PDA

View Full Version : Орален ,вагинален или анален ?



klient
12-28-2008, 14:46
Та въпроса ми е,замислялили сте се някога,кое сте правили повече и дали с някого сте правили само някой от изброените видове секс?Кой от тях преобладава...?

palavnik20
12-28-2008, 14:57
вагинален и орален...

Adwokat
12-28-2008, 14:58
i analen;]

LovelyGirl
12-28-2008, 14:59
Вагинален най-много :)

Misha91
12-28-2008, 15:02
Аз като че ли повече орален....Като се замисля....се е случвало да духам само без да правя секс.Напоследък обаче нещо аналния се опитва да догони оралния ....

klient
12-28-2008, 15:10
Аз като че ли повече орален....Като се замисля....се е случвало да духам само без да правя секс.Напоследък обаче нещо аналния се опитва да догони оралния ....

Дам..поне разбрахме,зашото устните ти са обърнати навън.... :D

belle90
12-28-2008, 15:32
i Trite vida praktikuvam ...prosto gledam da dostavq maksimalno udovolstvie na partniora mi :)

DevilWish
12-28-2008, 16:45
Най-вече вагинален ;)

martoo
12-28-2008, 17:07
oralen i vaginalen

Kras4eto_lp
12-28-2008, 17:14
Оралния при мене е повечко :D

Adwokat
12-28-2008, 17:53
[quote="belle90"]i Trite vida praktikuvam ...prosto gledam da dostavq maksimalno udovolstvie na partniora mi :)[/quote

И аз така расъждавам :)

x3eme
12-28-2008, 17:54
az obi4am nai mnogo vaginalniq :) vupreki 4e 4esto na partniora si pravq oralen no durja nai mnogo na vaginalniq

Bellatrix
12-28-2008, 17:57
Вагинален и орален, като вагиналния малко повече.

girl_in_black
12-28-2008, 18:15
Като че ли съм правила повече орален секс, иначе предпочитам вагиналния

princesa_viki
12-28-2008, 19:09
Не съм правила анален-но и не смятам!
А нито вагиналния,нито оралния съм ги практикувала много :)

LP_GirL
12-28-2008, 19:09
вагинален - 80%
орален - 19%
анален - 1% :-D примерно :)

mirkisss
12-28-2008, 19:36
Вагинален и орален, като вагиналния малко повече.

marto16
12-28-2008, 19:42
Аз като че ли повече орален....Като се замисля....се е случвало да духам само без да правя секс.Напоследък обаче нещо аналния се опитва да догони оралния ....

А според мен ти си една мръсница :-P

marto16
12-28-2008, 19:46
По принцип най-често срещаният е ОРАЛНИЯТ :grin: Следва вагинален и понякога за разнообразие АНАЛЕН :grin: :grin:

BuBiTy
12-28-2008, 20:01
С ръце и крака три пъти ура за вагиналния :grin: все пак всяка дупка си има предназначение... :)

oooo
12-28-2008, 21:29
вагинален и орален...

Misha91
12-28-2008, 21:39
Аз като че ли повече орален....Като се замисля....се е случвало да духам само без да правя секс.Напоследък обаче нещо аналния се опитва да догони оралния ....

А според мен ти си една мръсница :-P

Мръсница ама с главно "М" :)

sugarbaby_
12-28-2008, 21:55
Аз като че ли повече орален....Като се замисля....се е случвало да духам само без да правя секс.Напоследък обаче нещо аналния се опитва да догони оралния ....

А според мен ти си една мръсница :-P

Мръсница ама с главно "М" :)

:-D Съгласна съм :-D
Иначе по темата : Лично аз предпочитам да се започне с орален , да се премине към вагинален и да се приключи с анален .

