PDA

View Full Version : Някой правил ли го е?



HONDA
12-28-2008, 08:21
На 24ти много се скарах е приятеля си и си хвърлих телефона по него. Мина на 5-7см от главата му. После ужасно много съжалявах и ме беше срам от постъпката ми.
На 25ти обаче се засрамих много повече. Отново се скарахме и аз го ударих в зъбите с юмрук. (Имам късмет, че е добричък с мен, иначе и аз щах да си изям боя.) Дори не се сещам вече какво точно ми каза, за да избухна така. После вдигнах ръка, за да го ударя пак, но той ме хвана и се осъзнах какво, по дяволите, правя.
Абе кофти коледа изкарахме. Извних му се, че съм се държала така, просто ми беше прекалено нервно.
Въпроса ми е, дали някой от вас е удрял приятеля/приятелката си и по каква причина

kurupta
12-28-2008, 08:30
ти тъпа ли си?

miminky
12-28-2008, 08:33
мале на тоя човек му е застрашен живота като е с теб .. овладей се и не го налагай повече :-o

MakeMeFeel
12-28-2008, 08:41
(Имам късмет, че е добричък с мен, иначе и аз щах да си изям боя.)

Наистина имаш ОГРОМЕН късмет .. Всеки друг на негово място , до сега да те е оставил ...

angelcheeee_93
12-28-2008, 08:43
никога не съм го удряла,освен когато се шегуваме,но не мисля че това е удряне а просто си играем.Но направи ли някаква грешка ,гаранция ще остане без зъби :D

Punisherrr
12-28-2008, 08:51
никога не съм го удряла,освен когато се шегуваме...

;)

nymphadora
12-28-2008, 08:53
мале,за първи път чувам момичето да бие момчето :razz: :razz:

NaNa_SladuRana
12-28-2008, 09:02
горкото момче :shock: наистина те обича щом не те е пречукал 8-)

yahhooo
12-28-2008, 09:52
Горкото момче. Земи го запиши на карате

TheBestFriends
12-28-2008, 10:14
Извини му се и помисли върху постъпките си

Remini
12-28-2008, 10:21
Не бих посегнал на момиче по-каквато и да е причина,но то да ми посегне...е непростимо

fe6an4eto0
12-28-2008, 10:23
На 24ти много се скарах е приятеля си и си хвърлих телефона по него. Мина на 5-7см от главата му. После ужасно много съжалявах и ме беше срам от постъпката ми.
На 25ти обаче се засрамих много повече. Отново се скарахме и аз го ударих в зъбите с юмрук. (Имам късмет, че е добричък с мен, иначе и аз щах да си изям боя.) Дори не се сещам вече какво точно ми каза, за да избухна така. После вдигнах ръка, за да го ударя пак, но той ме хвана и се осъзнах какво, по дяволите, правя.
Абе кофти коледа изкарахме. Извних му се, че съм се държала така, просто ми беше прекалено нервно.
Въпроса ми е, дали някой от вас е удрял приятеля/приятелката си и по каква причина
Ехее веднага медецинско ... :razz: СЪД И в затвора... кви са тия работи ти... 8-) 8-) 8-) 8-) хахахахахааххах :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

shell
12-28-2008, 10:30
:shock: :shock: :shock: защо така бе момиче....Чак да го удариш в зъбите....наистина добре ,че е добричък иначе щеше яко пердах да ядеш.Аз никога не съм била приятеля си,нито той мен и не мисля,че и занапред ще има бой между нас.
Ако те обича мисля,че след време ще му мине но не съм много сигурна-ако мен ме удари човека до мен бих му била шута без да се замисля!

alex4o
12-28-2008, 10:35
никога не съм го удряла,освен когато се шегуваме...

;)

аз също ...
..а м/у другото така по един или друг начин накърняваш и достойнството му,което е адски глупаво от твоя страна !

Soy_tu_mujer
12-28-2008, 10:35
Ами чак да го удрям по такъв начин....не, определено!
Случвало се е да си изпускам много нервите, той също.. но да се удряме чак...
Явно си доста изнервена... но не го прави повече, ако искаш да си с него.

Но пък знае ли човек - може и да си го е заслужил. Не обясни причината... но бъди по-уравновесена спрямо него.

Извини му се по най-деликатния начин щом съжаляваш.

