PDA

View Full Version : помощ-не искам да я обичам ;(



unknownwarrior
12-28-2008, 14:43
много се нервя.
на 15 съм, и до началото на това лято животът ми си беше прекрасен.
но взех, че хлътнах по една приятелка.и от тогава до сега до голяма степен не ми се общува с никой друг ><
не знам какво ми става, че така се влюбих, и тъй като според мен нямам шансове (не е като да ме мрази, даже сме добри приятели до някаква степен)
не искам да си тровя живота , щото си е доста мъчително така и предпочитам всичко да е постарому :/
Та ако някой има съвет как да я прескоча, един вид, ще съм ви много благодарен...

balon4eee
12-28-2008, 14:47
mn mi prili4a6 na 1 fr sus su6tiq probleem :D ot sofiq li si ?
Ina4e trqbva sam da spre6 da misli6 za neq ... Ina4e nqma kak .

pandelka
12-28-2008, 14:48
Ами .. бъдете си просто приятели.

Zaharinka
12-28-2008, 14:49
Абе щом те е сложила в ''кръга'' на добрите приятели се откажи.Тя те приема като приятел не като обект на чувствата си,пък и с тази информация която си дал....Кажи дали ти показва нещо чрез намеци,мимики,жестове и т.н.

unknownwarrior
12-28-2008, 14:49
@balon4ee от софия съм, но съм доста уверен че не съм го обсъждал с никого (:
иначе ако можех просто да спра да мисля за нея щеше да е доста лесно, не мислиш ли?

soul1199
12-28-2008, 14:50
6e ti mine s vremeto

unknownwarrior
12-28-2008, 14:51
Абе щом те е сложила в ''кръга'' на добрите приятели се откажи.Тя те приема като приятел не като обект на чувствата си,пък и с тази информация която си дал....Кажи дали ти показва нещо чрез намеци,мимики,жестове и т.н.
ми в общи линии точно това се опитвам да направя...

TheBestFriends
12-28-2008, 14:54
Отдалечи се от нея за известно време и хормоните ще стихнат.

Glorious
12-28-2008, 14:59
Имам същия проблем вече година и половина и не минава, което доведе до влошаване на взаимоотншенията ми с другите ми приятели. Всички казват, че ще мине и т.н. но въобще не виждам края на мъките. А най-лошото е че повечето ми приятели незнаят какъв е проблема и си мислят, че не ги харесвам или просто не го виждат защото добре се прикривам. :(

unknownwarrior
12-28-2008, 15:01
Имам същия проблем вече година и половина и не минава, което доведе до влошаване на взаимоотншенията ми с другите ми приятели. Всички казват, че ще мине и т.н. но въобще не виждам края на мъките. А най-лошото е че повечето ми приятели незнаят какъв е проблема и си мислят, че не ги харесвам или просто не го виждат защото добре се прикривам. :(не думай- със почти сичките.
само търся с кого да излизам вече ;/

assd
12-28-2008, 15:07
всеки го е имал този проблем, дори и аз (въпрек иче не се считам за всеки :lol: ) както и да е, решението е просто да си намериш друга в която да се влюбиш и да се получи нещо

ей ме на - много време се лутах като гламав ту към една, ту към друга, измъчвах се като ненормален, а пък то толкова просто било - дойде ми отникъде сегашната приятелка и съм супер щастлив. ония няколко които мислих че обичам съм ги отебал от година насам, даже не съм ги виждал от месеци и си живея животеца без да се мъча!

направи така, гаранция за успех

unknownwarrior
12-28-2008, 15:13
във момента точно не искам такъв род отношения... или по-точно искам, но предпочитам да си живея живота както преди.
не съм човек който търси с кого да стане гадже, а такъв който смята че ще усети правилните момичета... та проблемът е че Я УСЕЩАМ като такава... а не искам

CfEtii
12-28-2008, 15:24
Опитай се да си намериш някое момиче..нещо като ''заместителка'' .. :?

angelcheeee_93
12-28-2008, 15:30
пробвай с друга! :!:

sladka_______
12-28-2008, 15:48
Не винаги нов човек помага. Намерих нов, но се получи така, че го зарязвам на вън докато си пиша с..
При някои сичко отминава бързо, но други немогат да се отърват от това. Най- лесното е да не говориш с нея...

MakeMeFeel
12-28-2008, 15:51
Абе ти хубу не искаш да я обичаш , ама нали знаеш, че на сърцето не можеш да заповядваш ; )

BeBuLs
12-28-2008, 16:17
Любовта ти споделена ли е? :( Ако е споделена, бъдете заедно, обичайте се! Бори се за нея?! :-)

unknownwarrior
12-28-2008, 16:32
не знам споделена ли е... предполагам че не, макар че е имало някакъв тип закачки от нейна страна, но ви казах, че сме приятели.
така че не мисля че това може да значи нещо.
искам просто да спре да ми пука, това е

tan0
12-28-2008, 16:41
bartle imam da kajem sashtiq problem i kakto se kazva sym maimuna ot okolo 3 godini na klona na tazi devoika i...abe mnogo e gadno napravo na momenti mi pisva i ot jivota i ot vs, ne ti zavijdam... uspeh

evelinka1122
12-28-2008, 16:51
какво лошо има като чувстваш, че тръгваш да хлътваш.... ние момичетата не ядем! но добре щом не искам да се впускаш това, добре.... ! освен да я игнорираш малко повечко, иначе не виждам друг да я преодолееш...
офф моля те опитай с нея! :grin:

unknownwarrior
12-28-2008, 17:00
какво лошо има като чувстваш, че тръгваш да хлътваш.... ние момичетата не ядем! но добре щом не искам да се впускаш това, добре.... ! освен да я игнорираш малко повечко, иначе не виждам друг да я преодолееш...
офф моля те опитай с нея! :grin:
просто усещам, че нищо няма да стане, и най-много да си разваля приятелството с нея. :)

Adwokat
12-28-2008, 18:43
Нали знаеш поговорката.. "Вренето лекува"

Whyniser
12-28-2008, 18:59
Нали знаеш поговорката.. "Вренето лекува"
Лекува кокоши тръни времето.Всичко е подсъзнателно.Докато по-някакъв начин не си го намекне сам,че така трябва или не нищо няма да се промени.Пример ето ставаш на 30-40 женен деца работа всичко си постигнал,за което си мечтаеш.Но идва ти някакъв миг отникъде и се сещаш за първата си сериозна любов.Според теб какво ли е чувството?Дали наистина времето го е "излекувало" или само е "заглушил" дадения проблем. :-o

sLadkaTa_LoRi
12-28-2008, 21:40
Не вярвам, че ще я забравиш толкоз лесно, щом си така хлътнал по нея.. Що Не Се Пробваш.. :wink: