PDA

View Full Version : Може ли малко внимание? (извинявам се за тъпата тема)



whysosad
12-27-2008, 20:42
Здравейте
имам въпрос.
Съжалявам, че пускам поредната тема, но ме разберете..
Преди по малко от месец правих два пъти секс без презерватив (питам се защо повторих грешката. наясно съм с всички рискове). Сигурна съм, че не се е изпразнил в мен.
Трябваше да ми дойде на 23 този месец, но... ми закъснява.
Вече е 27. Направих си 3 теста и всичките са отрицателни.
Ясно ми е, че тестът не е 100% сигурен.
Но просто искам мнението ви.
Имам нужда... :(
Друг път също ми е закъснявало с някой друг ден, но просто когато знаеш, че има вероятност да си забременяла и го чакаш да ти дойде... различно е. Няколко дена ставам сутрин с надежда, че ми е дошло, но нищо. И това ме побърква.
Колкото повече го мисля... имам чувството, че все по-зле става.
На 17 съм и за първи път става така.
Чакам коментари... Какво мислите вие?
Случвало ли ви се е нещо подобно? Как постъпихте?
Предварително благодаря. :(

girl_in_black
12-27-2008, 20:44
Изчакай още няколко дни и си направи отново тест или направо отиди на гинеколог. Може да ти закъснява и от притеснение.

lazydork
12-27-2008, 20:44
не, не се забременява от орален секс

x3eme
12-27-2008, 20:45
Изчакай още няколко дни и си направи отново тест или направо отиди на гинеколог.

Bellatrix
12-27-2008, 20:45
Иди на гинеколог. Той ще ти каже 100 на 100 има ли бебе или не.
А иначе: най-вероятно ти закъснява от притеснение. Стреса влияе на тия работи. Щом и трите теста са били отрицателни, едва ли е станало нещо. :wink: :wink: :wink:

x3eme
12-27-2008, 20:46
puk i e ne6to normalno da ti zakusnee bez zna4enie pravil li sex ili ne :wink:

whysosad
12-27-2008, 20:46
Сериозно ли?!?!?!
Мерси... вече знам, че от орален не се забременява!

girl_in_black
благодаря...
това мисля да направя:)

whysosad
12-27-2008, 20:49
Иди на гинеколог. Той ще ти каже 100 на 100 има ли бебе или не.
А иначе: най-вероятно ти закъснява от притеснение. Стреса влияе на тия работи. Щом и трите теста са били отрицателни, едва ли е станало нещо. :wink: :wink: :wink:

Мдам... стресът е опасно нещо.
Мисля, че ако имаше нещо поне единия тест щеше да бъде положителен. :)
Ще изчакам още малко... и после на лекар ако не ми е дошло.

x3eme,
знам, че е нормално, но един път вкараш ли си филм и става зле...
:)

Rofl4e
12-27-2008, 20:49
Ммм 3 отрицателни теста.. звучи някак добре!Цикъла може да закаснява от много работи като например от това че си болна,че се притеснваш,от климата..! А имаш ли болки в гърдите кръста корема някакво течение (все пак това са признаци че ще ти доиде цикъла) спи по спокоино :-)

x3eme
12-27-2008, 20:50
Иди на гинеколог. Той ще ти каже 100 на 100 има ли бебе или не.
А иначе: най-вероятно ти закъснява от притеснение. Стреса влияе на тия работи. Щом и трите теста са били отрицателни, едва ли е станало нещо. :wink: :wink: :wink:

Мдам... стресът е опасно нещо.
Мисля, че ако имаше нещо поне единия тест щеше да бъде положителен. :)
Ще изчакам още малко... и после на лекар ако не ми е дошло.

x3eme,
знам, че е нормално, но един път вкараш ли си филм и става зле...
:)
to4no za tova panikata ne e re6enie za nikakvi problemi :)

girl_in_black
12-27-2008, 20:51
Иди на гинеколог. Той ще ти каже 100 на 100 има ли бебе или не.
А иначе: най-вероятно ти закъснява от притеснение. Стреса влияе на тия работи. Щом и трите теста са били отрицателни, едва ли е станало нещо. :wink: :wink: :wink:

Мдам... стресът е опасно нещо.
Мисля, че ако имаше нещо поне единия тест щеше да бъде положителен. :)
Ще изчакам още малко... и после на лекар ако не ми е дошло.

x3eme,
знам, че е нормално, но един път вкараш ли си филм и става зле...
:)
to4no za tova panikata ne e re6enie za nikakvi problemi :)

То че не е решение, не е, но понякога и да искаш да си спокоен не се получава

whysosad
12-27-2008, 20:57
Ммм 3 отрицателни теста.. звучи някак добре!Цикъла може да закаснява от много работи като например от това че си болна,че се притеснваш,от климата..! А имаш ли болки в гърдите кръста корема някакво течение (все пак това са признаци че ще ти доиде цикъла) спи по спокоино :-)

Никакви признаци, че ще ми идва. То аз попринцип не съм забелязала да имам... :?
И никакви признаци, че съм бременна... смисъл там гадене сутрин такива работи.
Странна работа.

Правете безопасен секс... :)

x3eme
12-27-2008, 20:58
Ммм 3 отрицателни теста.. звучи някак добре!Цикъла може да закаснява от много работи като например от това че си болна,че се притеснваш,от климата..! А имаш ли болки в гърдите кръста корема някакво течение (все пак това са признаци че ще ти доиде цикъла) спи по спокоино :-)

Никакви признаци, че ще ми идва. То аз попринцип не съм забелязала да имам... :?
И никакви признаци, че съм бременна... смисъл там гадене сутрин такива работи.
Странна работа.

Правете безопасен секс... :)
re6enie nikoga ne vzimai sus zadnika si pravo go s uma si :)

whysosad
12-27-2008, 21:01
Ммм 3 отрицателни теста.. звучи някак добре!Цикъла може да закаснява от много работи като например от това че си болна,че се притеснваш,от климата..! А имаш ли болки в гърдите кръста корема някакво течение (все пак това са признаци че ще ти доиде цикъла) спи по спокоино :-)

Никакви признаци, че ще ми идва. То аз попринцип не съм забелязала да имам... :?
И никакви признаци, че съм бременна... смисъл там гадене сутрин такива работи.
Странна работа.

Правете безопасен секс... :)
re6enie nikoga ne vzimai sus zadnika si pravo go s uma si :)

Еми да е... щото после така става...
лайна и притеснение... и само гадни работи. :booooomb:

tequila
12-27-2008, 21:07
не, не се забременява от орален секс
Много оригинално няма що ...

Rofl4e
12-27-2008, 21:09
Ммм 3 отрицателни теста.. звучи някак добре!Цикъла може да закаснява от много работи като например от това че си болна,че се притеснваш,от климата..! А имаш ли болки в гърдите кръста корема някакво течение (все пак това са признаци че ще ти доиде цикъла) спи по спокоино :-)

Никакви признаци, че ще ми идва. То аз попринцип не съм забелязала да имам... :?
И никакви признаци, че съм бременна... смисъл там гадене сутрин такива работи.
Странна работа.

Правете безопасен секс... :)
От една съфорумнчка знам че гадене при нея е имало 1 седмица някаде след като е забременяла!