Успех и всичко добро. :)

Lyubeto
12-28-2008, 10:39
Nqkoi za da napravi neshto , vinagi si ima prichina. Predi vreme kogato razbrah , che togavashniq mi priqtel mi e izneveril, toi sam me nakara da go udarq.Taka , che da udrqla sym momche.

nicolepcd
12-28-2008, 10:40
:shock: :shock: :shock: Добре, че е още жив! :shock: Като си нервна... брой до 10 и тогава прави каквото ще правиш :?

RullzZz
12-28-2008, 11:01
хах земи укроти тия нерви малко,мене с мандарини ме целят ма до бой не се е стигало :razz:

pandelka
12-28-2008, 11:08
Биеш гаджето си .. ОМГ :shock:

sladka__droga
12-28-2008, 11:11
Земи се прегледай !!!

DoNotToucH
12-28-2008, 11:23
горкото момче :shock: наистина те обича щом не те е пречукал 8-)


+1 Извини му се и се постарай това да не се повтаря повече, защото рано или късно на момчето ще му писне и ще те зареже :o Аз ако бях на негово място (момиче съм) до сега да съм те оставил :?

dead_princess
12-28-2008, 11:46
Отиди на психиатър и по-бързо,защото може в скоро време да му счупиш главата 8-)

evelinka1122
12-28-2008, 11:49
ами и теб ще те посъветвам да пиеш Белиргаминче за нервите... а аптеките ще го намериш.... а вие на колко години сте? преди да направиш нещо брой до 3!!!!!!!

Wrathchild
12-28-2008, 11:53
Никога не съм си позволявала да го ударя!

jghgh
12-28-2008, 12:03
А между другото тва не беше ли оня дето ти изневери?

Виж, ако ти се е насъбрало от него.. те разбирам.
А ако просто си нервничка - дишай дълбоко и брой до 10. И не ги слушай тия дето веднага пращат по докторите... Мързи ги да напишат нещо свястно май. Да се позамислят, ала бала.

Честно казано докато го четох това не си представих поредната невротичка, която всичко живо я изнервя и е готова да запали, ами си помислих че от този човек си претърпявала много трамви, замълчавала си си, наранявал те е... и се получава -> "all this sorrow in me turns to hate!" (взето от подписа на една съфорумничка)
Дано не греша.. Че ако греша - нямаш оправдание и ще трябва да броиш.

vampirekiss
12-28-2008, 12:15
Аз дето съм момиче,ако гаджето ме удари просто ще си събира зъбите по пода,а представям си каквно щеше да направи някой друг на мястото на твоя приятел.Късметлиика си,че той толкова те обича и държи на теб.Не се дръж така с него,защото това все пок е момче и не знаеш кога на него ще му кипне,а и едно е да поспорите и съвсем друго да стигне и до лабут.

Barbie
12-28-2008, 12:51
А между другото тва не беше ли оня дето ти изневери?

Виж, ако ти се е насъбрало от него.. те разбирам.
А ако просто си нервничка - дишай дълбоко и брой до 10. И не ги слушай тия дето веднага пращат по докторите... Мързи ги да напишат нещо свястно май. Да се позамислят, ала бала.

Честно казано докато го четох това не си представих поредната невротичка, която всичко живо я изнервя и е готова да запали, ами си помислих че от този човек си претърпявала много трамви, замълчавала си си, наранявал те е... и се получава -> "all this sorrow in me turns to hate!" (взето от подписа на една съфорумничка)
Дано не греша.. Че ако греша - нямаш оправдание и ще трябва да броиш.

Точно за това се замислих, докато ти четях темата. И споделям мнението. Когато в любовта партньорът те нарани, понякога просто те избива на необяснима агресивност към него...дори и да се води, че си простила/забравила/преглътнала...

Аз приятелят ми не съм го удряла сериозно, но от както имахме подобни на вашите проблеми ми се е случвало да се държа много по-грубо...без явна причина в момента. И определено ми се е искало да му причиня някои тежки телесни повреди (като да го скопя, примерно :) ). Просто нежността, което си готов да проявяваш в една чиста връзка, която не е била белязана с предателства, лъжи и болка...се губи, когато някой ти разбие сърцето. И колкото и да си втълпяваш, че можете да бъдете същите, не става от веднъж.

Естествено, не твърдя, че приятелят ти заслужава от тук нататък вечно да му налиташ на бой. Редно е да поговорите, да му се извиниш за поведението си, да го помолиш да те разбере...и сама да се опиташ да се отърсиш от гнева и огорчението, които може би все още изпитваш (всичко това го казвам, с оглед на предишни теми, които си пускала...а и мнението ми е базирано на личен опит. Ако греша за теб - съжалявам. Просто съм по-склонна така да разглеждам нещата. Все пак такава промяна в поведението ти би трябвало да има някакво обяснение...)

MiLeNcHeToO
12-28-2008, 12:56
ОМГ мила ти не си добре! :shock: Как ще посягаш на гаджето си?! :D Първо така го унижаваш, накърняваш достойнството му, което е напълно тъпо и излишно. Не можете ли да се разберете нормално като хората, ами трябва да го биеш?! И второ, той ако реши може да те смаже от бой! Имаш късмет, попаднала си на свясно момче, евала щом е издържал без да те зашлеви. Щом толкова те изнервя що не вземеш и да го зарежеш, според мен това е недопустимо. :?

slun4ice_90
12-28-2008, 13:13
Мила,това е най-малкото,което заслужава...След това,което ти причини...Какво сте започнали да го съжалявате пък вие от форума,бе? :shock: "Миличкия"...и не знам си какво...Тоя хич,не те заслужава авторке...Чудя ти се как и защо още го търпиш,но това си е твоя работа... :-o

SINDEL
12-28-2008, 13:19
Хехе, не. Никога. Не ме избива на такъв вид агресия, освен това моя като го знам, ще ме хване и ще ме пребие, ако му посегна ;)

MiLeNcHeToO
12-28-2008, 14:17
Мила,това е най-малкото,което заслужава...След това,което ти причини...Какво сте започнали да го съжалявате пък вие от форума,бе? :shock: "Миличкия"...и не знам си какво...Тоя хич,не те заслужава авторке...Чудя ти се как и защо още го търпиш,но това си е твоя работа... :-o

Не знам кво й е причинил, явно е имала и друга тема... :-o Но квото и да е направил не мисля, че като му посяга ще оправи нещата или пък той ще се промени. Ако е толкова отвратителен да му тегли една майна и кой от къде е...без излишни сцени и бойни изпълнения. 8)

Sasha2k8
12-28-2008, 14:55
Пак добре, че е още с теб след всичко това...! Постъпката ти не е никак хубава, но поне дабре, че сама осъзнаваш какво си направила..
Колкото до мен - НИКОГА не бих посегнала на приятеля си каквото и да стане..

didi_12345
12-28-2008, 16:37
:( найстина имаш голям касмет че не те е одарил... Ама се постарай да се владееш защото не се знае колко време ще те търпи :?

OpenedSky
12-28-2008, 16:43
Ебаси смешната , ваще да са те били като малка ? :?

sladkotykate
12-28-2008, 17:14
:D:D:D ako moje da se nareche boi postoqnno go "bieh" :D:D no veche po malko :D shot poluchi tikove ot men :D:D:D:D:D:D

Adwokat
12-28-2008, 18:34
Не мога да разбера как те търпи... :-o :-o :shock:

mariqn_sexa
12-28-2008, 18:47
ти тъпа ли си?


+++

и аз не бих посегнал на приятелката си дори и да направи същото като теб.Явно приятелят ти държи на теб и много те обича както аз моята :-) обмисляй постъпките си и се здържай.Ако трябва брой до 10 преди да направиш пак нещо такова. :?

Kostadin_682
12-28-2008, 18:50
На 24ти много се скарах е приятеля си и си хвърлих телефона по него. Мина на 5-7см от главата му. После ужасно много съжалявах и ме беше срам от постъпката ми.
На 25ти обаче се засрамих много повече. Отново се скарахме и аз го ударих в зъбите с юмрук. (Имам късмет, че е добричък с мен, иначе и аз щах да си изям боя.) Дори не се сещам вече какво точно ми каза, за да избухна така. После вдигнах ръка, за да го ударя пак, но той ме хвана и се осъзнах какво, по дяволите, правя.
Абе кофти коледа изкарахме. Извних му се, че съм се държала така, просто ми беше прекалено нервно.
Въпроса ми е, дали някой от вас е удрял приятеля/приятелката си и по каква причина
Ами... кофти работа... но в крайна сметка не те е ударил... това значи че е пич и е добър... ама трябва да си оправиш поведението... :?

MartyParty
12-28-2008, 18:51
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

HONDA
12-28-2008, 19:37
А между другото тва не беше ли оня дето ти изневери?

Виж, ако ти се е насъбрало от него.. те разбирам.
А ако просто си нервничка - дишай дълбоко и брой до 10. И не ги слушай тия дето веднага пращат по докторите... Мързи ги да напишат нещо свястно май. Да се позамислят, ала бала.

Честно казано докато го четох това не си представих поредната невротичка, която всичко живо я изнервя и е готова да запали, ами си помислих че от този човек си претърпявала много трамви, замълчавала си си, наранявал те е... и се получава -> "all this sorrow in me turns to hate!" (взето от подписа на една съфорумничка)
Дано не греша.. Че ако греша - нямаш оправдание и ще трябва да броиш.
Ами да, беше ми изневерил. И аз си обясних цялата тази агресия, точно с това, че прекалено много съм си мълчала и съм претискала много, а сега изведнъж просто се напуках по шевовете (както се казва).
За всички, който ме посъветваха да се извиня, вече го направих. Наистина много съжалявам за постъпката си, знам, че е грешна, знам, че не трябваше да го правя и ме е срам от това.
По повод коментарите за неговоте "накърнено" достойнство. Дали моето не е такова, при положение, че той ми изневери, след това с цел да не ме лъже, отново ме излъга. По стечение на обстоятелствата се наложи да се чуя с бившата му (с нея ми е изневерил) и тя ми разказа всичко. После той си призна. Сега още ли смятате неговото его за накърнено?!
Темата не беше "Хора, аз съм психопатка и спъквам от бой приятеля си". Исках да знам дали някой е попадал в подобна ситуация.... Мислех, че съвсем ясно го бях написала, но явно не съм...

suunnseT
12-28-2008, 20:12
Ти нещо като ХАХУ в костюм на Дядо Мраз :shock: ама спокойно ние не сме ти светили за да знаем в кво положение си била ... такаче сама си праиш изводите

sLadkaTa_LoRi
12-28-2008, 20:28
мале на тоя човек му е застрашен живота като е с теб .. овладей се и не го налагай повече :-o

+1 :D
А и гледай после да не пускаш тема: "Избухнах и когато се осъзнах бях в лудницата" С това избухване и осъзнаване.. абе горкия човек :D

sLadkaTa_LoRi
12-28-2008, 20:29
Ти нещо като ХАХУ в костюм на Дядо Мраз :shock:

:razz: :razz: :razz:

jghgh
12-28-2008, 21:13
HONDA, не знам защо още се занимаваш с това момче. Не ви вървят отношенията явно. Наранявал те е. На теб вече ти е "изгорял реотана" (друго лафче ^^). Кво смятате да правите? Защо не прекъснете?

Sladyranka14
12-28-2008, 21:16
Горкото момче ;(

cinderella_gugutka
12-28-2008, 21:27
ем...да...бием си се понякога но само на шега
нищо сериозно :D
по принцип не бих мога да го ударя наро4но-оби4ам си го прекалено много :-)
а ти по-добре се владей,защото трудно ще намериш някой да те търпи дълго така :o

beiho
12-29-2008, 05:28
Никога няма да ударя моята, защото тя е най-нежното нещо за мен.Но едва ли е толкова страшно тя да ме удари, защото ще ме заболи повече от думите й. :?

term0t0
12-29-2008, 06:06
(Имам късмет, че е добричък с мен, иначе и аз щах да си изям боя.)

Наистина имаш ОГРОМЕН късмет .. Всеки друг на негово място , до сега да те е оставил ... И да беше ти разбил всичко-коледата,зъбите.. 8-)

sextazy_baby
12-29-2008, 07:25
Страшно тъпо от твоя страна...

PreciousDiamond
12-29-2008, 07:27
Вие пък я изкарахте някаква психично болна вече 8-) Вярно , че не е постъпила правилно , ама чаак пък толкова ... :?

varnen4e
12-29-2008, 07:41
Как може да посегнеш на момче. Гледката сигурное ужасна. Ти трябва да се държиш като момиче- да си нежна, невинна, а не да си като цоцолана. Аз си те представям много груба. Момчетата не обичат такива момичета.

balu4ka
12-29-2008, 07:56
Ако иска да е с теб му кажи си направи "Застраховка живот " :lol:

mickelangelo
12-29-2008, 10:03
момиче никога не съм удрял ( веднъж бутнах по стълбите н0 т0 беше инцидент ) но веднъж се бих за момиче което удариха ... просто ме хвана яд .. но момиче да тръгне да налага момче не знам .. нещо не ме кефи мисълта ...

Iviqna
12-29-2008, 10:08
Веднъж -два пъти съм удряла фр си..и то с лек шамар,като разбирам за изневери или нещо такова.. както и да е
Но пък чак да си хвърляш телефона по него и какво ли не,мисля че прекаляваш и трябва многоооо да те обича за да те търпи още :-o

jambo_bs
12-29-2008, 10:11
За това си избирам приятелки които не са като теб :D небойни :razz:

vikito1994
12-29-2008, 10:15
оф горкото момче...

Barbie
12-29-2008, 12:39
Никой от вас ли няма да благоволи да прочете и другите отговори на авторката из темата, преди да си пусне остроумното мнение?!




HONDA, не знам защо още се занимаваш с това момче. Не ви вървят отношенията явно. Наранявал те е. На теб вече ти е "изгорял реотана" (друго лафче ^^). Кво смятате да правите? Защо не прекъснете?

Иначе аз абсолютно я разбирам. Не се загърбва толкова лесно човек, когото обичаш...дори и когато те е наранил. Струва ми се, че има смисъл да се борят, ако тя все още държи на него...и той на нея.

Iv4eTy
12-29-2008, 12:55
Наистина е много добър приятеля ти, иначе досега да те е зарязал хиляди пъти... А ти имаш нужда от психиатър, как може да удряш момчето за щяло и нещяло?! Все пак затова сме хора, можем да мислим и да решаваме проблемите по цивилизован начин!
Извини му се и гледай да не продължаваш така, защото колкото и да е търпелив и добър все някой ден ще му писне и.... :o

Fortuna
12-29-2008, 19:09
Em samo na 6ega s1m go udrqla

HONDA
12-29-2008, 19:34
Никой от вас ли няма да благоволи да прочете и другите отговори на авторката из темата, преди да си пусне остроумното мнение?!




HONDA, не знам защо още се занимаваш с това момче. Не ви вървят отношенията явно. Наранявал те е. На теб вече ти е "изгорял реотана" (друго лафче ^^). Кво смятате да правите? Защо не прекъснете?

Иначе аз абсолютно я разбирам. Не се загърбва толкова лесно човек, когото обичаш...дори и когато те е наранил. Струва ми се, че има смисъл да се борят, ако тя все още държи на него...и той на нея.
Оф благодаря за подкрепата, че тука ме изкараха психопатка, цОцОлана... Какво да кажа... Въпроса беше дали някой е удрял приятеля или приятелката си и по какъв повод, а не моите психични разтройства...

therichbitch
12-29-2008, 19:52
mm, :oops: kato se zamislq sum go udrqla nqkolko puti aama ne taka kato tebe nqkuv poboi ama po leko, makar 4e az ponqkoga ne si merq silite, taa i toi mi e hva6tal rukata ne 1 put, ama kato se ima predvid 4e naro4no me drazne6e za nqkoi ne6ta.... ne me grize mnogo suvestta :)

moon_flower
12-29-2008, 20:00
Ееей...добре че всички са така примерни,че взеха и да се карат на момичето.Да,не е прието момичето да удря момчето,нали?Именно обратното-винаги мъжа терори,налага,бие и на никой вече не му прави впечетление,защото това се случва толкова често.Не казвам че е правилно,нито че е хубаво.Напротив-ужасно е.Но в крайна сметка на всеки може да се случи...нямало да я търпи,как можело да е с нея още...ми я се замислете колко жени търпят насилето,което им прилагат мъжете им и не се разделят с тях,защото ги обичат?Но това изобщо не може да се сравни със случая на авторката,защото това е просто грешка...на всеки може да му се случи и да си изкара нервите на най-близкия човек.Било то с рев,писуци,викове,тръшкани и или удари...зависи си от характера.
Таа..никога не съм удряла гаджето или което и да било момче.Но след като си му се извинила и си осъзнала какви ги вършиш няма да го повториш,защото знаеш колко глупава е била постъпката ти.Просто внимавай в бъдеще.Особено като знаеш с какво добро момче си се захванала. :)

krem4et0
12-30-2008, 14:58
Ако не се лъжа в началото на връзката ни съм му посягала. но бях много наранена и съответно беше по време на огромен скандал (каквито само ние можем да направим).

Барби, тези дни помолих приятеля си да скъса с мен..............забележи причината: "Скъсай с мен, защото не те заслужавам. Искам да намериш жена, която заслужава толкова добро момче, защото аз не те заслужавам" След 4 години връзка, причината щеше да е ТАЗИ. И наистина го мислех( и все още го мисля) сериозно. Аз няма да се променя, а такава каквото съм го дразня!

hottie
12-30-2008, 15:01
Ако не се лъжа в началото на връзката ни съм му посягала. но бях много наранена и съответно беше по време на огромен скандал (каквито само ние можем да направим).

Барби, тези дни помолих приятеля си да скъса с мен..............забележи причината: "Скъсай с мен, защото не те заслужавам. Искам да намериш жена, която заслужава толкова добро момче, защото аз не те заслужавам" След 4 години връзка, причината щеше да е ТАЗИ. И наистина го мислех( и все още го мисля) сериозно. Аз няма да се променя, а такава каквото съм го дразня!

Ааа забранявам ви ! Не ви познавам като двойка, но ми изгелждате толкова разбрани! Не може всички да са перфектни. И аз не харесвам някои неща в приятеля ми и той в мен, но такъв е живота. Ако пък прекалено много си пасваме нали ще ни е скучно! :)

krem4et0
12-30-2008, 15:04
Ха, мерси. И аз си ни харесвам......ама много се караме и не върви напоследък. Не, че не се обичаме лудо. но само любов не стига. Трябва това Креми малко да озъпти характера си....

В унисон с темата-трябва ми много як бой. Понякога направо си го прося нагло, ама пуст добряк-не ще да вдига ръка.....даже и по време на секс :(

hottie
12-30-2008, 15:07
Наистина жените си просят боя много яко понякога. Аз влизам в това число :oops:

Barbie
12-30-2008, 15:09
Ако не се лъжа в началото на връзката ни съм му посягала. но бях много наранена и съответно беше по време на огромен скандал (каквито само ние можем да направим).

Барби, тези дни помолих приятеля си да скъса с мен..............забележи причината: "Скъсай с мен, защото не те заслужавам. Искам да намериш жена, която заслужава толкова добро момче, защото аз не те заслужавам" След 4 години връзка, причината щеше да е ТАЗИ. И наистина го мислех( и все още го мисля) сериозно. Аз няма да се променя, а такава каквото съм го дразня!

Ааа забранявам ви ! Не ви познавам като двойка, но ми изгелждате толкова разбрани! Не може всички да са перфектни. И аз не харесвам някои неща в приятеля ми и той в мен, но такъв е живота. Ако пък прекалено много си пасваме нали ще ни е скучно! :)

Тука се присъединявам към Хоти. :)

Ако един човек смята, че различията му с половинката са непреодолими...той сам решава да сложи край. Докато не достигне до това заключение, обаче, борбата и упорството за една силна и емоционална връзка винаги си струват. Освен това хората понякога са идеални един за друг именно заради някои от недостатъците си... :)

krem4et0
12-30-2008, 15:13
Не, че е непреодолимо...просто съм по-емоционална, нервна, сърдлива и и избухлива. И ме нерви допълнително, че той не е всичко това...Общо взето се самонавивам за нещо и правя грандиозни скандали за нищото. Но така не може да продължава вечно...Това ни пречи и тежи. А аз пак повтарям-такъв мъж няма да намеря другаде и не го заслужавам. Искам да съм женичка, която го обожава, винаги е мила, кротка и услужлива, но не мога....а и ме е страх, че ако съм такава ще му писна бързо.

