PDA

View Full Version : Изневерих на приятеля си



Yahooooo
12-28-2008, 12:57
zdraveite hora.. hodq s priqtelq mi ot po4ti 2 godini i mu izneverih.. spah s drugo mom4e. obi4am go pove4e ot vsi4ko na sveta a ne znam kak da go pogledna v o4ite..4uvstvam se otvratitelno! iskah da spodelq s nqkogo no me be6e strah 4e 6e me narekat kurva i tn.. ne 4e v momenta ne se 4uvstvam kato takava.... molq daite mi nqkakav savet kakyvto i da e.. :(:(

Bellatrix
12-28-2008, 13:01
Мен, ако питаш, к**ва си. Няма любов + изневяра. Или обичаш и не изневеряваш. Или изневеряваш и не обичаш=>к**ва.
ПП. Пиши на кирилица. :-x

nejnaDROGA
12-28-2008, 13:01
А защо си спала с това момче след като обичаш приятеля си?! :shock: :-o

darla
12-28-2008, 13:02
nqma da te nari4am K-u-R-V-A,no... ne e vuzmojno da go obi4a6 "pove4e ot vsi4ko na sveta" i da mu izneveri6...prosto ne e ! Az obojavam muja si pove4e ot sebe si i nemoga da pogledna dori i na nai-gotiniq i atraktiven za men muj kato na ne6to pove4e ot poznat?priqtel ili prosto prisustva6t okolo men...otvutre ne mi idva da pogledna na dr muj po takuv na4in-kolkoto i da mi e zabavno s nego(s dr),da go haresvam kato muj(fizika i durjanie)...prosto nqma kak da stane.za tova ne prikazvai s kli6eta
P.S.-Kogato muja izneveri(naebe druga),moje da go napravi i bez osobeni 4uvstva-prosto 4isto jivotinsko privli4ane.Kogato jenata izneveri stava opasno,za6toto tq VINAGI vlaga 4uvstva! pomisli nad tova i ne burzai s komentara

Adwokat
12-28-2008, 13:30
xem go obichash, xem si mu izneverila? na kolko si?

Adwokat
12-28-2008, 13:30
xem go obichash, xem si mu izneverila? na kolko si?

x3eme
12-28-2008, 13:50
govori s nego i mu kaji kvo si napravila...budi 4esna s nego i ako naistina durjite tolkova na sebe si 6e go preodoleete ako li puk ne 6te trqbva da si ponese6 posledstviqta :)

LovelyGirl
12-28-2008, 14:16
Това,че е изневерила не я прави курва,а изключително глупава,да не кажа нещо друго..

И кво е тва,обичам го,а му изневрих..щом толкова го обичаш,как можа да го направиш,не те ли гризеше съвестта поне малко,че да се спреш?
Поне от уважение да се беше спряла,то стана ясно,че не го обичаш толкова,ама поне уважавай.

yahhooo
12-28-2008, 14:26
Вие четете "Мемоарите на една гейша"

Misha91
12-28-2008, 14:30
Каква е била причината за изневярата..?!Да не би нещо между вас да не върви...и той да не отвръща на твоите чувства със същото?Защото ако е така...аз бих те оправдала в тоя случай.Но ако и той те обича така както ти него...без коментар.Събери сили в себе си и поговорете..признатия грях е половин грях!

sssladuranka
12-28-2008, 14:59
P.S.-Kogato muja izneveri(naebe druga),moje da go napravi i bez osobeni 4uvstva-prosto 4isto jivotinsko privli4ane.Kogato jenata izneveri stava opasno,za6toto tq VINAGI vlaga 4uvstva! pomisli nad tova i ne burzai s komentara
;-) напълно съгласна.Чувала ли си думите "Мъжът за секс е способен и да обича,а жената за любов е способна и на секс",е това е малко преовеличено но смисълът е че жената наистина влага чувства,а мъжът го подтиква нагона

belle90
12-28-2008, 15:34
Това което си напражила наистина не е хубаво ...най -добре говори с него защото едвали се чувстваш добре като си мълчиш :)

vikito1994
12-28-2008, 16:46
oф несадете така момичето че си е виновно виновно е ама все пак как щяхте да се чуствате на нейно място?

Kras4eto_lp
12-28-2008, 17:23
Говори с него кажи му кво е станало. Може и да ти прости може и да не ти, но поне няма да ти тежи на съвестта. :wink:

Remini
12-28-2008, 17:25
Случват се такива неща...преглътни го и гледай напред.По добре не му споменавай,освен ако няма начин да разбере от някъде

mariqn_sexa
12-28-2008, 19:05
Мен, ако питаш, к**ва си. Няма любов + изневяра. Или обичаш и не изневеряваш. Или изневеряваш и не обичаш=>к**ва.
ПП. Пиши на кирилица. :-x


:-x +1 :-x

sapa91
12-28-2008, 19:59
Мен, ако питаш, к**ва си. Няма любов + изневяра. Или обичаш и не изневеряваш. Или изневеряваш и не обичаш=>к**ва.
ПП. Пиши на кирилица. :-x


