещо заплахи ли отправяш .. ? :lol:

защо въобще и обръщаш внимание ?! ето за това тя продължава с простотията..пфф :-x

Щото ..такава простотия не съм виждала като нейната.Извинявай ама колкото и да я игнорирам и да се правя,че не ми пука какво говори,няма как да не ми направи впечатление като напише някъде "да ти умре майката,бащата " или който и да е там от семейството.Айде да има норми все пак! ;)

Lucho
12-27-2008, 16:11
Аха...значи не ти дреме...ама ти си глупава като галош бе,момиче...едва ли знаеш какво е IP...я не се прави на умна,че точно такива като тебе сте най-жалките к***и... :razz:

temari1785
01-09-2009, 19:20
Ти пък.....sladky2008 ти правела проблеми....Ти виж NaiQkiq , пък после говори. :(

NaskoKaulitz
01-09-2009, 21:26
Ти пък.....sladky2008 ти правела проблеми....Ти виж NaiQkiq , пък после говори. :(Най-якия го ОБОЖАВАМ :)

Lysit0
01-10-2009, 08:48
NaskoKaulitz и Lucho... като ви дразнят кретените престанете и вие да пишете в teenproblem.net :-D :-D

Аха...значи не ти дреме...ама ти си глупава като галош бе,момиче...едва ли знаеш какво е IP...я не се прави на умна,че точно такива като тебе сте най-жалките к***и...
По-жалки в този форум ,от теб и Raybeez
НЯМА :-D 8-)