PDA

View Full Version : Какво да правяяяя ?!? ;[[



F_CK_all_I_need_is_U
12-27-2008, 18:05
Такаамм..Имам огромен ОГРОМЕЕЕН проблем и наистина имам нужда от помощта ви!! :-#
Ще се опитам да съм максимално кратка..значии..ЪъЪъ..охх..Им а едно момче..да го наречем Х,с него се харесвахме от лятото на 2007,аз ходих с най-добрия му приятел (който се оказа ебати тъпака) :-& и след това въпросното момче (Х) замина за Гърция..мислех си,че няма да го видя никога повече и ето,след година,на 25 декември се видяхме,а днес той ми предложи. :grin: Той е моето момче мечта,перфектният,истински ят,единственият,уникалният ,момче,което желае всяко момиче и когато разбрах,че харесва мен полудях от радост.. :smt007 :smt026
И ето,идва и проблемът-една от най-добрите ми приятелки(ама наистина най-добрите,които и без тфа са само две) е влюбена в него още от онова лято.. :-k Наистина го обича...и ако аз тръгна с него ще я нараня много и може би ще я загубя като приятелка :-# ..а ако не тръгна с него ще изпусна най-прекрасния шанс в живота си ... #-o
Кажете ми какво да правяяя!!Още не съм говорила с нея,защото знам,че това много ще я нарани,а и без това е емо (не е поза) и ме е страх,да не си посегне на живота... :-# :-#
Обичам и него и приятелката си,не искам да загубя нито един от двамата...какво да правя :cry: :cry: :cry: :cry:

aka6a_vamp
12-27-2008, 18:09
леле мила.наистина не ти е леко положението...Виж сега,щом е предпочел теб,най-добрата ти приятелка,ако наистина е такава,ще се зарадва дори за теб,защото,ако е умна ще разбере,че така или иначе,той не иска нея...най-добрите приятелки си искат само доброто!Говори с нея и недей да пропиляваш шанса си :-) :-) :-)

sexita
12-27-2008, 18:13
Ако ти бях приятелка щях да се радвам ти да си щастлива.
Той няма нищо към нея и не е имал,така че нещата няма да са чак толкова болезнени.
Не се притеснявай. Говири с нея

sladur4etyYy
12-27-2008, 18:13
на твое място бих говорила с приятелката и бих тръгнала с момчето :-o все пак човек трябва да е егоист в някои моменти, не може винаги дА мислим за другите и да се поставяме на 2-ро място. и ако ти е толкова добра приятелка, колкото казваш, ще те разбере. а тва, че е емо... 8-) 8-)

ThePowerOfLove
12-27-2008, 18:17
И аз съм на мнение, че тя ще те разбере. Дори ти да не тръгнеш с него, те няма да ходят, нали? Говори с нея и се бори за момчето,щом си заслужава.. :)

Sweet_Play_F
12-27-2008, 18:20
Тва с емото наистина е опасно.Първо разговаряй с нея, защото по-добре да спасиш живота й.Наистина както казва мацката от горния пост все пак ако е умна и ако ти е тру френд ще те разбере.Връзките между момче и момиче в тази възраст са временни,но приятелството трае по-дълго,нали?Според мен ако момичето не е съгласно се откажи от момчето и избери приятелството. :)

MakeMeFeel
12-27-2008, 18:21
О да .. естествено , че всички ако бяхте на мястото на приятелката й щяхте да я разберете ... Да , ама НЕ .. на мен ми се е случвало и мога да кажа, че изобщо не е приятно ! Да гледаш най-добрата си приятелка с момчето , което обичаш .. с момчето , за което си мечтала .. Болката е просто непоносима наистина ... Опитах се да я разбера ..но накрая просто не издържах ... :?

sladur4etyYy
12-27-2008, 18:26
О да .. естествено , че всички ако бяхте на мястото на приятелката й щяхте да я разберете ... Да , ама НЕ .. на мен ми се е случвало и мога да кажа, че изобщо не е приятно ! Да гледаш най-добрата си приятелка с момчето , което обичаш .. с момчето , за което си мечтала .. Болката е просто непоносима наистина ... Опитах се да я разбера ..но накрая просто не издържах ... :?