:-x +1 :-x

+ :smt093

summerlove66
12-28-2008, 21:08
Абе КУРВА айде тука бабинските разбирания и селското отношение .. кво две години ква и любов да е .. треа се кръшне .. То да ти писне се едно и също .. кво катоО :D .. като чели голямата бвеля е станало айде да мреме . пфф .. я не се излагай мацка и не слушай тези .. нема лошо от време на време малко релаХх .. ии да ви кажа нещо , че курва преведено значи "МНОГО КУРОВЕ " .. тя е само с два .. тека че :-D палете гумите .. мУХха

nejnaDROGA
12-28-2008, 21:18
Абе к***а айде тука бабинските разбирания и селското отношение .. кво две години ква и любов да е .. треа се кръшне .. То да ти писне се едно и също .. кво катоО :D .. като чели голямата бвеля е станало айде да мреме . пфф .. я не се излагай мацка и не слушай тези .. нема лошо от време на време малко релаХх .. ии да ви кажа нещо , че к***а преведено значи "МНОГО КУРОВЕ " .. тя е само с два .. тека че :-D палете гумите .. мУХха
:razz: И от какъв език превеждаш,че не ми стана ясно?! :-o :razz: :razz: :razz:
Между другото ако ти си падаш по курвенските номера (т.е. да се ебеш с още някой освен със СЕРИОЗНИЯ си приятел) - ноу проблем,но повечето момичета тук са НОРМАЛНИ и не правят от малки курвенски номера (които след време се превръщат в курвенски изцепки,т.е. ебеш се с гаджето си + още 2-3 ПОНЕ :smt078 )

x3eme
12-28-2008, 21:20
Абе к***а айде тука бабинските разбирания и селското отношение .. кво две години ква и любов да е .. треа се кръшне .. То да ти писне се едно и също .. кво катоО :D .. като чели голямата бвеля е станало айде да мреме . пфф .. я не се излагай мацка и не слушай тези .. нема лошо от време на време малко релаХх .. ии да ви кажа нещо , че к***а преведено значи "МНОГО КУРОВЕ " .. тя е само с два .. тека че :-D палете гумите .. мУХха
:razz: И от какъв език превеждаш,че не ми стана ясно?! :-o :razz: :razz: :razz:
Между другото ако ти си падаш по курвенските номера (т.е. да се ебеш с още някой освен със СЕРИОЗНИЯ си приятел) - ноу проблем,но повечето момичета тук са НОРМАЛНИ и не правят от малки курвенски номера (които след време се превръщат в курвенски изцепки,т.е. ебеш се с гаджето си + още 2-3 ПОНЕ :smt078 )


:lol: :lol: :lol: :lol:

LiveToWin
12-28-2008, 21:23
Или не го обичаш наистина толкова или си ку*ва както ти каза... :o

Ravage
12-28-2008, 21:44
кой лъжеш че обичаш приятеля си ? себе си или нас ? никога не бих направил нещо такова защото аз найстина обичам приятелката си а не е като да не ми се е отваряла възможност ... курвенски истории "обичам го ама спах с съседа" деби шаврантиите !!!

sugarbaby_
12-28-2008, 22:10
Това, което си направила е изключително глупаво и неразумно (няма да изказвам по-големи и тежки коментари по темата ), ако все пак наистина го обичаш толкова много колкото твърдиш си длъжна да му го признаеш и да му дадеш разумно обяснение защо си го направила.

ViolentSaint
12-28-2008, 22:22
Авторката не желае да се включи... както и да е .
Както казаха останалите, щом си изневерила, значи нещо куца във връзката ви или не го обичаш толкова много. Ако човека държи на теб, толкова колкото и ти казваш, че държиш на него и има малко мозък най вероятно ще те остави ..... поне аз бих се почувствал предаден и не бих ти имал повече доверие затова, ако искаш да опазиш връзката си премълчи, макар и рано или късно всичко се разбира, ако ли не бъди честна и понеси последствията

Val4etoO
12-28-2008, 23:01
Случват се такива неща...преглътни го и гледай напред.По добре не му споменавай,освен ако няма начин да разбере от някъде
az se pridurjam kum tova mnenie

k0k0l1n40
12-28-2008, 23:05
:? :? :?

summerlove66
12-28-2008, 23:37
хАха прекалено се палите ее дечица .. Живота не ви ее некув шиван сайт ясно .. аа и другото което е 2 годинии нема начин да не се кръшне .. и не четете ли че тя съжалява ако не го обича дали ще съжалява .. Хм.. А и друго нещо .. вие не сте никой да определя дали е курва или селянка или некви такива .. щот не сте никои в нейния живот само некви заблудени лапенце ;) .. Разбирате ли ..

angelcheeee_93
12-29-2008, 06:12
АЗ не бих простила.Извинявай,че те обвинявам ,защото знам че не аз съм човека,но как си могла да съсипеш 2 годишна връзка?
само 1 мога да кажа,щом си спала с друг,значи не си обичала приятеля си.ЗАщо не си спа с гаджето, а с друг? :?

traka
12-29-2008, 06:46
Скъпа авторке... Разбираш ли всъщност значението на думата "обичам"... Любовта и обичта са понякога много различни неща...за да изневериш може и да си била просто отегчена, а може и вече да обичаш човека до себе си като приятел, а не като гадже... Замисли се над това какво изпитваш всъщност. Не ми се вярва да си на повече от 16/17 години и ако той ти е бил първия, нищо чудно да имаш по-големи симпатии към него и това да бъркаш с любов, за мен не го обичаш, както Дарла каза "една жена винаги влага чувства", което прави, че ти имаш нужда от нещо ново според мен и искаш да си с друг дори и да не го осъзнаваш за момента... Аз бих сложила край на тази дълга връзка от самоуважение и от уважение към момчето с което съм, защото след една изневяра, не мога да си представя да го целуна, а какво остава да си легна с него... Но всеки е различен, за някои има едно твърдение "на жената сърцето е като Икарус, винаги има място за още един", но аз не мисля така за мен любовта е пълно отдаване на някого не само тялом, но и духом и ти нямаш очи за другите, това чувствам в момента и ако спра да го чувствам ще се притесня и ще знам, че тук вече не е моето място...

dimitar_ak
12-29-2008, 07:27
Аз бих простил изневяра ако няма емоционално увлеюение. Ако просто си се начукала с другия щото ти е харесал физически и ти се е приискало е простимо. Ако има обаче и емоции забрави за прошката.

