PDA

View Full Version : Скайп ЛЮБОВ



jambo_bs
12-29-2008, 10:24
Та случи ми се нещо което не вярвах че може да стане.Запознах се с едно момиче по Скайп.Нали нищо сериозно - дори напротив ... да сме си чатили 30 40 минути.После всеки ден само да вляза в Скайп и то веднага ми пише.Аз също и пиша но нормално.А тя преди 2 дена ми каза че наистина много ме харесва и иска да дойде при мен да се запознаем.Още малко щеше да каже че ме обича. :D Тя живее в Слънчев Бряг а аз в Бургас и няма проблем да дойде или аз да отида.А немога да и откажа защото ... ддз.Не ми пречи да се запознаем но тя дори не е нещо да ме впечетлява или да ми привлича вниманието.Така че ако тя дойде сигурно ще ми прави някакви "любовни" :D намеци,а мен не ми се занимава.Не за друго просто освен че нямам много време дори за себе си тя се пак живее в СБ и неможе да се виждаме дори и тя да ми хареса.Та въпроса ми е случвало ли ви се е такова нещо и на вас и аз какво да правя защоно те съм по одрязванията. :)

PreciousDiamond
12-29-2008, 10:28
Самата дума СКАЙП не може да съществува в едно изречение с ЛЮБОВ 8-) А ако искаш да я отрежеш .. просто й кажи това, което каза на нас (( :

voodoodoll1
12-29-2008, 10:32
Скайп любов според мен не съществува

jambo_bs
12-29-2008, 10:33
Самата дума СКАЙП не може да съществува в едно изречение с ЛЮБОВ 8-) А ако искаш да я отрежеш .. просто й кажи това, което каза на нас (( :

Това имах предвид :oops: - все пак ...... по скайп а и нали това казвам че не съм много по одрязванията.Замислям се да бягам в чужбина :D Не бе сериозно кажете.

PreciousDiamond
12-29-2008, 10:36
Самата дума СКАЙП не може да съществува в едно изречение с ЛЮБОВ 8-) А ако искаш да я отрежеш .. просто й кажи това, което каза на нас (( :

Това имах предвид :oops: - все пак ...... по скайп а и нали това казвам че не съм много по одрязванията.Замислям се да бягам в чужбина :D Не бе сериозно кажете.

Eми добре .. кажи й , че точно в момента нямаш никакво време , но нямаш абсолютно нищо против да се видите .. Но да не се надява на нищо повече , защото просто не си в състояние в момента за връзка .. или там нещо подобно 8-)

PLuScHeTo
12-29-2008, 10:37
нищо няма да ти стане да се запознаете... и тогава, ако не ти хареса.... чао :P

jambo_bs
12-29-2008, 10:38
Самата дума СКАЙП не може да съществува в едно изречение с ЛЮБОВ 8-) А ако искаш да я отрежеш .. просто й кажи това, което каза на нас (( :

Това имах предвид :oops: - все пак ...... по скайп а и нали това казвам че не съм много по одрязванията.Замислям се да бягам в чужбина :D Не бе сериозно кажете.

Eми добре .. кажи й , че точно в момента нямаш никакво време , но нямаш абсолютно нищо против да се видите .. Но да не се надява на нищо повече , защото просто не си в състояние в момента за връзка .. или там нещо подобно 8-)

Златна си ... МЕРСИ. 8) Явно съм много прост за да го измисля :)

PreciousDiamond
12-29-2008, 10:40
Самата дума СКАЙП не може да съществува в едно изречение с ЛЮБОВ 8-) А ако искаш да я отрежеш .. просто й кажи това, което каза на нас (( :

Това имах предвид :oops: - все пак ...... по скайп а и нали това казвам че не съм много по одрязванията.Замислям се да бягам в чужбина :D Не бе сериозно кажете.

