PDA

View Full Version : Изпитвате ли удоволствие от секса?



piurs_be
12-28-2008, 18:35
Здравейте, на 15 съм и скоро го направиьм е с моя приятел. Правили сме го около 7, 8 пъти. Та въпроса ми е като започнахте в началото да извършвате полов акт изпитвате ли удоволствие, защото аз не изпитвам никакво. Безразлично ми е даже по-добре да не го правя. Какво е вашето мнение?

girl_in_black
12-28-2008, 18:41
С времето всичко ще се оправи.Може би причината за това е, че нямаш достатъчно опит или че приятелят ти не е достатъчно наясно какво да прави или че просто още не си готова физически и психически за секс.На мен първите пъти, когато правих секс също не ми беше кой знае колко хубаво, гледах тавана и си мислех "няма ли да свършва вече",а на края той ми казваше "получи ли оргазъм" и аз "даа" 8-) В последствие с друго момче и с истинско желание за секс от моя страна нещата си дойдоха на мястото.

x3eme
12-28-2008, 18:49
normalno e ot na4alo da ne izpitva6 udovolstvie a ponqkoga dori bolka ot poloviq akt
no s vremeto vsi4ko si idva na mqstoto i 6te izjivee6 pulnocene sex (nadqvam se de 8-) )

LovEsIckk
12-28-2008, 19:00
normalno e ot na4alo da ne izpitva6 udovolstvie a ponqkoga dori bolka ot poloviq akt
no s vremeto vsi4ko si idva na mqstoto i 6te izjivee6 pulnocene sex (nadqvam se de 8-) )

напълно съм съгласна ;]

Adwokat
12-28-2008, 19:01
На мен първите пъти, когато правих секс също не ми беше кой знае колко хубаво, гледах тавана и си мислех "няма ли да свършва вече",а на края той ми казваше "получи ли оргазъм" и аз "даа" 8-).

хахахахахахаах :razz: :razz: :razz: това ме разби напълно :)

princesa_viki
12-28-2008, 19:01
И при мен е така.Скоро не съм опитвала,но и при мен имаше болка.С времето всичко ще се оправи.Не се притеснявай излишно :-)

get_high
12-28-2008, 19:07
normalno e ot na4alo da ne izpitva6 udovolstvie a ponqkoga dori bolka ot poloviq akt
no s vremeto vsi4ko si idva na mqstoto i 6te izjivee6 pulnocene sex (nadqvam se de 8-) )
x3eme колкото повече ти чета коментарите, толкова повече си мисля, че си момиче.... Момиче ли си ?
иначе по темата съм съгласна... + това за да изпиташ удоволствие от секса трябва да има страст, а при теб най вероятно тя е подтисната от срам или скованост... наистина с времето и опита всичко ще се промени :)

x3eme
12-28-2008, 19:12
normalno e ot na4alo da ne izpitva6 udovolstvie a ponqkoga dori bolka ot poloviq akt
no s vremeto vsi4ko si idva na mqstoto i 6te izjivee6 pulnocene sex (nadqvam se de 8-) )
x3eme колкото повече ти чета коментарите, толкова повече си мисля, че си момиче.... Момиче ли си ?
иначе по темата съм съгласна... + това за да изпиташ удоволствие от секса трябва да има страст, а при теб най вероятно тя е подтисната от срам или скованост... наистина с времето и опита всичко ще се промени :)ne ne sum momi4e prosto qvno razbiram ot tiq ne6ta 8-)

Lady_AMG
12-28-2008, 20:54
На мен първите пъти, когато правих секс също не ми беше кой знае колко хубаво, гледах тавана и си мислех "няма ли да свършва вече",а на края той ми казваше "получи ли оргазъм" и аз "даа" 8-).

хахахахахахаах :razz: :razz: :razz: това ме разби напълно :) Аз също бях така много време в началото и адската симулация беше просто... Ама и не само че казвах че съм свършила ми и охках и пъшках като луда... А това не е хубаво защото така той няма как да знае че не се справя добре да опита нещо различно...

nejnaDROGA
12-28-2008, 20:58
Миии аз лично си изпитвам адски голямо удоволствие от 3-я полов контакт (просто първите 2 бях притеснена и не можех да се отпусна),но при повечето момичета съществения оргазъм се проявява поне няколко месеца след първия полов контакт :)

ubuntu
12-28-2008, 21:03
Изпитвате ли удоволствие от секса?

Много ясно че да!

sh3_1s_7h3_0n3
12-28-2008, 22:42
В началото не е изпитвах ниииииикакво удоволствие и се чувствах много идиотски. Всеки втори повтаряше колко е яко, как не издържа без секс и какви ли още не ала-бала, пък аз не изпитвах нищо кой знае какво. Но с времето всичко се промени. Явно 'опитът' си казва думата. Да знаеш какво как ти харесва, да не се притесняваш, да си спокоен и отдаден на момента. Така ще свикнеш, но затова трябва да минат още 5-6-7-8 пъти. ^^ ;)

x3eme
12-28-2008, 22:45
В началото не е изпитвах ниииииикакво удоволствие и се чувствах много идиотски. Всеки втори повтаряше колко е яко, как не издържа без секс и какви ли още не ала-бала, пък аз не изпитвах нищо кой знае какво. Но с времето всичко се промени. Явно 'опитът' си казва думата. Да знаеш какво как ти харесва, да не се притесняваш, да си спокоен и отдаден на момента. Така ще свикнеш, но затова трябва да минат още 5-6-7-8 пъти. ^^ ;)
nqkoi momi4eta edva li 6e go napraqt 7,8 puti dokato im haresa.ako im e nekomfortno ot na4aloto i ne izpitat ne6to burzo burzo 6e zabraqt za analniq sex
tova e moe mnenie de

k0k0l1n40
12-28-2008, 22:50
Еми много ясно че изпитвам...

b3byl1nka
12-28-2008, 23:07
и аз бях така в началото .... дори и сега има моменти в които не ми е приятно .. зависи дали го правиш с желание защото жените правят секс със мозъка си :) :) :)

sh3_1s_7h3_0n3
12-28-2008, 23:10
В началото не е изпитвах ниииииикакво удоволствие и се чувствах много идиотски. Всеки втори повтаряше колко е яко, как не издържа без секс и какви ли още не ала-бала, пък аз не изпитвах нищо кой знае какво. Но с времето всичко се промени. Явно 'опитът' си казва думата. Да знаеш какво как ти харесва, да не се притесняваш, да си спокоен и отдаден на момента. Така ще свикнеш, но затова трябва да минат още 5-6-7-8 пъти. ^^ ;)
nqkoi momi4eta edva li 6e go napraqt 7,8 puti dokato im haresa.ako im e nekomfortno ot na4aloto i ne izpitat ne6to burzo burzo 6e zabraqt za analniq sex
tova e moe mnenie de

Ама тя не говори конректно за анален секс. :shock: Аз разбрах, че има предвид 'нормален'. :-o

x3eme
12-28-2008, 23:12
В началото не е изпитвах ниииииикакво удоволствие и се чувствах много идиотски. Всеки втори повтаряше колко е яко, как не издържа без секс и какви ли още не ала-бала, пък аз не изпитвах нищо кой знае какво. Но с времето всичко се промени. Явно 'опитът' си казва думата. Да знаеш какво как ти харесва, да не се притесняваш, да си спокоен и отдаден на момента. Така ще свикнеш, но затова трябва да минат още 5-6-7-8 пъти. ^^ ;)
nqkoi momi4eta edva li 6e go napraqt 7,8 puti dokato im haresa.ako im e nekomfortno ot na4aloto i ne izpitat ne6to burzo burzo 6e zabraqt za analniq sex
tova e moe mnenie de

Ама тя не говори конректно за анален секс. :shock: Аз разбрах, че има предвид 'нормален'. :-o
:-o moq gre6ka :D obukral sum se mnoo seriozno 8-) naistina e stavalo duma za normalniq sex ne za analen.ako moje mi iztrii predi6niq i sega6niq post :)

SunShinePearl
12-28-2008, 23:34
С времето всичко ще се оправи.Може би причината за това е, че нямаш достатъчно опит или че приятелят ти не е достатъчно наясно какво да прави или че просто още не си готова физически и психически за секс.На мен първите пъти, когато правих секс също не ми беше кой знае колко хубаво, гледах тавана и си мислех "няма ли да свършва вече",а на края той ми казваше "получи ли оргазъм" и аз "даа" 8-) В последствие с друго момче и с истинско желание за секс от моя страна нещата си дойдоха на мястото.
;-)

l0v3
12-28-2008, 23:59
На мен първите пъти, когато правих секс също не ми беше кой знае колко хубаво, гледах тавана и си мислех "няма ли да свършва вече",а на края той ми казваше "получи ли оргазъм" и аз "даа" 8-).

хахахахахахаах :razz: :razz: :razz: това ме разби напълно :)


Naliii :D tochno kato po filmite :D:P

ivsan4eto
12-29-2008, 08:18
На мен първите пъти, когато правих секс също не ми беше кой знае колко хубаво, гледах тавана и си мислех "няма ли да свършва вече",а на края той ми казваше "получи ли оргазъм" и аз "даа" 8-).

хахахахахахаах :razz: :razz: :razz: това ме разби напълно :)


Naliii :D tochno kato po filmite :D:P

:razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

kosder
12-29-2008, 08:23
То не става само с ядене трябва и акъл

jambo_bs
12-29-2008, 10:03
Изпитвате ли удоволствие от секса?

Много ясно че да!

+1

Luda_do_poluda
12-29-2008, 10:16
Моя постоянно ме питаше "Хубаво ли ти е ?" и аз "Да ,супер ,много даже " ,а всъщност направо ми беше тъпо ,че чак вдлъбнато и си казвах на ум "Айде свършвай по-бързо ,че ми омръзна вече ... ! " .... понякога съм избухвала в невероятен смях ,но ...така и не можех да му кажа защо и все си измислям някакви тъпи причини .Трябваше ми една година ,за да започна да изпитвам удоволствие от секса ....сега вече е много по-различно и някак с много повече желание :)

mirmark
12-29-2008, 10:38
Разбира се, че изпитвам и то голямо удоволствие. Но както и до сега споменаха опита, мястото, човека, ситуацията - всичко може да ти попречи да получиш удоволствие.

assd
12-29-2008, 11:45
Моя постоянно ме питаше "Хубаво ли ти е ?" и аз "Да ,супер ,много даже " ,а всъщност направо ми беше тъпо ,че чак вдлъбнато и си казвах на ум "Айде свършвай по-бързо ,че ми омръзна вече ... ! " .... понякога съм избухвала в невероятен смях ,но ...така и не можех да му кажа защо и все си измислям някакви тъпи причини .Трябваше ми една година ,за да започна да изпитвам удоволствие от секса ....сега вече е много по-различно и някак с много повече желание :)
аз па четох че жената не може да изпита оргазъм без да си свие пръстите на краката! тъй че аз наблюдавам вече! не че требва с моя малък копърфийлд - направо прави чудеса и магии 8-)

jghgh
12-29-2008, 11:56
Мен сексът не ме кефи. Ха! Също съм на 15, имам 2 пъти зад гърба си... скука. И не смятам скоро да има повече де.
Залягайте си над учебниците. Малки сме (и сте!) да се чукате - не само физически. Трябваше да го разбера с "практика".
А, нищо де - само споделям. 8-)

BuBiTy
12-29-2008, 14:28
С практиката нещата се оправят.но има и един проблем понякога и недоразвиването е фактор ти си на 15 кво очакваш от секса, ест че ня да е пълноценен!

amatorium
12-29-2008, 14:37
Oshte ne ti e uzrql organizma za sex. S dobur partnior i malko vreme shte se opravish.

mirkisss
12-29-2008, 14:39
normalno e ot na4alo da ne izpitva6 udovolstvie a ponqkoga dori bolka ot poloviq akt
no s vremeto vsi4ko si idva na mqstoto i 6te izjivee6 pulnocene sex (nadqvam se de 8-) )
x3eme колкото повече ти чета коментарите, толкова повече си мисля, че си момиче.... Момиче ли си ?
иначе по темата съм съгласна... + това за да изпиташ удоволствие от секса трябва да има страст, а при теб най вероятно тя е подтисната от срам или скованост... наистина с времето и опита всичко ще се промени :)


Айде Боби и момиче те изкараха :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

shokoladchety
12-29-2008, 14:56
Първите пъти винаги е гадно,особенно с неопитно момче.Може би ако се отпуснеш малко и ако пробваш по-късно с друго момче. :oops:

MiRaCuLiX
12-29-2008, 15:03
Бе секса си е удоволствие освен за жертвите на изнасилвачите :)

maLchy
12-29-2008, 15:10
Parwite nqkolko pati i az me izpitwah koi znae kakwo ydovolstvie..no s vremeto se promeni :) opitai da se otpysnesh ako ne se 4yvstvash ydobno ii mislq 4e vsi4ko shte e nared

