PDA

View Full Version : ДИМИТЪР БЕРБАТОВ Е ФУТБОЛИСТ №1 НА БЪЛГАРИЯ ЗА 2008 Г.



moncho
12-27-2008, 21:08
Да му е честито и до година със златна топка дай боже :P

smeshnik
12-28-2008, 04:26
УЙ за барби, 2 за тия дето са го избрали :booooomb: :booooomb:

Гошо трябваше да стане ! :smt006

moncho
12-28-2008, 08:26
Завиждате ли говеда :-x

LeVski_fen
12-28-2008, 08:50
Тия дето са го избрали са по жалки от него,К*Р за продажната българска журналистика...
А що се отнася до златна топка-нея на дърва не я дават #-o
Едно просто сравнение:Роналдиньо,КАКА' :arrow: Бербатуф :razz:
Къде отиваш ти може би... :-| :neutral:

DeepPurpLe
12-28-2008, 09:24
Ееее ама защо сте толкова лошо настроени ?! Той че е "Барби",Барби е! Ама го продадаха за 30 милиона нали ?! Според мен заслужаваше .. :-o :? :)

moncho
12-28-2008, 09:30
Бербатов е добър футболист и не случайно е в манчестър ако не може да играе няма да е там.

SunSmile
12-28-2008, 09:47
:grin: :grin: :grin: Гледах в новините днес. Ем честито!

kristo
12-28-2008, 15:15
Много ясно, че ще изберат Бербатов за номер 1, единствения български футболист от европейска класа за момента напук на говедата. Няма да изберат пръдльото Гонзо я, дето в Европа е господин Никой и позор за българския футбол. Така че говеда пукайте се от яд, но Бербатов съвсем естествено е номер 1, разума надделя, а не фенщината.

Nafarforii
12-28-2008, 16:57
Въпреки че съм антилевскар наистина смятат,че Г.Петков заслужава повече и направи много повече от Бербатов за националния :?

smeshnik
12-28-2008, 17:04
Завиждате ли говеда :-x

О извинявай прав си ... барби трябваше да стане, а не Гошо, който ни спаси в Грузия и в много други мачове, а звездата барби дето 1 гол не е вкарал ..
Взеха го в Юнайтед.. ти така като гледаш според теб дали си заслужава 30те милиона ? 4 гола е вкарал - 2 срещу датския Олборг от засада и още някакви смешни два ... за тия 30 милиона да е направил нещо и да ги е оправдал? В кой наистина важен за юнайтед мач направи нещо?

Гошо Петков си заслужаваше 100%, мача с Грузия барби ли ни спаси ? колко положения спаси Гошо, колко гола вкара барби!? В колко още мача Гошо Петков ни спаси от загуба? С черна гора кой спаси и 2та пъти удара на футболист останал сам срещу вратаря? Какво прави барби в националния!?!??! Какво прави в юнайтед???

И спрете да си мислите, че вие го направихте играч!

Nafarforii
12-28-2008, 17:08
Абе истината е,че докато е жив Бербатов той ще е футболист на годината...Сигурно и след отказването му от футбола.

BlueGirl
12-28-2008, 17:11
Много ясно, че ще изберат Бербатов за номер 1, единствения български футболист от европейска класа за момента напук на говедата. Няма да изберат пръдльото Гонзо я, дето в Европа е господин Никой и позор за българския футбол. Така че говеда пукайте се от яд, но Бербатов съвсем естествено е номер 1, разума надделя, а не фенщината.


Ей това е то чорбарската злоба.Не минава и един твой пост,без да си излееш омразата към Гонзо.Тая тема уж е за Барби пък все Гонзо ви е в устите(то си е обяснимо защо де),но не е нужно чак толкова внимание спрямо него...
А наградите няма да ги коментирам.За мен морален победител си е Гошо Петков...

smeshnik
12-28-2008, 17:16
Много ясно, че ще изберат Бербатов за номер 1, единствения български футболист от европейска класа за момента напук на говедата. Няма да изберат пръдльото Гонзо я, дето в Европа е господин Никой и позор за българския футбол. Така че говеда пукайте се от яд, но Бербатов съвсем естествено е номер 1, разума надделя, а не фенщината.


