PDA

View Full Version : свършване...момичета



crazy_style
12-28-2008, 20:55
защо според вас момичетата свършват по-трудно.
Има ли начин и двамата да са еднакво доволни... и как.
Според мен това става с времето... вие как мислите

x3eme
12-28-2008, 20:57
tova e ne6to mnogo obsujdano ot ob6testvoto :D
ima na4ini da sa zadovoleni i dvamata no pove4eto puti se polu4ava ot lipsa na opit iiii vinagi ima nedovolni makar da se premul4ava.

princesa_viki
12-28-2008, 20:58
Трябва да опознаеш тялото на партньора си,ако е постоянен.А и натрупването на опит също е важно :)

Lady_AMG
12-28-2008, 20:58
Ами по-трудно свършват момичетата, защото половият акт приключва с оргазма на момчето. А начин има и двамата да са доволни ако момчето умее да се сдържа и се искате силно един друг.

ubuntu
12-28-2008, 20:59
Щото са сдухли

nejnaDROGA
12-28-2008, 21:07
1.Това е просто мит!!! :x Много често аз свършвам преди приятеля ми => Момчетата не свършват (задължително) преди момичетата!!!
2.Ако едно момче знае как точно да си борави с езика,х*я и пръстите просто няма да има проблеми ... (но нека да не забравяме,че за разлика от момчетата,всяко момиче е уникално и изпитва най-голямо удоволствие по различни начини)
3.Ако едно момиче успее да се отпусне максимално и да се отдаде максимално на момента,то то ще получи оргазъм преди (или заедно с) момчето ;)
4.Много се кефя на момчетата,които се чудят "защо аз свършвам 2 пъти,а приятелката ми почти един път" :lol: Скъпи мои ... Съжелявам,че ще ви разбия мечтите,но щом не можете да докарате едно момиче до оргазъм за (има-няма) 15 минути значи не сте никакви мъже :?


П.П.Айде ще чакам да ме нареждате "еб*чи" :-D :-)

ubuntu
12-28-2008, 21:10
4.Много се кефя на момчетата,които се чудят "защо аз свършвам 2 пъти,а приятелката ми почти един път" :lol: Скъпи мои ... Съжелявам,че ще ви разбия мечтите,но щом не можете да докарате едно момиче до оргазъм за (има-няма) 15 минути значи не сте никакви мъже :?
П.П.Айде ще чакам да ме нареждате "еб*чи" :-D :-) [/b][/color]

Много си лоша ... какви 15 мин те гонят .... за толкова много врме се свършва 7 пъти и половина :grin: как да стане номера

x3eme
12-28-2008, 21:11
4.Много се кефя на момчетата,които се чудят "защо аз свършвам 2 пъти,а приятелката ми почти един път" :lol: Скъпи мои ... Съжелявам,че ще ви разбия мечтите,но щом не можете да докарате едно момиче до оргазъм за (има-няма) 15 минути значи не сте никакви мъже :?
П.П.Айде ще чакам да ме нареждате "еб*чи" :-D :-) [/b][/color]

Много си лоша ... какви 15 мин те гонят .... за толкова много врме се свършва 7 пъти и половина :grin: как да стане номера
mi nau4i se da se vuzdurja6 malko togava :wink:

ubuntu
12-28-2008, 21:13
mi nau4i se da se vuzdurja6 malko togava :wink:
Бате пак не схвана ;)

x3eme
12-28-2008, 21:14
mi nau4i se da se vuzdurja6 malko togava :wink:
Бате пак не схвана ;)em ti taka go obqsni 4e....

