PDA

View Full Version : Увеличен Апетит По Празниците...



LikeAStone
12-28-2008, 17:01
От Коледа насам се тъпча като прасе. Сега ще кажете - "Ами спри да се тъпчеш.". А аз ще ви кажа - не мога. Това е защото празниците дълбоко ме депресират, на място, където е студено и затварят абсолютно ВСИЧКИ магазини по Коледа живея (сякаш е паднала бомба)... Няма кой знае къде да изляза и да се пораздвижа, всичките ми приятели са си по родните държави, само аз вися тук от и от април месец не съм си ходила в БГ... Отплеснах се. Но просто това бяха някои от причините, които ме карат да се сдухвам: а оттам - да ям много... Много хубаво бях тръгнала да отслабвам... Сега се чувствам като боклук... Вие преяждате ли и как се справяте с лакомията си?

angelcheeee_93
12-28-2008, 17:07
ах ...яж на воля и хич да не ти пукаа :)
аз непрекъснато се тъпча,но не дебелея.
Ям,като луда а съм на 15 и пак съм си 48 кг.
Яж си,няма лошо...на всеки организъм му е нужна енергия ,за да се развива,особено в тинейджърските години...тъй,че яж и не се притеснявай !

Nadelina
12-28-2008, 17:10
Kakvo e tolkova loshoto da qdesh po praznicite, normalno e, vseki go pravi. Hich ne se sduhvai i si qj, skoro shte si doidat priqtelite ti i vsichko shte e nared - kuponi, partita, imash vreme da si vyrnesh kilogramite. Nikoga ne sym bila privyrjenik na dietite i "neqdeneto". Da imash hubavo tqlo ne e nai-vajnoto, pyk i shtom si v chujbina, zashto horata tam ne ti vlqqt imenno po tozi nachin?

SuperBadSuperFresh
12-28-2008, 17:13
огранизъм...

sladkotykate
12-28-2008, 17:18
ehhh apetit..moq izbqga i nqqm jelanie za qdene :lol: :lol: ne sam pipvala qdene ot sedmica i polovina,mn e gadno a ti se oplakvash che qdesh kat zaposledno.QJ SI NA VOLQ I HI4 DA NE TI PUKA ima vreme za otslabvane

LikeAStone
12-28-2008, 17:19
Ох, доста ми олеква някой като ми каже 'Яж си.". Но ще видим, аз и принципно съм малко по-пълничка, отколкото трябва... Не си знам точно ръста (някъде между 165 и 170 см), но съм 60 килограма. Изглеждам прилично донякъде, но мога мнооого по-добре...

Sintya
12-28-2008, 17:55
Спокойно!
Ако качиш, после пак ще ги свалиш... така, че не се притеснявай ;)
Всеки организъм има нуждата да хапва понякога по повечко, но повярвай, нищо няма да ти стане.
Ако качиш едно - две килца, ще ги свалиш после.
Пък и ако си започвала диета, организма ти може да е започнал да губи телесна маса и сега да си я възвръща.
Но, спокойно... всяко зло, за добро ;)

st1ka
12-29-2008, 13:21
..

gabi_94
12-29-2008, 13:29
Аз пък искам да напълнея и се тъпча с кво ли не - ефект нулев :( , нито един чифт от дънките ми не ми стават - ГОЛЕМИ СА МИ! Разболях се от неккав вирус преди повече от месец и не съм яла тогава нищо една седмица и птслабнах, ся всичко ми е голямо :o

hottie
12-29-2008, 14:11
И аз си похапва, но за сметка на това отделям много време за спорт, защото имам време. Така, че и ти можеш да се отдадеш на спорта. Ако нямаш възможност да ходиш на фитнес, плуване и пр. просто си спортувай в домашна обстановка.

BlueCat
12-30-2008, 08:05
Аз през ваканцията също много се тъпча, защото по цял ден съм вкъщи. Когато съм на училище почти не ми остава време да мисля за ядене. Не мисля, че можеш да качиш чак толкова много, че после да не можеш да върнеш предишната си форма.

hgfh
12-30-2008, 12:48
Кофти е да се ограничаваш по празниците :smt011
за това както някой по -горе ти казаха "яж си".