Ей това е то чорбарската злоба.Не минава и един твой пост,без да си излееш омразата към Гонзо.Тая тема уж е за Барби пък все Гонзо ви е в устите(то си е обяснимо защо де),но не е нужно чак толкова внимание спрямо него...
А наградите няма да ги коментирам.За мен морален победител си е Гошо Петков...

как няма да говорят само за него, като им го набива във всеки мач , в който играе срещу тях :booooomb:

kristo
12-28-2008, 17:48
Ми хубаво, айде да поговорим тогава за головете на Гонзо за националния, колко са на брой, един-два-три?!... Ами головете му в чужбина, за чуждите отбори в които игра, колко бяха пак, един-два-три или по-малко... Вие пък само говорите за 15-те му гола във вратата на ЦСКА, то това ще му остане и единственото постижение в цялата кариера. Какво да правим, едни прославиха българския футбол в Европа в отбори като Байер Леверкузен, Тотнъм и Манчестър Юнайтед, а за други най-голямото футболно постижение е головете във вратата на вечния съперник. Всеки се задоволява с това, с което може все пак...
А иначе за Гошо Петков как бил "морален победител", ее, недейте моля ви се, направо ме разплакахте, толкова прочувствено прозвуча :lol: :lol: :lol:

LeVski_fen
12-28-2008, 18:08
Ми хубаво, айде да поговорим тогава за головете на Гонзо за националния, колко са на брой, един-два-три?!... Ами головете му в чужбина, за чуждите отбори в които игра, колко бяха пак, един-два-три или по-малко... Вие пък само говорите за 15-те му гола във вратата на ЦСКА, то това ще му остане и единственото постижение в цялата кариера. Какво да правим, едни прославиха българския футбол в Европа в отбори като Байер Леверкузен, Тотнъм и Манчестър Юнайтед, а за други най-голямото футболно постижение е головете във вратата на вечния съперник. Всеки се задоволява с това, с което може все пак...
А иначе за Гошо Петков как бил "морален победител", ее, недейте моля ви се, направо ме разплакахте, толкова прочувствено прозвуча :lol: :lol: :lol:
Бербатуф е жалък,ти три пъти повече... :idea:
Какво само се обясняваш Гонзо та Гонзо след тия 15 парцала дето ви ги забоде точно пък вие свинете нямате право за него да говорите :?
Що се отнася до Гошо Петков той щеше да е номер едно ако не живеешме в дъжава на курви и продажници...

kristo
12-28-2008, 18:52
Направо е "жалък" Бербатов, да вкараш 41 гола за 60 мача за Националния си отбор е направо жалко... Виж Гонзо може за 1000 мача да вкара 41 гола за Националния от 80 дузпи ако му свирят :D
Освен това да си вкарвал на Барселона, на Манчестър Юнайтед и много други еврограндове с фланелката на Байер и Тотнъм... къде къде по-голямо постижение са 15-те гола с лакти на Говню на ЦСКА...
Но какво да се учудвам, така са комплексарите от ФК Подуяне, за тях 15 гола във вратата на ЦСКА са много по-важни от 41 гола за Националния отбор и от това да прославяш българския футбол с голове за Байер Леверкузен, Тотнъм, Юнайтед... Прости ще си останете и комплексирани за цял живот, защото Подуяне никога няма да създаде футболист като Бербатов в новата си история, и като Стоичков естествено... Единствените ви постижения са головете срещу ЦСКА, то на вас смисъла на съществуването ви са мачовете срещу ЦСКА, какво значи за вас някакъв си Национален отбор, някакви си "смешни" Байер Леверкузен, Тотнъм, Манчестър Юнайдет, Уефки е къде къде по-велик отбор от тях :razz: :razz: :razz:

HenykucT
12-28-2008, 19:18
Тия дето са го избрали са по жалки от него,К*Р за продажната българска журналистика...
А що се отнася до златна топка-нея на дърва не я дават #-o
Едно просто сравнение:Роналдиньо,КАКА' :arrow: Бербатуф :razz:
Къде отиваш ти може би... :-| :neutral:


Къде отивам може би ли ... Ето там :

Бербатуф : Тотнъм - Манчесътр Юнайтед 30 млн Евро

Роналдиньо : Барса - Минал : 18 милиона Евро

Кака : Вървежна цена в момента : 22 милиона Евро ...

