PDA

View Full Version : В памет на Андрей Монов



Verszerzodes
12-26-2008, 20:53
На 28 декември от 14:00 часа в двора на Първа английска гимназия ще тръгне шествие в памет на трагично загиналия след нападение с нож Андрей Монов. Андрей беше нападнат и намушкан с нож на същата дата преди една година от пиян австралийски гражданин! Нека проявим съпричастност към приятелите на Андрей и човешката драма на едно семейство загубило завинаги своето чедо. Всеки, който има възможност нека отиде да го почете!

Това е от приятелите му, които организират шествието:
"Моля, всички да бъдат в черно, да бъдат тихи, да бъдат там, заради Андрей.
Това не е протест, това е траурно шествие.
Без политически, футболни, социални или каквито и да било пропаганди.
Нека покажем, че не сме забравили какво се случи преди година."
http://www.andreymonov.com/friends.php
Нека почетем момчето!!!Мисля че думите са излишни!!

tuzaro
12-26-2008, 20:57
http://s5.tinypic.com/2vdfo2f.jpg

Alco
12-26-2008, 21:37
ПОЧИВАЙ В МИР, АНДРЕЙ!

BulgariaZaBulgarite
12-26-2008, 21:40
Лека му пръст на момчето, смърт за австралийския изверг.

cappy123
12-26-2008, 21:42
Алкохола не прощава !!!



Лека му пръст на момчето !!! :( :( :( :( :(

preichetoy
12-26-2008, 21:51
Да почива в мир. Ще се постарая да отида.

tuzaro
12-26-2008, 21:52
Да почива в мир. Ще се постарая да отида.не ти препоръчеам...

cappy123
12-26-2008, 21:56
Да почива в мир. Ще се постарая да отида.не ти препоръчеам...

Защо ?

:(

preichetoy
12-26-2008, 22:03
Не се съмнявах, че ше се захванете за това... Никак не ми пука. Нито имам нещо общо с Австралия, а и да имах,, кво. Ако го беше убил българин, нямаше ли да ходят други сънародници. Аз съм толкова българка колкото и вие.. и щом съм там, значи съм съпричастна.

ULTRA_LEVSKI
12-27-2008, 10:03
Нека дойде, няма никакъв проблем.

ТОВА МОЖЕШЕ ДА СЕ СЛУЧИ НА МЕН, НА ВАС, НА ВСЕКИ, ЗАТОВА НЕКА ИЗЛЕЗНЕМ В НЕДЕЛЯ, КОЛКОТО СЕ МОЖЕ ПОВЕЧЕ, ЗА ДА ПОЧЕТЕМ ПАМЕТТА НА АНДРЕЙ И ПОКАЖЕМ, ЧЕ НЕ ИСКАМЕ НЕЩО ПОДОБНО ДА СЕ СЛУЧИ С НАС !

TERRORMACHINE
12-27-2008, 10:17
Нека дойде, няма никакъв проблем.

Нека не превръщаме темата в спор, но погледни и снимките в темата за снимки и дано си промениш мнението!

preichetoy
12-27-2008, 10:19
Нека дойде, няма никакъв проблем.

Нека не превръщаме темата в спор, но погледни и снимките в темата за снимки и дано си промениш мнението! Каза го с ирония. Ама, по дяволите, отиваме да почетем момчето, а вие с цялата си глупост се заяждате с мене! НЯМА СМИСЪЛ ВЪВ ЦЯЛОТО РАСИСТКО ВИ МИСЛЕНЕ! Проумейте го някой ден!

RAWRRR
12-27-2008, 10:32
selska rabota
tuzaro,procheti,molq te,dumite v kavichki

nqma da moga da doida
neka pochiva v mir

Rowdy
12-27-2008, 11:16
Лека му пръст

24white24
12-27-2008, 11:34
Без излишни мнения по темата моля, всеки който е съпричастен към трагедията свързана с Андрей е добре дошъл на траурното шествие.

Почивай в мир, Андрей. Не сме забравили, не сме простили !

ScionOfStorm
12-27-2008, 11:41
Ей, значи, дори и в такава тема ще се проявят рогата директно, ебаси...

Нека почива в мир, макар че не съм го познавал. Сигурно се повтарям, но е тъжно когато толкова млади хора почиват...каквито и да са.

malone
12-27-2008, 12:42
Помисли.


Смърт за аборигена !Така Така Смърт...мир на праха на момчето.

carinaNebula
12-27-2008, 18:32
лека му пръст на момчето..

IwInkA
12-27-2008, 22:44
днес видях некролога в Труд :-# :-# :-# :-#


Почивай в мир! :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#

Красиво момче е бил :-# :-#

Австралиеца на сол!! :-x :-x :-x :-x

MostHated
12-28-2008, 08:24
вообще няма да казвам нищо, усрахте цялата тема с простотии...
е кфо да ви кажа... българска работа нали, можем да приказваме глупусти (в случая да пишем) точно когато не трябва.

R.I.P.

Decu
12-28-2008, 08:41
Почивай в мир.. :(
Дори и да не те познаваме, ще те помним!

Нека който може дойде днес, за да почетем паметта му.

Loshotia
12-28-2008, 13:50
Наистина съм впечатлена колко много народ беше дошъл, за да го почете. Може би малко хора познавам, но от гимназията видях не повече от 30 души за съжаление. Рядко съм срещала толкова позитивен човек.

Почивай в мир!

InitialD
12-28-2008, 17:01
Не се съмнявах, че ше се захванете за това... Никак не ми пука. Нито имам нещо общо с Австралия, а и да имах,, кво. Ако го беше убил българин, нямаше ли да ходят други сънародници. Аз съм толкова българка колкото и вие.. и щом съм там, значи съм съпричастна.

Момичето е право!

Нека момчето почива в мир! Не го познавах но братовчед ми и приятелката му му бяха приятели и са ми разказвали за него!Било е добро момче!

Тия чужденци почнаха да си позволяват много ... :-x

Decu
12-28-2008, 17:27
;-)
Обаче ти беше прав. Направо си защити прейчето.. 8-) :booooomb:

IrrieSkyline
12-28-2008, 17:30
;-)
Обаче ти беше прав. Направо си защити прейчето.. 8-) :booooomb: уът? :-o

InitialD
12-28-2008, 17:31
;-)
Обаче ти беше прав. Направо си защити прейчето.. 8-) :booooomb:

Да не са и налетяли на бой !?!? :x

Decu
12-28-2008, 17:33
Ъ..тя не беше. И добре че де. Беше пълно с неприятели, хах.

InitialD
12-28-2008, 17:35
Ъ..тя не беше. И добре че де. Беше пълно с неприятели, хах.

Ахам ... то и ако аз бях отишъл щях да пострадам сигурно .. ама късно разбрах за мероприятието! :?

Decu
12-28-2008, 17:37
Емии, не знам всъщност. То едва ли някой е бил бойно настроен днес.

IrrieSkyline
12-28-2008, 17:38
Емии, не знам всъщност. То едва ли някой е бил бойно настроен днес. И аз тва се чудя, как може на траурно шествие да си мислят за такива глупости...

ULTRA_LEVSKI
12-28-2008, 17:39
А може ли вие да мислите и да пишете за такива неща? :?

tuzaro
12-28-2008, 17:40
много се подкрепяте малцинствата...

IrrieSkyline
12-28-2008, 17:40
много се подкрепяте малцинствата... Не знам защо българка в България е част от малцинствена група... :-o

InitialD
12-28-2008, 17:41
много се подкрепяте малцинствата...

... това може да бъде само в плюс!

tuzaro
12-28-2008, 17:46
много се подкрепяте малцинствата... Не знам защо българка в България е част от малцинствена група... :-oда си забелязал/а цвета на кожата?? Да си видяла българин с такъв цвят??

