PDA

View Full Version : Зачервен тестис



urku
12-26-2008, 22:37
Значи на 15 съм и ме е срам да кажа на родителите ми щот са малко ...
Та за проблема - Кожата говоря за външната, от долу е зачервена и една част е по твърда и ме сърби от време на време а някой път като се почешам почва доста да сърби. И на другият тестис е така но вече почти не е червен и кожата сякаш се оправа ама не съм сигурен. Въпросът ми е дали може да е нещо по сериозно и ако някой знае да пише да сам подготвен защото в понеделник мисля да ходя на лекар

batkodoki
12-26-2008, 23:01
Значи на 15 съм и ме е срам да кажа на родителите ми щот са малко ...
Та за проблема - Кожата говоря за външната, от долу е зачервена и една част е по твърда и ме сърби от време на време а някой път като се почешам почва доста да сърби. И на другият тестис е така но вече почти не е червен и кожата сякаш се оправа ама не съм сигурен. Въпросът ми е дали може да е нещо по сериозно и ако някой знае да пише да сам подготвен защото в понеделник мисля да ходя на лекар

дам. искам точните размери

urku
12-26-2008, 23:07
няма промяна в размерите левия си е савсем малко по голям четох че това е напълно нормално

едит: проблема е в кожата че е зачервена и е по твърда от останалата част на левия също беше така но зачервяването е савсем малко вече и не е така твърда

Лющене на кожата мисля че няма

ако имаш предвид размерите на самото зачервяване то е около половината кожа става въпрос за страната до крака не е много / а на десния е около хапче за витамин Ц оранжевите