Ето там отивам ... тази година Роналдо, догодина или Рууни или Бербо ... :wink:

smeshnik
12-29-2008, 04:03
Направо е "жалък" Бербатов, да вкараш 41 гола за 60 мача за Националния си отбор е направо жалко... Виж Гонзо може за 1000 мача да вкара 41 гола за Националния от 80 дузпи ако му свирят :D
Освен това да си вкарвал на Барселона, на Манчестър Юнайтед и много други еврограндове с фланелката на Байер и Тотнъм... къде къде по-голямо постижение са 15-те гола с лакти на Говню на ЦСКА...
Но какво да се учудвам, така са комплексарите от ФК Подуяне, за тях 15 гола във вратата на ЦСКА са много по-важни от 41 гола за Националния отбор и от това да прославяш българския футбол с голове за Байер Леверкузен, Тотнъм, Юнайтед... Прости ще си останете и комплексирани за цял живот, защото Подуяне никога няма да създаде футболист като Бербатов в новата си история, и като Стоичков естествено... Единствените ви постижения са головете срещу ЦСКА, то на вас смисъла на съществуването ви са мачовете срещу ЦСКА, какво значи за вас някакъв си Национален отбор, някакви си "смешни" Байер Леверкузен, Тотнъм, Манчестър Юнайдет, Уефки е къде къде по-велик отбор от тях :razz: :razz: :razz:

Добре според тебе това в момента, което прави за националия и за юнайтед заслужава ли 30 милиона?За играч струващ толкова до сега трябваше да е решил ВАЖНИТЕ мачове на Юнайтед, както Руни го прави, а не да вкарва от време на време на Олборг или някакви такива смешници ;) И спри да говориш за Гонзо! НЕ съм казал, че е по-добър от бербо изобщо в тая тема НИЩО не съм казал за Гонзо, че трябва да е футболист на годината или нещо такова? Толкова ли ви комплексира с тия 15 гола, че само за него мислите?
Кристо от какъв зор винаги отваряш тема за Гонзо??? Някой тука да е казал, че е по-добър и успешен играч от бербо? Някой да е казал, че трябва да е футболист на годината??? Обичам го Гонзо, винаги ще е част от Левски и винаги ще го помним! Може да няма знаменити постижения в Европа, но винаги се е раздавал на 100% във всеки мач независимо дали в Левски или за Националния ;) Тука е разликата между него и бербо .. винаги играе със сърце и хъс, докато Бербатов се разхожда по терена;) Гонзо беше футболист на годината в Левски, когато Бербо беше в Леверкузен ;)
Но за мене Гошо Петков си беше 100%, най-вече заради заслугите за националния, в който засенчва абсолютно всички ;)

smeshnik
12-29-2008, 04:06
Нямам нищо против Бербатов, радвам се,че отиде в любимия ми английски клуб, но ме дрази това, че не прави абсолютно нищо там!

DJ_Mrav4o
12-29-2008, 04:09
Да му е честито и до година със златна топка дай боже :P
Честито.. ама за златната топка... силно се съмнявам да я вземе някога пък камо-ли догодина :? :? :? :? :-o :?

moncho
12-29-2008, 11:44
Нямам нищо против Бербатов, радвам се,че отиде в любимия ми английски клуб, но ме дрази това, че не прави абсолютно нищо там!
Е тва е нещо ново син да е фен на червени :D

hardkore_kejoal
12-29-2008, 16:45
Да лапате големия шпек, говеда прости. Ходете почитайте своя цигански кумир Гонзьо и не гледайте в паницата на Бербо. Гошо Петков бих го убил просто, деба и селянина тъп. Никва култура няма тва момче. Ама така е то в ЛеWCки винаги са били само някви дегенерирали престъпници или цигани. Винаги ще си остане жалко да си просто говедо.