LiveToWin
12-28-2008, 21:18
Както казаха повечето зависи главно от опита... понякога момчето е първо понякога момичето.Зависи и от самия човек! :)

x3eme
12-28-2008, 21:19
Както казаха повечето зависи главно от опита... понякога момчето е първо понякога момичето.Зависи и от самия човек! :)
za da sme po konkretni pove4eto puti mom4eto e predi momi4eto

ubuntu
12-28-2008, 21:23
mi nau4i se da se vuzdurja6 malko togava :wink:
Бате пак не схвана ;)em ti taka go obqsni 4e....
Ми то не е трудно за схващане ама нали знаеш не трябва само ядене ... трябва и акъл :)

x3eme
12-28-2008, 21:24
mi nau4i se da se vuzdurja6 malko togava :wink:
Бате пак не схвана ;)em ti taka go obqsni 4e....
Ми то не е трудно за схващане ама нали знаеш не трябва само ядене ... трябва и акъл :)
6tom e taka ti opredeleno ne buka6 ot akul.. :-D

crazy_style
12-28-2008, 21:26
stiga ste obru6tali temata na 4at de ;D
to e qsno 4e ot opita ... ama spored men i momi4eto trqa da ima baq opit, smisul da e sviknala, da ne q boli i da se e otpusnala... Edva li zavisi samo ot mom4eto ??

ubuntu
12-28-2008, 21:29
6tom e taka ti opredeleno ne buka6 ot akul.. :-D
Ами така е да радвам се че си го забелязал ... Много е просто - ние висшите създания се разбираме с малко думи ... не е необходимо да пишем романи за да кажем нищо ... говорим малко но смислено!

x3eme
12-28-2008, 21:30
6tom e taka ti opredeleno ne buka6 ot akul.. :-D
Ами така е да радвам се че си го забелязал ... Много е просто - ние висшите създания се разбираме с малко думи ... не е необходимо да пишем романи за да кажем нищо ... говорим малко но смислено!
ne vijdam smisul da sporq s teb i da spamim temata.ako ima6 da mi kazva6 ne6to ima LS za taq rabota

ubuntu
12-28-2008, 21:39
ne vijdam smisul da sporq s teb i da spamim temata.ako ima6 da mi kazva6 ne6to ima LS za taq rabota
На ЛС не е интересно и се научи да пишеш на КИРИЛИЦА!

x3eme
12-28-2008, 21:40
ne vijdam smisul da sporq s teb i da spamim temata.ako ima6 da mi kazva6 ne6to ima LS za taq rabota
На ЛС не е интересно и се научи да пишеш на КИРИЛИЦА!
6to ti koi be6e 4e da mi kazva6 kak da pi6a 8)

ubuntu
12-28-2008, 21:46
6to ti koi be6e 4e da mi kazva6 kak da pi6a 8)
Абе бро пак халюцинираш не "беше" ... ,а все още съм този който не можеш да затапиш!

x3eme
12-28-2008, 21:48
6to ti koi be6e 4e da mi kazva6 kak da pi6a 8)
Абе бро пак халюцинираш не "беше" ... ,а все още съм този който не можеш да затапиш! :lol: misli6 li :lol: ti mai me burka6 s nqkoi takiva nedorasli pulnoletnici kato teb da gi rine6 s lopata...nqmal sum da moga da go zatapq....pa ti si tolko zatapen 4e pove4e ot tova zdrave mu kaji :-D :-D

nejnaDROGA
12-28-2008, 21:52
6to ti koi be6e 4e da mi kazva6 kak da pi6a 8)
Абе бро пак халюцинираш не "беше" ... ,а все още съм този който не можеш да затапиш!
:razz: Че къде го видя да си поставя за цел да те затапи :razz:
Правиш номера от типа "върни ми куклите,а аз ще ти върна парцалките",т.е. лапешки простутии ... и то със затапки :razz:

ubuntu
12-28-2008, 21:54
:lol: misli6 li :lol: ti mai me burka6 s nqkoi takiva nedorasli pulnoletnici kato teb da gi rine6 s lopata...nqmal sum da moga da go zatapq....pa ti si tolko zatapen 4e pove4e ot tova zdrave mu kaji :-D :-D
МИ така е бате като не можеш да измислиш нещо по умно така ще кажеш!
За теб всички умни хора са недорасли,първо се виж кво предрусало лайно си ти после говори за останлите!