IrrieSkyline
12-28-2008, 17:48
много се подкрепяте малцинствата... Не знам защо българка в България е част от малцинствена група... :-oда си забелязал/а цвета на кожата?? Да си видяла българин с такъв цвят?? Да, не един. ;) Я ми кажи... кое прави един човек българин?

InitialD
12-28-2008, 17:48
много се подкрепяте малцинствата... Не знам защо българка в България е част от малцинствена група... :-oда си забелязал/а цвета на кожата?? Да си видяла българин с такъв цвят??

Това беше тъпо!

tuzaro
12-28-2008, 17:52
Кажете един българин черен :lol: :lol:

IrrieSkyline
12-28-2008, 17:52
Алооо,малцинствата,я тихо! :smt097

IrrieSkyline
12-28-2008, 17:53
Кажете един българин черен :lol: :lol: Аз 8)

InitialD
12-28-2008, 17:54
Кажете един българин черен :lol: :lol:

Аз не знам, защо ти си мислиш че си българин като подражаваш на английска субкултура!?!? :?

tuzaro
12-28-2008, 18:00
Кажете един българин черен :lol: :lol:

Аз не знам, защо ти си мислиш че си българин като подражаваш на английска субкултура!?!? :?хах, тва на кой подражавам кво общо има дали съм българин... слушам и българска народна музика и немски групи, тва кво ме прави немец ли... :lol: :lol:

InitialD
12-28-2008, 18:03
Кажете един българин черен :lol: :lol:

Аз не знам, защо ти си мислиш че си българин като подражаваш на английска субкултура!?!? :?хах, тва на кой подражавам кво общо има дали съм българин... слушам и българска народна музика и немски групи, тва кво ме прави немец ли... :lol: :lol:

... различен каквато е и прейчету!!!

Bianca
12-28-2008, 18:03
Tokio Hotel ли? 8)

jghgh
12-28-2008, 18:05
Яд ме е като чета, много ме е яд...

InitialD
12-28-2008, 18:06
Tokio Hotel ли? 8)

:lol:

tuzaro
12-28-2008, 18:09
Кажете един българин черен :lol: :lol:

Аз не знам, защо ти си мислиш че си българин като подражаваш на английска субкултура!?!? :?хах, тва на кой подражавам кво общо има дали съм българин... слушам и българска народна музика и немски групи, тва кво ме прави немец ли... :lol: :lol:

... различен каквато е и прейчету!!!Може да съм различен, но съм българин за разлика от нея!

TellMeYourName
12-28-2008, 18:12
тя е повече българка отколкото половината форум...

Loshotia
12-28-2008, 18:16
Бе земете млъкнете малко! tuzaro, ти като видиш някой бял на улицата как ще разбереш дали е българин, французин, испанец, италианец или каквото и да е?

tuzaro
12-28-2008, 18:18
Бе земете млъкнете малко! tuzaro, ти като видиш някой бял на улицата как ще разбереш дали е българин, французин, испанец, италианец или каквото и да е?може и да не е, ама съм сигурен че като видя една чернокожа ше се досетя, че не е българка. Все пак всеки си има мнение, никой не задължавам да мисли като мен.

Bianca
12-28-2008, 18:21
Бе земете млъкнете малко! tuzaro, ти като видиш някой бял на улицата как ще разбереш дали е българин, французин, испанец, италианец или каквото и да е?може и да не е, ама съм сигурен че като видя една чернокожа ше се досетя, че не е българка. Все пак всеки си има мнение, никой не задължавам да мисли като мен.
Напротив, ти се опитваш да си налагаш мнението. ;) И ако я видиш, би и посегнал, а това не е просто изразяване на мнение, ЦЕПИШ ЛИ?

Pliok0019
12-28-2008, 18:21
Нека почива в мир.

Ако знаех по-рано шях да дойда.

InitialD
12-28-2008, 18:29
Вива Дуче,Мусолини
Примавера ЛИБЕРТА!