LeVski_fen
12-29-2008, 21:25
Тия дето са го избрали са по жалки от него,К*Р за продажната българска журналистика...
А що се отнася до златна топка-нея на дърва не я дават #-o
Едно просто сравнение:Роналдиньо,КАКА' :arrow: Бербатуф :razz:
Къде отиваш ти може би... :-| :neutral:


Къде отивам може би ли ... Ето там :

Бербатуф : Тотнъм - Манчесътр Юнайтед 30 млн Евро

Роналдиньо : Барса - Минал : 18 милиона Евро

Кака : Вървежна цена в момента : 22 милиона Евро ...

Ето там отивам ... тази година Роналдо, догодина или Рууни или Бербо ... :wink:

Хахах сравняваш ми митко дарвото с КАКА" :smt104 :smt104 :smt104
Are you crazy...? :lol:

kristo
12-29-2008, 21:57
Направо е "жалък" Бербатов, да вкараш 41 гола за 60 мача за Националния си отбор е направо жалко... Виж Гонзо може за 1000 мача да вкара 41 гола за Националния от 80 дузпи ако му свирят :D
Освен това да си вкарвал на Барселона, на Манчестър Юнайтед и много други еврограндове с фланелката на Байер и Тотнъм... къде къде по-голямо постижение са 15-те гола с лакти на Говню на ЦСКА...
Но какво да се учудвам, така са комплексарите от ФК Подуяне, за тях 15 гола във вратата на ЦСКА са много по-важни от 41 гола за Националния отбор и от това да прославяш българския футбол с голове за Байер Леверкузен, Тотнъм, Юнайтед... Прости ще си останете и комплексирани за цял живот, защото Подуяне никога няма да създаде футболист като Бербатов в новата си история, и като Стоичков естествено... Единствените ви постижения са головете срещу ЦСКА, то на вас смисъла на съществуването ви са мачовете срещу ЦСКА, какво значи за вас някакъв си Национален отбор, някакви си "смешни" Байер Леверкузен, Тотнъм, Манчестър Юнайдет, Уефки е къде къде по-велик отбор от тях :razz: :razz: :razz:

