PDA

View Full Version : Странни пози



girl_in_black
12-27-2008, 16:45
Абе направиха ми впечатление някои странни и доста трудно осъществими пози http://sanownik.sdobreff.com/kamasutra.php?idpose=5 http://sanownik.sdobreff.com/userfiles/php6C.tmpSEESAW.jpg http://101-sex-positions.com/images/the-electric-chair.jpg http://kamasutra.hit.bg/bulgarian/poses_animated/images/ks-stag.gif

та се чудя защо ще му трябва на някой да пробва нещо подобно.То вярно, че трябва разнообразие ама чак пък толкова-според мен тези пози по-скоро могат да доведат до някоя травма, отколкото до оргазъм.И изобщо осъществими ли са ако човек не е атлет? Вие бихте ли пробвали нещо подобно, макар и с риск да си ударите/счупите нещо?

x3eme
12-27-2008, 16:48
6to da sa stranni
nqkoi hora obi4at da experimantirat i da opitvat ne6to novo i za tqh tova e ne6to normalno :)

girl_in_black
12-27-2008, 16:50
6to da sa stranni
nqkoi hora obi4at da experimantirat i da opitvat ne6to novo i za tqh tova e ne6to normalno :)

Ми щото според мен са по-скоро неудобни и не виждам какво удоволствие може да се изпита в подобна позиция.

glamouros
12-27-2008, 16:51
На мен ми се струват опасни. Само като ги гледам ми се струва, че ще си счупят нещо... :oops:

x3eme
12-27-2008, 16:51
6to da sa stranni
nqkoi hora obi4at da experimantirat i da opitvat ne6to novo i za tqh tova e ne6to normalno :)

Ми щото според мен са по-скоро неудобни и не виждам какво удоволствие може да се изпита в подобна позиция.
ami vis6a forma na doverieto e proverkata :D
ako nqkoi den opita6 6te razbere6
i az ne znam to4no ot tiq pozi kvo e use6taneto no moje puk e e priqtno :)

lazydork
12-27-2008, 16:53
Принципно са за хора с обърнати матки и различни цици (:

girl_in_black
12-27-2008, 16:53
6to da sa stranni
nqkoi hora obi4at da experimantirat i da opitvat ne6to novo i za tqh tova e ne6to normalno :)

Ми щото според мен са по-скоро неудобни и не виждам какво удоволствие може да се изпита в подобна позиция.
ami vis6a forma na doverieto e proverkata :D
ako nqkoi den opita6 6te razbere6
i az ne znam to4no ot tiq pozi kvo e use6taneto no moje puk e e priqtno :)

Е, не знам, може и да е приятно,ама така като го гледам отстрани... :D

SpOrTs_GiRl
12-27-2008, 16:56
И мен нещо не ме радват ... Иглеждат доста неудобнички ..

nejnaDROGA
12-27-2008, 17:01
И мен нещо не ме радват ... Иглеждат доста неудобнички ..
+1 :-)

kralstfotoNaPilitata
12-27-2008, 17:04
супермен и спайдърмен !! :D :D

SpOrTs_GiRl
12-27-2008, 17:07
И мен нещо не ме радват ... Иглеждат доста неудобнички ..
+1 :-)
Ето вижте, че и моята любов се съгласява .. Ние с нея си го правим по стандартния начин, за да няма травми и счупени крайници :D :-)

nejnaDROGA
12-27-2008, 17:09
И мен нещо не ме радват ... Иглеждат доста неудобнички ..
+1 :-)
Ето вижте, че и моята любов се съгласява .. Ние с нея си го правим по стандартния начин, за да няма травми и счупени крайници :D :-)
Естествено :grin:

aka6a_vamp
12-27-2008, 17:09
И мен нещо не ме радват ... Иглеждат доста неудобнички ..
+1 :-)
Ето вижте, че и моята любов се съгласява .. Ние с нея си го правим по стандартния начин, за да няма травми и счупени крайници :D :-) :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#

SpOrTs_GiRl
12-27-2008, 17:16
И мен нещо не ме радват ... Иглеждат доста неудобнички ..
+1 :-)
Ето вижте, че и моята любов се съгласява .. Ние с нея си го правим по стандартния начин, за да няма травми и счупени крайници :D :-) :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#
Я тихо ти там ... Днеска съм ти обидена, че не излезе с мен, а с Ирена .. От кога те моля, ОТ КОГА!!!! КАЖИ МИ ОТ КОГА!!!! .... Така че си трай и ми остави форумното гадже!!! ....

Remini
12-27-2008, 17:19
Позите са измислени,за да се практикуват \:D/

aka6a_vamp
12-27-2008, 17:23
И мен нещо не ме радват ... Иглеждат доста неудобнички ..
+1 :-)
Ето вижте, че и моята любов се съгласява .. Ние с нея си го правим по стандартния начин, за да няма травми и счупени крайници :D :-) :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#
Я тихо ти там ... Днеска съм ти обидена, че не излезе с мен, а с Ирена .. От кога те моля, ОТ КОГА!!!! КАЖИ МИ ОТ КОГА!!!! .... Така че си трай и ми остави форумното гадже!!! ....
Ааа извинявай,снощи ти звънях,ама ти имаше нахалството да спиш,тъй че ни са оправдавай...забраняям ти форумни гаджета!!!

BuBiTy
12-27-2008, 17:25
Има някои които поне на мен ми се струват осъществими!и такива,които тря да съм или гимнастичка или да практикувам йога(с години) :grin: но бих ги пробвала :D

sexita
12-27-2008, 18:00
Абе най е яко когато си надолу с главата...Правили сме подобни...
Тази на стола...малко ми е чудно,а и много ще се разкърца този стол...да не говорим какво ще стане ако се разглоби :D
А последнaта е... нереална...
Поне аз не знам кой херкулес ще може да ме държи така и да ме чука. Тия са тренирали акробатика :D

Misha91
12-27-2008, 20:31
Ами пози за екстравагантни хора...А между другото съм пробвала тая псоледната ...ама момчето каталяса за норматив хайвана...

Bellatrix
12-27-2008, 20:39
Абе сложни са, ама не и невъзможни. И все пак не бих опитала, изглежда опасно, а и не вярвам да е голямо удоволствие. Най-малкото, че внимавайки да не си счупиш нещо се разсейваш и се губи голяма част от кефа.

Extremescream
12-27-2008, 22:02
Задна и те тва е :grin:

Adwokat
12-28-2008, 14:02
Az bix gi probval/...;]

VerryBerry
12-28-2008, 15:18
една само бих се навила да пробвам..а за другите-трябва да съм най-малко акробатка 8-)

belle90
12-28-2008, 15:31
tazi s glavata na dolo e mnogo qka daje da vi kaja kogato zapochnah da pravq seks urviq mi orgazum beshe v tazi poza :)