Така помня пееха тъпанарите в "Б" сектор ... затова и спрях да ходя по мачове!

tuzaro
12-28-2008, 18:29
Бе земете млъкнете малко! tuzaro, ти като видиш някой бял на улицата как ще разбереш дали е българин, французин, испанец, италианец или каквото и да е?може и да не е, ама съм сигурен че като видя една чернокожа ше се досетя, че не е българка. Все пак всеки си има мнение, никой не задължавам да мисли като мен.
Напротив, ти се опитваш да си налагаш мнението. ;) И ако я видиш, би и посегнал, а това не е просто изразяване на мнение, ЦЕПИШ ЛИ?И като се опитвам да го наложа другите хора нямат ли глави да мислят?? И ако я видя няма да и посегна щото е момиче, ама ше отнесе някоя псувня...
SSSABULGARIA- много сме, силни сме 8)

InitialD
12-28-2008, 18:33
Бе земете млъкнете малко! tuzaro, ти като видиш някой бял на улицата как ще разбереш дали е българин, французин, испанец, италианец или каквото и да е?може и да не е, ама съм сигурен че като видя една чернокожа ше се досетя, че не е българка. Все пак всеки си има мнение, никой не задължавам да мисли като мен.
Напротив, ти се опитваш да си налагаш мнението. ;) И ако я видиш, би и посегнал, а това не е просто изразяване на мнение, ЦЕПИШ ЛИ?И като се опитвам да го наложа другите хора нямат ли глави да мислят?? И ако я видя няма да и посегна щото е момиче, ама ше отнесе някоя псувня...
SSSABULGARIA- много сме, силни сме 8)

Ама ако видиш некое цигане от шекера ще се насереш нали!?

IrrieSkyline
12-28-2008, 19:53
Пак обърнахте всичко...

прейче, на такива мероприятия просто не се ходи, защото е време да приемеш, че е пълно с хора, които имат предразсъдъци- всякакви. Всички имат предразсъдъци, даже и ти... не ги одобрявам и съм против това да съдиш някой за цвета на кожата му, НО... просто на такива мероприятия ходят хора, които не те харесват. Съжалявам, но такъв е живота и аз, ако бях отишъл сигурно повече щях да отнеса и от теб.
Време е да разбереш, че в София има места, които е добре да избягваш, за да нямаш проблеми, а не да се навираш между шамарите и после да пишем пак по 300 страници из форума... Добре, съгласна съм. Затова и не отидох. Само че ми се плаче, че не можах да отида да почета момчето, защото ме е грижа наистина. Не отидох, заради глупаците, които нямат мярка и отиват там, за да парадират с нещо си а не с целта, с която мероятиятието е организирано.

Tokarev
12-28-2008, 19:55
Жал ти е за някой, който би те напсувал ако беше жив заради цвета на кожата ти ?

:)

IrrieSkyline
12-28-2008, 19:58
Жал ти е за някой, който би те напсувал ако беше жив заради цвета на кожата ти ?

:) Тва не го схванах. :-o

Tokarev
12-28-2008, 20:01
Жал ти е за някой, който би те напсувал ако беше жив заради цвета на кожата ти ?

:) Тва не го схванах. :-o
Погледни втория пост от първата страница в тази тема.Може би си пропуснала да забележиш че е бил един от хората които те мразят(тоя венец трябва да ти говори нещо).
:)

Tokarev
12-28-2008, 20:05
Жал ти е за някой, който би те напсувал ако беше жив заради цвета на кожата ти ?

:) Тва не го схванах. :-o
Погледни втория пост от първата страница в тази тема.Може би си пропуснала да забележиш че е бил един от хората които те мразят(виж венеца).
:)

Венеца нищо не значи... :)
И ти си прав има и изключения.....но сега какво ? Искаш да кажеш че не е бил такъв ли ? :-D

ScionOfStorm
12-28-2008, 20:06
Венеца дори да не значи, като го видя, поне на мен ми става ясно от раз.

Loshotia
12-28-2008, 20:07
Tokarev, а ти познаваше ли Андрей?

Pliok0019
12-28-2008, 20:11
Който бил там - бил. Важното е, че около 200 човека са си спомнили за него и отишли.

