PDA

View Full Version : имам нужда от съвет....



I_hate_you_p
12-28-2008, 18:34
днеска се скарахме с приятеля ми...ходим 2 месеца близо и той предпочете компанията на две фльорци вместо мене....вече два часа рева писна ми да сам някаква букввално секс кукла....;( Никой май не ме взема на сериозно...пак уж с него беше различно....;( ..да ви кажа чесно той повечето време прекарва с тях отколкото с мене...щото били съседи бла бла...;(

Adwokat
12-28-2008, 18:36
Няма смисъл да се плаче за някой човек.... по добре го разкарай... докат е време... и аЗ съм имал такива случай макар и да съм момче...

pandelka
12-28-2008, 18:38
Вместо да ревеш за него ,земи се стегни малко и ти и го разкарай ... ;) .

soul1199
12-28-2008, 18:44
reji go,toi 6e razbere,kakvo e ispusnal i gore glavata,toi ne te zaslyjava! :)

I_hate_you_p
12-28-2008, 18:45
Вместо да ревеш за него ,земи се стегни малко и ти и го разкарай ... ;) .
по принцип го обичамм...мн и то...просто немога...;(

Lysit0
12-28-2008, 18:48
Вместо да ревеш за него ,земи се стегни малко и ти и го разкарай ... ;) .
по принцип го обичамм...мн и то...просто немога...;(

Остави го...както виждаш той предпочита тяхната компания....
пък и както днес ''обичаш'' него,така утре ще ''обичаш'' втори,a пък други ден трети... ;)

pandelka
12-28-2008, 18:48
Вместо да ревеш за него ,земи се стегни малко и ти и го разкарай ... ;) .
по принцип го обичамм...мн и то...просто немога...;(

Да сигурно.Но недей да си затваряш очите заради любовта си.Ти сама казваш,че той прекарва повече време с тях отколкото с теб.Е не мислиш ли ,че ти показва ,че те са по-важни.. :?

bebchence
12-28-2008, 18:48
Щом го обичаш просто поговори с него,обясни му как стоят нещата че искаш малко повече внимание че държиш на него,ако тогава продължи всичко нямаш избор освен да го махнеш от живота си :?

Kostadin_682
12-28-2008, 18:51
Вместо да ревеш за него ,земи се стегни малко и ти и го разкарай ... ;) .
+1

MartyParty
12-28-2008, 18:54
Не стига само ти да го обичаш. :? Подбирай малко по-внимателно момчетата,с които излизаш и няма постоянно да те нараняват.

aka6a_vamp
12-28-2008, 18:59
ууу майко,ма прави ли нещо с тез двете? :-o

I_hate_you_p
12-28-2008, 19:01
ууу майко,ма прави ли нещо с тез двете? :-o
едва ли мн са зле момичетата.....нищо лично нямам към тях и да кажеш че не е задоволен за да ми изневерява...просто са му съседкии....;(

LovEsIckk
12-28-2008, 19:14
ууу майко,ма прави ли нещо с тез двете? :-o
едва ли мн са зле момичетата.....нищо лично нямам към тях и да кажеш че не е задоволен за да ми изневерява...просто са му съседкии....;(
Кажи му да престане..Пък ако не спре,направо го режи :? Няма смисъл

HONDA
12-28-2008, 19:26
Вместо да ревеш за него ,земи се стегни малко и ти и го разкарай ... ;) .
по принцип го обичамм...мн и то...просто немога...;(
Абе обичаш... Я се стегни малко! Как ще го обичаш, като те има за секс играчка (както ти сама каза)?! Струва ли си?!

TooLittelTooLate
12-28-2008, 19:27
Не се занимавай с него, остави го, не го търси и т.н., и ако и той те обича ще те потърси. Ако не- да си стои при ония двете и толкова. :)

shell
12-28-2008, 19:36
Я го разкарай тоя и въобще да не ти пука почеве за него!Как така ще предпочита компанията на вруги момичета вместо да е с теб.Потърси си момче което да те заслужава и да те уважава!

DoNotToucH
12-28-2008, 19:37
амии...поговорете и му кажи, че ти е непритно да прекарва толкова време с тях :) Ако държи на теб ще те разбере и ще престане да го прави, ако не...го разкарваш и толкова :|

malone
12-28-2008, 19:56
едва ли мн са зле момичетата.....нищо лично нямам към тях и да кажеш че не е задоволен за да ми изневерява...просто са му съседкии....;( И ти си седнала да ревеш,че излиза с момичета които ти смяташ за злета.Няма смисъл просто тегли му майната на това момче щом се чувстваш като играчка с него.

sLadkaTa_LoRi
12-28-2008, 20:04
Зарежи го и си гледай живота. Знам, че не става толкова лесно да забравиш някой, но нима той си заслужава !?
Помисли си добре по този въпрос и не се унижавай!!
Щом той е избрал друга компания пред теб, направи същото и го зарежи!

I_hate_you_p
12-29-2008, 08:26
Значи снощи ми се обади да ми се извини всичко оК и си пишем по скайпаа ии той за всичко ми се заяжда....и накрая се скарахме...щото мене ме мързешее да пиша и реших да му се обадя да го чуя иии той ми трясна телефона....и ми писа в скайп че не сум го оставяла да изпии една вода пък аз незнаех че е ходил да пийй вода и той си мисли че съм му звъннала щото не ми е писал а пък то не е така аз му обясних и той ест спр мн ми се развика....ии аз спрях да му пиша и той ми писа нали лягаш можеше едно лека нощ да кажеш и аз викам еми лека и той почна да ми спори и да ми казва че си пише с едно от тея двете въпросни момичета...и аз тръгнах да му обяснявам и той ма заби и вика айде лека....;( ;( ;(

yahhooo
12-29-2008, 08:32
Кво е тва обич? Скъсай с него той явно не те обича ако продължите да ходите само ще страдаш още.

OpenedSky
12-29-2008, 08:35
Вместо да ревеш за него ,земи се стегни малко и ти и го разкарай ... ;) .
по принцип го обичамм...мн и то...просто немога...;(

Sure ? Може би си се привързала към него ... Ревала си предосататъчно за тоя ... сега се стегни , излез със приятели и се забавлявай като за последно :-)

I_hate_you_p
12-29-2008, 08:39
това ще бъде най ужасната нова година през животааа мии...;( ;( ;(

pandelka
12-29-2008, 08:44
това ще бъде най ужасната нова година през животааа мии...;( ;( ;(

Нямаа..просто се стегни малко * ^^ !!

varnen4e
12-29-2008, 08:52
Разкарай го.

I_hate_you_p
12-29-2008, 09:08
Разкарай го.
оофф немогаа хораа вече а втори път ми се случва да зарежа човека който обичам...;(миналия път ми изневериха три пъти и аз простих и ме направиха на глупачка....едвам го преживях...мн трудно ми беше да кажа на сегашния ми приятел че го обиам заради това което съм преживяла....сиг вече няма да мога....имам страх...и то огромен..;(

BOOK_FAN
12-29-2008, 12:07
Каво се мъчиш!Зарежи го!Във всяко отношение му покажи,че си по-готина от него. :shock: Той може би си мисли,че може да те разиграва-изясни му истината
! 8)

sTiLLyt0
12-30-2008, 12:06
Не заслужава да лееш сълзи заради него. Остави го, все пак накъдето и да се обърнеш виждаш мъжко, така че не се тревожи, не е само той. :) :)

ImmortalForever
12-30-2008, 12:14
Като за начало не бъди секс кукла. :)