и кво тя да си пропилее шанса заради приятелката си? :-o в тоя случай, всички губят: тя ще е нещастна, защото ще си е прогубила шанса, приятелката ще е нещастна, защото момчето не я иска, момчето ще е нещастно, защото не е с момичето, което харесва. и какъв е смисъла всички да са нещастни, при условие, че е възможно поне 2ма от 3-мата да са доволни? а и все си мисля, че приятелката ще го превъзмогне, той не единствения, нали? :-o

soul1199
12-27-2008, 18:31
tova e yjasno :? spored men govori s neq,prosto ne moje6 da propusne6 takuv 6ans,6om go obi4a6

BuBiTy
12-27-2008, 18:31
Тва което искам да ти кажа е че щом толкова го желаеш и искаш и той ти е поднесен на тепсия трябва да си гл вземеш!смисъл той ти е зарибен ти също...ок да кажем че приятелката и ще се жертва заради теб(както според мен би трябвало,защото не можеш да обичаш човек които не познаваш! а и какво като е емо тва си е нещо с което всеки се сблъсква- депресиите,а ако случайно си посегне не че искам да те плаша но ти ня си виновна тя може и да си посегне защото са я прередили в магаина нали се сещташ? и все пак гледай да не я разочароваш )да като цяло ти каза "тои беше в Гърция" и пак ли ше си замине след ваканцията? и ако си замине кво прайш? извинявай не питах по рано на колко си години?помисли си за след края на ваканцията? иначе акоо става тук не му мисли,защото всеки прави грешки,но и изживява прелестни моменти с грешките си и не тря се страхуваш да си взмеш това което ти е дадено! :oops:

F_CK_all_I_need_is_U
12-27-2008, 18:34
Тва което искам да ти кажа е че щом толкова го желаеш и искаш и той ти е поднесен на тепсия трябва да си гл вземеш!смисъл той ти е зарибен ти също...ок да кажем че приятелката и ще се жертва заради теб(както според мен би трябвало,защото не можеш да обичаш човек които не познаваш! а и какво като е емо тва си е нещо с което всеки се сблъсква- депресиите,а ако случайно си посегне не че искам да те плаша но ти ня си виновна тя може и да си посегне защото са я прередили в магаина нали се сещташ? и все пак гледай да не я разочароваш )да като цяло ти каза "тои беше в Гърция" и пак ли ше си замине след ваканцията? и ако си замине кво прайш? извинявай не питах по рано на колко си години?помисли си за след края на ваканцията? иначе акоо става тук не му мисли,защото всеки прави грешки,но и изживява прелестни моменти с грешките си и не тря се страхуваш да си взмеш това което ти е дадено! :oops:



На 15 съм,а той няма да заминава повече..

sexita
12-27-2008, 18:37
Аз пък съм 100% сигурна,че твойта приятелка НЕ ГО ОБИЧА!

BuBiTy
12-27-2008, 18:42
+1 няма как да обичаш някои като не го познаваш! Тогава " Go,go Girl" мисля че е редно да си вземеш това което ти се поднася! ето виж взех да се повтарям :-)

pandelka
12-27-2008, 18:44
Поговори си с нея.Може пък да те разбере ;) .

vikito1994
12-27-2008, 18:49
наистина доста сложен вапрос :( поговори с нея така мися че ще е най-добре ;) успех ;)

F_CK_all_I_need_is_U
12-27-2008, 19:04
+1 няма как да обичаш някои като не го познаваш! Тогава " Go,go Girl" мисля че е редно да си вземеш това което ти се поднася! ето виж взех да се повтарям :-)

Ама тя го познава..

4eere6ka_kiss
12-27-2008, 19:08
Mai trqbva da izbira6 m/y 2 4oveka ... i toi koito mnogo obi4am Xmm ... slojno naistina . Ne znam az s moite priqteli , sme se razbrali taka :
Ako nqkoq ot nas xaresva dadenoto mom4e , a to (kakto e v slu4aq) i predloji da trugnat s nqkoq druga ot nas , tq nqma da go napravi , zaradi priqtelstvovo ... vse pak tova si e 1vid preedatelstvo i neuvajenie , o6te pove4e pri polujenie , 4e ti znae6 ., 4e tq e luda po nego ii da i kaje6 , 4e xodite ... nz . Ako na men mi go izvurtqt toq nomer , pove4e ttaq nqma da iskam da q vidq , vse 1 4e ne su6tetsvuva ve4e za men . Ne znam dosta e gadno tova ...

cinderella_gugutka
12-27-2008, 19:18
еми ако тя не може да бъде щастлива с него то поне ти бъди-ако ти е истинска приятелка ще се радва за теб и няма да ти прави номера.

LittlePrincess
12-27-2008, 19:22
Наистина твоята приятелка едва ли ще те разбере.Но все пак ако е, както ти самата каза, истинска твоя приятелка, ще и се наложи да го преодолее, колкото и да и е гадно.

yahhooo
12-27-2008, 19:33
офффффффф питай ваште :-P

F_CK_all_I_need_is_U
12-27-2008, 19:36
офффффффф питай ваште :-P


Оффф,земи си го начукай :lol:

evelinka1122
12-27-2008, 19:43
казали са хората, че не е важно какво получаваш, а какво даваш и една фр дава всичко за другата... тоя път мисля, че трябва да помислиш за себе си.... твоята приятелка ако ти е такава би трябвало да те разбере...

TooLittelTooLate
12-27-2008, 19:44
Надали ще и е много приятно. Може пред теб да се зарадва, да се направи на щастлива, но остане ли сама ще си изплаче болката. Има вариант и да се отдръпне малко. Не знам дали си струва на 15 да си развалиш приятелство, заради момче, което мислиш, че обичаш. Все пак момчета много, но истинските приятели са рядкост. Успех :-)

sweet_nothings
12-27-2008, 19:47
Твойта толкова добра приятелка защо не е казала на момчето, че си пада по него още преди той да ти предложи?! Сега изобщо да не съжелява, шот не може да промени чувствата на (Х). Той е избрал теб, няма какво повече да се коментира! Пък и ще е глупаво, ако приятелството ви се разруши заради едно момче. ;] По - добре й обясни как стоят нещата и я накарай да те разбере, и й кажи в никакъв случай да не вземе да се наранява заради момче. Без т'ва още нищо не сте видели - на 15г. Ще има и др. момчета, които ще лазят под краката ви. Ще дойде й нейния ред. :) :-)

Remini
12-27-2008, 20:28
Как разбра от едно предложение,че той е принца на твоите мечти?Тук никой не може да ти помогне.Изборът е твой-Или момчето или приятелката!

F_CK_all_I_need_is_U
12-27-2008, 20:32
Как разбра от едно предложение,че той е принца на твоите мечти?Тук никой не може да ти помогне.Изборът е твой-Или момчето или приятелката!


Ми просто го знам.Той е ТОЙ ;д

Remini
12-27-2008, 20:34
Как разбра от едно предложение,че той е принца на твоите мечти?Тук никой не може да ти помогне.Изборът е твой-Или момчето или приятелката!


Ми просто го знам.Той е ТОЙ ;д

Тепърва ти предстоят много принцове,а приятелката е една...но виж ако тя тръгне с него..на теб ще ти е гадно...Това е то-Нож с две остриета!

xpici
12-27-2008, 20:46
О да .. естествено , че всички ако бяхте на мястото на приятелката й щяхте да я разберете ... Да , ама НЕ .. на мен ми се е случвало и мога да кажа, че изобщо не е приятно ! Да гледаш най-добрата си приятелка с момчето , което обичаш .. с момчето , за което си мечтала .. Болката е просто непоносима наистина ... Опитах се да я разбера ..но накрая просто не издържах ... :?


+5464 :)
Mммм, по-добре никоя от двете ха :)
Истинска приятелка трудно се намира...
Момчета колкото искаш... ;)

BloomF
12-27-2008, 20:48
И аз съм на мнение,че трябва да поговориш с нея. Дано да те разбере. А и да не те разбере - с едно емо по малко 8-)

F_CK_all_I_need_is_U
12-28-2008, 08:02
О да .. естествено , че всички ако бяхте на мястото на приятелката й щяхте да я разберете ... Да , ама НЕ .. на мен ми се е случвало и мога да кажа, че изобщо не е приятно ! Да гледаш най-добрата си приятелка с момчето , което обичаш .. с момчето , за което си мечтала .. Болката е просто непоносима наистина ... Опитах се да я разбера ..но накрая просто не издържах ... :?


+5464 :)
Mммм, по-добре никоя от двете ха :)
Истинска приятелка трудно се намира...
Момчета колкото искаш... ;)



Ама това момче е наситина моята мечта...От 2007 до сега не съм се влюбвала в друг,освен в него..а преди тфа съм обичала само още едно момче.

shemetkaa
12-28-2008, 18:15
ima dva varioanta ili govori6 s neq i ako naistina ti e fr 6te te razbere ilikazva6 kato men FRENDS nad vsi4ko za6toto mom4etata sa zadnici i tfa e :) produljavba6 napred...yspeh4ee :) :-)