PDA

View Full Version : Няма подходящ раздел за моята тема



Psihiatriq
12-27-2008, 00:39
А и аз не съм вече не съм теен на 22 г съм но не знам друг сайт където да се пооплаквам.

Та проблема е че в момента съм яко преебан и по всичко личи ще си остана сам самичък за нова година. :?

До преди няколко дни живеехме с приятелката ми самостоятелно от почти 2 години... много кофти раздяла, прекарваш толкова време с един човек ... а накрая да се окаже че изобщо не си го познавал .. жалка история...

Още по жалкото е че покрай нея загубих и забравих повечето си приятели и сега си нямам никого.

Отанаха ми всичко на всичко двама добри приятели но единия замина наскоро за чужбина а другия се ожени. :?


Никой не ми остана освен "добри познати" не съм грозен нито тъп
нито беден всичко ми е наред но въпреки това съм сам, като пълен загубеняк :( за първи път в живота ми се чувствам толкова самотен и ненужен.


Не го пиша това да търся съжаление, просто изпитвах нужда да споделя.И да поясня не съм отчаян от живота и нямам намерение да се самоубивам и знам че скоро всичко ще се нареди но в момента найстина ми е много мъчно :(

Това беше, весели празници, и не забравяите приятелите си
защото това е най-ценното което можем да имаме.

JahSoldier
12-27-2008, 00:50
Не можеш ли да отидеш при родителите си ?! Или някакви други роднини ?!

cherinka
12-27-2008, 04:30
Разсейвай се с нещо. <- не го приемай само като думички..
Ако си от Пловдив каня те при мене на нова година. 8-) Викаш не си грозен, нито тъп, нито беден. Може да се спогодим. :D

hAshoo
12-27-2008, 04:41
Разсейвай се с нещо. <- не го приемай само като думички..
Ако си от Пловдив каня те при мене на нова година. 8-) Викаш не си грозен, нито тъп, нито беден. Може да се спогодим. :D

Аз те каня при мен.Викаш не си тъпа,нито грозна,нито бедна.Може да се спогодим.

nymphadora
12-27-2008, 05:43
Разсейвай се с нещо. <- не го приемай само като думички..
Ако си от Пловдив каня те при мене на нова година. 8-) Викаш не си грозен, нито тъп, нито беден. Може да се спогодим. :D

Аз те каня при мен.Викаш не си тъпа,нито грозна,нито бедна.Може да се спогодим.

абе той е мъж! :D

hAshoo
12-27-2008, 06:12
E нищо..автора е от София,cherinka e от Пловдив,аз съм от Варна..все ще се спогодим някак

А до автора..това ще ти е урок никога да не избираш аверката пред приятелите.

angelcheeee_93
12-27-2008, 06:39
ами такъв е живота.И както ти самият каза продължаваш напред и така... :)

cherinka
12-27-2008, 07:04
E нищо..автора е от София,cherinka e от Пловдив,аз съм от Варна..все ще се спогодим някак

А до автора..това ще ти е урок никога да не избираш аверката пред приятелите.аа 8-) току-що видях, че пише София.
Ох, толкова ми е загорело, че вече не забелязвам и дребните нещица :(

soul1199
12-27-2008, 09:05
mislq,4e trqbva da se stegne6,da se zabavlqva6,da izliza6,a ne da si sedi6 v ku6i i da se samosujelqva6,kusmet :)

CanyH
12-27-2008, 09:23
...
Кофти брат. Съжалявам, че ти се случват такива работи точно когато трябва да си най- щастлив и да празнуваш.
Това което съм научил аз е, че никога не трябва да пренебрегваш приятелите си заради гаджето и винаги трябва да се вслушваш в това което ти казват за него или нея, защото отстрани се вижда най- добре.

evelinka1122
12-27-2008, 09:40
уфФф... груба грешка... не е трябвало да си зарежеш приятели заради твоята, но сега мисля че не е времето да те упреквам.. нищо др не ми идва като идея освен да ти кажа да отидеш при някой роднини...

jambo_bs
12-27-2008, 09:47
А и аз не съм вече не съм теен на 22 г съм но не знам друг сайт където да се пооплаквам.

Та проблема е че в момента съм яко преебан и по всичко личи ще си остана сам самичък за нова година. :?

До преди няколко дни живеехме с приятелката ми самостоятелно от почти 2 години... много кофти раздяла, прекарваш толкова време с един човек ... а накрая да се окаже че изобщо не си го познавал .. жалка история...

Още по жалкото е че покрай нея загубих и забравих повечето си приятели и сега си нямам никого.

Отанаха ми всичко на всичко двама добри приятели но единия замина наскоро за чужбина а другия се ожени. :?


Никой не ми остана освен "добри познати" не съм грозен нито тъп
нито беден всичко ми е наред но въпреки това съм сам, като пълен загубеняк :( за първи път в живота ми се чувствам толкова самотен и ненужен.


Не го пиша това да търся съжаление, просто изпитвах нужда да споделя.И да поясня не съм отчаян от живота и нямам намерение да се самоубивам и знам че скоро всичко ще се нареди но в момента найстина ми е много мъчно :(

Това беше, весели празници, и не забравяите приятелите си
защото това е най-ценното което можем да имаме.

Ммм точно така става.Един приятел от 1 година с 8 9 месеца е с едно момиче и ни изпозабрави всичките.Като се разделят което е ясно (няма да се женят на 15 16 я ) ще се чуди кво става 8)

FOOLforYOU
12-27-2008, 10:59
много е лошо така сега най-добрата ми приятелка изживява "любовта на живота си" и тотално ме заеба след 2 месеца ще дойде да ми плаче на рамото ноо все пак истинските приятели не се забравят с времето :)

D0ll
12-27-2008, 11:21
учи се от грешките си!Когато си намериш приятелка не забравяй приятелите си !! Ии да отиди при роднини,ако беше от Варна и аз щях да те поканя но.. :-D

nVm
12-27-2008, 11:38
и аз си ги зарязах повечето приятели заради него :( а беше много глупаво,но се пак имам,но 2-3 на които мога да разчитам,но никога не оставяйте приятелите си.те остават за цял живот,а връзките не винаги,временни........

beiho
12-27-2008, 12:02
Мисля, че и аз вече нямам толкова много приятели заради моята, защото постоянно иска да съм с нея, а не при някой друг, било то момче или момиче. Засега това не ми е проблем, обаче не знам занапред какво ще се случи!

djudjulinkaa
12-27-2008, 13:01
Този случай с теб наистина трябва да послужи като пример за всички които заебават приятелите си заради гадже..Не те виня нито никой има право да го прави..все пак животът е такъф и е нормално да се греши.Всяко зло е за добро не се отчайвай и бъди силен! :) Успех :)

soregashi
12-27-2008, 13:02
И кво. Ся муфтиш за компания на НГ?!?

Lady_AMG
12-27-2008, 22:25
Не го обвинявайте че си е зарязал приятелите покрай връзката, това почти задължително се случва при връзките, зашото просто не ти остава време за всички. Преживявала съм подобна раздяла, ужасно гадно е, все едно светът ти е свършил, но просто трябва да знаеш че трябва да проявиш търпение и скоро всичко ще се оправи. Излизай, запознавай се с нови хора...Нова Година да ти е най- малкия проблем- ден като всички останали...

sLadkaTa_LoRi
12-27-2008, 22:39
Дам.. лошо е! Самата аз съм попадала в такава ситуация, в която заради "единствената ми любов" съм забравяла приятелите си. Не е нужно никой да те упреква или напада, защото се случва често! Наистина е хубаво че усъзнаваш колко важни са приятелите, макар и в такъв момент. Опитай се да се здобриш с тях по някакъв начин и да им покажеш, че си сгрешил и пак да спечелиш тяхното доверие. Може би е тъпо да взимаш съвет от 16-годишна.. но повярвай ми.. това ще ти помогне!
И успех :)

Mi6inka
12-28-2008, 08:05
да той разбра че не е правилно че е зарязал приятелите си... :) Е и мен ме за*ба най-добрата ми аверка заради "Любов" да гадно е... ок... Но истинските приятели не са тези 20 или 30 човека с които си излизал преди да си хванеш гадже,а тези 2ма,3ма 1 или нито един (както в моя случей),които ти остават след като си хванеш сериозно гадже.... а иначе... към автора... ти 1вата стъпка си я направил,не си се отчаял от живота,позитивен си и знаеш че нещата ще се оправят... поздравления... сега просто както казаха по-горе гледай да излизаш повечко... обади се на хора,с които не си се чувал и виждал мн мн отдавна ,а и винаги някъде има някой стАр познат или приятел ,на който си легнал на сърцето и ще се зарадва че го търсиш!За Нг не се тревожи.... е да може да я изкараш сдухан и самотен...но това ще е последния такъв ден за годината и със започването на новата няма да имаш такива ;) Успех

OpenedSky
12-28-2008, 17:19
За повечето тази година Коледа и Нова година се очертават тъпи ...

Remini
12-28-2008, 17:22
Още по жалкото е че покрай нея загубих и забравих повечето си приятели и сега си нямам никого.

Точно там ти е проблема...и аз съм губил добри приятели точно поради тази причина...но няма как...когато си с един човек когото обичаш почти не ти остава време за приятелите...наистина е кофти