PDA

View Full Version : кирилизатор



DieselBlood
12-28-2008, 23:04
абе мааму стара толкова ли е трудно да сложите един кирилизатор.половината форум пише на латиница и нищо не може да се разчете

SWASTlCA
12-29-2008, 05:06
абе мааму стара толкова ли е трудно да сложите един кирилизатор.половината форум пише на латиница и нищо не може да се разчете

Толкова ли е трудно да сложат кирилизатор, толкова ли е трудно напечатат пари за всички хора... Виждаш ли, все неща, които са политика - я на сайта, я на Света. Да се сложи кирилизатор и да се трият всички постове на шльокавица ще бъде фатално. Повече от 40% от потребителите млатят като шльокавичари и не знаят как се пиша на кирилица. Общо взето, форума ще изгуби едни 30% от потребителите, ако въведе такава глупост, а това не е за предпочитане.

Сега разбираш ли, Шерлок?

ПП: Ако имаш предвид кирилизатор, активен в мнение - Изобщо не се препоръчва, защото потребителите използващи Flex Type 2k, няма да са никак очаровани. :)

Lucho
12-29-2008, 07:24
Обсъждано многократно...

Bombshell
12-29-2008, 09:15
:lol: :lol: Пфф Свастика МНООГО се вживяваш в ролята на модератор/администратор...
смешен ставаш вече..
Там е лошото, че той не става смешен..

l0llip0p
12-29-2008, 18:52
Крайно време е да се научите да пишете на БЪЛГАРСКИ с български букви не е толкова трудно на 2-рия ден вече ще сте свикнали

Lucho
12-29-2008, 19:10
Крайно време е да се научите да пишете на БЪЛГАРСКИ с български букви не е толкова трудно на 2-рия ден вече ще сте свикнали
Ти да видя някой да пише на шльокавица в темата ти ? Не можеш да накараш никой насила да пише на кирилица...въпрос на желание.

SWASTlCA
12-29-2008, 19:15
:lol: :lol: Пфф Свастика МНООГО се вживяваш в ролята на модератор/администратор...
смешен ставаш вече..

Как трябва да кажа на човека, защо няма кирилизатор, така че, да не изглежда като вживяване в ролята на модератор/администратор? :)

Vikitooo
12-29-2008, 22:41
На мен лично много ми харесваше преди, когато сайта имаше кирилизатор...

rubi
12-30-2008, 15:54
и аз бях свикнала да пиша на шльокавица от irc и после ми беше адски трудно да свикна да пиша на кирилица,но в крайна сметка до толкова съм свикнала, че навсякъде пиша вече така....
тъй че оправдания от сорта НЕ ЗНАЯТ/НЕ МОГАТ да пишат на кирилица са адски тъпи и неуместни...ако пишат на фонетична разликата не е кой знае колко голяма с латиницата и се получава доста по-разбран и лесен за разчитане БЪЛГАРСКИ език!!!

според мен не е до въвеждане на кирилизатор,а до желание за използване на кирилица!

а м/у другото тоя кирилизатор беше много шибан....мого пъти на компа съм на фонетична а тъпия кирилизатор излизаше стандарт... :-x кооолко пъти съм псувала!!! :-x

chipi_kaoo
01-01-2009, 15:05
И без кирилизатор си е добре!