ProstoPesho
12-28-2008, 21:57
по две кила орален и вагинален и около 0,300 анален.
ако дойде към 0,500 оставете го така :)

nejnaDROGA
12-28-2008, 21:58
Практикувам вагинален (е 3 пъти и орален,нооо това е в миналото)
Нооо за разлика от мен всичките ми сексуални партньори (4 на брой за сега :P ) обожават да си упражняват оралния върху мен :-D :-) :oops:

nejnaDROGA
12-28-2008, 22:00
Аз като че ли повече орален....Като се замисля....се е случвало да духам само без да правя секс.Напоследък обаче нещо аналния се опитва да догони оралния ....
А до преди 4 дена ми се правеше на светица в една тема и ми обясняваше,колко много мразиш аналния :razz: :razz: :razz:







курвенска му работа ... нито смее да си признае,нито смее да скрие сексуалния си опит :razz:

Mr.Nightmare
12-28-2008, 22:08
по две кила орален и вагинален и около 0,300 анален.
ако дойде към 0,500 оставете го така :)


таз рецепта откъде я знаеш. оти на мен баба ми ми я каза :)

ViolentSaint
12-28-2008, 22:09
При всеки акт си има и Орален и Вагинален но като времетраене и предпочитане вагиналния печели ;) Относно аналния не всички мацки се кефят на това пък и си е по гот отпред ;)

ProstoPesho
12-28-2008, 22:09
по две кила орален и вагинален и около 0,300 анален.
ако дойде към 0,500 оставете го така :)


таз рецепта откъде я знаеш. оти на мен баба ми ми я каза :)
е от село е, стара
от поколение на поколение на мегдана като правели седянки се предавала :)

Misha91
12-28-2008, 22:11
Аз като че ли повече орален....Като се замисля....се е случвало да духам само без да правя секс.Напоследък обаче нещо аналния се опитва да догони оралния ....
А до преди 4 дена ми се правеше на светица в една тема и ми обясняваше,колко много мразиш аналния :razz: :razz: :razz:







курвенска му работа ... нито смее да си признае,нито смее да скрие сексуалния си опит :razz:

Какво искам да скрия и да призная..съм си го казала...и такива асоции курва може да правиш само за себе си както аз не съм те нагрубила така и ти не го прави.
А тук къде видя ,че съм написала ,че обичам аналния...Щотоот аз не виждам подобно нещо.
И никъде не съм се правила на светица и да се изразявам по начин: "Ох ама как да го лапна ,как ще ме ебът в гъза ..." и след това да пиша "Как духам като за световно и се чукам отзад като разпрана".Дай ми пример къде съмс е правила на светица и не говори без покритие...

nejnaDROGA
12-28-2008, 22:16
Аз като че ли повече орален....Като се замисля....се е случвало да духам само без да правя секс.Напоследък обаче нещо аналния се опитва да догони оралния ....
А до преди 4 дена ми се правеше на светица в една тема и ми обясняваше,колко много мразиш аналния :razz: :razz: :razz:







курвенска му работа ... нито смее да си признае,нито смее да скрие сексуалния си опит :razz:

Какво искам да скрия и да призная..съм си го казала...и такива асоции к***а може да правиш само за себе си както аз не съм те нагрубила така и ти не го прави.
А тук къде видя ,че съм написала ,че обичам аналния...Щотоот аз не виждам подобно нещо.
И никъде не съм се правила на светица и да се изразявам по начин: "Ох ама как да го лапна ,как ще ме е*** в гъза ..." и след това да пиша "Как духам като за световно и се чукам отзад като разпрана".Дай ми пример къде съмс е правила на светица и не говори без покритие...
А израза "напоследък аналния се опитва да догони оралния" (при условие,че от гореспоменатия цитат си личи,че си маниачка на оралния секс),какво ли значи ... Сигурно,че не се е*еш отзад :-D А иначе ако си поне малко по-умна,ще се сетиш за коя тема ти говоря ;) Същата тази,в която ти казах,че пращаш "твои снимки" на 16 годишни момченца и в която ти казах,че е смешно да обвиняваш някой за това,че се лигави с приятелката ти (герито_нещо си),при условие,че в скайп ти сама обясняваш колко обичаш да те ... отзад,а след това във форума се правиш на света вода ненапита ;) ... Сега сети ли се :P

Misha91
12-28-2008, 22:21
Аз като че ли повече орален....Като се замисля....се е случвало да духам само без да правя секс.Напоследък обаче нещо аналния се опитва да догони оралния ....
А до преди 4 дена ми се правеше на светица в една тема и ми обясняваше,колко много мразиш аналния :razz: :razz: :razz:







курвенска му работа ... нито смее да си признае,нито смее да скрие сексуалния си опит :razz:

