PDA

View Full Version : Защо момичетата правят безразборен секс и после..



x3eme
12-27-2008, 14:27
защо момичетата правят безразборен секс и после се оплакват и се притесняват да не са бременни.толкова ли не може да бъдете по внимателни и да го правите със разум :?


*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

girl_in_black
12-27-2008, 14:29
Нали знаеш, че при някои мисленето се проявява, когато вече е твърде късно....

magitypz
12-27-2008, 14:29
защото са глупави..
Не си ли забелязъл,че глупавите момичета са МНОГО по-глупави от глупавите момчета.. :P ( момиче съм ! )
иии защото нямат елементарна сексуална култура и навици да се пазят :(

A_Loving_Girl
12-27-2008, 14:31
Нали знаеш, че при някои мисленето се проявява, когато вече е твърде късно....

Даже и тогава не могат да мислят ,като има последствия...

x3eme
12-27-2008, 14:31
e nqkoi naistina sa glupavi i praqt super tupi postupki puk posle tova im bilo krivo onova im bilo krivo...mi kato iskat si4ko da im e nared da go praqt kakto trqq i sus merki

soregashi
12-27-2008, 14:31
За да могат да носят с гордост титлата КУРВА :D

A_Loving_Girl
12-27-2008, 14:34
...mi kato iskat si4ko da im e nared da go praqt kakto trqq i sus merki

Това никога няма да стане.

glamouros
12-27-2008, 14:35
Ами аз си мисля, че са започнали да водят полов живот не точно на време. А когато е станало нужда да се позамислят малко и съответно да поемат последиците от постъпките си са озъзнали всъщност за какво по-точно става дума. Мога да си го обясня само по този начин :)

nejnaDROGA
12-27-2008, 14:42
На мен само не ми стана,защо слагаш всички момичета под общ знаменател?! :-o :x :?

x3eme
12-27-2008, 14:43
i vse pak 6tom sa trugnali da praqt sex pone ot ob6te kultura trqbva da znaqt tova onova....ne samo da tursqt suveti tuk i tam i da se 4udqt posle dali da piqt skapaniq ESKAPEL :? za tva imame glavi da mislim i da precenqvame ne6tata.trqbva da se znae 4e vsqko deistvie si ima posledstvie

x3eme
12-27-2008, 14:43
На мен само не ми стана,защо слагаш всички момичета под общ знаменател?! :-o :x :?
govorq po princip ako ste me razbrali pogre6no izvinqvam se

darla
12-27-2008, 14:47
za6toto ima koi da im ugodi.kolko mom4eta otkazvat sex bez prezervativ,predlojen ot priqtelkata?Bih kazalal,4e sa aaadski mnogo

Lace
12-27-2008, 15:00
защо ли? ето защо повечето са глезени до мозъка на костите свикнали са всички да им угождат , което поражда чувство за абсолютна всобода, знаят че каквото и да стане колкото и да сгафят там до тях ще има все някой идиот да им оправи бакиите (не искам да звучи грубо) :)

x3eme
12-27-2008, 15:01
защо ли? ето защо повечето са глезени до мозъка на костите свикнали са всички да им угождат , което поражда чувство за абсолютна всобода, знаят че каквото и да стане колкото и да сгафят там до тях ще има все някой идиот да им оправи бакиите (не искам да звучи грубо) :)mmm za tova ne sum suglasen

Lace
12-27-2008, 15:03
к а твоето мнение по въпроса е ? :)

x3eme
12-27-2008, 15:04
az go kazah ve4e po gore :)

FunnYboY
12-27-2008, 15:05
защо момичетата правят безразборен секс и после се оплакват и се притесняват да не са бременни


Щото бате, желанието е по-силно от разума 8-)

aka6a_vamp
12-27-2008, 15:14
просто не мислят за последствията...такъв им е начина на мислене,кво да ги праиш..

nejnaDROGA
12-27-2008, 15:17
защо ли? ето защо повечето са глезени до мозъка на костите свикнали са всички да им угождат , което поражда чувство за абсолютна всобода, знаят че каквото и да стане колкото и да сгафят там до тях ще има все някой идиот да им оправи бакиите (не искам да звучи грубо) :)
Че и аз съм супер разглезена ( :x :o :x ),но нито съм правила безразборен секс,нито някога съм пускала тема "възможно ли е да съм бременна"

