PDA

View Full Version : 1 въпрос към нежния пол



kobrataa007
12-27-2008, 19:37
Защо бихте изневерили мотив? може и с примери

CfEtii
12-27-2008, 19:40
Не бих изневерила.Квото и да е положението,квото ид а стане..за мене тва е отвратително и долно!

_cveti_
12-27-2008, 19:42
Не бих изневерила.Квото и да е положението,квото ид а стане..за мене тва е отвратително и долно!

+1 :) :)

girl_in_black
12-27-2008, 19:43
Може би бих изневерила единствено ако виждам, че настоящата ми връзка няма бъдеще и скоро така или иначе ще приключи.

x3eme
12-27-2008, 19:44
ne sum momi4e no gore dolu imam predstava tezi koito izneverqvat za6to go pravqt
1.za da se dokajat (i te ne znaqt pred kogo)
2.za raznoobrazie
3.za da pokajat 4e mogat da svalqt dadeno mom4e

kobrataa007
12-27-2008, 19:44
Не бих изневерила.Квото и да е положението,квото ид а стане..за мене тва е отвратително и долно!
Е аз ходех с една 2 години колкото и на никои да не му се верва нито 1 път не сум и изневерил вапреки че е било на косам аз съм на принципа това което неискам на мен да го правят и аз не го правя

А направих тази тема защото сте ми лубопитни :D

karoli_94
12-27-2008, 19:48
Gadno e da se izneverqva,no vypreki tova az sa6to s1m izneverqvala.Imah priqtel s kogoto hodihme dalgo vreme i kogato razbrah 4e toj mi izneverqva mi be6e super gadno.Toj ne znae6e 4e az s1m razbrala za izneverite mu i az vmesto da sedq i da reva se obadih na priqtel kojto otdavna si pada6e po men.Edna ve4er kogato imah ugovorka s gadjeto az se poqvih pregyrnata s drugoto mom4e i se celuvah s nego pred avera mi.Stana mu mn gadno (neka-da go boli taka kakto men me bolq!),posle s skysah s nego bez da pokaja po kakyvto i da e na4in kolko mi e bilo gadno..toj razbra 4e az s1m znaela za izneverite....
Gadno e da se izneverqva no savetvam momi4etata ( a i mom4etata!) kogato nau4at 4e s1m i izneverili da napravqt kato men i da ne se unijavat s jenkara/kurvata s koqto sa hodili! :o

Bellatrix
12-27-2008, 20:30
Изневярата е кофти работа. Хората най-често я правят, когато не получават нещо коренно важно от връзката си и се налага да го потърсят другаде, ама това е глупаво. Като не ти изнася--->късаш и тръгваш с другия. Така няма изневяра и колкото и да е странно: боли по-малко.

glamouros
12-27-2008, 20:35
Защо бихте изневерили мотив? може и с примери
Не бих изневерила - уважавам себе си. Не мога да се сетя за достатъчно добра причина да унижа така и партньора ми и мен самата.

Xrisenceto
12-27-2008, 20:36
ние много се обичаме и бих изневерила само ако той го направи но това никога аняма да стане :)

mmKamm
12-27-2008, 20:36
Има хора, които просто не могат без изневери..просто не могат да живеят с мисълта, че са длъжни да бъдат верни само на един човек..едва ли не самата мисъл, че свободата им е ограничена от някого ги подтиска и ги кара да изневеряват..

sexita
12-27-2008, 20:38
Ако не получавам нужното внимание ше си го търся при друг...съжалявам :?
Ако всичко е наред и мЪжо ми ме оценява ще съм добричка и аз с него...но ако ми се прави на п*тка...няма да може да си скрие рогата с години после :o

Rofl4e
12-27-2008, 20:41
Когато приятеля ми се държи лошо с мен(вряка ми,за всичко аз съм му виновна,никога не се съпбразява с моите мнения.. и изисквания!)

LovelyGirl
12-27-2008, 20:45
Не бих изневерила при никакви обстоятелства.

По-добре е да се прекратят отношенията,отколкото да нараняваш.

И това да изневеряваш за отмъщение е много тъпо :?

Ivoy
12-27-2008, 21:07
Не бих изневерила при никакви обстоятелства.

По-добре е да се прекратят отношенията,отколкото да нараняваш.

И това да изневеряваш за отмъщение е много тъпо :?

Напълно съгласен!Разбера ли , че мойта е кръшнала..само и казвам : РРРРРРРРРРР м*ма ти щура!да не съм те видел повече!Ще е тегаво..ама не бих и изневерил и аз!

belle90
12-28-2008, 15:46
НЕ бих изневерила не виждам смисъл мисля че съм намерила човека за себе си и няма какво повече да търся

Bianca
12-28-2008, 15:54
^ :?
Принципно не бих изневерила, но не мога да знам дали в един момент чувствата просто няма да си заминат, да изчезнат безследно. И да се питам какво правя все още при този човек.. :)

soul1199
12-28-2008, 15:56
Изневярата е кофти работа. Хората най-често я правят, когато не получават нещо коренно важно от връзката си и се налага да го потърсят другаде, ама това е глупаво. Като не ти изнася--->късаш и тръгваш с другия. Така няма изневяра и колкото и да е странно: боли по-малко.

belle90
12-28-2008, 16:18
Mhm taka si e po dobre da skusash vmesto da naranqvash choveka do teb

sh3_1s_7h3_0n3
12-28-2008, 16:25
ne sum momi4e no gore dolu imam predstava tezi koito izneverqvat za6to go pravqt
1.za da se dokajat (i te ne znaqt pred kogo)
2.za raznoobrazie
3.za da pokajat 4e mogat da svalqt dadeno mom4e

Не съм съгласна.
За да има изневяра, трябва нещо да липсва във връзката независимо какво и 'вината' обикновено е на двамата. Примерът на сексита. Не получаваш внимание, липсва ти нежност, любов, зает е прекалено много със себе си, с приятелите си, оставя те на мноооого заден план. То всичко се натрупва, натрупва и накрая намираш някого, който ще те оцени и ще ти предложи липсващото нещо. Било то и внимание за една вечер. Ама оттам пък вече се започват големите драми. ;)

DevilWish
12-28-2008, 16:43
Може би бих изневерила единствено ако виждам, че настоящата ми връзка няма бъдеще и скоро така или иначе ще приключи.
И аз така ;)

newfag
12-28-2008, 16:44
em4i jenite pak sa hora moi 4ovek. ako si im izeveril 6e ti izneverqt. ako ne gi kefi6 dostata4no 6e ti izneverqt s nqkoi PO QK OT TEB. a ako ima6 kofti kasmet s nqkoi PO ZLE ot teb. ako ti izneverqt vednaj MOJE bi no malko veroqtno e bilo gre6ka. ako ti izneverqt pove4e ot vednuj smqtai se za otpisan

hf

Kras4eto_lp
12-28-2008, 17:27
Ако не получавам нужното внимание ше си го търся при друг...съжалявам :?
Ако всичко е наред и мЪжо ми ме оценява ще съм добричка и аз с него...но ако ми се прави на п*тка...няма да може да си скрие рогата с години после :o
Не бих могла да го кажа по-добре :)

x3eme
12-28-2008, 17:30
ne sum momi4e no gore dolu imam predstava tezi koito izneverqvat za6to go pravqt
1.za da se dokajat (i te ne znaqt pred kogo)
2.za raznoobrazie
3.za da pokajat 4e mogat da svalqt dadeno mom4e

Не съм съгласна.
За да има изневяра, трябва нещо да липсва във връзката независимо какво и 'вината' обикновено е на двамата. Примерът на сексита. Не получаваш внимание, липсва ти нежност, любов, зает е прекалено много със себе си, с приятелите си, оставя те на мноооого заден план. То всичко се натрупва, натрупва и накрая намираш някого, който ще те оцени и ще ти предложи липсващото нещо. Било то и внимание за една вечер. Ама оттам пък вече се започват големите драми. ;)
tova koeto kazva sexita su6to e pravilno no nima sum izlugal za izbroenite ot men ne6ta

angelcheeee_93
12-28-2008, 17:30
Не бих изневерила на приятеля си.Хора ,които го правят,значи не обичат и не оважават половинката си.

Remini
12-28-2008, 17:33
Не бих изневерила.Квото и да е положението,квото ид а стане..за мене тва е отвратително и долно!

Никога не казвай никога!

princesa_viki
12-28-2008, 19:20
Ако съм с човек,който обичам,не бих изневерила.
Но бих,ако той не ми дава това,от което имам нужда(внимание,нежност и т.н.)
И все пак мисля,че е отвратително нещо.
Правила съм го ,но няма да го повторя!

AlcF
12-28-2008, 19:22
Бих изневерила,защото рано или късно момчето ще го направи,няма моногамни мъже,може другия да си заслужава повече,за мен мъжете са лекета..ли4но МНЕНИЕ

x3eme
12-28-2008, 19:23
Ако съм с човек,който обичам,не бих изневерила.
Но бих,ако той не ми дава това,от което имам нужда(внимание,нежност и т.н.)
И все пак мисля,че е отвратително нещо.
Правила съм го ,но няма да го повторя!
80% ot momi4etata koito kazvat 4e ne biha go napravili otnovo sa mnogo sklonni da go povtorqt
tva go 4etoh nqkade v nqkakva anketa

princesa_viki
12-28-2008, 19:34
Не съм съгласна.
За да има изневяра, трябва нещо да липсва във връзката независимо какво и 'вината' обикновено е на двамата. Примерът на сексита. Не получаваш внимание, липсва ти нежност, любов, зает е прекалено много със себе си, с приятелите си, оставя те на мноооого заден план. То всичко се натрупва, натрупва и накрая намираш някого, който ще те оцени и ще ти предложи липсващото нещо. Било то и внимание за една вечер. Ама оттам пък вече се започват големите драми. ;)
Абсолютно съгласна!

