PDA

View Full Version : Нова година ...



deni15
12-26-2008, 20:32
Оле хора имам ужасен проблем с родителите си ...отнася се за нова година Имам предложение от приятели да празнувам с тях НГ но родителите ми не ги познават и не искат да ме пуснат Как да ги убедя че няма да ми се случи нищо лошо .. че ги познавам добре и ще ми е мн хубаво ако празнувам с тях.Каквото и да им казвам те твърдо са решили че трябва да бъда с тях или с 5-6 приятелки в къщи. :-x Искам да им кажа че вече съм достатъчно голяма(на 15 съм) и мога да се оправя сама.Бясна съм а има толкова малко време до 31ви :smt091 Като си помисля че ако не ги убедя и остана с тях или с "приятелките си" на които те имат тоооолкова голямо доверие направо ми се реве и ми иде да си остана самичка в къщи и яко да се наспя :-# :-# :-# :-# :-#

angel000
12-28-2008, 18:49
Най - добре ще е да седнеш и да поговориш с тях , ако си момиче първо с майка си . Ако не си проблемно дете би трябвало да те пуснат. Кажи им, че можеш да заслужиш доверието им, но само трябва да ти дадат шанс. Другият начин е да се подмазваш здраво. Мен за да ме пуснат с компанията на Нова година що мазнене беше не беше чистене готвене пране и ето , че имаше ефект. :grin: На теб ти остава наистина малко време , така че не се предавай опитай всичко . Но все пак ако хората с които искаш да прекараш 31 са проблемни големи и т. н. е нормално, че не те пускат.
Все пак успех ! и не им се ядосвай , ако не те пуснат , мислят ти единствено доброто !
:) Успех ! :-) :grin:

suunnseT
12-28-2008, 18:58
Е сложна работа са тва родителите !!!! (с многооо удивителни)
Работата е там , щом си на 15 и си момиче е ТВЪРДЕ нормално да имат страх за малката си дъщеричка , която за тях не е пораснала достатъчно ! Седни и им кажи , че ги разбираш напълно , но се пак трябва да започнеш поне малък самостоятелен живот и ако се издъниш , ще си понесеш последствията ! Покажиим , че си голяма ! И междудругото живеем в свят в който : Айде да станем гаджета ! , : Ами не искам ! и после бам киселината ... такаче се пак е много нормално да са притеснени !

Успех,ти желая ! :smt023

deni15
12-28-2008, 21:03
Опитвах се да говоря с тях,но .... не се получава.Не можем да водим нормален разговор и накрая аз се ядосвам толковаа мн че шанса ми намалява още повече.Майка ми познава 2 приятелки които също ще са там но тя не ги харесва особено.. незнайно защо :-o Пък баща ми смята че сме били мн. неорганизирани и те след като ме пуснат на 31 незнаели каде ще ида и кога ще се прибера.Може ми притеснението им е това че ще се събираме в момче което е свободно и сякаш предчувстват че ще стане нещо между нас :D което наистина до няква степен е вярно.Но компанията с която ще се събера не е лоша(но незнам как да им го покажа ) пък и аз не съм проблемно дете.До сега съм нямала такива проблеми... нито за вечерен час или тем подобни..сега незнам що така се получи.Вече съвсем се отчаях но сякаш има ощее мъъъъничко надежда :?

suunnseT
12-28-2008, 21:13
Наистина си е сложничко и ако се пак не стане си кажи "всяко зло за добро " и си напрей най якия купон с хората с които ти е позволено ... щом ще са до теб значи трябва да се радваш , че се пак има някой , а не си сама .. нали така ? Самотата е лошо нещо ..... така де .. спри да им говориш .. прави всичко както трябва и се дръж като голяма и безчувствена към тях :) напрей си купона като за последно и си живей живота момиче ! Няма да изпадаш в депресия за един купон като вече имаш усигорен ! Може да Не е купона на мечтите ама се е нещо !

bibanchetyyy
12-29-2008, 14:46
по-добре да те пуснат да се забавлявате

marilyn
12-29-2008, 21:55
Еми можеш да им кажеш, че там ще са най-добрите ти приятелки и така те могат да се съгласят или да дадеш телефон за връзка с родителите на домакините или примерно по-голям брат или сестра...