А по темата:Момичетата,които правят безразборен секс в 90% от случаите страдат от липса на внимание,чувстват се пренебрегвани или имат комплекси относно външния вид и това е един от начините да претъпят чувството си за малоценност (което е многооо тъпо)

therichbitch
12-27-2008, 15:34
Нали знаеш, че при някои мисленето се проявява, когато вече е твърде късно....
a nali znae6, 4e tiq k...i, deto go pravqt bezrazborno , nqmat mn mn sivi klet4ici, taka 4e ne sum suglasna s teb , 4e se proqvqva kusno, to prosto ne e vuzmogno kato nqmat mozuk da doide nqkvo prosvetelnie makar i zakusnqlo :-D

MakeMeLaugh
12-27-2008, 15:38
Защото е най-лесно после да има някой виновен ;)

Bolt_f
12-27-2008, 16:07
Абсолютни глупости говорите всичките обаче.
Защо пък момичетата да забременяват само когато правят безразборен секс? В повечето случаи, това са гафове станали Случайно, най-често с гаджетата им.... на всеки може да се случи все пак, не е ли така?

И не мога да си обясня..... какво за вас е безразборен секс?! Това, че една мацка се е чукала с трима мъже последните пет месеца, курва ли я прави? Баси ограниченото мислене имате! И откога, това да правиш секс с различни партньори значи, че страдаш от липса на внимание?!

Аз пък си мисля, че всички тези момичета които го правят, го правят защото го желаят и така им харесва. Защото намират удоволствие и тръпка в секса с различни хора, а не искат да се забият с един човек и да я карат така години наред. Никога ли не приемате, че има хора, различни от вас?!!!!!!

sh3_1s_7h3_0n3
12-27-2008, 16:11
Абе то не е само ако правят безразборен секс. Много има, дето се шашкат, защото по принцип са си шашнати. Дори противозачатъчни да пият и едновременно с това и с презерватив да го правят, пак ако им закъснее с 2 дена и вдигат олелия.
Хлапетииите с по-малко опит пищят и за няма нищо. Пък това че понякога изобщо не включват мисловния процес преди да си легнат с някого... направо го изключвам. То е ясно. ;)

sexita
12-27-2008, 16:12
Само ние ли сме виновни???

lazydork
12-27-2008, 16:21
защо момичетата правят безразборен секс и после се оплакват и се притесняват да не са бременни.толкова ли не може да бъдете по внимателни и да го правите със разум :?


*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh
ЧЕСТИТО НА 1ВИЯ ФОРУМЕН ТАТКО

x3eme
12-27-2008, 16:40
az ne znam da sum stanal tatko ama aide :-o

get_high
12-27-2008, 17:33
Тези момичета, които пишат наляво и надясно теми "Бременна ли съм'', "Възможно ли е да съм бременна" ,"Help''... и всякакви подобни обикновенно са прекалено малки (на години или на акъл ) затова при никакви обстоятелства не ги оправдавам :-x Както прочетох по нагоре някой каза ''на всеки се случва''- ама това са глупостине! Защо не ми се случва на мен?- ами просто е - защото аз мисля преди да правя нещо!
А по голямата част от гореспоменатите момиченца вероятно даже не знаят значението на този глагол ](*,)
Както съм казвала и преди, докато е пълно с кухи лейки, ще е пълно и с такива теми :(... и това даже не ми е смешно, масовото затъпяване и безотговорност са направо трагични . smt108
Според мен щом тези момичета са достатъчн "порастнали" , за да правят секс, значи са достатъчно порастнали за да си поемат отговорността. :smt097 на всичките.

Ravage
12-27-2008, 17:49
Импулс просто ... колкото и да мислим че сме над животните ние си оставаме животни също и понякога инстинкта ни за размножаване надделява над здравото мислене :-o

x3eme
12-27-2008, 17:51
Импулс просто ... колкото и да мислим че сме над животните ние си оставаме животни също и понякога инстинкта ни за размножаване надделява над здравото мислене :-ovvi4ko trqbva da si ima granici i merki :)

Ravage
12-27-2008, 17:54
Импулс просто ... колкото и да мислим че сме над животните ние си оставаме животни също и понякога инстинкта ни за размножаване надделява над здравото мислене :-ovvi4ko trqbva da si ima granici i merki :) границите и мерките свършват там където започва инстинкта ,ако ме разбираш ... същото е като при нас момчетата, защо мислиш че би скочил да биеш някой ? не усещаш ли че в момента когато си вече решен че ще скачаш не мислиш съвсем ясно ?