Не вярвам по някакъв начин да успея да кажа край. Всъщност съм го правила на 2 пъти, но той ме последва и не ми позволи. Той също каза, че не може. Докато и двамата се обичаме ще сме заедно.

vandalz
12-30-2008, 15:17
100% е някой много спокоен и добър,щом не ти е напукал фаровете :o :-o 8-)

Whyniser
12-30-2008, 15:28
Ами може да си е го заслужил.Но явно си мъжкарана щом направо с юмрук :D . Изяснете се за случилото и хвани си изкарвай отрицателната енергия някъде различно от неговото лице :razz:

mynichka
12-30-2008, 16:36
(Имам късмет, че е добричък с мен, иначе и аз щах да си изям боя.)

Наистина имаш ОГРОМЕН късмет .. Всеки друг на негово място , до сега да те е оставил ...
не е така ..
аз преди доста често удрях приятеля ми ..но досега той на мен никога не ми е посегнал

hisy
05-07-2009, 15:11
мале,за първи път чувам момичето да бие момчето :razz: :razz: и аз :razz: :razz: :razz:

moneycomeme
05-07-2009, 15:41
юмрук...в зъбите.......тва и в каратето не е позволена е!

goGu
05-07-2009, 15:46
Да удрял съм едно момиче,защото много се бяхме скарали и просто не издържах и я ударих .. после съжалявах за това,но просто се случи.

kris4en
05-07-2009, 16:06
ем...да...бием си се понякога но само на шега
нищо сериозно :D
а ти по-добре се владей,защото трудно ще намериш някой да те търпи дълго така :o

+++ :)

Hilary_
05-07-2009, 16:14
Не и не бих!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :? Как ти е простил изобщо... :?

BMW213
05-07-2009, 20:24
Аз не бих си и помислил и да удрям момиче ,даже и тя да ме е удряла,може да се ядосам ,но не и да я удрям.
Какво толкова на всички се случва да се изнервият .

anity92
05-08-2009, 14:52
малеееееееее :shock: що така правиш бе.. горкото момче 8-)

myNameIsImmortal
05-08-2009, 14:56
момчето кой знае колко бой е изяло до сега.. минали са 5 месеца от коледа 8-) сега сигурно е в някоя болница с пукнато ребро 8-)

sladkotykate
05-08-2009, 14:57
nikoga ne sum go udarila :D:D samo si igraq :D:D:D

SiNiStEr
05-08-2009, 15:06
удрям го,но на базик,тормозя го за да го дразня....
но тва твойто е сериозно и прекалено ....

gabri3lla
05-08-2009, 18:19
Лек шамар - допустимо е, ако си го е заслужил, ама ти... :shock:

Henn
05-08-2009, 18:27
На 24ти много се скарах е приятеля си и си хвърлих телефона по него. Мина на 5-7см от главата му. После ужасно много съжалявах и ме беше срам от постъпката ми.
На 25ти обаче се засрамих много повече. Отново се скарахме и аз го ударих в зъбите с юмрук. (Имам късмет, че е добричък с мен, иначе и аз щах да си изям боя.) Дори не се сещам вече какво точно ми каза, за да избухна така. После вдигнах ръка, за да го ударя пак, но той ме хвана и се осъзнах какво, по дяволите, правя.
Абе кофти коледа изкарахме. Извних му се, че съм се държала така, просто ми беше прекалено нервно.
Въпроса ми е, дали някой от вас е удрял приятеля/приятелката си и по каква причина
Колкото и да си си заслужила боя, не се чуди че не те е ударил... Просто те обича... А ти не си го наранила физически.. а психически...

Не е за тва че си го ударила а за тва че е видял как толкова близък изпитва такава агресия към него....

Bellatrix
05-08-2009, 18:36
Аз мисля, че ви е дошъл края. Той ти е изневерил, предал те е. Излъгал те е два пъти и няма откъде да знаеш, че няма пак да го направи. Очевидно вътрешно и ти вече не издържаш, прелива ти вече.