princesa_viki
12-28-2008, 19:38
Ако съм с човек,който обичам,не бих изневерила.
Но бих,ако той не ми дава това,от което имам нужда(внимание,нежност и т.н.)
И все пак мисля,че е отвратително нещо.
Правила съм го ,но няма да го повторя!
80% ot momi4etata koito kazvat 4e ne biha go napravili otnovo sa mnogo sklonni da go povtorqt
tva go 4etoh nqkade v nqkakva anketa
Анкетираните може би биха го направили,но аз казвам за себе си :) Не бих го направила,защото не виждам нищо добро в изневярата.Само доказваме колко озлобели и безчувствени са станали хората,чрез изневярата!

x3eme
12-28-2008, 19:40
Ако съм с човек,който обичам,не бих изневерила.
Но бих,ако той не ми дава това,от което имам нужда(внимание,нежност и т.н.)
И все пак мисля,че е отвратително нещо.
Правила съм го ,но няма да го повторя!
80% ot momi4etata koito kazvat 4e ne biha go napravili otnovo sa mnogo sklonni da go povtorqt
tva go 4etoh nqkade v nqkakva anketa
Анкетираните може би биха го направили,но аз казвам за себе си :) Не бих го направила,защото не виждам нищо добро в изневярата.Само доказваме колко озлобели и безчувствени са станали хората,чрез изневярата!
az te razbrah,ne sum se zaqjdal.prosto kato pro4etoh tova koeto si pisala se setih za tova koeto bqh 4el i go spomenah :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-28-2008, 19:46
Бих могла да скъсам с някого, за да съм с друг, но не бих изневерила. Прекалено долно е да лъжеш някого, който ти има доверие, а може и да са двама такива.
Макар че ако човекът до мен ме е обидил, бих предприела някой по-безобиден флирт, за да отмъстя и/или да му покажа, че не съм даденост и всеки момент мога да си тръгна.

princesa_viki
12-28-2008, 19:48
Ако съм с човек,който обичам,не бих изневерила.
Но бих,ако той не ми дава това,от което имам нужда(внимание,нежност и т.н.)
И все пак мисля,че е отвратително нещо.
Правила съм го ,но няма да го повторя!
80% ot momi4etata koito kazvat 4e ne biha go napravili otnovo sa mnogo sklonni da go povtorqt
tva go 4etoh nqkade v nqkakva anketa
Анкетираните може би биха го направили,но аз казвам за себе си :) Не бих го направила,защото не виждам нищо добро в изневярата.Само доказваме колко озлобели и безчувствени са станали хората,чрез изневярата!
az te razbrah,ne sum se zaqjdal.prosto kato pro4etoh tova koeto si pisala se setih za tova koeto bqh 4el i go spomenah :)
И аз не се заяждам,извинявай ако е излязло така :)

x3eme
12-28-2008, 19:49
ne be ti pa :)
aide krai sus spama,razbrahme se :D

sh3_1s_7h3_0n3
12-28-2008, 19:55
]
tova koeto kazva sexita su6to e pravilno no nima sum izlugal za izbroenite ot men ne6ta

Не казвам, че си излъгал, но ти ги погледна твърде едностранно, което ме наведе на мисълта, че явно виждаш само едната страна на нещата.
А относно това, че голяма част от момичетата казват, че не биха изневерили... аз също не го вярвам. Ако понастоящем са влюбени или с изградени морални норми - да, ще го кажат, че и ще си повярват. Но в хипотетична ситуация, когато момчето им ги отхвърля по някакъв начин, не получават каквото искат, липсва им нещо си, губят самочувствие, достойнство и т.н, гледат да си наваксат.
След поредния лют скандал колко момичета са толкова бесни на приятелите си, че искат да им докажат, че са силни, че са харесвани и единствено момчето до тях би загубило в случай, че се разделят? Тъпа работа. Но факт. Виждам и приятелки, които лудо влюбени в гаджетата си, само за да си вдигнат отново самочувствието или 'да им го върнат' се забиват с някого в дискотеката или където и да е. Жалка история, но уви - целувки, флирт за една вечер, ама за мен пак си е изневяра.

BuBiTy
12-28-2008, 19:57
изневярата е супер кофти от кадето и дя погледанеш! но както казаха вече за изневяра за нужни 2ма в повечето случей когато има проблем във връзката ената или 2те половинки са готови за изневери! аз лино ги деля на 2 вида:
-от желание да си върнеш
- от неудволетворени секс желания или под влиянието на алкохол- все животинския инстинкт
сам си вади изводите
:)

x3eme
12-28-2008, 19:57
]
tova koeto kazva sexita su6to e pravilno no nima sum izlugal za izbroenite ot men ne6ta

Не казвам, че си излъгал, но ти ги погледна твърде едностранно, което ме наведе на мисълта, че явно виждаш само едната страна на нещата.
А относно това, че голяма част от момичетата казват, че не биха изневерили... аз също не го вярвам. Ако понастоящем са влюбени или с изградени морални норми - да, ще го кажат, че и ще си повярват. Но в хипотетична ситуация, когато момчето им ги отхвърля по някакъв начин, не получават каквото искат, липсва им нещо си, губят самочувствие, достойнство и т.н, гледат да си наваксат.
След поредния лют скандал колко момичета са толкова бесни на приятелите си, че искат да им докажат, че са силни, че са харесвани и единствено момчето до тях би загубило в случай, че се разделят? Тъпа работа. Но факт. Виждам и приятелки, които лудо влюбени в гаджетата си, само за да си вдигнат отново самочувствието или 'да им го върнат' се забиват с някого в дискотеката или където и да е. Жалка история, но уви - целувки, флирт за една вечер, ама за мен пак си е изневяра.
az imah predvit to4no tova koeto napisa ti no ti go kaza po obstoino :wink:

x3eme
12-28-2008, 20:07
Бих изневерила само ако той пръв ми изневери ... :oops:
tva e malko glupavo izvinenie ne misli6 li :?

LovEsIckk
12-28-2008, 20:08
Бих изневерила само ако той пръв ми изневери ... :oops:
Тва съм го правила.Бих казала много тъпа постъпка.И все пак не бих повторила ..

sugarbaby_
12-28-2008, 22:17
Ако имам връзка с някои то значи държа на него , щом държа на него не бих изпитала желание да му изневерявам .

summerlove66
12-28-2008, 23:42
Е и аз иам вързка .. обаче защо изневеряваме .. Щотоо можем да си хареса някой до такава степен че да поемем риск . 2 . може да сме пияни .. 3. да искаме да отмъстим за нещо на гаджето .. 4. да покажем че никой не може да не командва 8) .. абе жените сме големи помиярки .. :D :D .. обаче и мъжете не сме жветя за мирисане :-D

summerlove66
12-28-2008, 23:42
обаче и мъжете не сTе жветя за мирисане *

x3eme
12-28-2008, 23:44
обаче и мъжете не сTе жветя за мирисане *
ne otri4am
vupros na principi e :wink:

x3eme
12-28-2008, 23:50
обаче и мъжете не сTе жветя за мирисане *
ne otri4am
vupros na principi e :wink:


А аз си мисле ,че ще си моето КАРАМФИЛЧЕ в леглото...Малии ....аз ще те ебъ ти ще цъфтиш мухахаха
mamin blag ne razbra li 4e vub6te ne ti obru6tam vnimanie pa ti si plqmpai kolko si iska6
kato te banirat ot saita (koeto 6e e po skoro ot kolkoto misli6) nqma da govori6 tolko
areee koi ot kade e

x3eme
12-28-2008, 23:55
e sa mai 6e q zakli4at taq tema :wink: puk i ako ti pro4etat postovete ako otvle4e6 neko ban super 6e stane jivotnoto vika :lol: idiot

belle90
12-29-2008, 09:23
x3eme и аз съм го чела тва някъде пък и имам достатъчно приятелки и ги наблюдавам веднъж пуснат ли се спирка няма

jambo_bs
12-29-2008, 09:49
Бих изневерил заради 2 неща.
1.Ако тя ми е изневерила и не и пука че аз знам.
2.Ако виждам че връзката ни няма бъдеще и скоро ще свърши. :)

belle90
12-29-2008, 09:52
XAAA добре де щом виждаш че връзката ви ще свършва защо изобщо трябва да изневеряваш оставяш я и точка защо трябва да нараняваш човека толкова ли не ти пука

Luda_do_poluda
12-29-2008, 10:43
ne sum momi4e no gore dolu imam predstava tezi koito izneverqvat za6to go pravqt
1.za da se dokajat (i te ne znaqt pred kogo)
2.za raznoobrazie
3.za da pokajat 4e mogat da svalqt dadeno mom4e

И за да направят мръсно :)

ОТносно това бих ли изневерила ? Не ! Не бих направила нещо на някого ,което не бих искала да се случи на мен :)

ImmortalForever
12-29-2008, 12:01
Ако не получавам нужното внимание ше си го търся при друг...съжалявам :?
Ако всичко е наред и мЪжо ми ме оценява ще съм добричка и аз с него...но ако ми се прави на п*тка...няма да може да си скрие рогата с години после :o

+1 !!!