Добре според тебе това в момента, което прави за националия и за юнайтед заслужава ли 30 милиона?За играч струващ толкова до сега трябваше да е решил ВАЖНИТЕ мачове на Юнайтед, както Руни го прави, а не да вкарва от време на време на Олборг или някакви такива смешници ;) И спри да говориш за Гонзо! НЕ съм казал, че е по-добър от бербо изобщо в тая тема НИЩО не съм казал за Гонзо, че трябва да е футболист на годината или нещо такова? Толкова ли ви комплексира с тия 15 гола, че само за него мислите?
Кристо от какъв зор винаги отваряш тема за Гонзо??? Някой тука да е казал, че е по-добър и успешен играч от бербо? Някой да е казал, че трябва да е футболист на годината??? Обичам го Гонзо, винаги ще е част от Левски и винаги ще го помним! Може да няма знаменити постижения в Европа, но винаги се е раздавал на 100% във всеки мач независимо дали в Левски или за Националния ;) Тука е разликата между него и бербо .. винаги играе със сърце и хъс, докато Бербатов се разхожда по терена;) Гонзо беше футболист на годината в Левски, когато Бербо беше в Леверкузен ;)
Но за мене Гошо Петков си беше 100%, най-вече заради заслугите за националния, в който засенчва абсолютно всички ;)
Добре, приемам критиката за Гонзо, не съм казал, че го мразя. Всъщност, дразнило ме е винаги арогантното му и просташко поведение, а не това, че вкарал 15 гола на ЦСКА, защото това му е работата. Всъщност, доста от головете, които вкара на ЦСКА до голяма степен, признавам си, се дължат и на комплекс у футболистите на ЦСКА, но комплекс, който беше преодолян отдавна. Последните 2 гола, които вкара на ЦСКА, бяха един от дузпа и последния тази година при 1:1, който можеше да е вкаран от всеки един друг футболист на Левски, а не от Гонзо, просто Гонзо имаше късмета топката да му попадне на крака на практика на празна врата и да вкара, така че до голяма степен гола му беше въпрос на късмет. А иначе вината за гола си е на смешника Беконо, който му я подаде в краката.
Иначе това дали Бербо заслужава 30-те милиона паунда- да определено! Футболист, който е вкарал толкова много голове за Националния си отбор, за Байер Леверкузен и Тотнъм и доста от тях в Шампионската лига, определено заслужава цената, която са платили за него от Манчестър Юнайтед. А дали почна да оправдава парите, които са платени за него- ако гледа мача Ман Юнайтед-Мидълзбро тази вечер, определено сам ще си отговориш на въпроса, Аз смятам, че определено започва да навлиза във форма, а и в отбор като Юнайтед е доста по-трудно да играеш, отколкото за средняк като Тотнъм или Байер Леверкузен.
Що се отнася за Гошо Петков- не отричам, че е най-добрия вратар в България в момента, но за футболист номер 1 вече е прекалено. Все пак колкото и да ни спасява срещу Грузия, 2-те спасени дузпи срещу Сърбия и т. н., допусна 6 гола във вратата си срещу същата Сърбия. А и като цяло Левски се представи много зле в Европа тази година и това също е свързано с факта, че не беше избран за футболист на годината. Защото това един футболист да бъде избран за номер едно за годината, голямо значение има и представянето на отбора му през годината.

smeshnik
12-30-2008, 04:53
Точно за това ти говоря - да решава важните мачове на Юнайтед както направи снощи, браво за което! Това трябва да са му головете в такива мачове, а не в решени мачове за ШЛ или в Премиершип. Дори и да не вкарва в другите да вкарва в тези, които са наистина важни!
Сега 3тата позиция и 2та мача по-малко... Юнайтед са шампиони пак :smt006

Весели празници. 8-)

term0t0
12-30-2008, 08:17
Тия дето са го избрали са по жалки от него,К*Р за продажната българска журналистика...
А що се отнася до златна топка-нея на дърва не я дават #-o
Едно просто сравнение:Роналдиньо,КАКА' :arrow: Бербатуф :razz:
Къде отиваш ти може би... :-| :neutral:


Къде отивам може би ли ... Ето там :

Бербатуф : Тотнъм - Манчесътр Юнайтед 30 млн Евро

Роналдиньо : Барса - Минал : 18 милиона Евро

Кака : Вървежна цена в момента : 22 милиона Евро ...

Ето там отивам ... тази година Роналдо, догодина или Рууни или Бербо ... :wink:

Хахах сравняваш ми митко дарвото с КАКА" :smt104 :smt104 :smt104
Are you crazy...? :lol: Отиваме там че ако си гледал мачове на Кака ще видиш че през цялото време бяга на макси е идол на 1/5 от света и като напишешш в гугъл "рикардо кака"(на латиница) ти излизат 25 милиона резултати,всички други имат по малко.. :-P Колкото до барби и класацията вакрал 6 гола за манчестър юнайтед (2 от засада) и вече световна класа :razz:

п.п Най се учудих че Вратарят на Черно море-Карамфил Илчев имаше само 1 точка,след като той направи чудеса от храброст в Германия

kristo
12-30-2008, 09:00
Точно за това ти говоря - да решава важните мачове на Юнайтед както направи снощи, браво за което! Това трябва да са му головете в такива мачове, а не в решени мачове за ШЛ или в Премиершип. Дори и да не вкарва в другите да вкарва в тези, които са наистина важни!
Сега 3тата позиция и 2та мача по-малко... Юнайтед са шампиони пак :smt006