x3eme
12-28-2008, 21:58
:lol: misli6 li :lol: ti mai me burka6 s nqkoi takiva nedorasli pulnoletnici kato teb da gi rine6 s lopata...nqmal sum da moga da go zatapq....pa ti si tolko zatapen 4e pove4e ot tova zdrave mu kaji :-D :-D
МИ така е бате като не можеш да измислиш нещо по умно така ще кажеш!
За теб всички умни хора са недорасли,първо се виж кво предрусало лайно си ти после говори за останлите!predi da kritikuva6 pogledni sebe si :wink: az ne govorq za ostanalite a za teb.ti puk to4no si tolko nevej 4e to4no ti ne moje6 vub6te da mi kazv6 "predrusalo laino" ne6to po novo ne moja li da se seti6 ili tiq lafove ot 62-ra o6te gi izpolzva6

ProstoPesho
12-28-2008, 22:02
начинът е стек от 50 капачки от каменица.
уникалните извивки предоставят невероятно удоволствие

ubuntu
12-28-2008, 22:07
МИ така е бате като не можеш да измислиш нещо по умно така ще кажеш!
За теб всички умни хора са недорасли,първо се виж кво предрусало лайно си ти после говори за останлите!predi da kritikuva6 pogledni sebe si :wink: az ne govorq za ostanalite a za teb.ti puk to4no si tolko nevej 4e to4no ti ne moje6 vub6te da mi kazv6 "predrusalo laino" ne6to po novo ne moja li da se seti6 ili tiq lafove ot 62-ra o6te gi izpolzva6[/quote]
Шшшт не мърдай че като пишеш се усеща парфюма ти "Антисанитария"
и да колкото и да се опитваш да бъдеш свеж въобще не си !

x3eme
12-28-2008, 22:09
МИ така е бате като не можеш да измислиш нещо по умно така ще кажеш!
За теб всички умни хора са недорасли,първо се виж кво предрусало лайно си ти после говори за останлите!predi da kritikuva6 pogledni sebe si :wink: az ne govorq za ostanalite a za teb.ti puk to4no si tolko nevej 4e to4no ti ne moje6 vub6te da mi kazv6 "predrusalo laino" ne6to po novo ne moja li da se seti6 ili tiq lafove ot 62-ra o6te gi izpolzva6
Шшшт не мърдай че като пишеш се усеща парфюма ти "Антисанитария"
и да колкото и да се опитваш да бъдеш свеж въобще не си ![/quote]
auuu kak me zatapi :-o davai o6te moje6 li :-D

ViolentSaint
12-28-2008, 22:13
1.Това е просто мит!!! :x Много често аз свършвам преди приятеля ми => Момчетата не свършват (задължително) преди момичетата!!!
2.Ако едно момче знае как точно да си борави с езика,х*я и пръстите просто няма да има проблеми ... (но нека да не забравяме,че за разлика от момчетата,всяко момиче е уникално и изпитва най-голямо удоволствие по различни начини)
3.Ако едно момиче успее да се отпусне максимално и да се отдаде максимално на момента,то то ще получи оргазъм преди (или заедно с) момчето ;)
4.Много се кефя на момчетата,които се чудят "защо аз свършвам 2 пъти,а приятелката ми почти един път" :lol: Скъпи мои ... Съжелявам,че ще ви разбия мечтите,но щом не можете да докарате едно момиче до оргазъм за (има-няма) 15 минути значи не сте никакви мъже :?


П.П.Айде ще чакам да ме нареждате "еб*чи" :-D :-)

Абсолютно съм съгласен с предишната ми партньорка в 98% от случайте тя свършваше първа. Случвало се е дори тя по 2 пъти да свърши докато на мен ми дойде музата (той тука съм аз виновен гледам се здържам за да е взаимно и накрая прекалявам хахеа)

ubuntu
12-28-2008, 22:14
davai o6te moje6 li :-D
Не бате .... изчерпа ми се речника!