Попринцип по отношение на чернокожите нямам предрасъдъци. Ясно е обаче, че приятелите му не биха били особено "за" идването на някои от тях.

Tokarev
12-28-2008, 20:14
Tokarev, а ти познаваше ли Андрей?
Не, лично не съм го познавал...Базирам мнението си на някои постове в тази тема, различни новинарски източници, както и на написаното в други форуми....

Verszerzodes
12-28-2008, 20:52
Между другото имаше и кравайци и дори негово величество Качомн кафево беше, добре че не стана нищо , там бяха всички мразещи се организации, БНС, КиЧ София, НС, взривоопасна комбинация :booooomb:

tuzaro
12-28-2008, 20:56
Добре че я разобедихме, че щеше да се откроява :lol:

ULTRA_LEVSKI
12-28-2008, 21:13
СПРЕТЕ СЕ !
Темата е за Андрей, убийството и шествието, а не за нещо друго.

Събрахме се хора, дето по принцип много не се обичат, почетохме паметта на Андрей и направихме шествието, както трябва !

24white24
12-29-2008, 09:54
Темата е в памет на починал човек а не за някакви простотии, покажете малко уважение и спрете да пишете, без значение дали познавате Андрей просто се ограничете в безмислените постове поне в тази тема !

Bianca
12-29-2008, 10:10
:? Много си готин, като заплашваш 14-годишни момичета, нали? Да ти кажа, че отстрани правиш впечатление на комплексар, който не би могъл да набие нещо повече. ^^
Какъв ти е кефът да се гавриш с доста по-малки от теб хора? Добре. Да речем, че я срещнеш. Хванеш я и я спукаш от бой. Какво става? Самочувствието ти ли ще се повдигне? (Не че има накъде повече.) Аз пък точно такива хора ги наричам комплексари. :?
Дааа, дааа, знам, че София е малка, знам, че ще ме засечеш някъде и ще ме биеш до откат, знам, че ще ми се стори тясна България, знам, че си с връзки и никой няма да ме защити. Всичко знам аз. Не си прави труда да го пишеш отново и отново.
Айде – със здраве.
А Прея може и да има различен цвят на кожата, но е много по-умна от вас, и има някакви ценности, за разлика от вас.

Bianca
12-29-2008, 10:22
^ Вие започнахте да я осирате. :?

Alco
12-29-2008, 10:28
ми как може да пише в тая тема, като много добре знае кви хора ше присъстват на тва шествие, на мене ми изглежда направо като провокация ..

бтв, прейчето май я видях преди няколко седмици в двора на софийския или бъркам сигурно .. :?

psychopath
12-29-2008, 12:37
Лека му пръст

ScionOfStorm
12-29-2008, 12:39
---------

наистина стига, нищо че мина. аз няма да пиша повече в темата.

MostHated
12-30-2008, 10:41
Кажете един българин черен :lol: :lol:

Аз не знам, защо ти си мислиш че си българин като подражаваш на английска субкултура!?!? :?

на кой иска ше подражава,защо не? значи щом си кежуал не си българин,така ли бе помак арабски?!

във вените ни тече Българска кръв,бели хора сме,мразим различните,борим се за България и се ГОРДЕЕМ С ТОВА. немате си на идея колко съм горд със себе си и как ви презирам всички,които не знаете за какво живеете,не цените нищо,дори собствения си живот,камо ли ИДЕЯТА България и Бялата раса. ВИЕ сте символ на простотията,глупостта и наивността.

еми утиъти у циганксътъ майлъ и трепити наред уа! аку можи и мени дъ мъ земити, и ни съ заяждъйти с преичиту, щоту нищу лошу ни ви и казала уа!

Alco
12-30-2008, 11:42
бати клоуна, нема ли кой да ти скине кофата на тебе :-o

MostHated
12-30-2008, 13:40
бати клоуна, нема ли кой да ти скине кофата на тебе :-o
абе и аз се чудя, явно нема :(