Vikitooo
12-30-2008, 06:28
Ti pone predlojenie imash...

gabi_94
12-30-2008, 10:50
еми виж сега, 1 - ако има момчета може да се притесняват да не се напият и да не ти напраят нещо(да те изнасилят един вид) или да те напият и да легнеш с тях. 2 - може да ги е страх и заради пиратки и фойерверки, да не палите нещо и да ви гръмне в лицето или ръцете. 3-не ги познават и им няма доверие, все пак. Не мисля, че ще те пуснат така при непознати, пък и не си мн голяма. Аз съм на 14 и сега ще карам Нова Година в един от апартаментите на една приятелка, заедно с още няколко приятели ама родителите ми ги познават добре, както и родителите на приятелите ми. Така ме пускат и то пак с обещания и уговорки, че няма да пия, да хвърлям пиратки и т.н.

TheNewReligion
12-30-2008, 10:54
Айде, стига сте се превземали с тази нова година. Нищо няма да ти стане, ако я посрещнеш с родители си. Има мноооого време да я посрещаш с приятели. :)

hgfh
12-30-2008, 11:57
Айде, стига сте се превземали с тази нова година. Нищо няма да ти стане, ако я посрещнеш с родители си. Има мноооого време да я посрещаш с приятели. :)
Точно .. =;

marilyn
12-30-2008, 14:06
Айде, стига сте се превземали с тази нова година. Нищо няма да ти стане, ако я посрещнеш с родители си. Има мноооого време да я посрещаш с приятели. :)

Не е точно така, на всеки му е по-хубаво с приятелите си. Ясно, че "нищо няма да му стане", ама нали се сещаш колко по-хубаво ще бъде иначе. Ако е с техните си ще е поредната скучна нова година, минала помеждудругото....

TheNewReligion
12-30-2008, 18:28
Айде, стига сте се превземали с тази нова година. Нищо няма да ти стане, ако я посрещнеш с родители си. Има мноооого време да я посрещаш с приятели. :)

Не е точно така, на всеки му е по-хубаво с приятелите си. Ясно, че "нищо няма да му стане", ама нали се сещаш колко по-хубаво ще бъде иначе. Ако е с техните си ще е поредната скучна нова година, минала помеждудругото....
Нека авторката каже това на родителите си.

deni15
12-30-2008, 20:02
И днес пак почнах да ги убеждавам че нищоо няма да ми стане ако прекарам една вечер там.Оказа се че родителите ми познават родителите на момчето където ще празнуваме.Опитах се да ги убедя че хората с които ще посрещна НГ не са лоши и мисля че успях.Мисля че имам още малко надежда :( и то се оказа че проблема бил тва как ще се прибера ,най-вече пиратките и алкохола ии още свободните момченца които ще са там... Знам че няма нищо лошо да прекарам тая вечер с родителите си но те ще са с друга "компания" която аз не понасям.Не искам да посрещна новата година с хора използвачи които ми мислят злото.Опитах се да им кажа и това и може би това ми дава надежда ...А не успея ли да ги убедя може би това ще е най ужасната ми нова година до сега :?

Discard
12-30-2008, 21:27
Еми кво да ти кажа-с момичетата е по трудно...на наще само им казвам кой квартал съм и кога се връщам и заминавам...но ако все още имат нужда от навиване приказки за отговорности доверие и така нататъка можеш да пробуташ винаги... :)

бтв:щом си от Бургас освен ако не си от меден рудник и няма да ходиш там не виждам причина да се притесняват толкова за транспорт...

deni15
12-31-2008, 10:51
Проблема е решен .. ЩЕ ПРАЗНУВАМ С ФР. :P :smt035 :smt006 :booooomb: :smt006 :smt114

LadyDy
12-31-2008, 13:18
Точно така. На 15 си, момиче си, не претендирай. Ти да не би като поотраснеш и имаш момиче, ще я пуснеш?! Много ясно, че не.

lovey0u
12-31-2008, 13:53
Ti pone predlojenie imash...

deni15
12-23-2009, 15:17
Aбе аз съм била много зле бе !!! 8-) 8-) 8-)
Как може да съм била толкова глупава да умалвам да наще толкова много за една толкова тъпа нова година,която никога няма да забравя.
Тази година нямам проблеми с нашите и се очертава да бъде много по хубаво с много по-хубава компания. :)