Какво искам да скрия и да призная..съм си го казала...и такива асоции к***а може да правиш само за себе си както аз не съм те нагрубила така и ти не го прави.
А тук къде видя ,че съм написала ,че обичам аналния...Щотоот аз не виждам подобно нещо.
И никъде не съм се правила на светица и да се изразявам по начин: "Ох ама как да го лапна ,как ще ме е*** в гъза ..." и след това да пиша "Как духам като за световно и се чукам отзад като разпрана".Дай ми пример къде съмс е правила на светица и не говори без покритие...
А израза "напоследък аналния се опитва да догони оралния" (при условие,че от гореспоменатия цитат си личи,че си маниачка на оралния секс),какво ли значи ... Сигурно,че не се е*еш отзад :-D А иначе ако си поне малко по-умна,ще се сетиш за коя тема ти говоря ;) Същата тази,в която ти казах,че пращаш "твои снимки" на 16 годишни момченца и в която ти казах,че е смешно да обвиняваш някой за това,че се лигави с приятелката ти (герито_нещо си),при условие,че в скайп ти сама обясняваш колко обичаш да те ... отзад,а след това във форума се правиш на света вода ненапита ;) ... Сега сети ли се :P

А да съм отрекла че правя анален... :D и пак къде се правя на света вода ненапита....Май не може вече да измислиш нищо друго а се с тоя анален секс се плюнчиш и сипеш обиди върху мене...

nejnaDROGA
12-28-2008, 22:25
А да съм отрекла че правя анален... :D и пак къде се правя на света вода ненапита....Май не може вече да измислиш нищо друго а се с тоя анален секс се плюнчиш и сипеш обиди върху мене...
:razz: Нямам нужда да се плюнча на курветини,мацко ;)
Ти и без това ми пропадна в очите преди няколко месеца (след като видях няколко хронологии в скайп) :P
А и си ми доста ниско под нивото,че да се опитвам да те наредя ;)
Освен това ако целта ми беше да те изложа отдавна щях да пусна (само) няколко реда от хронологията ти с гореспоменатото 16 годишно момче и всички щяха да те видят що за стока си ;) НОООООООООО друг е въпроса,че ми е под нивото и под умствения капацитет ;) Айде лека,мека и доходна ... :-P

Misha91
12-28-2008, 22:30
А да съм отрекла че правя анален... :D и пак къде се правя на света вода ненапита....Май не може вече да измислиш нищо друго а се с тоя анален секс се плюнчиш и сипеш обиди върху мене...
:razz: Нямам нужда да се плюнча на курветини,мацко ;)
Ти и без това ми пропадна в очите преди няколко месеца (след като видях няколко хронологии в скайп) :P
А и си ми доста ниско под нивото,че да се опитвам да те наредя ;)
Освен това ако целта ми беше да те изложа отдавна щях да пусна (само) няколко реда от хронологията ти с гореспоменатото 16 годишно момче и всички щяха да те видят що за стока си ;) НОООООООООО друг е въпроса,че ми е под нивото и под умствения капацитет ;) Айде лека,мека и доходна ... :-P

Айиде пусни да видим отварачке ...щото ти се излагаш по тоя начин.Пък и кво ли съм тръгнала да се разправям с няккава си магистрална фея :D

nejnaDROGA
12-28-2008, 22:31
Оу спор между две мастии..Искам сополи,размазан грим и сълзи и скубене на коси..Приемам залози....хахахаха
И на двета като ви четах мненията сте супер развратни...не се правете ся на ДЕВИ МАРИИ щото не сте хахахаха
Еххх сладур :grin: И кое ми е развратното,че не разбрах :oops: :-)

А що се отнася до боя - никое уважаващо себе си момиче не би скочило на бой (с друго момиче) ;) На мен умствения ми капацитет ми стига да наредя няколкото к**ви пишещти във форума ;)

nejnaDROGA
12-28-2008, 22:38
Айиде пусни да видим отварачке ...щото ти се излагаш по тоя начин.Пък и кво ли съм тръгнала да се разправям с няккава си магистрална фея :D
Опааа магистрална фея,мацко,викай на майка си ;)
Аз за разкика от теб не налитам на виртуален секс,нито пък се хваля,колко обичам да го поемам отзад (хах аз дори не правя анален ама айде)
А щом толкова искаш да разбереш за кого ти говоря (щот не съм толкова проста,че да си развалям приятелството с момче,което познавам от години заради някво курве) виж се какво си писала преди около месец на един 18 годишен батко 8-) А между другото няма да е зле да научиш значението на думата отварачка :D ,защото аз не виждам наоколо да има ботилки,които да съм отворила :D


