PDA

View Full Version : Секса и анаболите



slarutan
12-27-2008, 11:10
Как влиаят анаболите на секса и какво става след спирането им,говоря за един 8 седмичен цикъл?Благодаря предварително

jambo_bs
12-27-2008, 11:17
Не съм ползвал толкова дълго но има вероятност к*ра ти да се влияе постоянно от земното притегляне. 8-)

slarutan
12-27-2008, 11:56
тва за какъв период от време

Master_88
12-27-2008, 12:28
Докато ги взимаш ще ти влияят добре тъй като дават на организма допълнително и излишно количество тестостерон и именно затова се получава толкова много мускулна маса,защото той е един от преките отговорници за това. След спирането им,освен че ще си увреден (не е задължително веднага,може след доста време), ще си загубил по-голямата част от придобитото. Освен това като вкарваш отвън този излишен тестостерон,организмът вече започва да мисли,че не е нужно и той да произвежда при положение че има толкова много и се получава свиване на тестисите и те стават по-малки. След спирането има не малък шанс организмът в близкото бъдеще да не може да се върне към нормалното производство,именно поради този излишък от тестостерон на който е бил подложен

lazydork
12-27-2008, 14:18
аман от стероидни маймуни

A_Loving_Girl
12-27-2008, 14:48
Един познат беше ползвал...и се оплакваше ,че не му става...

slarutan
12-27-2008, 15:22
иначе някакъв друг начин за бързо наедряване да се сещате

lazydork
12-27-2008, 15:25
mcdonalds

MakeMeLaugh
12-27-2008, 15:47
Зависи какво вземаш точно.
В каква доза.
Как ще се ,пречистиш.
Важно е как ще излезеш от цикъла.
Зависи от организма ти индивидуално.
После трябва да чистиш черния дроб.
Бъбреците също се прецакват.

Като цяло, по-добре не рискувай по този начин. Има по-добри начини с друг вид добавки, не толкова вредни.

lazydork
12-27-2008, 15:49
Зависи какво вземаш точно.
В каква доза.
Как ще се ,пречистиш.
Важно е как ще излезеш от цикъла.
Зависи от организма ти индивидуално.
После трябва да чистиш черния дроб.
Бъбреците също се прецакват.

Като цяло, по-добре не рискувай по този начин. Има по-добри начини с друг вид добавки, не толкова вредни.eб'аси тъпаците сте... без добавки не можете ли???

nejnaDROGA
12-27-2008, 16:08
Зависи какво вземаш точно.
В каква доза.
Как ще се ,пречистиш.
Важно е как ще излезеш от цикъла.
Зависи от организма ти индивидуално.
После трябва да чистиш черния дроб.
Бъбреците също се прецакват.

Като цяло, по-добре не рискувай по този начин. Има по-добри начини с друг вид добавки, не толкова вредни.eб'аси тъпаците сте... без добавки не можете ли???
Ми като са мързеливи как да успеят без добавки?! :-o :-D

CanyH
12-27-2008, 16:23
Ако искаш бърз ефект - метандростенолон. Обаче да знаеш тва скапва бъбреците и черния дроб адски много и за да го използваш трябва да си набавиш и един куп лекарства.
Разрови се из нета, има фитнес- сайтове и форуми в които ще научиш кои добавки са най- подходящи за теб и коя до каква степен вреди на половата система.

MakeMeLaugh
12-27-2008, 16:23
Някои не сме, и пак сме си добре :)
Химия само ми казваха, че ползвам, но реално не съм ;)

И аз не съм За Химията - затова написах и поста горе ;)

Химията после спандушва яката.

slarutan
12-27-2008, 18:08
това ми е ясно но питам зя някоя добавка или нещо от сорта да ми предложите защото има хиляди видове,може би азотен буустер или...
P.S ако ти можеш да постигнеш това което се постига с анаболите за дво месеца,за цял живот ще е добре...

Boyd
12-27-2008, 22:05
това ми е ясно но питам зя някоя добавка или нещо от сорта да ми предложите защото има хиляди видове,може би азотен буустер или...
P.S ако ти можеш да постигнеш това което се постига с анаболите за дво месеца,за цял живот ще е добре...

Много пък знаеш.. 'айде друсай с метандростенолон и ще те питаме след 1 година как ще си с пикането, ерекцията, смилането на алкохола и т.н. Ще се напиеш и после 1 седмица не можеш да се свестиш, през 20 минути ще ходиш да пикаш вода, а не урина. За ерекции да не говорим.