x3eme
12-27-2008, 17:55
Импулс просто ... колкото и да мислим че сме над животните ние си оставаме животни също и понякога инстинкта ни за размножаване надделява над здравото мислене :-ovvi4ko trqbva da si ima granici i merki :) границите и мерките свършват там където започва инстинкта ,ако ме разбираш ... същото е като при нас момчетата, защо мислиш че би скочил да биеш някой ? не усещаш ли че в момента когато си вече решен че ще скачаш не мислиш съвсем ясно ?
az te razbiram no ne moje6 da sravnqva6 ednoto s drugoto

Ravage
12-27-2008, 18:00
Импулс просто ... колкото и да мислим че сме над животните ние си оставаме животни също и понякога инстинкта ни за размножаване надделява над здравото мислене :-ovvi4ko trqbva da si ima granici i merki :) границите и мерките свършват там където започва инстинкта ,ако ме разбираш ... същото е като при нас момчетата, защо мислиш че би скочил да биеш някой ? не усещаш ли че в момента когато си вече решен че ще скачаш не мислиш съвсем ясно ?
az te razbiram no ne moje6 da sravnqva6 ednoto s drugoto близки са ... и двете са водени от инстинкт едното от инстинкт за самосъхранение и доминация(при животните има 1 доминиращ индивид и другите са му по-нисши), а другото пак е инстинктивно и е за размножение, нали се сещаш когато кажат за някой че е загорял т.е. мисли само за секс и е готов на много неща за да го получи е под въздействието на инстинкта за размножаване на човека

x3eme
12-27-2008, 18:03
to zavisi ot glednata to4ka na 4oveka no donqkadesi prav :)

ivana0895
12-27-2008, 18:20
da nie momi4etata ne sme pravi , no kolko hora ot foryma se setiha 4e ima i mom4eta koito ne obi4at da go pravqt s prezervativ ?!? BADETE SPRAVEDLIVI :-o :-o :-o :) :) :)

x3eme
12-27-2008, 18:20
da nie momi4etata ne sme pravi , no kolko hora ot foryma se setiha 4e ima i mom4eta koito ne obi4at da go pravqt s prezervativ ?!? BADETE SPRAVEDLIVI :-o :-o :-o :) :) :)
taka e prava si

Rofl4e
12-27-2008, 21:06
Боби не съм съгласна с теб!Не слагаи момичетата под общ знаменател защото не всички правим безразборен секс,а и когато стане белята не само ние носим отговорност а мъжете също..като правим секс не си правим кефа само ние нали така?!А относно Ескапела мислиш ,че е по добре момиче на 14-15-16 да роди(и да е с някои пиклио кадето още не е знаел дали му се прави секс или му се пикае.И той да трябва да изхранва семейството си?!.. и после цял живот и двамата да съжаляват за грешката и да обвиняват детето ли кадето ще има най малка вина от тази работа) вместо да пие ескапел ли,май е по добре да даде 30лв за хапче!А и също не е толкова опасно колкото го изкарват във форума не ти идвало или пък ако ти доиде и се едно ще умираш така тече кръв!Ами нее не е така нали и аз пих и знам за какво става на въпроси сега 3 месеца след като съм го пила нямам абсолютно никакви последствия.Това,че някои момичета не четат листовките си е техен проблем там пише че не при всички случаи трябва да се пие!Апък за аборт да не говорим той е 1000000 пъти по опасен от Ескапел!

hottie
12-27-2008, 22:01
Вината е в момчето и момичето, то е ясно. Допускат се грешки, защото просто понякога в много страстни мигове и най-важното ти изкача от главата. На всеки се случва, но е важно да внимаваш следващия път и да си носиш последиците.

Sasha2k8
12-27-2008, 23:59
За съжаление на повечето им идва акъла когато вече е прекалено късно...
Вината е както на момчетата така и на момичетата... не са малко и момчетата, които обичат да правят секс без презерватив... :? :shock:

mynichka
12-28-2008, 07:07
Първо го правят, а после мислят

vikito1994
12-28-2008, 09:39
наистина невсички сме такива ;) аи кату са тапички така... просту го првят да пренасочваме вниманието си върху тях :lol:

Luda_do_poluda
12-28-2008, 10:36
А по темата:Момичетата,които правят безразборен секс в 90% от случаите страдат от липса на внимание,чувстват се пренебрегвани или имат комплекси относно външния вид и това е един от начините да претъпят чувството си за малоценност (което е многооо тъпо)[/b][/color]

+1 Някои просто не се задоволяват много от секса и търсят нови и нови партньори ,докато не намерят правилния ,ако въобще е възможно ,след като например си мъжемразка :) То как да не си мъжемразка ....те само гледат да те нараняват.Повтарят колко те обичат докато не отвориш крака.После всичко отива на сметта....

