PDA

View Full Version : Отново всичко се разпадна



pandelka
12-27-2008, 06:56
Вече нз ..какво да искам от тази любов.Исках да имам човек,който да ме обича ,както аз него..да бъдем заедно ,да ни бъде готино ,да се забавляваме.И точно когато си помислих,че съм го намерила всичко се разпадна.Той ми каза ,че се е влюбил в друга и скъсахме.Незнам защо толкова време не мога да открия нито един подходящ.Толкова искам това да стане ,но все някви неподходящи . :-k ](*,)


*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

angelcheeee_93
12-27-2008, 07:10
незнам дали вярваш в съдбата,но всеки човек си я има.Сега попадаш на неподходящи,но някой ден ще откриеш точния човек,защото всеки си има място на този свят. :)

cherinka
12-27-2008, 07:17
Кофти, а?
Явно имаш прекалено свободно време, щом за всяко дребно нещо пускаш темички във форума.
Напомняш ми на мен като млада. :-)
(не, че сега съм намерила някой подходящ, де, ама свикнах)
Дори да дойде, пак ще си отиде. 8-) (страст ми е да пиша небивалици)
И все пак спомена е важен. както и да се наслаждаваш на всеки момент.

Карай, млада си, хубава си, некой сгоден момък те очаква там, в необятието. :D

И, все пак, помисли си що се е влюбил в друга, а не в теб. :)
За колкото идеални, готини и не знам си за още какво да се имаме, винаги ще се чувстваме неодоценени.

Е, виж, например, осъзнах (преди мноо време чак тема бях пуснала хаха чакай да ти я покажа: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=90765 ) та викам, че осъзнах, че приятелката ми (4 годишна приятелска връзка) по подобие си прилича и с връзка с някой от противоположния пол, само където липсва секса и мечтите за сватба и потомоство :D . С нея ги има същите хубави споделени мигове, моменти на радости, веселие, има я подкрепата, разбирателството, споделянето и дрън дрън, ей такива работи. А секса винаги мога да си го получа от някой друг.
СЛед толкова разочарования от солидно количество момчета реших, че е под-обре явно да отдам нужното внимание към приятелите ми, а пък принцо на белио конец все някога ще цъфне от някъде.
Мъже много. Цъфтят като лалета. Важното е да им уцелиш сезона ахахахха леле кво казах не знам :D
Ох, тва е, не се сещам за друго. :-)

MakeMeFeel
12-27-2008, 07:18
Хм .. не знам дали се сещаш какво си бях написала на скайп ... "Ако приятел ти каже очи в очи просто че не е, значи не е .. не значи , че вече слънце не грее .. Защото то не само те грее , а свети .. Светлина винаги ще има .. просто вдигни главата си и виж я ! " ... На мене винаги ми помага тоя текст ... Не трябва да се отчайваш, мило ! Живота не свършва с поредния пикльо , който не знае какво иска !

cherinka
12-27-2008, 07:19
незнам дали вярваш в съдбата,но всеки човек си я има.Сега попадаш на неподходящи,но някой ден ще откриеш точния човек,защото всеки си има място на този свят. :)
Стига с тея съдби, бе, мен!
Стегни се и недей да говориш глупости..
(ще ти падне форумната репутация ахахахахаххха)

pandelka
12-27-2008, 07:26
^Мерси .. cherinka ..като се замисля си доста права .. :)

MakeMeFeel... не ме ебе толкова ,че ме е зарязал колкото това,че не мога да намеря един истински .. ; (

angelcheeee_93 ... не вярвам в съдбата..

MakeMeFeel
12-27-2008, 07:30
Еми хубу де .. като се замислиш .. още не си видяла и половината от живота.. ще срещнеш още много нови хора .. така че Истинския все някога ще се появи .. Въпроса е , да не се отчайваш .. ; )

F_CK_all_I_need_is_U
12-27-2008, 07:30
A може би трябва да минеш през всички тея неподходящи идиоти,за да стигнеш до истинския и когато го намериш,да знаеш,че това е Той.. :smt003

cherinka
12-27-2008, 07:33
A може би трябва да минеш през всички тея неподходящи идиоти,за да стигнеш до истинския и когато го намериш,да знаеш,че това е Той.. :smt003
Тук опира до въпроса на колко, подяволите, боклуци трябва да попаднем, докато ни огрее 'щастието' ?!?!
(демек кой знае още колко теми ще изпишем, ще задръстим форума ахаха)


Мила, да не те отчайвам, но майка ми откри любовта си чак на 47 годишна възраст. :D :D
Татко още я търси... (любовта) :D Кара го само на секс. ('ма тва с а подробности ся).
Средно положение няма. 8-) :-)

CanyH
12-27-2008, 07:58
Кофти.
Мисля, че знам как се чувстваш. Имам подобен проблем, ако може да се нарече така.
Винаги попадам на някви несериозни на които "им се живее още и искат свобода".
А на мен ми омръзна постоянно да съм с нова. Вече не съм на 15, нямам време за подобни глупости да му е.....
Искам сериозен човек до себе си по дяволите!