MakeMeLaugh
12-29-2008, 15:50
Охх, че и питаш :grin:

BuKTopuq
12-29-2008, 16:02
Аз да си кажа честно нямам такива проблеми.С моята приятелка правим страхотен секс и всеки един път изпитваме страхотно удоволствие,когато свършим,а още по-страхотното е,че свършваме заедно.И просто,когато я погледна и като я чуя,като я усетя как ме стиска силно по-прекрасно чувство от това няма :grin: :-) :-)

n0va_s1m_tYk
01-01-2009, 14:41
Чета мненията ви и ми се появи един май глупав въпрос, но пък ще питам - Значи, примерно при секс, момичето не чувства никакво удоволствие, секса не и е за пръв път, но няма и опит, ако това момче, с което го прави има опит, може ли да накара момичето да почувства нещо или ако не успее- това значи ли, че и той не е особено опитен :D :D Ама че глупаво го зададох, но се надявам да сте ме разбрали какво питах :D

naia
01-01-2009, 16:31
нормално е....... :D
ще дойде времето във което ще се отпуснеш

Bubbly
01-01-2009, 17:20
А случайно да ти е идвало на ум, че очеизвадно доста (да не кажa почти всички) момичета на 15 нямат кой знае каква потребност от секс? :lol: Не разбирам откъде е тоя зор да се изпреварват естественото развитие и нужди, предполагам, че е заради гаджето. Сега остава да кажеш, че се обичате от 6 месеца, но и той като всички мъже на 22 има нужда от секс, иначе ще те зареже. Не че ме засяга де...

Rofl4e
01-01-2009, 17:26
Ами в началото ще е така.. но с течение на времето ще се оправи..мисля,че при теб се е получило така .. защото не си била готова ?!С времето чуствата към приятеля ти ще станат по силни ще я има тръпката .. ще се опзнаете повече и ще знаете какво ви харесва в леглото и какво не :) спох мисля ,че всеки във началото е така.. гадно стресирано нз още кфо става.. айде миличка успехии :-)

BaiboCo
01-01-2009, 18:22
NE

BaiboCo
01-01-2009, 18:23
NE

glist4etoo
01-01-2009, 18:26
e ako ne ot seksa ot kvo

vladity1993
01-01-2009, 18:27
Чета мненията ви и ми се появи един май глупав въпрос, но пък ще питам - Значи, примерно при секс, момичето не чувства никакво удоволствие, секса не и е за пръв път, но няма и опит, ако това момче, с което го прави има опит, може ли да накара момичето да почувства нещо или ако не успее- това значи ли, че и той не е особено опитен :D :D Ама че глупаво го зададох, но се надявам да сте ме разбрали какво питах :D
ахаха сложен въпрос :lol: :lol: може би той няма да е достатъчно добър...и все пак да си мисли че е супер след като в повечето случаи като попита дали й е харесало му се казва "ДА" :lol: :lol: :lol: но може и от нея да си е ако не е така както тя иска или пък не е дорасла психически за това

valdesbg
01-01-2009, 18:28
Здравейте, на 15 съм и скоро го направиьм е с моя приятел. Правили сме го около 7, 8 пъти. Та въпроса ми е като започнахте в началото да извършвате полов акт изпитвате ли удоволствие, защото аз не изпитвам никакво. Безразлично ми е даже по-добре да не го правя. Какво е вашето мнение?

Ем къде се буташ у шамарите тогава? Кажи му да те опъне като рибарска мрежа около пасаж скумрии и гледай какви усещания ще получиш :Р

Bubbly на такова ми намирисва. :razz:

vladity1993
01-01-2009, 18:31
иначе сикса е нещо страхотно и си има удоволствие стига да го искаш...а тва дет не издържат без секс...момчетата си имат нужда, донякаде и момичетата...освобождава от хормоните :grin:

ImNotOkay
01-01-2009, 18:32
Ти как мислиш?

miloto_girl_4e
01-01-2009, 18:37
И мен в началото ме болеше доста и не изпитвах грам удоволствие, но с времето всичко си дойде на мястото .. Просто при нас момичетата трябва време, за да почне да ни е готино и на нас.. А и трябва, когато правим секс да сме наистина напълно отпуснати и без задръжки, за да ни е максимално яко :)

VerryBerry
01-01-2009, 19:28
да,всеки път удоволствието е голямо!