Adwokat
12-28-2008, 13:57
За да могат да носят с гордост титлата к***а :D

+2

x3eme
12-28-2008, 17:37
За да могат да носят с гордост титлата к***а :D

+2
i toq variant go ima

JUSTDNB
12-28-2008, 18:25
На мен само не ми стана,защо слагаш всички момичета под общ знаменател?! :-o :x :?

+1

Daa,absolutno.Puk i kato izklu4im fakta,4e mom4etata prosto nqma kak da se oplakvat i da se pritesnqvat,4e 6te zabremeneqt - te kakvo - ne pravqt bezrazboren sex li?Prosto se ubejdavam za koi li put,4e misleneto na pove4eto hora po tazi tema e ustroeno po takuv na4in,4e momi4etata vinagi sme kurvite i t.n.,a malko se zamislqte,4e pri edna takava situaciq,v koqto momi4eto se pritesnqva,4e moje da e zabremenqla,vsa6tnost mom4eto e vinovno sa6to tolkova,kolkoto i momi4eto.Ina4e nie se oplakvame samo - mi da oplakvame se,ne za6toto mislim po - malko ili sme ligavi,a za6toto posledstviqta posle sa za na6a smetka... :?

Mejdu drugoto,mnogo ot vas kazvat:"Jenite ste tupi,ne ste hora i t.n." ,mi togava 6to ne ebete muje,a??

x3eme
12-28-2008, 18:46
На мен само не ми стана,защо слагаш всички момичета под общ знаменател?! :-o :x :?

+1

Daa,absolutno.Puk i kato izklu4im fakta,4e mom4etata prosto nqma kak da se oplakvat i da se pritesnqvat,4e 6te zabremeneqt - te kakvo - ne pravqt bezrazboren sex li?Prosto se ubejdavam za koi li put,4e misleneto na pove4eto hora po tazi tema e ustroeno po takuv na4in,4e momi4etata vinagi sme kurvite i t.n.,a malko se zamislqte,4e pri edna takava situaciq,v koqto momi4eto se pritesnqva,4e moje da e zabremenqla,vsa6tnost mom4eto e vinovno sa6to tolkova,kolkoto i momi4eto.Ina4e nie se oplakvame samo - mi da oplakvame se,ne za6toto mislim po - malko ili sme ligavi,a za6toto posledstviqta posle sa za na6a smetka... :?

Mejdu drugoto,mnogo ot vas kazvat:"Jenite ste tupi,ne ste hora i t.n." ,mi togava 6to ne ebete muje,a??
e az po gore kazah 4e ne slagam vsi4ki pod ob6t znamenatel
ako ste me razbrali pogre6no izvinete me

JUSTDNB
12-28-2008, 20:19
S teb mai cqla ve4er 6te si sporim po razli4ni temi. hahaha

Az,vsa6tnost se izkazah po skoro za nqkoi ot drugite,koito dosta si pozvolqvat da obijdat qko... :?

x3eme
12-28-2008, 20:21
S teb mai cqla ve4er 6te si sporim po razli4ni temi. hahaha
nqmam jelanie da znae6 :D ako 6e sporim za ne6to neka ne e v temi a na LS nqma smisul da spamin :)

OCINKO
12-29-2008, 16:22
защо момичетата правят безразборен секс и после се оплакват и се притесняват да не са бременни.толкова ли не може да бъдете по внимателни и да го правите със разум :?


*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh
Nali se se6ta6 4e bebeto momi4eto ne moje da si go napravi samo ! Az bih popitala za6to m1jete ebat nared bez guma posle ne poemat otgovornost za tova koeto sa sv1r6ili? Bezodgovorni hora vinagi 6te ima i ot dvata poma nqma smisl1 ot t1pi v1prosi bez realni otgovori! Prosto b1dete vnimatelni i samo DUREX EXTRA SAFE :grin:

amatorium
12-29-2008, 16:35
Sexa e otgovornost i za dvamata. Ne samo za jenata.