PDA

View Full Version : Никой не го разбира ..



treisi90
12-26-2008, 20:58
Здравейте!
Моята история е доста дълга,но все пак ще се опитам да ви обясня.Имах си приятел.Бяхме заедно 4 месеца.Всичко беше перфектно,но изведнъж дойде момент на неразбирателство и нещата тръгнаха на зле.Разделихме се за известно време,след което той пак ме потърси.Каза ми,че постоянно съм в мислите му,че все още ме обича.Както след всяка раздяла си казвах "следващият път ще е по-добре" надявах се и очаквах някаква промяна,но Не,той си бе същият.Краят на лятото отиде на лагер.Ако аз не проявя интерес да му се обадя,той нямаше да се сети.След като се прибра разбрах от негови приятели,че ми е изневерил с едно момиче,но той не ми сподели.Попитах го вярно ли е,излъга ме,но му простих,преглътнах цялото унизение.След около месец пак се разделихме,като инициативата за тази раздяла пое той.От тогава до сега минаха 3 месеца,след поредица от раздели и събирания и въпреки това,което ми причини, аз все още съм влюбена в него.Приятелите му го упрекват за това,че ме изостави,но той нищо не казва,не споделя за мен,но въпреки всичко аз знам,знам,че някъде вътре в себе си,той ме обича...Опитвах всевъзможни начини да го забравя,но не мога.Намерих си друг приятел.. повече от 2-3 седмици не можах да издържа,колкото и да се залъгвах,че ще успея да продължа напред-не ставаше.Сега отново съм сама и не знам какво да сторя.Чувствам се ужасно,като се усамотя и се върна в миналото.. сред всичките ни мигове прекарани заедно,сред доброто старо време.Също така разбрах,че сега се опитва да се уреди с едно момиче,но нещо не се получи.Дали още ме обича.. ? Това навярно само той си знае,но искам да ви помоля за съвет. Какво да правя?Не се вживявам като Емо и не мисля да си слагам край на живота,а просто съвет! :neutral:

fe6an4eto0
12-26-2008, 21:03
Хората са казали " Когато обичаш някого го пусни на свобода а то ако се върне при теб начи сте един за друг ако ли не няма кво да съжеляваш...щаслив/а е той без теб и за него/я ще се радваш ! "
Тва можеш да направиш ... нищо друго

beb4yy
12-26-2008, 21:03
Дали ако те обичаше щеше да изневери да се опитва да тръгне с друго момиче и да не те потърси 3 месеца !! Според мен или поговори с него или просто продължи напред колкото и трудно да е

PLuScHeTo
12-26-2008, 21:05
продължи напред... времето лекува, един ден ще го забравиш...

luckygirl92
12-26-2008, 21:21
Питаш,дали още те обича...Ами ние не четем мисли,а чрез дейсвията си той не показва,че те обича,знам,че звучи гадно,но...замисли се...Пре раздялата с бившия си приятел му казах,че го обичам,той отговори със същото,след което аз допълних"Не,не ме обичаш и никого не си ме обичал,защото ако беше,ти никога нямаше да постъпиш така!Не са важни думите,а действията"...

Замисли се също имаш ли някаква потребност от тази връзка,при положение,че ти само се съмняваш,ядосваш...Общо взето вътрешно неспокойствие.Трудно ти е да го забравиш-да,всяка раздяла е трудна,но се свиква....Може да мине много време,но в един момент всичко ще избледнее!Успех!

curka87
12-26-2008, 22:01
При всяка раздяла е трудно и боли, особено ако си обичал. Но замисли се дали той би постъпил така с теб (изневяра, лъжи...) ако наистина те обичаше.......?! А и ако толкова те обичаше и евентуално "съжалява" за постълките си, щеше за тези 3 месеца да те потърси. Е...сама си направи изводите.
Според мен е по-добре да се довериш на фразата "Времето лекува" и да се опиташ да продължиш напред.В началото няма да ти е лесно, но с времето ще става все по-леко и в един момент всичко вече ще изглежда доста по-ведро. Успех.

cinderella_gugutka
12-26-2008, 23:11
доколкото разбрах той много пъти те е наранявал така 4е дори сега да опиташ пак и да се съберете той ще продължи да го прави,няма да се промени-с една дума вашата връзка е обре4ена,защото ти няма да можеш цял живот да прощаваш и да преглъщаш болката.в крайна сметка ти си най-важната и не си заслужава толкова болка заради едно мом4е-той не е единствения-ще стрещнеш друг ,който те заслужава

TooLittelTooLate
12-27-2008, 09:07
И аз съм била в подобно положение. И знам, че каквото и да ти кажем ние, ти ще продължиш да търсиш начини да се съберете. Но има една стара поговорка " Вълкът кожата си мени, но нрава-не", та и при теб е така. Дори и да се съберете, да ти се обяснява в любов и т.н., дори и в началото да се държи супер, отново ще дойде момента, в който ще те нарани. А и щом веднъж те е наранил, изневерил ти е, ще го направи отново, само че този път, ще боли повече. А за въпроса дали те обича, само той си знае, но действията му определено не показват обич. Според мен го остави, продължи напред, помисли за себе си най-вече и не допускай отново да те нарани. Ще намериш друг, който няма и да си помисля да ти изневери или да те лъже. Успех. :-)

varnen4e
12-27-2008, 09:19
Всеки е минал през това, не се отчайвай. Колкото и тъпо да ти звучи искам да ти кажа, че това не е любов. На тази възраст като видим по- симпатичен индивид от противоположния пол + да го харесват още 2 познати + да е леко недостъпен= влюбване... да, ама не. Не си давай зор. Сама ще го забравиш.

evelinka1122
12-27-2008, 09:24
загърби цялото си минало... и просто живей ден за ден

NaNa_SladuRana
12-27-2008, 10:04
понякога,колкото и да те боли трябва да го оставиш да си тръгне,ако те обича ще се бори за теб,ако ли не ще те боли двойно повече,но поне ще знаеш,че е щастлив :cry: горе главата,казвам ти го отличен опит

FOOLforYOU
12-27-2008, 10:51
продължи напред... времето лекува, един ден ще го забравиш... и аз мисля така щом не те търси явно той е продължил напред трябва и ти да опиташ същото .... :)

nicolepcd
12-27-2008, 12:23
Не се унижавай заради него. Някой ден, когато най-малко очакваш, ще срещнеш някой друг. :) А за сега все още не е открито лекарство, което да трие спомените ;)

CfEtii
12-27-2008, 12:39
Остави го..ти мислиш,че те обича,а дали го е доказал?Ако беше така..защо изневяра..защо го няма 3 месеца..?Няма смисъл..всичко ще отмине,ще дойде друг.. :)

djudjulinkaa
12-27-2008, 12:42
Това че животът е 1 не значи че трябва да си само с 1 човек...Аз лично съм се убедила че времето лекува, за това не се отчайвам кой знае колко много..Просто се замисли за истинските ти приятели, за семейството ти и за нещата,които те правят щастлива и се отдай на тях.Така ще се чувстваш много по-добре.Ще имаш още много връзки не се отчайвай от сега..щом е станало така,така е трябвало! Не гледай в миналото и подължавай напред! :)

soregashi
12-27-2008, 12:55
Хъхъ... не знам дали те обича... а бобец нямам наоколо да метна малко :-D . Но едва ли след като е спал с некви и не ти звъни дори... just take it or... do like an emo

Whooly
12-27-2008, 14:52
Явно наистина го обичаш... в този случай най-добрият вариант е да идеш при него и да го попиташ директно дали той все още изпитва чувства към теб. Така ако той ти каже че има такива чувства- супер, но ако тези чувства са го напуснали - ще ти е по-лесно да го забравиш и ще продължиш напред :)

Попитай го, нищо не губиш \:D/

treisi90
12-27-2008, 21:17
Благодаря много на всички за съветите.Правя нещо по въпроса :wink: :-)

BeBuLs
12-28-2008, 16:47
Дали ако те обичаше щеше да изневери да се опитва да тръгне с друго момиче и да не те потърси 3 месеца !! Според мен или поговори с него или просто продължи напред колкото и трудно да е

+++

treisi90
12-29-2008, 15:03
Всички казвате: 'Ако те обичаше защо не те потърси през тези 3 месеца?" не че нещо чувства се гузен,а за това обича ли ме,мой приятели започнаха да общуват с него,сам се издава,че съжалява и че иска отново да сме заедно.Но стига повече мъка :)

