PDA

View Full Version : Студена кола маска- въпроси.



Thoughtless
12-27-2008, 20:41
Здравейте.
От няколко години използвам епилатор, но не съм доволна - косъмчетата се накъсват, а и не може да обере най-малките и краката ми не стават идеално гладки. За това реших да се насоча към колата маска като алтернативен метод за обезкосмяване, и по специално студената. За сега нямам намерение да ходя на козметик, а изчетох доста материали в интернет относно това, така че мисля, че със студената ще се оправя по-лесно.
Все пак имам няколко въпроси относно това. Може да изглежда глупаво от страни, но ще ми е за първи път да я използвам и нямам никаква представа каква марка да взема, колко пари струва и как се използва. Ще се радвам ако някой ми помогне. :)

Sissy90
12-28-2008, 07:47
Аз съм ползвала кола маска Кара или Сара, нещо такова беше. Изобщо не е скъпа - надали е повече от 1 лев. Обаче голямо мазало става докато я направиш, лепкава е и трудно се вади от тубата. Да те предупредя - не използвай лентичките, които са в опаковката, не стават, по-добре си нарежи парцалчета от стар чаршаф или нещо такова.

scanadal
12-28-2008, 11:46
Отдавна съм го за*бала и аз епилатора по същите причини,пък и ми направи белези по краката.Кола маска е добър вариант определено,ама трябва някой друг да дърпа лентите,стига де не си мазохистка де :D
Тази на КАРА е добра,а може и на Lycia лентичките да опиташ.Във всяка аптека ги има.

hriskata22
12-28-2008, 12:05
iskam da kaja na Sissy90 4e studenata kola maska ne se vari a toplata
az li4no ne pomnq kakva sam izpolzvala za6toto be6e ot otdavna i vsi4ko be6e golqmo mazalo zatova ti prepor14vam kopi si malko po hubav epilator ne nqkakaf ot 2.50 i da ne e ot magazin za 1 lev nito ot kitaiski magazin a nito ot doma6ni potrebi :D :D :D :D :D

Wrathchild
12-28-2008, 12:12
Къде епилатор за 2,50 от магазин за лев
:lol:

Bianca
12-28-2008, 12:24
Къде епилатор за 2,50 от магазин за лев
:lol:
Тъпи хора..
Пробвай с лентички. :smt003 ВЪОБЩЕ не боли.
На мен ми остана малко лепило по краката след "процедурата", но това е друг въпрос. :D

Thoughtless
12-28-2008, 13:00
iskam da kaja na Sissy90 4e studenata kola maska ne se vari a toplata
az li4no ne pomnq kakva sam izpolzvala za6toto be6e ot otdavna i vsi4ko be6e golqmo mazalo zatova ti prepor14vam kopi si malko po hubav epilator ne nqkakaf ot 2.50 i da ne e ot magazin za 1 lev nito ot kitaiski magazin a nito ot doma6ni potrebi :D :D :D :D :D

Епилаторът ми е на ROWENTA и определено не е от китайски магазин. Пробвала съм и с PHILLIPS и ефектът е същия, за това реших да се насоча към колата маска, като по-ефикасен метод.
Благодаря на другите за помощта. :) Попринцип болката не е проблем, особено ако процедурата има траен ефект. Утре допълнително ще поразпитам в аптеките и се надявам всичко да мине добре.

sssladuranka
12-28-2008, 16:39
к'ви са тея световнонеизвестни марки
позлвай лентите на виит-френски са, мн ясно
мисля че са около 10 лв