BTW:Слабите и бавните (бавни на тема мислене) нападат с изрази като "магистрални феи" и т.н. и то след като знаят много добре,че те самите се е*ът повече от хората,които се опитват да нападнат :D Ама така е то ... Някои успяваме да наредим елементарните само с 2 думи ... други се мъчат да ни наредят с цели изтъркани изрази от времената на майките ни .... Ееее всеки с късмета си :D

Misha91
12-28-2008, 22:40
Айиде пусни да видим отварачке ...щото ти се излагаш по тоя начин.Пък и кво ли съм тръгнала да се разправям с няккава си магистрална фея :D
Опааа магистрална фея,мацко,викай на майка си ;)
Аз за разкика от теб не налитам на виртуален секс,нито пък се хваля,колко обичам да го поемам отзад (хах аз дори не правя анален ама айде)
А щом толкова искаш да разбереш за кого ти говоря (щот не съм толкова проста,че да си развалям приятелството с момче,което познавам от години заради някво курве) виж се какво си писала преди около месец на един 18 годишен батко 8-) А между другото няма да е зле да научиш значението на думата отварачка :D ,защото аз не виждам наоколо да има ботилки,които да съм отворила :D


BTW:Слабите и бавните (бавни на тема мислене) нападат с изрази като "магистрални феи" и т.н. и то след като знаят много добре,че те самите се е*ът повече от хората,които се опитват да нападнат :D Ама така е то ... Някои успяваме да наредим елементарните само с 2 думи ... други се мъчат да ни наредят с цели изтъркани изрази от времената на майките ни .... Ееее всеки с късмета си :D

Нали беше 16 годишно момче ..май сама взе да се оплиташ.И си личи колко си ограничена и проста щом взе да обиждаш и майка ми !Просто след тоя твой коментар ще си замълча..защото майката е свято нещо и такива умствено ограничени като тебе нямат никакво право да се подиграват по този просташки начин!

nejnaDROGA
12-28-2008, 22:41
Оу спор между две мастии..Искам сополи,размазан грим и сълзи и скубене на коси..Приемам залози....хахахаха
И на двета като ви четах мненията сте супер развратни...не се правете ся на ДЕВИ МАРИИ щото не сте хахахаха
Еххх сладур :grin: И кое ми е развратното,че не разбрах :oops: :-)

А що се отнася до боя - никое уважаващо себе си момиче не би скочило на бой (с друго момиче) ;) На мен умствения ми капацитет ми стига да наредя няколкото к**ви пишещти във форума ;)

nejnaDROGA я кажи как ще ми го налапаш до топките ТИ..!!!!???
А тва че си развратна е факт...Колко ти е тарифата а...Влюбен съм в тебе и искам да прая див секс....Искам да ти пръсна и пърдялника ...ша го даваш няма де да идеш...мухахахаа
Ако беше малко по-умен сигурно щеше да си обосновеш отговора,но тъй като черепа ти е пълен с паяжини,а не със сиво вещество,явно няма да получа компетентен отговор :-D

BTW:С гейове не се е*а сори :-k

nejnaDROGA
12-28-2008, 22:44
Нали беше 16 годишно момче ..май сама взе да се оплиташ.И си личи колко си ограничена и проста щом взе да обиждаш и майка ми !Просто след тоя твой коментар ще си замълча..защото майката е свято нещо и такива умствено ограничени като тебе нямат никакво право да се подиграват по този просташки начин!
Ама ти май верно си бавноразвиваща се :shock:
Още в предишната тема ти казах,че си пращала свои снимки на едно 16 годишно момче,което мислиш за 18-19 годишен батко и на което си обяснявала,колко обичаш да лапаш,да го поемаш отзад и как ако се запознаете лично ще му се нахвърлиш и ... :oops:

Айде моля те започни да си пиеш лекарствата за уросяване на паметта,а?! :?


BTW:Айдее сладки мои (бавноразвиващи се и умственоизостанали) приятели аз ви оставям,защото е време да си доизгледам комедииката,а после ... хоп на дискотека :-)

Misha91
12-28-2008, 22:46
Нали беше 16 годишно момче ..май сама взе да се оплиташ.И си личи колко си ограничена и проста щом взе да обиждаш и майка ми !Просто след тоя твой коментар ще си замълча..защото майката е свято нещо и такива умствено ограничени като тебе нямат никакво право да се подиграват по този просташки начин!
Ама ти май верно си бавноразвиваща се :shock:
Още в предишната тема ти казах,че си пращала свои снимки на едно 16 годишно момче,което мислиш за 18-19 годишен батко и на което си обяснявала,колко обичаш да лапаш,да го поемаш отзад и как ако се запознаете лично ще му се нахвърлиш и ... :oops:

Айде моля те започни да си пиеш лекарствата за уросяване на паметта,а?! :?


BTW:Айдее сладки мои (бавноразвиващи се и умственоизостанали) приятели аз ви оставям,защото е време да си доизгледам комедииката,а после ... хоп на дискотека :-)


Ххахаха тъпа овца ...овца с овца... :grin: :-D :D

nejnaDROGA
12-28-2008, 22:51
Ххахаха тъпа овца ...овца с овца... :grin: :-D :D
Лелеее толкова ли ти е богат речника :D


А и плийс не показвай що за долнопробна чалгарка си :?


BTW:Поне един път се опитай сама да измислиш нещо,с което да ме наредиш :D Стига кради от старите,мазни,гадни чалги :?

Misha91
12-28-2008, 22:52
Ххахаха тъпа овца ...овца с овца... :grin: :-D :D
Лелеее толкова ли ти е богат речника :D


А и плийс не показвай що за долнопробна чалгарка си :?

Май ти си чалгарка ,щом знаеш от къде са тея думи...хехехехеехе

k0k0l1n40
12-28-2008, 22:52
Айде почна се... :?

nejnaDROGA
12-28-2008, 22:55
Ххахаха тъпа овца ...овца с овца... :grin: :-D :D
Лелеее толкова ли ти е богат речника :D


А и плийс не показвай що за долнопробна чалгарка си :?

Май ти си чалгарка ,щом знаеш от къде са тея думи...хехехехеехе
Е сори,но аз чалга не слушам ... но за разлика от мен баба ми и дядо ми много и се кефеха едно време на тая песен :-D Даже ме бяха карали да им я записвам на диск :smt078


П.П.По-умния отстъпва и спира със спама :-D Айде честито аз се оттеглих ... :-D

liglata_bg
12-28-2008, 22:58
Ххахаха тъпа овца ...овца с овца... :grin: :-D :D
Лелеее толкова ли ти е богат речника :D


А и плийс не показвай що за долнопробна чалгарка си :?


BTW:Поне един път се опитай сама да измислиш нещо,с което да ме наредиш :D Стига кради от старите,мазни,гадни чалги :?

Ti nejnaDroga si naistina super tapo momi4e...Ne poznavam Misha91,nito tebe ,no mi napravi vpe4atelnie,4e kato zapo4na dase obarkav6 i gubi6 slovestnata bitka zapo4na da nagrubqva6 i na MAIKA.4estno da ti kaja ..tova za mene e naj-dolnoto ne6to da psuva6 ili obijda6 na maika.Zamisli se....

A po temata ,haresvat mi i trite vida,ne sam si vodila statistika za da znam koi e v pove4e!!!

nejnaDROGA
12-28-2008, 23:06
Ххахаха тъпа овца ...овца с овца... :grin: :-D :D
Лелеее толкова ли ти е богат речника :D


А и плийс не показвай що за долнопробна чалгарка си :?


BTW:Поне един път се опитай сама да измислиш нещо,с което да ме наредиш :D Стига кради от старите,мазни,гадни чалги :?

Ti nejnaDroga si naistina super tapo momi4e...Ne poznavam Misha91,nito tebe ,no mi napravi vpe4atelnie,4e kato zapo4na dase obarkav6 i gubi6 slovestnata bitka zapo4na da nagrubqva6 i na MAIKA.4estno da ti kaja ..tova za mene e naj-dolnoto ne6to da psuva6 ili obijda6 na maika.Zamisli se....

