PDA

View Full Version : От къде теглите игри, за да ги качите в Kefche?



angel4ee
12-28-2008, 20:38
moje li da mi kajete ot kude teglite igri za da ka4ite posle v kefche...molq vi kajete mi :o

т.7. Заглавието на темата трябва да бъде описателно.
MusicIsThekey

sapa91
12-28-2008, 22:00
moje li da mi kajete ot kude teglite igri za da ka4ite posle v kefche...molq vi kajete mi :o

или кво ще ни биеш :lol: аз преди теглех от data.bg ;) ама когато бях с детски акъл да се занимавам с глупости (не се обиждай) :)

LizZz
12-28-2008, 23:54
Какъв е смисъла да теглиш нещо и пак да го казваш някъде..
Пари? Респекта в очите на 10 годишните?
Седни да четеш книжки или да се ровиш из другите секции на този форум - поне ще научиш нещо.

За мен? Аз не съм се занимавал с кефче на вашите години.. Тогава се радвах на 98 и се мъчех да се боря с него.. То не бяха сини екрани, то не бяха рестартирания, забивания... 8-)
А как съм се оправял толкова време без преинсталиране не ме питайте.. :(

ThEKiNgG
12-29-2008, 08:48
moje li da mi kajete ot kude teglite igri za da ka4ite posle v kefche...molq vi kajete mi :o

или кво ще ни биеш :lol: аз преди теглех от data.bg ;) ама когато бях с детски акъл да се занимавам с глупости (не се обиждай) :)ти още си с детски акъл 8-) :)

mirkisss
12-29-2008, 11:54
moje li da mi kajete ot kude teglite igri za da ka4ite posle v kefche...molq vi kajete mi :o

или кво ще ни биеш :lol: аз преди теглех от data.bg ;) ама когато бях с детски акъл да се занимавам с глупости (не се обиждай) :)

Че ти от кога не си с детски акъл :lol:

Sintya
12-29-2008, 16:57
Братовчедка ми ги играе, а е на 5.
Би трябвало, това да са флаш анимаций.
Влезни в youtube, и напиши " flash games ", там ще ти излезнат много видеота с обяснение как да теглиш и качваш такива файлове.

angel4ee
01-04-2009, 17:15
много жалка работа...може би има нещо неясно във въпроса ми или просто вие не сте наясно за какво са тези сайтове. Щом пускам такава тема значи наистина ме интересува-какво значение има от кого се играят тези игри-аз не искам да качвам такива отговора ми трябваше за друго...НЯМАМ ДУМИ :? :? :? :? :? :?

crazy66loly
06-04-2009, 13:54
Честно казано, и аз искам да питам откъде мога да тегля игри, за да ги кача в кефче .. какво от това, че въпроса бил детински .. не се обиждайте, ама и вие не сте чак толкова големи :o :-P :P :razz: