PDA

View Full Version : Ще ми стане ли нещо на ноктите?



___mimity___
12-27-2008, 18:44
Zdraveite na vsichki ! iskam da ve pitam az mn chesto se lakirvam i iztrivam (s lak) shte mi stane li neshto na noktite i oshte edin vypros kakvo shte preporychate za po byrz ryztej na noktite nqkakv zazdravitel (koito deistva) i moje bi neshto kato top lak shtoto na mene mn byrzo mi se chupi laka Blagodarq predvaritelno! :)



*Липсва описателно заглавие на Кирилица!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

shell
12-27-2008, 19:09
Лично аз не бих ти препоръчала да стоиш непрекъснато с лакирани нокти,защото все пак това си е химия колкото и качествена да е тя си е химия,а и докато са лакирани ноктите не могат да дишат.Нека да са без лак 2-3 дни в седмицата,за да са здрави.
Хубави са заздравителите на Перфект-трябва да ги опиташ и да видиш кой ще ти подейства най добре на теб :) Една съученичка ми сподели,че е доволна от заздравителите на Орифлейм,с които ноктите й растяли много по бързо.
Хубав топ лак имат Севънтийн,но и ако искаш да имаш по.дълго време неолючен лак опитай тези на Манхатън-аз съм страшно доволна от тях :)

zvezdichkaaa
12-27-2008, 19:18
Ами оставяй ги известно време и без лак.Иначеее имам заздравител на Икаров,но докато попие..... :? .Имам и на Перфект и горе-долу става.Аз преди бях с дълги нокти и само ги лакирвах,но от непрекъснато лакирване,пилене и т.н. се чупеха адски лесно.Сега,ако се сетя се лакирвам и не си ги пускам дълги.Та,за да ги запазиш здрави съм чувала,че можеш да ги мажеш с йод,въпреки,че малко може да пожълтеят за ден-два ии използвай заздравители+това оставяй ги да отпочиват от време на време....

kat4enceto
12-27-2008, 19:26
А защо по дяволите си махаш стария лак с лак ?

densii
12-27-2008, 19:33
А защо по дяволите си махаш стария лак с лак ?
И аз това си помислих ?! Има лакочестители,купи си и ги остави малко да подишат...

sweetsunshine
12-27-2008, 21:33
Zdraveite na vsichki ! iskam da ve pitam az mn chesto se lakirvam i iztrivam (s lak) shte mi stane li neshto na noktite i oshte edin vypros kakvo shte preporychate za po byrz ryztej na noktite nqkakv zazdravitel (koito deistva) i moje bi neshto kato top lak shtoto na mene mn byrzo mi se chupi laka Blagodarq predvaritelno! :)Значи за бърз растеж на ноктите ти препоръчвам на Буржоа едно зелено,което е рол-он и се намазва и масажира чрез рол-он-а и се оставя да попие.Струва към 10 лв,но аз като се наммажа 2 дни с него и забелязвам резултат. :D Много съм доволна от него.Маже се веднъж дневно.Заздравител ползвам на Пърфект и то само преди да се лакирам.И понякога и през другото време.До преди няколко седмици ходех всяка седмица на маникюрист и имах хубави нокти и винаги лакирани,но в крайно време ми омръзна а и нямам достатъчно време.та сега мисля да си ги покрия със гел и да си ходя веднъж на 3-4 седмици на поддръжка и те постепенно ще си порастнат и ще станат хубавки.

Иначе найстина спри да се лакираш толкова често оставяй си ноктите поне 2-3 дни в седмицата без лак или само със заздравител,все пак всичко това вреди на ноктите до известна степен! :)

Успех с растежа на ноктите и дано съм била полезна :)

varnen4e
12-27-2008, 21:43
Готина тема.. подсети ме да се лакирам. :Р

MadeOfWater
12-28-2008, 05:52
1.недей да прекаляваш с лакирането
2.отиди в някой магазин за козметика-там винаги има лакове за по-здрави нокти :-)

mynichka
12-28-2008, 06:24
аз съм доволна от това на Икаров ..заздравява ноктите много добре ..но трябва поне веднъж в месеца за 2-3 дни да ги оставяш без лак :)

___mimity___
12-28-2008, 14:44
mn vi blagodarq na sichki :grin:
Значи за бърз растеж на ноктите ти препоръчвам на Буржоа едно зелено,което е рол-он и се намазва и масажира чрез рол-он-а и се оставя да попие.Струва към 10 лв,но аз като се наммажа 2 дни с него и забелязвам резултат. Много съм доволна от него.Маже се веднъж дневно.Заздравител ползвам на Пърфект и то само преди да се лакирам.И понякога и през другото време.До преди няколко седмици ходех всяка седмица на маникюрист и имах хубави нокти и винаги лакирани,но в крайно време ми омръзна а и нямам достатъчно време.та сега мисля да си ги покрия със гел и да си ходя веднъж на 3-4 седмици на поддръжка и те постепенно ще си порастнат и ще станат хубавки.

Иначе найстина спри да се лакираш толкова често оставяй си ноктите поне 2-3 дни в седмицата без лак или само със заздравител,все пак всичко това вреди на ноктите до известна степен!

Успех с растежа на ноктите и дано съм била полезна



blagodarq :) I za tva che si triq nokite s lak tuk se obyrkah estestveno che gi triq s lakochistitel :-P

kalpazanka
12-28-2008, 15:07
Нищо няма да ти стане от лакиране! Лакирам се от времето, когато бях в пети клас. И до ден днешен си имам хубави нокти. Не е имало и ден, в който да съм без лак. Ползвам си заздравители просто за основа, преди да нанеса лак/Regon perfect/ .

BrokenInnocence
12-28-2008, 15:47
Хубаво е наистина да ги оставяш за ден- два да подишат, като само им сложиш заздравител примерно. Но... не е фатално ако постоянно ги лакираш, ако винаги преди лака слагаш заздравител за основа. Освен това... ако много- много често им сменяш цвета, по- добре използвай лакочистител без ацетон.

sssladuranka
12-28-2008, 16:19
аз нон-стоп съм с лак,лакирам се 1-2 пъти седмичо
ноките не са ми много твърди и здрави но е генетично
мойта фр също е нон-стоп с лак и се лакира на същтата честота и има здрави нокти
различно е

Kras4eto_lp
12-28-2008, 17:42
Нищо няма да ти стане от лакиране! Лакирам се от времето, когато бях в пети клас. И до ден днешен си имам хубави нокти. Не е имало и ден, в който да съм без лак. Ползвам си заздравители просто за основа, преди да нанеса лак/Regon perfect/ .
И аз съм по същия начин :)