PDA

View Full Version : без заглавие



vigilance
12-28-2008, 11:14
Здр вс, съжалявам че няма заглавие, но просто съм в малко кофти настроение и не ми се мисли :>

Имам следния проблем и ми е интересно какво е вашето мнение - имам една позната, която харесвам адски много - просто когато съм с нея или мисля за нея се чувствам на 7мото небе и знам че всичко ще е ОК. с две думи - напълно хлътнал съм по нея :>. проблема е, че живеем твърде далеч един от друг и нямам възможност да съм толкова често с нея колкото искам....след 5 месеца завършваме и смятам да уча там където тя избере. не ме разбирайте по грешно, просто сме пуснали апликации към еднакви университети. това е, че ние се виждаме рядко, ест поддържаме връзка по тел/скайп, но лично за мен е не достатъчно. адски много я харесвам, но факта че живеем толкова далеч един от друг някакси прецаква нещата :С. просто се притеснявам да не срещне някой друг, искам я за себе си :oops: . имал съм гаджета и преди, но всички бледнеят пред нея, просто когато се усмихне ме разтапя с поглед :(

ако някой случайно е попадал в такава ситуация, ще му бъда благодарен да сподели как точно са се развили нещата :/

Мерси предварително

Remini
12-28-2008, 11:18
Ако имате общи интереси кандидатсвай при нея..но не си заслужава да проваляш бъдещето си заради едно любовно увлечение.Пали колата и я посещавай по често!Късмет

Melesyo
12-28-2008, 11:26
Ако имате общи интереси кандидатсвай при нея..но не си заслужава да проваляш бъдещето си заради едно любовно увлечение.Пали колата и я посещавай по често!Късмет
на същото мнение съм

evelinka1122
12-28-2008, 11:29
раздай се на мах през тия 5 месеца.... срещнал си момичето, с която се чувстваш щастлив... браво! пиленцето веднъж каца на рамото.... не го пускай да отлети... :) няма да се усетиш как ще отлети времето и ще сте си двамата заедно в един град :) айде успех! :)

pandelka
12-28-2008, 11:49
Дано за тези месеци , които ви остават да си останете вярни .. и после когато мине това време да се обичате повече и от преди .. :)

vigilance
12-28-2008, 12:08
Това е че не съм и се "разкрил"(?) просто не искам да я поставям в някакво неловко положение или пък да се чувства гадно 5 месеца...не искам да рискувам и приятелсвтото ни , защото просто е страхотен човек, който предпочитам да ми бъде само приятел отколкото никакъв, тея празници размекват хората д*** , по принцип си бях малко по така все пак 12 клас нема кво се прай освен купончета ала бала пак тя стана една.. :oops: :x