PreciousDiamond
12-29-2008, 07:39
Самите понятия изневеря и любов .. просто не могат да съществуват в едно изречение 8-)

mirmark
12-29-2008, 07:56
Абе, къде се скри авторката? Всички пишем, а тя май ни гледа сеира !!!!

kosder
12-29-2008, 08:25
zdraveite hora.. hodq s priqtelq mi ot po4ti 2 godini i mu izneverih.. spah s drugo mom4e. obi4am go pove4e ot vsi4ko na sveta a ne znam kak da go pogledna v o4ite..4uvstvam se otvratitelno! iskah da spodelq s nqkogo no me be6e strah 4e 6e me narekat k***a i tn.. ne 4e v momenta ne se 4uvstvam kato takava.... molq daite mi nqkakav savet kakyvto i da e.. :(:(Стани монахня..........ОБИЧАШ И ХАРЕСВАШ са 2 различни неща и още май не си го осъзнала...

kosder
12-29-2008, 08:25
Абе, къде се скри авторката? Всички пишем, а тя май ни гледа сеира !!!!Ти незнаеш ли,че тука реалните теми са 1 на 16000

varnen4e
12-29-2008, 09:05
zdraveite hora.. hodq s priqtelq mi ot po4ti 2 godini i mu izneverih.. spah s drugo mom4e. obi4am go pove4e ot vsi4ko na sveta a ne znam kak da go pogledna v o4ite..4uvstvam se otvratitelno! iskah da spodelq s nqkogo no me be6e strah 4e 6e me narekat k***a i tn.. ne 4e v momenta ne se 4uvstvam kato takava.... molq daite mi nqkakav savet kakyvto i da e.. :(:(

Случва се.. дреме ти. Не му казвай.

hottie
12-29-2008, 09:12
На всеки се случва да сгреши. Безгрешни хора няма, не я нападайте. Все едно всички сте ангелчета :)

До авторката : или се опитай да го предлътнеш или му кажи, имайки предвид, че последствията могат да бъдат край за вашата връзка. Изборът си е твой.

kralstfotoNaPilitata
12-29-2008, 09:20
ам... като го обичаш що му изневери бе :-o

най-добре му кажи а ако той наистина те обича предполагам ще ти прости а ако не ти прости .. не е единствения на света

и занапред не изневерявай на хора които обичаш

belle90
12-29-2008, 09:30
ама вие сте отвратителни бе хора ....баси как нахранихте девойчето ..еми случва се явно нещо не е било наред за да го направи но просто се разделяйте тва е моя съвет :oops:

hottie
12-29-2008, 09:39
Понеже горното мнение ме подсети искам да кажа, че обикновено изневярите идват от това, че нещо ти ллиспва. Да, наистина може да са влюбени двамата, но ако ти не му дадеп нещо, което той наистина иска и обрратното ще си го потърси при друг/а!

traka
12-29-2008, 09:42
^ и това трябва да говори за нещо друго, но не и за "обичам го много". Не искам да я нападам по горе писах бая... Просто трябва да сложи край на тази връзка, която няма да има бъдеще.

jambo_bs
12-29-2008, 09:45
мМммМм чак пък курва не.Щом осъзнаваш кво си направила значи не си курва.Има такива които изневеряват на приятелите си и хич не им пука дали той ще разбере. 8)

belle90
12-29-2008, 10:38
дам и това го има но както казах и моя съвет е да се разделите защото ако му кажеш може да ти го натяква много дълго време и така или иначе единия няма да издържи и ще се разделите

mirmark
12-29-2008, 10:41
Моя съвет е да не му казваш и да се опиташ и ти самата да забравиш за това.

belle90
12-29-2008, 10:46
Охх милата сигурно те обуркахме много най добре направи това което смяташ за добре и ти пожелавам успех :P

Luda_do_poluda
12-29-2008, 11:19
Според мен не си курва ,но си се подвела много гадно .Изневярата е лошо нещо .... Не помисли ли как ще се чувстваш ,ако си на мястото на приятеля си ? Честно казано макар и много виновна да си ,според мен не би трябвало да му казваш ,само да го нараняваш ... С тази си изневяра ще промениш всичко между вас и отношението му към теб ... Друг съвет не се сещам да ти дам ,но не си постъпила правилно ...

traka
12-29-2008, 12:10
^ браво ти печелиш наградата "идиот на деня"!

FunnYboY
12-29-2008, 12:23
кажи му 8)

mirmark
12-29-2008, 12:32
Англичаните казват - ако те хванат си виновен!!!

amatorium
12-29-2008, 14:19
Zaravqsh vsichko i se molish nikoga da ne izliza na qve. :-)

x3eme
12-29-2008, 14:21
Zaravqsh vsichko i se molish nikoga da ne izliza na qve. :-)
po dobre da mu kaje istinata 6ot vednuj izluje li (premul4avane na takova ne6to si e luja) posle 6e produlji da go luje

amatorium
12-29-2008, 14:22
Zaravqsh vsichko i se molish nikoga da ne izliza na qve. :-)
po dobre da mu kaje istinata 6ot vednuj izluje li (premul4avane na takova ne6to si e luja) posle 6e produlji da go luje

Pokritoto mlqko i kotkite ne go lochat.

slarutan
12-29-2008, 14:22
съгласен съм със x3eme,по добре ще е да му кажеш и ако той наистина държи на тебе ще ти прости :)

hottie
12-29-2008, 14:29
Zaravqsh vsichko i se molish nikoga da ne izliza na qve. :-)

:-) :-) :-) :-)

FunnYboY
12-29-2008, 14:45
abe FunnYboY ti si ebati ciganina be :shock:
izberi si vero ili sapun?
ako iskash da te zapoznaq s moq priqtel adolf hitler mn she ti se izkefi!


