PDA

View Full Version : Въпрос за цикъл



whysosad
12-27-2008, 20:37
Здравейте,
имам въпрос.
Съжалявам, че пускам поредната тема, но ме разберете..
Преди по малко от месец правих два пъти секс без презерватив (питам се защо повторих грешката. наясно съм с всички рискове). Сигурна съм, че не се е изпразнил в мен.
Трябваше да ми дойде на 23 този месец, но... ми закъснява.
Вече е 27. Направих си 3 теста и всичките са отрицателни.
Ясно ми е, че тестът не е 100% сигурен.
Но просто искам мнението ви.
Имам нужда...
Друг път също ми е закъснявало с някой друг ден, но просто когато знаеш, че има вероятност да си забременяла и го чакаш да ти дойде... различно е. Няколко дена ставам сутрин с надежда, че ми е дошло, но нищо. И това ме побърква.
Колкото повече го мисля... имам чувството, че все по-зле става.
На 17 съм и за първи път става така.
Чакам коментари... Какво мислите вие?
Случвало ли ви се е нещо подобно? Как постъпихте?
Предварително благодаря.



*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

CfEtii
12-27-2008, 21:08
Аз мисля,че не си бременна.Пък и тестовете щом го показват.. :? Ако искаш след няколко дни си направи още 1,но не мисля,че си бременна.

SwEeT_pAiN_F
12-27-2008, 21:38
Спокойно мила,
и на мен ми закъснява дори и както аз пия противозачатъчни и пак ме хваща страха като ми закъснее,макар че го правим без презерватив и той не свършва в мен. Просто най-вече се успокой,преди да започна да пия ОК и на мен един месец ми беше закъсняло с 7 дни и щях да се побъркам..направо вече откачах, направих си един тест,отрицателен излезе успокоих се малко,седнах,изпуших една цигара и след няма и 2-3 часа и отидох до тоалетна ми дойде. Просто и от стреса също може д ати закъснява!
Спокойно!!!!

whysosad
12-27-2008, 21:46
Мерси много, момичета. :)
Знам, че като се притеснявам нищо няма да постигна.
Но сега вече мисля, че съм по-спокойна.
Дано да ми дойде...
И най-важното: Правете безопасен секс!

Boyd
12-27-2008, 21:54
Имай предвид, че това огромно притеснение също ти влияе на цикъла..

hottie
12-28-2008, 09:13
От притеснението е ;)

angelcheeee_93
12-28-2008, 09:18
случва се да закъснява,аз без да съм правила до сега секс, ми е закъснявало с по 2 седмици,дори този месец пак ми закъсня с 6 дни...това закъснение може да е от притеснение,стрес,болест например,смяна на климат ,за другите вероятно си уведомена :)
не мисля че си бременна.

shell
12-28-2008, 10:44
Имай предвид, че това огромно притеснение също ти влияе на цикъла..
успокой се и ще ти дойде,а и предполагам,че щом 3 теста ти показват,че не си бременна не си-не може и трите да грешат :) успех и се отпусни :-)