Весели празници. 8-)
Съгласен съм, но все пак си наясно, че в отбор като Манчестър Юнайтед не е лесно да почнеш да вкарваш още от първия мач. Верно, именно в първите мачове игра наистина безлично плюс мача с Тотнъм, но в останали определено се представи на ниво. Също така трябва да се отбележи, че е футболиста във Висшата лига за момента с най-много асистенции за отбелязани голове на Юнайтед- 7, което говори, че освен всичко друго, се стреми да гради играта и не се лакоми непременно той да е голмайстор, а победите на отбора стоят над всичко, нещо което е също много важно.
Освен това днес прочетох, че това е 30-то попадение на Бербатов във Висшата лига откакто през лятото на 2006 премина в Тотнъм, което определено никак не е малко.
Естествено, още доста има да наваксва, да се сработва със съотборниците си, да добива самочувствие и да започне да се чувства като един от лидерите на отбора, но постепенно ще стане. Мисля че не е нужно след всеки един мач в който не е отбелязал гол и е играл малко под нивото си да почваме да го плюем, че е некадърник и дърво, както много "доброжелатели" правят. Все пак Бербатов е едно от лицата на българския футбол на най-високо европейско и световно ниво, така че левскари или цесекари, нека се гордеем с него, че имаме такъв футболист. Надявам се искренно да почне отново да бележи и за Националния, където определено изпадна в криза.
Иначе и аз искренно се надявам Юнайтед да спечели отново титлата в Англия, но се вижда, че тази година битката ще е много много тежка щом отбори като Сток Сити и Мидълзбро са толкова трудни за побеждаване. Но пък във Висшата лига е ясно, че от първия до последния отбор са силни и могат да се изненанат. Юнайтед обаче определено трябва още доста да подобри играта си ако иска пак да стане шампион!
Весели празници и на теб, жив и здрав :)

royal_girl
12-30-2008, 09:49
радвам се много за Митко, защото той го заслужава. пък и тази година нямаше никой друг изявен нш футболист.

LeVski_fen
01-02-2009, 13:29
Тия дето са го избрали са по жалки от него,К*Р за продажната българска журналистика...
А що се отнася до златна топка-нея на дърва не я дават #-o
Едно просто сравнение:Роналдиньо,КАКА' :arrow: Бербатуф :razz:
Къде отиваш ти може би... :-| :neutral:


Къде отивам може би ли ... Ето там :

Бербатуф : Тотнъм - Манчесътр Юнайтед 30 млн Евро

Роналдиньо : Барса - Минал : 18 милиона Евро

Кака : Вървежна цена в момента : 22 милиона Евро ...

Ето там отивам ... тази година Роналдо, догодина или Рууни или Бербо ... :wink:

Хахах сравняваш ми митко дарвото с КАКА" :smt104 :smt104 :smt104
Are you crazy...? :lol: Отиваме там че ако си гледал мачове на Кака ще видиш че през цялото време бяга на макси е идол на 1/5 от света и като напишешш в гугъл "рикардо кака"(на латиница) ти излизат 25 милиона резултати,всички други имат по малко.. :-P Колкото до барби и класацията вакрал 6 гола за манчестър юнайтед (2 от засада) и вече световна класа :razz:

п.п Най се учудих че Вратарят на Черно море-Карамфил Илчев имаше само 1 точка,след като той направи чудеса от храброст в Германия
Евалата.. :smt006

LeVski_fen
01-02-2009, 18:09
Да го духаш курво червена.... :smt097

LeVski_fen
01-02-2009, 18:24
Турците за които говоря, колко бързо реагираха 8-)
страшно си забавен... :smt075

kristo
01-02-2009, 21:15
Джи Бийм, остави го, просто момчето е зверски тъпо, тъй че каквото и да му обясняваш за Бербатов, за десетките му евроголове и т. н., телето пак ще мучи насреща и ще се прави на интересно...