Добре бе, ПАСТЪРМА :lol: :lol: :lol: 8-) 8-) 8-) :lol: :lol: :lol: АХАХахаХАХхахаХХАХахахаХХ ААХхахаха :lol: :lol: :lol: :lol:



К'во - да се крие и да се спича ли? Ти си некъв филмар сигурно... дето ще целуваш приятелката си, докато си и изнеревеил предната вечер, а ?... Момичето, може би, не е способно на това!
Няма непростимо нещо, човешко е да се греши, запомни го!


А, ако си просто тъп пубер, сори - НЕПРОСТИМО Е :lol:

MiRaCuLiX
12-29-2008, 14:53
Ето ся моето мнение.
Първо не си курва.Курвата е дет го прави с всички и не съжелява.
Второ това което каза на нас,можеш да отидиш и на него да му го кажеш и му обещай ,че това няма да се повтори.И ако наистина те обича би ти простил.Ако не му кажеш,много ще сгрешиш.Може да ти се разсърди за 1 ден макс 2 но после ще се оправите.Айде късмет

FunnYboY
12-29-2008, 17:08
На моето мнение, няма ли да дадеш отговор...?

Тая година ще има ли пастърма ? 8-)

bebeshok
12-29-2008, 17:16
Най-добре поговори с него, защото като криеш ще стане по лошо.. Успех!

Extremescream
12-29-2008, 18:18
Kakви ги говорите вие?Направила е грешка.Ебали го у грешката!Грешка е да хванеш за ръката друго момче,или да го целунеш.Ама тва не е грешка. :shock: Нито съм старомодна,нито консервативна,ама как щеше да се почуваш ако той ти изневери?Тъпи кози всякакви :-x :-x :-x

ProstoPesho
12-29-2008, 18:20
и аз често изнаверявам на приятеля си.
добре че от 15 години и 4 месеца не ходим (:

lookinisde
12-29-2008, 19:31
zdraveite hora.. hodq s priqtelq mi ot po4ti 2 godini i mu izneverih.. spah s drugo mom4e. obi4am go pove4e ot vsi4ko na sveta a ne znam kak da go pogledna v o4ite..4uvstvam se otvratitelno! iskah da spodelq s nqkogo no me be6e strah 4e 6e me narekat k***a i tn.. ne 4e v momenta ne se 4uvstvam kato takava.... molq daite mi nqkakav savet kakyvto i da e.. :(:(Съвет,съвет ти си курва поне от рано си си намерила професия :-x

DevilWish
12-29-2008, 19:32
Хм. . прочетох всяко едно мнение в темата . . ъхх какво да кажа.По принцип няма нищо не простимо. . ти дали ще си го простиш е друга тема.Ако не му кажеш сега и той разбере по-късно, бъди сигурно, че всичко ще свърши. . лъжа във връзкат Ви?Та любовта е точно доверие . . :С Не знам какво да ти кажа.Прецакала си си връзката много гадно ;) Ти избираш дали да му кажеш или не.Че си курва, това никой от нас не може да ти го каже. . щом се случва за първи път в 2 години, смятам, че не си курва.Надявам се, че някой те е подвел да правиш секс, а не че си го поискала сама ;)

Melesyo
12-29-2008, 19:36
Няма подобно нещо което да съчетва любов и изневяра в едно.Прекалено е грубо това което си направила,ако твоя приятел разбере дано пича е на мнението:
"Не мразя курвите,мразя курвенските номера"!

RullzZz
12-29-2008, 19:52
епа курва кво да ти каем,деба и шаврантията,"обичам го ама му изневерих" баси колко си тъпа

brusa
12-29-2008, 19:57
оффца :x :smt021

bibanchetyyy
12-29-2008, 20:17
Направила си грешка :-x

Lyubeto
12-29-2008, 20:29
Razbira se che e greshka .Priznai mu vsichko.Bydi naistina chestna. Ako toi dyrji na teb shte ima dosta vyprosi i nakraq ako reshi moje i da ti prosti . Proshtavali sa mi iznevqra , kakto i az sym proshtavala .Ima edna prikazka "da si prostim i neprostimoto" , taka che prosto bydi chestna. Ako mislish obache , che izneverite shte prodyljat ( koeto naistina shte te napravi k*rva) po - dobre mu priznai i go ostavi sam , zashtoto vednyj se proshtava ot lyubov takova neshto , no vtori pyt ne.

Lady_AMG
12-29-2008, 21:12
Трябва да си наясно, че да му кажеш означава да те зареже, поне ако има достойнство. НО помисли, изневери му, защо сега и да не го лъжеш ...

XXX_f
12-29-2008, 22:51
Сигурно ти е гадно, нормално но не е дошъл края на света нали? Имам няколко въпроса кум теб. Живее ли с него? Имате ли брак? Ако отговора е не, не е толкова фатално. Все пак един живот живеем...трябва да се лишаваме от спонтанни удоволствия ли? По - добре не му казвай, защото така освен да го нараниш и да се разделите нищо няма да спечелиш...ако си егоист и искаш ти да си добре му кажи.

