PDA

View Full Version : Адски бесен на "приятелите" си (съвет?)



nekaf
12-28-2008, 20:54
Значи накратко да разкажа :

С човека А бяхме най-добри приятели. Един ден така се стекоха обстоятелствата, че се срещнахме с бившата му приятелка, която го беше отрязала. С нея излязохме един-два пъти, но нищо не стана, само приятелски взаимоотношения. Затова пък, след извесно време ме запозна с една от най-добрите си приятелки, с която много си допаднахме и ходим в момента. Така аз се превърнах във важна част от компанията на момичетата, гадже на едната, приятел на другата. Всичко супер дотук...

Но, А го хвана яд, и то много сериозен. Забеляза той че мен ме харесват момичетата, а него са го ебавали и захвърлили. Понеже е тъп шибаняк, реши да си отмъсти. В момента настройва приятелите ми (от мъжки род) срещу мен... и то с учудващ успех! Успя да накара някак приятеля ми отпреди Б да страни от мен. Чух, че говорил някакви глупости от сорта че му завиждам (АЗ на НЕГО!), че съм се дразнил че него всички го харесвали (омг... него всички го мислят за лепка и е досаден). Аз вярно го ебавах преди на тая тема, ама той взел че и сам си повярвал. Охх, къде отидох. Та успя А да настрои Б с/у мене (не се учудвам, Б е путка и половина), сега се мъчи и с В така да направи.
Навсичкото отгоре и ми се отваря в същия момент.


Такааа... Дайте идея какво да правя. Сега съм намислил да го хвана тъпака и да му начупя много сериозно канчето, та да трябва в болница да го оправят. Може и Б путката да отнесе нещо. Други идеи? Не че вярвам да има де...

LiveFlower
12-28-2008, 21:30
:o е тва му трябва на А,според мене :)
По твойте описания Б би трябвало да е некъф яко заблуден и мишка,подлежаща на мозъчно промиване,ако засега не ти създава проблеми го заеби,не си заслужава.
8)

In4iTu_
12-28-2008, 21:33
Като гледам как говориш за приятелите ти, явно не си много близък с тях. Тогава к'во те ебе какво мислят за теб?! Не знам на колко си, но всичко това ми изглежда детинско...

nekaf
12-28-2008, 21:37
Като гледам как говориш за приятелите ти, явно не си много близък с тях. Тогава к'во те е** какво мислят за теб?! Не знам на колко си, но всичко това ми изглежда детинско...

много си бях близък с тях, само че "БЯХ". Сега тоя путак А прави всичко по силите си за да ме дразни и за да ми е гадно.

И да, Б си е заблудена мишка с детско разбиране за нещата.

alwaysnforever
12-28-2008, 23:32
ами напълно те разбирам,защото е ужасно подло и гадно да настройват уж "твоите фр" с/у теб пък и те да се поддадът...ми напълно заеби Б ( какъв приятел е той ?! :x ) пък за А както ти мислиш 1 здрав бой и да не може да се опомни :booooomb: :booooomb: :smt068 макар че боя не е решение на проблемите ама то с такъв...какъвто го описа..не знам др начин (според мен 8-) )

BladeDancer
12-28-2008, 23:41
Като гледам как говориш за приятелите ти, явно не си много близък с тях. Тогава к'во те е** какво мислят за теб?! Не знам на колко си, но всичко това ми изглежда детинско...

много си бях близък с тях, само че "БЯХ". Сега тоя путак А прави всичко по силите си за да ме дразни и за да ми е гадно.

И да, Б си е заблудена мишка с детско разбиране за нещата.

Точно при такива ситуации аз не обръщам внимание // това е и най-добрата техника хем не се ядосваш хем ядосваш тоя дето се опитва да те дразни ... и като сгафи някъде ама сериозно просто му удари един счупи му носа и да знае какво да прави :) ае да но съм ти бил полезен

TheNewReligion
12-28-2008, 23:50
Според мен пък, ти гледаш нещата само то своята страна и представяш себе си като света вода ненапита, а 100% не е точно така. А бил досадна лепка, Б бил п****, В бил не знам си какъв...Е, извинявай ама щом сте били най-добри приятели просто е изключено да ги наричаш така. Може би се чувстваш наранен, но не това е начина. А относно боя: това пък въобще не е начина да си върнеш приятелите или още повече да ги запазиш. Така само ще направиш впечатление на човек с лабилна психика, който по-късно ще обвинят за женчо. 8) Обмисли внимателно ситуацията и си помисли за причината, която те е накара, ей така от нищото да се сближиш с бившето гадже на А. :wink:

nekaf
12-29-2008, 09:21
Обмисли внимателно ситуацията и си помисли за причината, която те е накара, ей така от нищото да се сближиш с бившето гадже на А. :wink:

Истината е, че исках да видя що за момиче ще е ходело с пещерняк като него. Но не просто това, по неговите думи той беше скъсал с нея. Като го попитах защо, той все отговаряше че и има нещо... Почна да ме гризе какво и има и така...

taNcheto93
12-29-2008, 09:22
Добре де той не бил постъпил добре, ами какво ще кажеш за постъпките на А. Това да наговаря другите срещу автора е детска постъпка. До колкото разбрах той не се опитва да си върне приятелството на А и Б , а да им затвори устите. Б не го барай, няма смисъл, той като види че остава сам няма да си отвори устата. Срещнете се с А на четири очи и се разберете(ако се налага и с бой). Поговори с В и се опитай да го запазиш като приятел. Ако останеш без приятели, а само приятелки ти ще си п*тката. :)

TheNewReligion
12-29-2008, 10:27
Обмисли внимателно ситуацията и си помисли за причината, която те е накара, ей така от нищото да се сближиш с бившето гадже на А. :wink:

Истината е, че исках да видя що за момиче ще е ходело с пещерняк като него. Но не просто това, по неговите думи той беше скъсал с нея. Като го попитах защо, той все отговаряше че и има нещо... Почна да ме гризе какво и има и така...
Ако трябва да бъда честна, чисто и просто си се набутал между шамарите. Сам си си виновен донякъде, но А не е трябвало да постъпва така. Всички имате вина. 8)

DaRk_AnG3L
12-29-2008, 10:38
Според мен А заслужава един хубав бой!!!

t0nit0yy
12-29-2008, 11:46
:( намери си нови приятели..такива които се оставят да им пълнат главите с глупости не им пука за тебе :( няма смисъл да се биеш или занимаваш..подходящияг приятел за теб ще се появи :wink: не се занимавай с комплeксари дето само търсят ползата от тебе а после почват едни интриги ии си усложняваш живота :)

p.p. be happy :)

sladur4etyYy
12-29-2008, 12:05
както каза TheNewReligion, всички имате вина. а тия дето го съветват да набие А, аз ще ги посъветвам да пораснат...
според мен трябва да поговориш с А и да се изясните защо постъпва така и т.н.

bibanchetyyy
12-29-2008, 12:19
това което е направил е много подло както каза тук някой и той наистина е прав :)

porky
12-29-2008, 13:25
Ми вие хубаво казвате че не всичко се решава с бой ама тоя А ако не му "изкривиш канчето" няма да млъкне :o Като го видиш отиваш при него и му казваш какво мислиш... ако се отвори... 8-) .... ти си знаеш :evil:

l0v3
12-29-2008, 19:15
:o е тва му трябва на А,според мене :)
По твойте описания Б би трябвало да е некъф яко заблуден и мишка,подлежаща на мозъчно промиване,ако засега не ти създава проблеми го заеби,не си заслужава.
8)

+1 :)

vistata
12-30-2008, 15:07
За да постъпят така и двата ти приятели трябва да са много тъпи парчета и незнам защо въобще ги наричаш приятели и защо въобще ги мислиш. Бий им шута и това е. Когато А види, че не ти пука кой уговаря срещу теб просто ще престане. А този, който се оставя да бъде уговорен срещу теб.. според теб приятел ли ти е? Ако някой ти е приятел няма да слуша какви глупости някой друг приказва за теб. Осмисли нещата и ще се усетиш, че смисъл от бой и въобще каквито и да е действия от втоя страна НЯМА. Просто хората не са ти били приятели през цялото време :)

djudjulinkaa
12-30-2008, 15:56
Аз мисля че не трябва да има боища и тем подобни..напротив..не им обръщай внимание и си бъди с приятелката.Така ще можеш да си на нейно разположение без да имаш да се притесняваш дали ще имаш време..поне си ги разбрал "приятелите ти" какви са..Успех :)

sun4e
12-30-2008, 16:34
Тези ги наричаш приятели????? А според мене изобщо не са.Само ще цитирам една мисъл :
"Всеки може да е съпричастен със страданията на приятел, но е необходима много фина душа, за да си съпричастен и с успехите му."
По това се познават истинските приятели.Няма смисъл изобщо вече да си приятел на този А ,а щом и Б се е хванал...то за какво си говорим тук...