PDA

View Full Version : Скандали, ШОК и лични драми!



SWASTlCA
12-29-2008, 05:11
Апелирам създаването на един такъв раздел в който всеки ще има възможността да спори, да се кара, да си отваря голямата уста и прочие.
Всяка една тема набира популярност, ако стане въпрос за спорене, ако се породи спор... Увеличава се броя на потребители, които пишат, които я гледат. :) Мнооооого от темите, могат да бъдат местени в този раздел, след като са станали "бойно поле" в друг раздел.
Мисля, че идеята не е лоша. Вашето мнение?

Lucho
12-29-2008, 07:26
Брат,демек да разбирам че там ще мога да си се псувам с някой спокойно,така ли ? То и кофата става за това,но съм ЗА :grin:

Bombshell
12-29-2008, 09:16
Ляляля! ..Емии...така е да, съгласен съм попринцип, но да видим какво имат да кажат колегите... :(

hottie
12-29-2008, 09:23
По принцип може и в кофата да отидат. Вместо да правим раздел за спорове, което означава да им обърнем прекалено много внимание по-добре някакъв по-полезен раздел.
Аз бях подкрепила идеята за "кухня"

Lucho
12-29-2008, 11:43
Извинете за спама,ама от къде цъфна ранга на hottie ? :-o

SWASTlCA
12-29-2008, 13:38
Извинете за спама,ама от къде цъфна ранга на hottie ? :-o

От раздел "Лични услуги". Що бе? И ти ли искаш? 8-)

LiveFlower
12-29-2008, 13:41
Хех,че нали една от целите на модераторите е да не се създават остри конфликти и кавги,и форума да е място където да научиш полезна информация,а не да си изливаш гнева от дадено нещо като първия каруцар ;)

Jumbie483
12-29-2008, 14:15
Безсмислено е да се прави такъв раздел. Съфорумците си се карат във всички останали.. Някъде просто успорват мнения, на други места заплашват със бой и т.н. Но цял раздел да се прави за тези глупости е още по-глупаво...

SWASTlCA
12-29-2008, 14:26
Безсмислено е да се прави такъв раздел. Съфорумците си се карат във всички останали.. Някъде просто успорват мнения, на други места заплашват със бой и т.н. Но цял раздел да се прави за тези глупости е още по-глупаво...

Странно.
За това и повече се локват.

Christ
12-29-2008, 14:31
Не разбра ли, че тук не се гласува?


Това е Демократичния Народен форум на Teenproblem.

(пр. Северна Корея)

hottie
12-29-2008, 14:31
Извинете за спама,ама от къде цъфна ранга на hottie ? :-o

абонамента е 20лв на месец 8-)

darla
12-29-2008, 15:13
a "kofata" za kvo e?

SWASTlCA
12-29-2008, 15:20
a "kofata" za kvo e?
За флууд, за спам, за олигофрения.

Lucho
12-29-2008, 15:31
Е са лъчо мазното влезе в депресия !Абе я млъквай....човек като чели не може да попита нещо...майната ти и на тебе и на всички като тебе,щото вече ми дойдохте до гуша...
Какво ти дреме на тебе за мене ? Я си гледай паницата и не се обаждай където не те засяга !

ПП - Хубаво ще е да го има този раздел,и без това одавна искам да си начеша езика... :D

Jumbie483
12-29-2008, 15:48
Безсмислено е да се прави такъв раздел. Съфорумците си се карат във всички останали.. Някъде просто успорват мнения, на други места заплашват със бой и т.н. Но цял раздел да се прави за тези глупости е още по-глупаво...

Странно.
За това и повече се локват.

Нормално е човек да успорва мнението си, но е нетърпимо да гледаш как от всякъде всички се псуват и заплашват ей така..като за удоволствие.
Пък и не се ли замисляш, че в един такъв раздел нещата ще станат по-зле и от Кофата.. ?
btw имам странното усещане, че предлагаш това, което модератори и администратори се опитват да потушът из форумните страници :)

Lucho
12-29-2008, 15:55
Е са лъчо мазното влезе в депресия !Абе я млъквай....човек като чели не може да попита нещо...майната ти и на тебе и на всички като тебе,щото вече ми дойдохте до гуша...
Какво ти дреме на тебе за мене ? Я си гледай паницата и не се обаждай където не те засяга !

ПП - Хубаво ще е да го има този раздел,и без това одавна искам да си начеша езика... :D
Шшшт, мазен!
Пияните хора се въздържайте от мнение,докато сте под влияние на алкохол,че после да няма хъй,мъй,шъй какво съм писал...

TheBlackStranger
12-29-2008, 16:14
Идеята не е лоща, но мисля че на форума разделите ще му дойдат малко в повече.

MakeMeLaugh
12-29-2008, 16:29
Вече си има такъв - Кофа.

Тия форунмни "битки" с какво ще са.. с кой има по-голям шрифт и флууди по-бързо ли..

Ще стане един дубликат.

Pliok0019
12-29-2008, 18:51
Такъв филм е положението тука, че нямам думи. Поне сцена да има - гласувам За.

SWASTlCA
12-29-2008, 19:07
Вече си има такъв - Кофа.

Тия форунмни "битки" с какво ще са.. с кой има по-голям шрифт и флууди по-бързо ли..

Ще стане един дубликат.
*3-4 реда сарказъм*

Искам да почнеш да правиш разлика между СПОР, флууд, СПАМ и битка.

Наистина искам да правиш разликата. :)

woshataa
12-29-2008, 19:36
името на евентуалния раздел звучи като заглавие на жълт вестник ..
мисля че е напълно излишен

rubi
12-30-2008, 15:36
името на евентуалния раздел звучи като заглавие на жълт вестник ..
мисля че е напълно излишен
и на мен така ми прозвуча заглавоието като го прочетох :?

принципно целия форум е за чесане на езици....който иска да има спорове да си пише в кофата....та нали тя е за това...без модераторки контрол и там има всякаква пумия......с тоя раздел ще създадем още една кофа и още доста главоболия за модераторите :?

Lysit0
12-30-2008, 15:40
Против!
Няма нужда от такъв раздел.Кофата става за същата работа....

machoka
12-30-2008, 21:13
Не.