loveactually
12-29-2008, 20:17
Здравейте!
Моята история е доста дълга,но все пак ще се опитам да ви обясня.Имах си приятел.Бяхме заедно 4 месеца.Всичко беше перфектно,но изведнъж дойде момент на неразбирателство и нещата тръгнаха на зле.Разделихме се за известно време,след което той пак ме потърси.Каза ми,че не постоянно съм в мислите му,че все още ме обича.Както след всяка раздяла си казвах "следващият път ще е по-добре" надявах се и очаквах някаква промяна,но Не,той си бе същият.Краят на лятото отиде на лагер.Ако аз не проявя интерес да му се обадя,той нямаше да се сети.След като се прибра разбрах от негови приятели,че ми е изневерил с едно момиче,но той не ми сподели.Попитах го вярно ли е,излъга ме,но му простих,преглътнах цялото унизение.След около месец пак се разделихме,като инициативата за тази раздяла пое той.От тогава до сега минаха 3 месеца,след поредица от раздели и събирания и въпреки това,което ми причини, аз все още съм влюбена в него.Приятелите му го упрекват за това,че ме изостави,но той нищо не казва,не споделя за мен,но въпреки всичко аз знам,знам,че някъде вътре в себе си,той ме обича...Опитвах всевъзможни начини да го забравя,но не мога.Намерих си друг приятел.. повече от 2-3 седмици не можах да издържа,колкото и да се залъгвах,че ще успея да продължа напред-не ставаше.Сега отново съм сама и не знам какво да сторя.Чувствам се ужасно,като се усамотя и се върна в миналото.. сред всичките ни мигове прекарани заедно,сред доброто старо време.Също така разбрах,че сега се опитва да се уреди с едно момиче,но нещо не се получи.Дали още ме обича.. ? Това навярно само той си знае,но искам да ви помоля за съвет. Какво да правя?Не се вживявам като Емо и не мисля да си слагам край на живота,а просто съвет! :neutral:





Никой друг няма да ти помогне да го забравиш,мила! Първо го забрави и после се ориентирай към други момчета... Занимавай себе си с неща,които обичаш и отвличат мислите ти от преживяното с момчето... Незабравими неща няма - времето заличава всичко искаме или не... А и болката е неизбежна,но страданието е по избор! И все пак неволята учи - нека ти е като обича на ухото,ако първия път нещата между двама човека рухнат много рядко при вторият път,ако има такъв успяват да направят нещата по-хубави! Но всичко си зависи от нас хубавите неща не идват ей така,ние сами трябва да си ги направим! Успех:))) :-)

vampirekiss
12-29-2008, 20:43
Забрави го!Той явно не те заслужава, така че не си струва изобщо да мислеш за този глупак

Lady_AMG
12-29-2008, 20:47
Аз съм на мнение, че когато един човек те обича той не може и ден без теб. Остави изневерите и всичко останало на страна, но 3 месеца да не те потърси със сигурност значи, че не те обича. А от това, което чета разбирам и че не си заслужава нервите. Преодолей го ,знаеш че можеш колкото и трудно да ти се струва в този момент. И си помисли дали не го искаш само защото те е отблъснал...

Glorious
12-29-2008, 21:11
Забрави го и продължи напред. Според мен само те разиграва но ти продължаваш да му се връзваш. Може да звучи кофти но е така! :?

l0v3
12-29-2008, 21:19
Opitai se da go zabravish,kolkoto i da ti bade trudno ;)

treisi90
12-29-2008, 21:47
Най-лошото е,че и 2мата не знаем какво искаме! Докато сме заедно той е сигурен ,че съм негова и някакси му е безинтересно.Не знам дали това,че ме изостави 2 пъти и дори след това отново искам да се съберем той знае,че пак може да ме има и това да го успокоява .. :(

Taraaa
12-29-2008, 21:52
Това че ти е изневерил че е пробвал сега с друго момиче според мен трябва да говори много по себе си .. НЯма смисъл да се залъгваш - явно няма чувства към теб Няма смисъл да си тровиш живота - опитай да се забавляваш колкото и трудно да е пък .. каквото ще да става .. И примера с песента на Xplisit - За нея е много точно

sladur4etyYy
12-29-2008, 21:56
Най-лошото е,че и 2мата не знаем какво искаме! Докато сме заедно той е сигурен ,че съм негова и някакси му е безинтересно.Не знам дали това,че ме изостави 2 пъти и дори след това отново искам да се съберем той знае,че пак може да ме има и това да го успокоява .. :(

ми тогава защо не опиташ да го подразниш с друг и да видиш как ще реагира? :wink: намери си някой и нека бившия ти ''случайно'' да разбере или още по- добре- да ви види заедно и да видим дали няма да му дойде акъла. ако и тогава не се заинтересува, забрави го. а дори и да се заинтересува, не можеш да си сигурна дали няма да те зареже след някоя и др. седмица, като му писнеш :? аз лично не бих се занимавала повече, ама ти си преценяваш.