PDA

View Full Version : Въпрос към софиянци



gabi_94
12-27-2008, 12:54
Ами искам да попитам няколко въпроса за ледената пързалка на езерото Ариана
1. Наистина ли е безплатно за ученици от 8.00 до 10.00 сутринта? Още ли важи това?
2. Колко струват кънките под наем и за цял ден ли важат?
3. Няма ли някаква отстъпка за ученици от цената на входа?

П.П. Ако някой е ходил, да обясни по-подробно, мн ще съм му благодарна. Също ако се сетите за някоя друга ледена пързалка, която работи в момента, обяснете.

MartyParty
12-27-2008, 14:38
Ами искам да попитам няколко въпроса за ледената пързалка на езерото Ариана
1. Наистина ли е безплатно за ученици от 8.00 до 10.00 сутринта? Още ли важи това?]Не знам да има такова нещо. :?

2. Колко струват кънките под наем и за цял ден ли важат? Кънките,ако не се лъжа,са 3 лв делничните и 4 лв събота и неделя.Важат за час и половина-зависи кога влезеш.

3. Няма ли някаква отстъпка за ученици от цената на входа? Уви,не живеем по Тошово време-няма.


П.П. Ако някой е ходил, да обясни по-подробно, мн ще съм му благодарна. Също ако се сетите за някоя друга ледена пързалка, която работи в момента, обяснете.
Аз ходя на Славия-пързалката е 2 пъти по голяма и не е такава тъпканица.Входът е 4 лева а кънките би трябвало да са 3 или 4-аз не си взимам,защото си има мои.Веднъж ходих на Ариана и хич не съм доволна.Пързалка има още пред театъра Иван Вазов.Там не съм ходила,но все пак ми се струва тесничка. http://www.kunki.org/page.php?8 това може да ти помогне с разписаниятаРазгледай го -може да намериш друго,което те интересува.

gabi_94
12-27-2008, 16:14
мерси за информацията МартиПарти, аз също съм ходила на Славия, харесва ми, но времето в което може да отида не съвпада с това на пързалката :( А иначе, тъй като исках да си купя кънки, знаеш ли откъде мога да си взема, ама да не са мн скъпи?

Valhala
12-27-2008, 16:48
Тия дни мисля,че направиха пред НДК,но още не съм ходил и не мога да ти кажа повече :)

Decu
12-27-2008, 17:09
Има далавера от 8:00 до 9:30 /май/ или до 10:00, не знам. Входът е безплатен - 100%, разбрах, че и кънките били, но за тях не съм толкова сигурна.

miminia
12-27-2008, 17:19
Пфф уча до тая пързалка и сутрин ся особено предпоследните дни
не хоихме първите часове ,за да фанем промото до 10 безплатно и
фул макс :D ... иначе зависи в кое време ше дойдеш през деня
различно е ,но иначе входа е 3 лв. кънките зависи 3 или 4 лв.
И са некфи баси кънките :lol: един приятел му
дадоха розави кънки :lol:

Jamalska
12-27-2008, 17:51
Нощем също има кънки под наем нали?
крайно време да си купя свои

MartyParty
12-27-2008, 17:54
мерси за информацията МартиПарти, аз също съм ходила на Славия, харесва ми, но времето в което може да отида не съвпада с това на пързалката :( А иначе, тъй като исках да си купя кънки, знаеш ли откъде мога да си взема, ама да не са мн скъпи?
Имаш няколко вариянта:Можеш да си вземеш на старо,ако са ти само за свободна пързалка от открития пазар до стадиона Васил Лавски-там където се паркират колите-Юнак му викат,щото е до бившия стадион с такова име.Там може да намериш нещо добро.Зареждат ги на по 1-2 седмици обаче повечето не стават за нищо.Тези,кото ви ги дават на свободната повечето са хокейни-с тях се кара малко по-лесно,защото нямат забче отпред.
Алтернатива е,ако искаш да са ти нови да си ги намериш по магазините,но там не знам какви са цените честно казано.Не търсиш нещо кой знае какво,така че за 100-150 лева можеш да си вземеш нови.до пързалката на Славия има магазин.Има и на солунска в посока от Витошка към пл. Славейков.Друг на петте кюшета на тр.спирка в посока към НДК и трети на Фр.Нансен до подлеза за дискотека Амор.
ако искаш хокеини кънки - Bauer ili CCM
ако искаш фигурни - Riedell, Risport или Wifa
Това е,което намерих за теб.Успех. 8)

raduna
12-27-2008, 18:02
Кънките, които дават на Ариана са под всякаква критика (по-зле от на Славия), а и имай предвид, че там няма гардероб, т.е. няма къде да си оставиш обувките и или трябва да ги влачиш с теб на пързалката, или трябва да си с някой, който няма да се пързаля и да ти ги пази....освен това леда е ужасен...
На Славия миналата година имаше и пързалки по обед през ваканцията и входа беше свободен, предполагам, че и сега ги има. :wink:

miminia
12-27-2008, 18:07
Как да няма веее ахахаа има си пейки ,ако не искаш там 1 лв и
ти ги пазят ахаха бегай ве ... иначе продават кънки в подлеза не на плиска ами на студентските общежития .. и надали струват такива космически суми ..... пък и надали ти трябва нещо по - така =/

gabi_94
12-27-2008, 18:15
мерси на всички :) , мисля да ходя с приятелки на Ариана в понеделник, само дано не е фул, чудя се кой е толкова луд освен мен, да става толкова рано :D за пързалката