След като те мързи и искаш да станеш като мечка - набивай анаболи.

Хубаво тяло се прави с тренировки всеки ден и подбрани храни, а не с хапчета!

Luvcraft
12-28-2008, 03:10
Знаеш ли какви може да са страничните ефекти от използването на стероиди? Четох за някакъв 21 годишен в Германия на стероиди получава акне на гърдите, имаше снимка все едно има съсирена кръв по гърдите си. Спрял стероидите и започнал лечение с антибиотици мускулите му и акнето изчезнали, но са останали червени петна на мястото на акнето и докторите казали, че ще му стои така цял живот. Мога да потърся снимки ако искаш.

Не казвам, че при теб задължително ще се получи така, но не се знае, може да е и по-зле? За мен минусите са много повече от плюсовете относно използването на химия.

Така и така сме на темата, да попитам след като спре приема на стероиди как се поддържат мускулите?

п.п. Нямам намерение да те разубеждавам, просто се надявам да не гледаш само положителните ефекти.

Remini
12-28-2008, 07:55
иначе някакъв друг начин за бързо наедряване да се сещате

Много ядене и тренировки!

Доколкото знам от анаболите-тестисите значително се смаляват...зависи как и по-колко го вземаш.При всички случаи е вредно.В повечето фитнеси се забранява употребата им.

InDo
12-28-2008, 09:00
Кви са тея анаболи,добавките са добри но газът ти става декар на два,най си е добре диета чисто всичко да се прави!Аз съм на тоя принцип качих само с ядене 13кг за 6 месеца чиста мускулна маса и то без фитнес!!) 8) В къщи правя едни простотии и така! 8) хората са казали БАВНО НО СЛАВНО!

vikito1994
12-28-2008, 09:13
ем с тренеровки пич най-ок ше е ;) :P

Master_88
12-28-2008, 09:59
Кви са тея анаболи,добавките са добри но газът ти става декар на два,най си е добре диета чисто всичко да се прави!Аз съм на тоя принцип качих само с ядене 13кг за 6 месеца чиста мускулна маса и то без фитнес!!) 8) В къщи правя едни простотии и така! 8) хората са казали БАВНО НО СЛАВНО!

Оптимист :)

waterboy
12-28-2008, 11:50
vsichki mnogo znaete , no nisahto sushtestveno ne kazvate ako ima chovek ot temata koito e izpolzvah steroidi moje da pospori s mene za nqkoi neshta :D zanimavam se s tova ot pova4e ot 3 godini ako avtora se interesuva da pishe edno LS nqma da pravq reklami :D :D

Adwokat
12-28-2008, 13:44
Po dobre edna godina da treniram uporito ot kolkoto 2 meseca s anaboli... i posle da se chudq kakvo da pravq...

P.S. po dobre zdrav k*r ot kolkoto nqkolko plochki i xubavi biceepsi!

plmn
12-28-2008, 17:09
качих само с ядене 13кг за 6 месеца чиста мускулна маса и то без фитнес!!

Мускулна маса без фитнес само с ядене малко трудничко, но се радвам, че си успял. :D

По темата : Страничните ефекти наистина са доста.Повишено кръвно налягане, акне (ако имаш ще се усложни, ако нямаш - ще се появи), сърдечни проблеми, косопад (не е задължителен, но ако си предпоставен и е наследствено ще ускориш процеса), проблеми с ерекцията, свиването на топките, гинекомастия и т.н.
Естествено някои от тези странични ефекти се парират със други лекарства, но те са също толкова вредни и опасни.
Яж повечко, вдигай редовно, пий протеин...ще видиш промянята в себе си.Няма да е като с хаповете определено.Но поне няма да се притесняваш, че като спреш да вдигаш ще изпикаеш половината си мускули, както и за здравето си.
Добавките - странични ефекти едва ли има, възможно е да получиш разтройство, но това предполагам ако прекалиш с указаните на етикета дози.
Успех.

ubuntu
12-28-2008, 20:44
Протеин,Глутамин,Креатин, аминокиселини,
по едно пиле на ден или по кило червено месо, риба... ориз ... яко McDonalds тежки упражнения-чисти, с големи тежести малко повторения и по-големи почивки
Бате нз ама аз за един месец преди 2 години от 80 станах 100кг без каквито и да било добавки - яко манджа в комбинация с перфе упражнения и си чук ;)
Мани ги тия анаболи стероиди ... като ги спреш ставаш 3 пъти по малък ... попринцип знам разни подобни които се продават свободно в аптеките ама има малки деца ;)