ULTRA_LEVSKI
01-02-2009, 21:23
:-)

Смърт за барби и неговата свита бездушници !

kristo
01-02-2009, 21:26
Поредния олигофрен се е изказал по-горе... Нямат ли свършване простаците в тази държава дееба :?
Имам в предвид Ултра Лефски...

ULTRA_LEVSKI
01-02-2009, 21:27
Няма ли свършване с бездушниците и техни дупелизци, питам аз?

kristo
01-02-2009, 21:30
Хах, намерил кой да ми вика бездушник, някакъв пумияр, за който любимия футболен отбор е смисъла на живота и в чиято тиква освен футболни топки едва ли има и няколко мозъчни клетки...

ULTRA_LEVSKI
01-02-2009, 21:32
Определение от човек, като теб, въобще нИ мЪ ибЪт, майна :)
Само искам да те питам :
Какъв е смисъла на твоя живот, псевдо националисте?

kristo
01-02-2009, 21:37
Аз ли съм псевдо националист? А ти лайньо? Като каза национализъм, за теб в какво се изразява национализма- в нацистки татуси, пиянство и побоища? Моя смисъл на живота е толкова голям и с толкова неща се занимава и съм се занимавал ( и все смислени), че на теб ти е бедна болната футболна кратунка...

ULTRA_LEVSKI
01-02-2009, 21:43
Дали ?

Аз за нещата, които ценя съм дал повече ( и ще давам), отколкото ти на нещо за цял живот, така че няма смисъл да говоря с ограничен подчовек, като теб.

ПП Не искам никви сравнения с никой за нищо, щото, като се правят такива явно се търсят дивиденти и се изразяват съвсем други неща.

kristo
01-02-2009, 21:47
А ти откъде знаеш аз какво съм свършил за българското патриотично дело? Щото определено съм свършил и 100% е много повече, отколкото болното ти футболно мозъче може да си представи...
А това, че ме наричаш "подчовек" звучи повече от смешно, сигурно имаш в предвид, че може да не съм етнически българин, само че ще ти кажа, че съм абсолютен арийски българин със 100% правилни арийски черти, а ти най-верочтно си някое злобно подуянско цигане, затова си чувствителен на тези теми и ги подхващаш с повод или без подювод, мършо нещастна...

ULTRA_LEVSKI
01-02-2009, 21:54
Явно нищо не си свършил, щом така гордо се самообявяваш за патриот и си вдигаш рейтинга на гърба на родината.
Със сигурност съм с по-бяла кожа от теб, така че няма нужда да коментирам.
Спомена подуяне? Може би ти бърка в гъза това, че, когато ЛЕВСКИ са играли в центъра на София, твоя отбор още не е съществувал ? Или това че "отбора на всички власти", както ти наричаш ЛЕВСКИ е с иззет стадион от властта и изпратен да играе извън тогавашните предели на София?

kristo
01-02-2009, 22:02
Иззет отбор от властта, хахаха, затова ли комунягите ви построиха "Георги Аспарухов"а, а ние си играхме на наследения от АС-23 и Чавдар стадион "Атлетик парк"? И после ми реви колко сте "репресирани" от властта с милиционерските пагони на ДС, хахаха.
Що се отнася до това какво съм направил за патриотичното дело, ми да видим: участвал съм в митинги и шествия на патриотичната организация, в която членувам, писал съм патриотично статии, лепял съм плакати за същата патриотична организация, в която членувам, има и ще, ама нямам намерение да се хваля определено.
Що се отнася до мене, ето, аз не се срамувам да се покажа, макари на тази снимка да съм три години по-малък от сега, за да видиш как изглеждам и че изглеждам точно като 100% етничеси българин, какъвто съм сигурен, че съм:



http://img.mucunki.com/img/pics/642041200184761.jpg

ULTRA_LEVSKI
01-02-2009, 22:11
Хилядите Левскари, готови да дадат пари и труд за синята идея построиха "Георги Аспарухов", а не комунистите.
Мхм, заплахите и "смърните присъди" са доста добро средство за "наследяване", доста мафиотско комунистически подход, не мислиш ли?

Съвсем спокойно мога да кажа, че съм леко по-бял от теб. На снимката изглеждаш, като нормално момче, ама си некъв промит гад-бляд мозък.

kristo
01-02-2009, 22:17
Да, хилядите левове, отпусни от МВР и БКП бяха в основата на построяването на стадиона ви... А затова колко сте репресирани си спомни как още в първите дни от комунизма Цола Драгойчева ви взе под крилото си и за отрицателно време спечелихте сумати титли...
А за стадиона на АС-23- той е наследен от прекия наследник на същия отбор- военния Чавдар и наследника и на двата отбора- ЦСКА, няма никакво изземане и никакви намеси на БКП освен в болните ви левскарски кратуни. Освен това нямате нито един сносен факт за да обвините ЦСКА, че бил "по-комунистическия отбор" от вас, след като точно вие сте отбора на Държавна сигурност и Цола Драгойчева (една от най-влиятелните комунистки в ЦК на БКП).
Що се отнася до това колко си по-бял от мен- ми покажи си снимка да те видим, нещо ми се струва, че се криеш да се покажеш, що така?!

ULTRA_LEVSKI
01-02-2009, 22:20
После ми разправяй, че не си бил, като ГА :lol:

Аз по форуми не се показвам, ако искаш да ме видиш ще стане, но на живо :)

Ако ние бяхме комунистическия отбор, още щяхме да играем в центъра, щяхме да крадем футболисти от другите отбори, нямаше феновете ни да са най-дейните хора в държавата срещу режима, а щяха да са под строй.

kristo
01-02-2009, 22:25
Ако беше некоя мома, даже и левскарка да беше, щях да се съглася да се видим, ама си момък и за къв хуй 8-)
Както и да е, заеби, и двете страни сме дървени глави- едните едно дъвчим, другите друго- армията- МВР, Цола Драгойчева- Добри Джуров, нещо като кокошката и яйцето 8-)
Иначе що не се показваш, да не те издирват от ДАНС нещо 8-) ?

ULTRA_LEVSKI
01-02-2009, 22:35
:-D да и изпитвам страх от народната власт

Ако го нямаше интернета как щяхме да водим тоя спор и да ти покажа снимка? смърт за тва изкуствено нещо, начин на общуване.
Ако не ме разбра - по-сериозните разговори са за на живо.

kristo
01-02-2009, 22:45
Ясно де, то ние серизно говорим, аз досега не се лигавех докато спорехме :)
Иначе спора си го биваше, определено има полза от такива спорове, къде недобронамерени, къде по-спокойно го карахме, но нали знаеш, в спора се ражда истината :D

DeepPurpLe
01-05-2009, 20:47
Ъъъъ.. момчета,не говорехме ли за Бербатов?!Извинявам се ако прекъсвам спора ви,но мисля че не би трябвало той да се състои в този форум,или поне не в тази тема.Поправете ме ако греша : )

DiaboloS
01-13-2009, 10:36
Въпреки че съм антилевскар наистина смятат,че Г.Петков заслужава повече и направи много повече от Бербатов за националния :?

Кой ти зачита националния, бе момче? Аз не съм нито левскар, нито цесекар, нито какъвто и да е било и коментарите от разни пубери не трябва да се зачитат в тази тема. Най-малкото, защото са неадекватни. Бербатов си заслужи първото място безпрецедентно, а защо ли? 1. - Защото не играе в българското празнество, където ритат махленски мачленца. 2. - За 2008-ма година игра в Тотнъм и подписа с Манчестър Юнайтед и се нареди на 2-ро място в класацията за най-скъпите трансфери за годината. Да не забравяме, че подобри рекорда на Ман Юн и влезе в Топ 10 за най-скъпите трансфери за всички времена. 3. - Успя да отбележи не малко голове и играе в най-силното първенство в света.