PDA

View Full Version : С какво почиствате лицето си?



akinom
12-27-2008, 16:36
Ей сега ми хрумна тази тема, надявам се да няма друга такава ! Интересно ми е да разбера кой как и с какво си почиства кожата , мисля ,че ще е полезно за всички да обменим опит ! Всеки да каже от какво е доволен и от какво не, кое му действа добре и кое не ! Какво препоръчва и какво не !

Моята схема е следната:
1.Тоалетни дискове (тампончета) за почистване на лице
2.Тоник
3.Дневен/Нощен крем / ( в някои случаи крем или гел против акне , петнта и т .н

В момента ползвам българска козметика и съм много доволна от нея, вие каква ползвате ??

Каква е вашата схема?? :)

foreverr
12-27-2008, 18:01
Ми аз от както се помня си почивствам всекидневно лицето с измивен гел, за да нямам пъпки.Сменила съм сууупер много измивни гелове за лице и сега съм най-доволна от един на ейван/AVON/ който е от серията на планет спа/planet spa/ и е с зелен чай и е много хубав/е млако е скъп, по принцип цената му е 12-13 лева, но понякога е на оферта от 6-7 лева/Аз даже сега си купих и втора опаковка :-D защото наистина съм много доволна от него.А и е много удобен за употреба, защото е като верце с такова църкащо и ми е удобноо :grin: ето го и за кое става въпрос http://images.ciao.com/iuk/images/products/normal/198/product-6952198.jpg

Dian4ety
12-27-2008, 18:03
Розова вода 8)

Liar
12-27-2008, 18:09
С гел за лице,а грима с тоалетно мляко.

NoShTnO_iZkUsHeNiE
12-27-2008, 18:10
С многобройни лусиони и кремове,но в момента със серията на Нивея Ypung и с Garnier