CwalkIn
12-29-2008, 09:08
това ми е ясно но питам зя някоя добавка или нещо от сорта да ми предложите
Я ми обясни защо изкаш да взимаш добавки?
Всичко се постига със много труд и постоянство .
Тренирай усърдно една година , и ще видиш резултата..
Братовчед ми се бъхтеше със разни кофи , инжекций , хапчета , и за 3-4 месеца стана еб*хти свинята..
Но сега ги спря , ръката му намаля драстично , порасна му шкембето , появи се високото кръвно и диабета ..
А той е на 17 .
Мисли преди да правиш каквото и да било.

ImmortalForever
12-29-2008, 12:11
Бившия ми взимаше доста химия.Бая нацепен беше и говорихме за тфа дето не му става или поне аз така си мислих, шото така бях чувала.Пък той почна да ми развива теории за това как анаболите повдигали нивото на бла-бла не знам си какво и нз..

slarutan
12-29-2008, 14:09
проблема е,че нямам време да ям под стриктно наложена диета,чудя се ако не анаболи може би гайнер и някакъв азотен буустер може би
защото пих какво ли не креатин,глутамин,гайнери,с се тъпча с аргинин и пак 0лев ефект

amatorium
12-29-2008, 14:54
Nqmam ideq, no ot nqkoi gadjeta sum chuval, che palamarkite na bivshite im bili mnogo golemi v otpusnato sustoyanie, no meki.

ubuntu
12-29-2008, 16:00
Бившия ми взимаше доста химия.Бая нацепен беше и говорихме за тфа дето не му става или поне аз така си мислих, шото така бях чувала.Пък той почна да ми развива теории за това как анаболите повдигали нивото на бла-бла не знам си какво и нз..
Трибестана повишава сексуалната фукция понеже засилва производството на тестостерон и като приемаш тия лайна хвурляш наистина по много семе но една малка грешка може да е едва ли не фатална - нещо от сорта хуя ти да стане мекотело още на 20-25
Предозирането с трибестан създава много проблеми особено ако организма привикне с него след като го прекъснеш може да се получи гинекомастия което не е приятно... просто самоя организъм привиква чрез стимуланти да произвежда тестостерон а без тях не му се отдава и един вид мъжа става жена с пишка ;)

anadrol
12-29-2008, 17:17
Някои не сме, и пак сме си добре :)
Химия само ми казваха, че ползвам, но реално не съм ;)

И аз не съм За Химията - затова написах и поста горе ;)

Химията после спандушва яката.
Какви са ти мерките така натурално ?

По темата: По време на цикъла ще има повишаване на либидото 5-6 пъти над нормалното.Ако нямаш приятелка на разположение по цял ден не те виждам :D по реме на цикъла се вземат протектори в зависимост с какъв стероид вземаш,някой са токсични за черния дроб,други причиняват гинекомастия,други удрят в простатата,други навсякъде и т.н.Ако излезеш правилно от цикъла след това трябва да вземаш добавки като екдистийл,трибестан,неща с трибулус съставка за да вдигат тестостерона тъй като след цикъл тялото ти спира да възпроизвежда тестостерон и трябва външно да стимулираш,иначе има опастност да не можеш да вдигаш "самолета".

ImmortalForever
12-30-2008, 15:42
Бившия ми взимаше доста химия.Бая нацепен беше и говорихме за тфа дето не му става или поне аз така си мислих, шото така бях чувала.Пък той почна да ми развива теории за това как анаболите повдигали нивото на бла-бла не знам си какво и нз..
Трибестана повишава сексуалната фукция понеже засилва производството на тестостерон и като приемаш тия лайна хвурляш наистина по много семе но една малка грешка може да е едва ли не фатална - нещо от сорта хуя ти да стане мекотело още на 20-25
Предозирането с трибестан създава много проблеми особено ако организма привикне с него след като го прекъснеш може да се получи гинекомастия което не е приятно... просто самоя организъм привиква чрез стимуланти да произвежда тестостерон а без тях не му се отдава и един вид мъжа става жена с пишка ;)

Наитстина ги разбираш работите!Евала!Мерси за информацията.