A po temata ,haresvat mi i trite vida,ne sam si vodila statistika za da znam koi e v pove4e!!!
1.Никъде не съм се объркала :) Просто за пореден път казах на онова нещо,че е тъпичко щом 16 годишен пубер успя да я заблуди като й каза,че е на 18 и няколко месеца и й припомних как се е излагала пред него :P
2.Никъде не съм обиждала на майка ;) Това,че й казах да ходи да вика на майка си "магистрална фея" не е обида към самата нея (майката) ;) Обида щеше да е ако бях казала "майка ти е магистрална фея" (или нещо от този род) ... А това,че поправям думите на Миша и й казвам на кого трябва да ходи да ги разправя тези не е никаква обида :P
3.Айде аз ви оставям,че ми е време за дискотека :P

liglata_bg
12-28-2008, 23:09
Ххахаха тъпа овца ...овца с овца... :grin: :-D :D
Лелеее толкова ли ти е богат речника :D


А и плийс не показвай що за долнопробна чалгарка си :?


BTW:Поне един път се опитай сама да измислиш нещо,с което да ме наредиш :D Стига кради от старите,мазни,гадни чалги :?

Ti nejnaDroga si naistina super tapo momi4e...Ne poznavam Misha91,nito tebe ,no mi napravi vpe4atelnie,4e kato zapo4na dase obarkav6 i gubi6 slovestnata bitka zapo4na da nagrubqva6 i na MAIKA.4estno da ti kaja ..tova za mene e naj-dolnoto ne6to da psuva6 ili obijda6 na maika.Zamisli se....

A po temata ,haresvat mi i trite vida,ne sam si vodila statistika za da znam koi e v pove4e!!!
1.Никъде не съм се объркала :) Просто за пореден път казах на онова нещо,че е тъпичко щом 16 годишен пубер успя да я заблуди като й каза,че е на 18 и няколко месеца и й припомних как се е излагала пред него :P
2.Никъде не съм обиждала на майка ;) Това,че й казах да ходи да вика на майка си "магистрална фея" не е обида към самата нея (майката) ;) Обида щеше да е ако бях казала "майка ти е магистрална фея" (или нещо от този род) ... А това,че поправям думите на Миша и й казвам на кого трябва да ходи да ги разправя тези не е никаква обида :P
3.Айде аз ви оставям,че ми е време за дискотека :P

Ако не се сматяше за виновна нямаше да ми се оправдаш...Не ми се занимава с глупости..."Дай си ми куклите ,нати си парцалите".

k0k0l1n40
12-28-2008, 23:14
:razz:

dead_princess
12-29-2008, 06:40
Аз като че ли повече орален....Като се замисля....се е случвало да духам само без да правя секс.Напоследък обаче нещо аналния се опитва да догони оралния ....

Дам..поне разбрахме,зашото устните ти са обърнати навън.... :D

+123456 8-)

dimitar_ak
12-29-2008, 07:10
Орален и вагинален. Държа да ги има и 2-те

Anavar
12-29-2008, 07:39
турската чекия там е истината :P :P :P

mirmark
12-29-2008, 08:00
Зависи от момента. Всичките съм правил

kosder
12-29-2008, 08:26
В носа,носа и по гръб.

martoo
12-29-2008, 08:49
prestanete da se xranite ima nekfa tema vse pak i tq ne pita dali maika vi e kurva,magistralna feq ili dali vie ste kurvi.. ae spiraite

varnen4e
12-29-2008, 09:00
Вагинален, орален, анален... така са по ред.

belle90
12-29-2008, 09:26
та искам да питам тези които са против аналния ....защо така небихте ли искали да доставте удоволствие на половинката си пък и не е гадно ахахха даже си е много хубаво така че не казвайте никога а пробвайте

jambo_bs
12-29-2008, 09:39
На 1 място със най - много точки се класира .......... вагиналния :grin: .
На 2 място е оралния.И дискфалифицирания анален (само в някой случай) Наградите ще се връчат след секса :)

amatorium
12-29-2008, 15:34
Nai-mnogo oralen.

x3eme
12-29-2008, 15:36
Nai-mnogo oralen.
ama ti li da pravi6 ili te na teb :)

x3eme
12-29-2008, 15:41
Nai-mnogo oralen.
ama ti li da pravi6 ili te na teb :)

Хората да не са като тебе ве ...пръдльо мухахахах ..Много ясно че на него...мухахаха
hodi pri baba ti be tq znae kak stava ti i na ideq si nqq6,ne te znam kva si ili koi si ama si stra6no tupa li4nost

Luda_do_poluda
12-29-2008, 15:58
И трите практикувам.Най-много оралния ,но най-много ми харесва аналния :) :oops:

Rofl4e
12-30-2008, 18:05
Вагинален :grin: