PDA

View Full Version : Парола на компютъра.



Bianca
12-26-2008, 19:17
Дааа, даа, знам, че съм пълен абориген относно компютри. -.-
Та, как да си сложа парола на компютъра? :D За Виста става въпрос. :) Просто ми омръзна да ми се ровят във файловете и да ми нарушават личното пространство. :)


*Грешен раздел
Точка 1 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

Blab
12-26-2008, 19:21
И да използвам темата:
Ако даден акаунт(различен от администратор) има парола, може ли по някакъв начин да се премахне(паролата) или да се смени? Важно ми е, защото не си спомням паролата:Д

Christ
12-26-2008, 19:22
Да ядат патката паролите на O/S

Отваряш BIOS, даваш на Set Supervisor password

Готово.



Не вярвам ваш'те да го отварят да му махат батерията на биоса..


И те така.

PiruBloodz
12-26-2008, 19:24
И да използвам темата:
Ако даден акаунт(различен от администратор) има парола, може ли по някакъв начин да се премахне(паролата) или да се смени? Важно ми е, защото не си спомням паролата:Д

control panel > user account и там вече човъркаш

Bianca
12-26-2008, 19:24
Как се отваря BIOS? :lol:

BulgariaZaBulgarite
12-26-2008, 19:28
Бианка е на кафево.

Blab
12-26-2008, 19:34
И да използвам темата:
Ако даден акаунт(различен от администратор) има парола, може ли по някакъв начин да се премахне(паролата) или да се смени? Важно ми е, защото не си спомням паролата:Д

control panel > user account и там вече човъркаш
Да, така го пробвах, избирайки Контрол панела от старт менюто ми изскача накакъв прозорец(не помня какво гласеше, но нищо страшно) и още един ОК, които не са годни дори за натискане. Та, чудех се, друг път към контрол панела, освен през старт менюто има ли?

ПП:Бианка да ми прости, че и развалям темата)

Bianca
12-26-2008, 19:43
^ Десен бутон долу при сайтовете и другите неща, "Свойства", "Меню" Старт" и "Класическо Меню Старт". Чрез тази опция, на десктопа ти излизат "My computer", "Контролен панел" и там другите простотии.
Иначе, заключвайте темата. И сама се оправих. Благодаря за "компетентните" отговори.

Lav40
12-26-2008, 20:50
И да използвам темата:
Ако даден акаунт(различен от администратор) има парола, може ли по някакъв начин да се премахне(паролата) или да се смени? Важно ми е, защото не си спомням паролата:Д
Теглиш си Winternals ERD Commander(Използвам 2005 за ХР и 2008 За Виста)...печеш имиджа на диск и сичко останало е детска играчка стига да не си абориген!

loveandemotion
12-26-2008, 22:56
Как се отваря BIOS? :lol:
Биос се отваря с дел или с някои от F копчетата като се пуска по принцип пц-то или лаптопа там го пише кое копче да се натисне за да флезеш в биос......... а биос паролата се маха като се махне батерията или другия вариянт с уин интерналс или някакво цд/двд но ако е локнато цялото пц само с батерията става.

Blab
12-26-2008, 22:58
И да използвам темата:
Ако даден акаунт(различен от администратор) има парола, може ли по някакъв начин да се премахне(паролата) или да се смени? Важно ми е, защото не си спомням паролата:Д
Теглиш си Winternals ERD Commander(Използвам 2005 за ХР и 2008 За Виста)...печеш имиджа на диск и сичко останало е детска играчка стига да не си абориген!
Т'ва какво по-точно ще направи?

Lav40
12-26-2008, 22:59
Как се отваря BIOS? :lol:
Биос се отваря с дел или с някои от F копчетата като се пуска по принцип пц-то или лаптопа там го пише кое копче да се натисне за да флезеш в биос......... а биос паролата се маха като се махне батерията или другия вариянт с уин интерналс или някакво цд/двд но ако е локнато цялото пц само с батерията става.
Обикновено е с F2 или Del.