x3eme
12-28-2008, 22:15
davai o6te moje6 li :-D
Не бате .... изчерпа ми се речника!
hodi se nadbqgvai togava nqkade
leka no6t

azz_azz
12-29-2008, 15:41
1.Това е просто мит!!! :x Много често аз свършвам преди приятеля ми => Момчетата не свършват (задължително) преди момичетата!!!
2.Ако едно момче знае как точно да си борави с езика,х*я и пръстите просто няма да има проблеми ... (но нека да не забравяме,че за разлика от момчетата,всяко момиче е уникално и изпитва най-голямо удоволствие по различни начини)
3.Ако едно момиче успее да се отпусне максимално и да се отдаде максимално на момента,то то ще получи оргазъм преди (или заедно с) момчето ;)
4.Много се кефя на момчетата,които се чудят "защо аз свършвам 2 пъти,а приятелката ми почти един път" :lol: Скъпи мои ... Съжелявам,че ще ви разбия мечтите,но щом не можете да докарате едно момиче до оргазъм за (има-няма) 15 минути значи не сте никакви мъже :?


П.П.Айде ще чакам да ме нареждате "еб*чи" :-D :-)




Туй е абсолютно вярно...и моята приятелка свършва винаги преди мен...само лошото е че като свърши и ме пришпорва и аз да свършвам хаха :D :D

amatorium
12-29-2008, 16:19
Ima da. Kogato i dvamata ste zagreli dobre i go pravite ima edin moment, v koito se useshta nacelvane na rituma i dvijenieto. Pulsiraneto na polovite organi sushto go izdava. Tova e otlichniqt moment da svurshite ednovremenno.

MakeMeLaugh
12-29-2008, 16:24
С времето става да.
Изиксват се компромиси ;р

При мен се случва често вече 8)

palavka89
12-30-2008, 05:06
Mnogo zavisi ot momcheto,koga shte svyrshi momicheto..moeto gadje redovno me celuva po klitora i vhoda na na vaginata i mnogo lesno svyrshvam,neviarvam da ima jena na kojato da ne i haresva tova..dobyr variant predi sex..syshto momchetata triabva da se nauchat da kontrolirat izprazvaneto si..mogat go po ulegnali myje i po tozi nachin akta da e s neobhodimata prodyljitelnost
защо според вас момичетата свършват по-трудно.
Има ли начин и двамата да са еднакво доволни... и как.
Според мен това става с времето... вие как мислите

belle90
12-30-2008, 08:33
Аз никога съм нямала проблеми със свършването ...свършвам всеки път в първите 10 минути ахахах и после просто си се наслаждавам понякога свършвам и по 2 пъти ...тва зависи от партниора ти ....трябва да ти хване цаката как свършваш и от там вече е много лесно

mirmark
12-30-2008, 09:39
crazy_style - прав си че това става с времето след като сексуалните желания и предпочитания се уеднаквят.

Giaaa
12-31-2008, 01:05
1.Това е просто мит!!! :x Много често аз свършвам преди приятеля ми => Момчетата не свършват (задължително) преди момичетата!!!
2.Ако едно момче знае как точно да си борави с езика,х*я и пръстите просто няма да има проблеми ... (но нека да не забравяме,че за разлика от момчетата,всяко момиче е уникално и изпитва най-голямо удоволствие по различни начини)
3.Ако едно момиче успее да се отпусне максимално и да се отдаде максимално на момента,то то ще получи оргазъм преди (или заедно с) момчето ;)
4.Много се кефя на момчетата,които се чудят "защо аз свършвам 2 пъти,а приятелката ми почти един път" :lol: Скъпи мои ... Съжелявам,че ще ви разбия мечтите,но щом не можете да докарате едно момиче до оргазъм за (има-няма) 15 минути значи не сте никакви мъже :?


П.П.Айде ще чакам да ме нареждате "еб*чи" :-D :-)


+98647364734

Rofl4e
12-31-2008, 07:39
Трябва да се опознаете много добре .. да харествате един и същ секс ... но и времето също оказва влияние.. :)

Remini
12-31-2008, 07:40
Всичко зависи от майстора 8)