Extremescream
12-27-2008, 21:38
Случва се да ти закъснее.На мен ми е пропускало цял месец и пак не бях бременна.Спокойно,без паника.Повярвай ми,недей се филмира,че става страшно.

natedog
12-28-2008, 19:15
Ами то в началото не е редовен цикъла, апък и може нещо настинка туй онуй ... ако закъсне още някой др ден заминавай на доктор и толкоз :-o

princesa_viki
12-28-2008, 19:17
Иди на гинеколог. Той ще ти каже 100 на 100 има ли бебе или не.
А иначе: най-вероятно ти закъснява от притеснение. Стреса влияе на тия работи. Щом и трите теста са били отрицателни, едва ли е станало нещо. :wink: :wink: :wink:
+1 :)

TheRunaway
12-28-2008, 19:24
btw може да имаш цикъл и пак да си бременна. :) Нарича се цветна бременност, но са редки случаите. ;)

newfag
12-28-2008, 19:28
A ti ako si karala bez predzervativ bremenoost ne ti e edinstveniq problem. Tova 4e ti zakasnqva moje i da e ot ne6to koeto sa ti lepnali. Zadaljielno idi na lekar!

sh3_1s_7h3_0n3
12-28-2008, 20:05
Колкото повече се притесняваш, толкова повече ще ти закъснява. ;)

Веднъж ми беше закъсняло с 12 дена. Най-кошмарните ми 12 дни в живота. 8-) В очакване. Но аз си имах и 1000 причини да ми закъснее. Нерви, стрес, смяна на климат, време, антибиотици и какво ли още не. От толкова много фактори може да ти закъснеее, че е безсмислено да се притесняваш при все че и тестовете ти са отрицателни. Вие вече съвсем психясвате. Нищо ти няма, но следващия път използвайте презервативи, за да ти е мирна главата. ;)

BuBiTy
12-28-2008, 20:06
след 3 теста не 1 ня смисъл да се филмираш, и на мен ми се е случвало а да не говорим че с тия аномалии във времето ня как да не ти закъснее!недеи се притеснява за бременост но наистина идеята за гинеколог е добра да се провериш за др гадости споко :-)

maackata
12-29-2008, 19:47
Ohh lqtotomi se slu4i sa6toto zakasnq mi s 4 dena (no sam preavela sex samo s prezarvativ i kato ne svar6va v mene) i se pak onezi dni bqha ojasni adski se pritesnih ima6e 2 dena v koito ne qdoh, ne mojeh da spq lqgah v 1 stavah v 5 ,a az spq do 11/12 po princip ob6to zeto samo za tva misleh.Sled 4 dena zakasnenie mi doide bqh tolkova 6tasliva i oblek4ena , predpolagam 4e i pri teb e ot pritesnenieto ne go misli i 6te ti doide...(makar4ee lesno da se kaje)USPEH

Kras4eto_lp
12-29-2008, 20:57
Може да ти закъснява и от това че се притесняваш, но при положение че и 3те теста са отрицателни не мисля че има за какво. :-)

amatorium
12-30-2008, 15:46
Nishto 'trashno nai-veroyatno.

DevilWish
12-30-2008, 18:32
3 теста би трябвало да са достатъчно сигурни.Искам да ти кажа, че и аз много пъти съм се притеснявала и колкото повече се притеснявам толкова повече ми закъснява ;) Също така смяна във времето, истинка или пък болест също може да е фактор за закъснение.Така че успкой се и всичко ще се нареди на мястото ти ;) Успех!

tekila_sunrise
01-01-2009, 09:34
Ако ти закъснее с още 1-2 седмици,направи още един тест,но дано да ти дойде.И на мен ми се е случвало да ми закъснява много време-направо се побърквах от притиснение.

Housemaniata
01-03-2009, 00:20
awe i tupi hora ima.. mislqt se za mn originalni :-x prosto se uspokoi malko i otidi na genekolog ;)

SoAfraid
01-03-2009, 00:47
не, не се забременява от орален секс
tq e pravila sex vaginalen ne oralen we :d

Добре че беше ти да му/и го кажеш.

ChuShKa7a
01-03-2009, 10:54
не, не се забременява от орален секс
:D :D :D Това сигурно беше по темата ...

baby_inloff
01-03-2009, 10:57
Изчакай още няколко дни и си направи отново тест или направо отиди на гинеколог. Може да ти закъснява и от притеснение.
+1 :)