Sigrina
12-30-2008, 08:40
Не си курва, споко :)
Първо се успокой и се опитай да си обясниш защо си го направила..?
Второ - приеми, че когато обичаш някой "повече от всичко на света" - не му изневеряваш. Явно още си падаш по него, привързана си и т.н., но не го обичаш както преди.
Трето - да се надяваме, че за две години си го опознала добре и знаеш как би могъл да реагира. Като вземеш предвид това си помисли дали да му кажеш. Ако аз бях на твое място, бих му казала (не си мисли, че си говоря просто ей така, знам какво е, защотото съм била на твое място). Ако обаче можеш да преодолееш чувството от вътре, което ще те гложди доста време, по-добре замълчи (но това не значи да продължиш да изневеряваш и да мълчиш).
Наистина повечето жени влагат чувства, когато изневеряват, а не го правят просто ей така от животинското желание вътре в себе си. Но ако ти си била от малкото, които не влагат чувства, наистина по-добре замълчи.
И последно - запомни едно нещо от мен - каквото и да се случва м/у двама човека, за това вина имат ВИНАГИ и двамата. Единият има повече, другият по-малко, но е и на двамата.
П.С. Което не означава да му кажеш и да му изтърсиш, че вината е негова, нали? :)
П.С.2 Ако казваш истината я кажи такава, каквато е. Без да криеш разни подробности и без да украсяваш.
П.С.3 Искрено ти желая успех! :)

Novkov
12-30-2008, 08:56
Не си к***а, споко :)


Баш курва си е.

PLEYGIRL
12-30-2008, 09:17
Не е правилно да се обижда ,но постъпката ти не е никак хубава а още повече добра.Най-лесното нещо е да го забравиш а ако искаш да си чесна му кажи ,но това може да е фатално за връзката ви!

mirmark
12-30-2008, 09:33
Ако държиш на връзката си не му казвай.

Rofl4e
12-30-2008, 12:47
govori s nego i mu kaji kvo si napravila...budi 4esna s nego i ako naistina durjite tolkova na sebe si 6e go preodoleete ako li puk ne 6te trqbva da si ponese6 posledstviqta :)
Е Бобчо как ще говори с него.. по този въпрос та тя го обича повече от всичко на света(но му е изневерила! ) и той ако разбере ще я зареже :lol: :lol: :lol: пък тя точно тва не иска.А ти на колко си сори ако си казала някаде просто не съм чела цялата тема

x3eme
12-30-2008, 12:49
govori s nego i mu kaji kvo si napravila...budi 4esna s nego i ako naistina durjite tolkova na sebe si 6e go preodoleete ako li puk ne 6te trqbva da si ponese6 posledstviqta :)
Е Бобчо как ще говори с него.. по този въпрос та тя го обича повече от всичко на света(но му е изневерила! ) и той ако разбере ще я зареже :lol: :lol: :lol: пък тя точно тва не иска.А ти на колко си сори ако си казала някаде просто не съм чела цялата темаne govori li s nego rano ili kusno pak 6te go izluje :?

Rofl4e
12-30-2008, 12:52
govori s nego i mu kaji kvo si napravila...budi 4esna s nego i ako naistina durjite tolkova na sebe si 6e go preodoleete ako li puk ne 6te trqbva da si ponese6 posledstviqta :)
Е Бобчо как ще говори с него.. по този въпрос та тя го обича повече от всичко на света(но му е изневерила! ) и той ако разбере ще я зареже :lol: :lol: :lol: пък тя точно тва не иска.А ти на колко си сори ако си казала някаде просто не съм чела цялата темаne govori li s nego rano ili kusno pak 6te go izluje :?ю
или пък може а се поправи след като веднъж е съжалила?! :P

Lace
12-30-2008, 16:56
ходиш с това момче 2 години и в един миг решаваш да спиш с друг?! ТЪПО мн тъпо...ако си държала на него не би му изневерила или не ти е бил достатъчен само един :?

OCINKO
12-30-2008, 18:38
съгласен съм със x3eme,по добре ще е да му кажеш и ако той наистина държи на тебе ще ти прости :)
gluposti kolkto poi4e d1rji na neq tolkova poi4e 6e go zaboli ot post1pkata i az ne bih prostola tova e ujasno i unizitelno i za dvamata mila neznam kakvo da ti kaja ti si znae6 4e ne si post1pila dobre dvata variqnta s16to gi znae6 ti re6i mn zavisi ot vas i otno6eniqta vi!USPEH

Vincent
12-30-2008, 18:48
За мен няма любов и изневяра заедно... :(

Hilary_
12-31-2008, 06:29
Ама как така го обичаш а спиш с друг!!! Няма да те обиждам ама тва си е направо суупер тъпа постъпка...най-глупавата за мен!!! Имаш си приятел от 2 години не видях някъде да пише че не се разбирате и имате проблеми за да му изневеряваш.... :? Проваляш 2 години за едното нищо...щом го обичаш му кажи истината... :? Понеси си последствията да си мислила по рано!!! Безотговорно е било и поне сега постъпи разумно! :?

MakeMeLaugh
12-31-2008, 07:52
^ А така, пОкажи й кой е шефа! ;)

Така си е :)

Wrathchild
12-31-2008, 15:00
хАха прекалено се палите ее дечица .. Живота не ви ее некув шиван сайт ясно .. аа и другото което е 2 годинии нема начин да не се кръшне .. и не четете ли че тя съжалява ако не го обича дали ще съжалява .. Хм.. А и друго нещо .. вие не сте никой да определя дали е к***а или селянка или некви такива .. щот не сте никои в нейния живот само некви заблудени лапенце ;) .. Разбирате ли ..С приятеля ми след 2 месеца правим 2 години. Не съм му кръшнала. Да кажеш още нещо?

krem4et0
12-31-2008, 15:13
^А ние с по 4 и отгоре какво да кажем? Меракът си е мерак, но неща като уважение, искреност, любов.....са по-силни от него!

Wrathchild
12-31-2008, 17:35
^А ние с по 4 и отгоре какво да кажем? Меракът си е мерак, но неща като уважение, искреност, любов.....са по-силни от него!Въздържах се да споменавам теб, не за друго. Щях да го направя още в предния пост, но все пак нямам право да засягам факти от твоят живот...

sextazy_baby
12-31-2008, 18:36
Говори с него,според мен никой не заслужава това...и как си могла да захвърлиш 2 години ей така?

slun4ice_90
12-31-2008, 19:17
Всички я нападнахте,все едно никога не сте изневерявали...баси хората сте...Поговори с него,кажи му и ако ти прости ок... :) Ако не иска да сте заедно повече заедно го приеми и започни на чисто.

Destroy
01-13-2009, 14:31
ох.. това момиче си е направило темата , за да и дадем съвети , а не за да й казваме каква е и каква не е , мисля че и тя самата осъзнава колко глупаво е постъпила.Въпреки това, не знаем причините , за да му изневери , може би просто не е искала да ги споделя :) Може причината да в него , тя да го обича и да иска да оправи нещата , но просто да не е издържала накрая.. има и такива случаи :) всичко е възможно.. :( Според мен не трябва да го крие.Какво ще се оправи от това? Ще си мисли секи път като го види ''Той дали не е научил''.. Хм..? дали ще й е мн приятно.. не мисля така..Страшно трудно е да поризнаеш на някой такова нещо, още повече ако ти пука за тфа което ще се случи , а щом правиш тема и искаш съвети значи ти пука поне малко, което е добре .Не слушай тея дето ти казват да мълчиш , сега положението не е розово, представи си какво ще стане , когато той разбере от др , а не от теб самата. Още по предаден и огорчен..Поговори с него , обясни му защо си го направила
а ако той е разбран човек може и да ти прости.Но да заблуждаваш него и най-вече себе си , че нищо не е станало , това вече не е правилно . След всяка постъпка си има някви последствия и трябва да си ги понесеш били те добри или не. Пожелавам ти успех :)

loveme
01-13-2009, 14:38
ее хем го обичаш повече от всичко.. и хем му изневеряваш.. няма логика.. :lol:
нз.. една моя приятелка и тя така.. когато е с него му изневерява, а когато той не е до нея-тя плаче.. и уж го обича.. и те ходят .. някъде 2 години и половина.. и тя постонно му изневерява с различни.. той знае ама тъпи...ее .. "любов" :P

natedog
01-13-2009, 14:54
Еми изневери са случват, ако та държи на сухо или пък е някаф търмък (което не е така щом го обичаш) и се пак да изневериш ейтай лекомислено си е курвенско изпълнение :-x

bqsna_teenagerka
01-13-2009, 14:56
Еми работата вече е свършена. Проблема си е той. За 30 мин удоволствие ся ще те гризе доста време.

fashion4etyy
01-14-2009, 02:35
zdraveite hora.. hodq s priqtelq mi ot po4ti 2 godini i mu izneverih.. spah s drugo mom4e. obi4am go pove4e ot vsi4ko na sveta a ne znam kak da go pogledna v o4ite..4uvstvam se otvratitelno! iskah da spodelq s nqkogo no me be6e strah 4e 6e me narekat k***a i tn.. ne 4e v momenta ne se 4uvstvam kato takava.... molq daite mi nqkakav savet kakyvto i da e.. :(:(

хаха ще запаза коментара
ти призна ква си 8)

MegabytE
01-14-2009, 08:53
- Ооо, я стига, на кой му пука?
- На него,
ахахахахаха :grin: :grin: :grin: :grin: :-D :-D

NeSumJenaTi
01-14-2009, 09:43
кажи му . . .

lwsu
01-14-2009, 09:50
понякога се чудя защо вие жените изпитвате въобще притеснения, все ше се огъзите на някой и нещата ше се оправят !!!

ПС.............................................. ....................... ние да му мислим...

traka
01-14-2009, 09:59
понякога се чудя защо вие жените изпитвате въобще притеснения, все ше се огъзите на някой и нещата ше се оправят !!!

ПС.............................................. ....................... ние да му мислим...

А вие сте по горе...
Ако трябва да сравняваме в това отношение момчета и момичета, на 70 % вие сте тези които изневерявате в пъти повече, обаче на вас не ви пука, нито пък ви се свива сърцето. Не ме карай да задълбавам, че това ми е болна тема... Патки сме, че ви прощаваме и че ни е срам да ви погледнем ако си помислим за друг...

jjjjjj6363
01-14-2009, 10:37
e kak stavat tezi neshta e obi4ash go apuk mu inzeverqvash KURVAAA

x3eme
01-14-2009, 12:16
хаха ще запаза коментара
ти призна ква си 8)

Ей смрадливец, защо някога не си снимаш шибаното лице за да те видят всички какъв изрод си?
че ти от каде знаеш какъв е

CVETELLINA
01-14-2009, 14:42
Едва ли го обичаш тооолкова много,след като си му изневерила.2 години е много време,особено за нашата възраст и може би просто ти е омръзнал,отекчила си се от него..Но поне от уважение към самото момче си длъжна да му кажеш!Не знам какви толкова силни чувства изпитваш към него,ок омръзнал ти е (може би,според мен),но поне му кажи,скъсайте и тогава давай с другите момчета.

Spider4eto
01-14-2009, 14:48
Не го обичаш "повече от всичко" просто си свикнала с него, и е станал част от ежедневието ти :) Самата изневяра показва това, че търсиш нещо ново, малко разнообразие и т.н. :)

isedd
01-14-2009, 14:59
какво да направиш...ами....кажи му..той ще ти тегли една майна и после ще те зареже, после ти ще спиш с много други момчета и готово..така се разжда новата...любов ;)

Re5peC7
01-14-2009, 15:10
по скоро повече от всичко на света си свикнала с него...не може да казваш че го обичаш толкова след като отиваш в леглото на друг :?

fashion4etyy
01-14-2009, 15:45
хаха ще запаза коментара
ти призна ква си 8)

Ей смрадливец, защо някога не си снимаш шибаното лице за да те видят всички какъв изрод си?
че ти от каде знаеш какъв е

Щото ми завижда на външния вид и неможе да е като мен 8)
В всяка тема се заяжда с мен без причина и сам си стигнах до тоя извод.
И със сигурност мойто лице е ПО -красиво от неговото 100 пъти :smt050
аз поне съм слаб..а той е пълен, с бузи и пъпки по лицето

aka6a_vamp
01-14-2009, 16:33
хаха ще запаза коментара
ти призна ква си 8)

Ей смрадливец, защо някога не си снимаш шибаното лице за да те видят всички какъв изрод си?
че ти от каде знаеш какъв е

Щото ми завижда на външния вид и неможе да е като мен 8)
В всяка тема се заяжда с мен без причина и сам си стигнах до тоя извод.
И със сигурност мойто лице е ПО -красиво от неговото 100 пъти :smt050
аз поне съм слаб..а той е пълен, с бузи и пъпки по лицето
Ей говедо фешенясало...кво се изтъкваш тука...и на StyFly викаш,че ти завижда сега и на него...дееба спри се...на сушена слива ми мязаш-изказвам женско мнение!

fashion4etyy
01-14-2009, 16:43
хаха ще запаза коментара
ти призна ква си 8)

Ей смрадливец, защо някога не си снимаш шибаното лице за да те видят всички какъв изрод си?
че ти от каде знаеш какъв е

Щото ми завижда на външния вид и неможе да е като мен 8)
В всяка тема се заяжда с мен без причина и сам си стигнах до тоя извод.
И със сигурност мойто лице е ПО -красиво от неговото 100 пъти :smt050
аз поне съм слаб..а той е пълен, с бузи и пъпки по лицето
Ей говедо фешенясало...кво се изтъкваш тука...и на StyFly викаш,че ти завижда сега и на него...дееба спри се...на сушена слива ми мязаш-изказвам женско мнение!

твойто "женско" мнение не ме интересува. ти си сбъркана няма как да ме кефиш и спри да ме цитираш!

MapTa
01-14-2009, 16:50
ако искаш подкрепа, не може да я търсиш тук!

seduction1mplex
01-14-2009, 16:54
Станало е вече..няма кво да ти казвам,че е било глупост ти си го знаеш..няма да те обиждам..Аз ако бях нямаше да му кажа..Другите ся ще ме нападнат,обаче аз не бих му казала..Достатъчно е,че разбираш ква огромна глупост си направила..Обаче една толкова дълга връзка не е редно да плиключва така..а тя ще приключи 80% съм сигурна..Забрави за грешката и не я повтаряй никога..Когато решиш да я повториш си спомни колко болка причиняваш на човека който обичаш по тоя гаден начин..забрави и обичай човека..покажи му колко го обичаш,като го предпазиш от гадната истина :-)

niki7y
01-14-2009, 17:07
zdraveite hora.. hodq s priqtelq mi ot po4ti 2 godini i mu izneverih.. spah s drugo mom4e. obi4am go pove4e ot vsi4ko na sveta a ne znam kak da go pogledna v o4ite..4uvstvam se otvratitelno! iskah da spodelq s nqkogo no me be6e strah 4e 6e me narekat k***a i tn.. ne 4e v momenta ne se 4uvstvam kato takava.... molq daite mi nqkakav savet kakyvto i da e.. :(:(
e togawa shto si mu iznewerila?!ne wi razbiram az was :?

WaKo
01-14-2009, 17:16
^А ние с по 4 и отгоре какво да кажем? Меракът си е мерак, но неща като уважение, искреност, любов.....са по-силни от него!

Абе не е винаги така, особено при по-малките. Проблема с днешната младеж :) включаи и такива като нас, че е нещо много сериозни връзки правим отрано и после като ни блъсне хормона, което си е съвсем в реда на нещата се чудим какво да правим. И друг път съм споделял тука, че всеки си има някаква вътрешна потребност да изживее някакви неща в сексуално и всякакво друго отношение. И по-добре да ги изживее докато още връзките са на глупаво тийн ниво, отколкото да се ограничава и после да се пуска в разни афери на стари години, когато усложненията с доста по-големи. Каквото и да си говорим да говорим за истински сериозна връзка на 16-17 години е смешно

kaliopaa
01-20-2009, 13:06
tova 4e prosto si spala s drug ne e iznevqra ako ne si vlojila nikak vi 4uvstva

guni7eam
01-20-2009, 20:34
Ako bqh na nego > Biq dva 6amara i si obirai kru6ite .... ni6to li4no no 2godini ste gradqli doverie i nakraq toa pi4 e qko v gaza ........

x3eme
01-20-2009, 20:35
няма ли някой да премести темата в раздел любов

BeHappYs
01-20-2009, 20:48
tova 4e prosto si spala s drug ne e iznevqra ako ne si vlojila nikak vi 4uvstva


Наеби се с цял свят и невлагаи чуства пак не е изневяра ....
:-o

ZaI4I
01-20-2009, 21:51
:D :D

shokoto91
01-20-2009, 22:08
P.S.-Kogato muja izneveri(naebe druga),moje da go napravi i bez osobeni 4uvstva-prosto 4isto jivotinsko privli4ane.Kogato jenata izneveri stava opasno,za6toto tq VINAGI vlaga 4uvstva! pomisli nad tova i ne burzai s komentara
;-) напълно съгласна.Чувала ли си думите "Мъжът за секс е способен и да обича,а жената за любов е способна и на секс",е това е малко преовеличено но смисълът е че жената наистина влага чувства,а мъжът го подтиква нагона

съвременните момичета като нищо си се впускат в овертюри и това правило одавна не важи... Жените са се превърнали в кучки (в смисъла на думата, че са корави и безчувствени) и изобщо не се вписват там ;)

Bachokiro
01-21-2009, 19:50
ПОМОГНЕТЕ МНОГО ВИ МОЛЯ ОТ ОБИЧ КЪМ ПРИЯТЕЛЯ СИ ИЗЕБАХ ЕДИН ДРУГ !!! КАКВО ДА ПРАВЯ ,МИСЛИТЕ ЛИ ,ЧЕ АКО ИЗЧУКАМ ОЩЕ НЯКОГО ,ТОЙ ЩЕ ВЪЗПРИЕМЕ ЛЮБОВТТА МИ ?! :grin: :grin: :grin:

some_on3
01-22-2009, 17:33
някаде видях че пишеше че мъжете изневеряват чисто животински, а жените с чувства...изобщо не е вярно
както мъжа така и жената се нуждае от секс и е възможно обича или не да се отдаде на желанието.
За нея това е грешка, било е моментно желание (предполагам) това не я прави ку**а а човек!
По-добре му кажи, ако те обича ще ти прости, ако не има и други!
Не оставяй страхът че ще го изгубиш да съсипе животати и знай че рано или късно всичко се разбира!

vilincetoy
01-26-2009, 17:37
Не мога да повярвам колко злобни коментари видях!Хора, замислете се малко над въпроса "Защо една жена / един мъж/ изневерява?" .. може би защото нещо в тази връзка липсва.Човекът до нея не и дава това, от което се нуждае, било то секс или любов, или нещо друго.Не мился, че момичето е к*рва, просто се е случило.На всеки може да се случи, нали?!Така че вместо да я обвинявате и дайте съвет, който ще и помогне.Все пак тя е споделила това тук, защото иска съвет, подкрепа, а не злобни изказвания на "морални" хора!Не искам да обидя никой, но е така!
Виж, мила, просто му кажи какво си направила.Ако той те обича ще ти прости, но има и такъв вариант да те зареже, което е доста плашещо за тебе предполагам.Ако не ти прости, значи не те е обичал истински, защото всеки човек заслужава втори шанс!Успех! :)

sladka__droga
01-26-2009, 17:57
Въх .. къде е авторката е ?! .. Очевидно това е поредната тема ебавка .. Препълнихте форума ! :?

SiSsKkAa
01-26-2009, 18:22
Значи първо да кажа,че аз съм доста ревнива и съм твърдо против изневярата,но ако все пак се случи трябва задължително да му кажеш колкото и да ти е трудно.На лъжата краката са къси ще разбере от някой друг и по-лошо ще стане.Ще оцени ,че си му казала

mimenceto666
01-26-2009, 18:57
А защо си спала с това момче след като обичаш приятеля си?! :shock: :-o
+1

moneycomeme
01-26-2009, 20:09
Az smqtam moito momiche,che vsqko neshto,koeto se sluchi e za dobro!Prosto sym takyv chovek!Moje bi e moment da se zamislish shtom si izneverila dali naistina obichash momcheto si...i struva li si da ste zaedno sled kato chak si se ,,haknala ,, s drug....obache ima i drugo! Vajno e dali si bila piqna kato ste spali zaedno ili ne...zashtot ako si bila znachi ima shans vse pak da go obichash priqtelq si,ako ne....po-dobre razkaji mu vsichko i se razdelete i ostani sama izvestno vreme da usmislish dali za momenta ti trqbva seriozna vryzka ili prosto iskash da pojiveesh ...;] izbora e tvoi!Pojelavam ti uspeh ! PP. Tova che sme sviknali do bolka s nqkoi i ne mojem da sipredstavim jivota si bez nego prosto zashtoto sme se poddali na monotonnostta ne znachi che nepremenno go obichame tozi nqkoi! ;]]]

TenderGirl
01-26-2009, 20:52
Не можеш да кажеш че някое момиче е курва защото е спала с друго момче .... изобщо знаете ли значението на тази дума ... Постапила си много лошо но за да бъдеш спокойка бъди честна към приятеля си , аз не мисля че с едно крашкане ставаш КУРВА ако мислите по тази логика замислете се кои са по големи к**ви Жените или Мъжете ... като знаем че повечето от момчетата си търсят момичета само за единия секс ... НЕ се обиждайте момчета .... :o