Понякога е по-добре да си сама, отколкото с някого, с когото не си щастлива.

sexy89
05-08-2009, 20:44
Малко се посмях на тая тема :) Ама да си кажа искрено и аз 1 път полудях в караница и пляснах на моя 2-3 бая силни шамара, той не посмя де, но после съжелявах макар че не бях виновна за разправията. На другия ден всичко беше наред, само дето го бях ухапала мъничко и имаше часовник на раката от моите зъбки :-D

justbebsi
05-08-2009, 21:06
Горкото момче :? Всеки ден бой яде

Dollystar
05-09-2009, 06:36
мале на тоя човек му е застрашен живота като е с теб .. овладей се и не го налагай повече :-o
:D :D :D :D

fucklowebaby
05-09-2009, 19:28
тии пък..като някоя луда..сори, че така се изразявама амаа :X

singlelady123
05-18-2009, 22:08
мале на тоя човек му е застрашен живота като е с теб .. овладей се и не го налагай повече :-o :D наистина горкото момче хубаво че не те е запукал хубавата :grin:

XTREMEFREERIDE
05-19-2009, 15:27
Ами аз съм му удряла шамар, когато ме подразни много. Но така лекичко по бузката. Чак до юмрук в зъбите и летящ телефон не съм стигала. :D

HipHopBlond
05-19-2009, 15:33
Да бях на негово място :? аййй да бях :x

lifelesscorpse
05-19-2009, 16:54
горкия той...чак ми е жал за него...ако бях момче и бях на негово място щях да...както и да е...

sunyty
05-20-2009, 11:31
Ако ми беше гадже нямаше да си жива :D :D :D

kris4ann
05-20-2009, 11:40
Трябва сериозно да отидеш на психолог и да обясниш какво е станало там психолога ще ти обясни как да сдържаш гнева си и да си разтоварваш нервите/например си намери хобии като си ядосана използвай хобито вместо да прибягваш да наслие/, няма нищо срамно да отидеш до психолога, действай ако искаш наистина да престанеш с изблиците на насилие.Успех :)

Hysteric_Bitch
05-20-2009, 15:57
Бой я.
Моя е ял доста шамари, но не смее да ми отвърне. А веднъж го бих, само ме стисна за врата няколко секунди, но причина от моя страна имаше. Прави неща които, имайки впредвид, че е с мен не бива да прави даже да си помисля. А аз неподобаващо отношение не търпя.

bonbonchetyyyyy
05-20-2009, 18:40
Според мен не трябва да има такова насилие независи от страна на момчето или на момичето, това не е единственото рещение седнете и поговорете не е нужно да се истрепете! :(

DevilWish
05-20-2009, 19:15
Наскоро му одарих шамар, но го заслужи ;)

magitu1
05-20-2009, 19:52
Снощи за пръв път ударих на момче шамар(и то на гаджето си)... но той не ми се расърди...просто бях провокирана от негова страна и аз му казах " а искаш ли един шамар" и той ми вика " няма да смееш" и аз...нали се сещате...Но ми прости защото аз съм му прощавала за много по значими неща.Все пак 1 шамар не е нищо... :-D

noproblembitch
05-30-2009, 14:37
(Имам късмет, че е добричък с мен, иначе и аз щах да си изям боя.)

Наистина имаш ОГРОМЕН късмет .. Всеки друг на негово място , до сега да те е оставил ...
Не съм удрял момиче от 4ти клас и никога не мисля да го правя. Но ако е такава като теб.. няма да я удрям... направо през терасата...

SuNsEt
05-30-2009, 15:52
Ще ти кажа едно много вярно нещо-Никога не удряй момче,когато си ядосана.Ако нямаш късмет,така ще те залепи за стената,че ще се чудиш от къде ти е дошло.

FiRe_LaDy
05-30-2009, 15:58
Ми никога не съм удряла гаджето си ... може да се караме и да си викаме,ама чак да го ударя.Само на базик съм удряла и то е било лекичко.

Fritz
05-30-2009, 16:03
Дано да не си ми вкъщи,ше те утрепа :D

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-30-2009, 16:04
НЕ! никога... btw някои от модовете tr се сети да заключи темата защото е стара... :-o

rosencetooo
05-30-2009, 16:39
Не , никога не съм го удряла.. и не бих посмяла да го направя :)
Иначе като се закача ме съм го удряла леко .. но това е съвсем различно.

cO_olY
05-30-2009, 22:49
удари го още 2-3 пъти и после не се чуди защо зъбите са ти като циганска ограда :)

haritov
05-30-2009, 22:51
ако някой ми каже че няма невъзможни неща греши никога не бих наранил гаджето си за нищо на света

nasito88
05-31-2009, 00:31
ами никога не сам посягала на гадйе нито някои на мен