Деба, превръщам се в женчо, ама нямаше начин да не си кажа и моите болежки ):

CfEtii
12-27-2008, 08:51
Не се отчайвай.А и спри да търсиш перфектния..той сам ще дойде. :) И както казаха по-горе,може би анистина трябва да минеш през всичките недорасляци,докато стигнеш до този,който наистина си заслужава!Донт уори :)

aka6a_vamp
12-27-2008, 08:54
Ей ей...прекрасно те разбирам :( Да ти кажа,стигнах до извода,че сам си е най-добре,докато не дойде Човекът...ии това сега те прави още по-силна,ще видиш! :-) :-) Освен това,имаш хора,които са до теб :-)

evelinka1122
12-27-2008, 09:01
аз ще те посъветвам да спреш да ги търсиш ти тия момчета... просто се остави на течението... те само ще дойдат при теб сигурна съм.... хубаво момиче си не се притеснявай и твоя принц ще дойде :) айде весели празници и горе главата :) :-)

CanyH
12-27-2008, 09:03
И както казаха по-горе,може би анистина трябва да минеш през всичките недорасляци,докато стигнеш до този,който наистина си заслужава!
Не мисля, че това е правилно. Докато мине през всички ще се е превърнала в безчувствена егоистка, търсеща единствено поредната бройка.
Може и да говоря глупости, но съм се убедил с очите си, че става точно така.

eXoti4nia
12-27-2008, 11:00
И както казаха по-горе,може би анистина трябва да минеш през всичките недорасляци,докато стигнеш до този,който наистина си заслужава!
Не мисля, че това е правилно. Докато мине през всички ще се е превърнала в безчувствена егоистка, търсеща единствено поредната бройка.
Може и да говоря глупости, но съм се убедил с очите си, че става точно така.

Напълно те подкрепям, колега,
После почват да си го връщат на всички мъже(дори това да не е правилно) :x

D0ll
12-27-2008, 11:11
pandelka,не се безпокой,знаеш ли колко хора се чувстват по този начин.. ето вземи и мен за пример... ама както казват ,доста жаби ще трябва да целунеш,докато някоя от тях не се превърне в принц :wink:

malone
12-27-2008, 11:26
Споко всичко е до време.Имам чувството,че искаш цялото щастие на изведнъж да ти се стовари.Не че и аз не го искам :D......ама някак си няма как да стане на мига.Просто в търсенето на подходящия и идеалния за теб ще е дълъг процес.

pandelka
12-27-2008, 14:23
Не се отчайвай.А и спри да търсиш перфектния..той сам ще дойде. :) И както казаха по-горе,може би анистина трябва да минеш през всичките недорасляци,докато стигнеш до този,който наистина си заслужава!Донт уори :)


Аз перфектен ..никога не съм търсила.Далеч съм от мисълта,че изобщо съществуват перфектни хора. :)

NaNa_SladuRana
12-27-2008, 14:37
Хм .. не знам дали се сещаш какво си бях написала на скайп ... "Ако приятел ти каже очи в очи просто че не е, значи не е .. не значи , че вече слънце не грее .. Защото то не само те грее , а свети .. Светлина винаги ще има .. просто вдигни главата си и виж я ! " ... На мене винаги ми помага тоя текст ... Не трябва да се отчайваш, мило ! Живота не свършва с поредния пикльо , който не знае какво иска !
от коя песничка беше това :)

Mbp3eJlaH
12-27-2008, 15:05
poznavam nqkolko to4ni mom4eta ot sf
za spravki pra6taite LS + ofertata vi (samo nad 3 cifri molq)

MakeMeFeel
12-27-2008, 15:05
Хм .. не знам дали се сещаш какво си бях написала на скайп ... "Ако приятел ти каже очи в очи просто че не е, значи не е .. не значи , че вече слънце не грее .. Защото то не само те грее , а свети .. Светлина винаги ще има .. просто вдигни главата си и виж я ! " ... На мене винаги ми помага тоя текст ... Не трябва да се отчайваш, мило ! Живота не свършва с поредния пикльо , който не знае какво иска !
от коя песничка беше това :)

Аlex P & Alex S - Нека бъде светлина ... ; )