Eми добре .. кажи й , че точно в момента нямаш никакво време , но нямаш абсолютно нищо против да се видите .. Но да не се надява на нищо повече , защото просто не си в състояние в момента за връзка .. или там нещо подобно 8-)

Златна си ... МЕРСИ. 8) Явно съм много прост за да го измисля :)

Ама то не е толкова трудно 8-) Пак заповядай 8) 8-)

Remini
12-29-2008, 10:54
Не за друго просто освен че нямам много време дори за себе си тя се пак живее в СБ и неможе да се виждаме дори и тя да ми хареса.. :)

Айде айде времето ти е проблема.Просто не ти харесва.След като толкова време си и писал тя предполага,че ти също имаш интерес към нея.Виж се с нея..дори и да ти направи намеци ти ще и покажеш,че твоите чувства не са такива.

pandelka
12-29-2008, 11:45
Скайп и Любов е нещо .. което не върви едно до друго ..!! Еби му майката заради тоя скайп хората загубват нормания начин на живот.Изобщо за любов по скайп не може да говорим!

taffy
12-29-2008, 15:04
Омг не се занимавай.. Тия простотии по скайпа са.. Глупости просто.. От опит го разбрах.. Така че.. =]

nicolepcd
12-29-2008, 15:07
е** му майката заради тоя скайп хората загубват нормания начин на живот. ;-) Напълно съм съгласна..
тваа скайпа е...пфф...
скайп скайп..и забравяме да общуваме реално едни с други.... пфф :?

Съгласнааа :grin:

Presley
12-29-2008, 15:09
Аэ съм човек,който винаги предпочита истината.Така че те съветвам да й кажеш истината.Щом не те е впечетлелила с нищо и нямаш желание да се срещнете,кажи й го.Някой ще каже,че е грубо,че ще я обидиш,че ще й стане кофти и т.н.Еми,да,нормално.Но по-добре.
Останолото е като новия сериал по FoxLife - It`s all relative.Само предположения,които винаги са беэкраини и също толкова беэсмислени.Може на живо да не те хареса и да не си паснете,эащото не е същото както преэ чат.Може и да е обратното.Много въэможности,но дали ще се стига до там,эависи от теб. ;]
И още един съвет.Когато видиш,че някой се интересува от теб и има сериоэни намерения,не си прави гаргара с него.Каэвай истината от началото.Ето така може да не го нараниш.

Presley
12-29-2008, 15:10
Омг не се занимавай.. Тия простотии по скайпа са.. Глупости просто.. От опит го разбрах.. Така че.. =]
Твоят опит обаче може да си противоречи много яко с опита на някой друг.

taffy
12-29-2008, 15:30
Омг не се занимавай.. Тия простотии по скайпа са.. Глупости просто.. От опит го разбрах.. Така че.. =]
Твоят опит обаче може да си противоречи много яко с опита на някой друг.

Еми от какъвто и сорт да ти е опита в мнооого голяма част от случаите хората или са от различни градове и страдат, че са далече, или единия се е*ава и другия е прее*бан за тфа, че е повярвал в "скайп чудото", или накрая се оказва, че "чувствата" са били малко не истински.. Тфа е мойто мнение.. Автора, щом е решил, да излиза с момичето, ама ако си допаднат? Растоянието ще е проблем.. И пак е зле ..... ;]

bibanchetyyy
12-29-2008, 15:49
PreciousDiamond съгласна съм с нея 8) 8)

SoAfraid
12-29-2008, 17:41
Бъди печен, отиди запознаи се и просто направи нещо разнообразно, пък и ако наживо не ти хареса обесни и какво чувстваш, че не искаш да сте гаджета, че просто тя не е момичето и така. Просто недеи да се криеш а се изправи лице в лице с това нещо.

BrokenHeart
12-29-2008, 18:27
То пък и едно разстояние... 50км какво са... И аз живея на 50 км от Бургас и съм се запознавала от скайп с момчета с които съм се виждала и е било началото на истинска връзка... Пък и нищо не губиш ако само се запознаете.. пък каквото стане :)

Kostadin_682
12-29-2008, 18:30
Скайп любов според мен не съществува
май почвам да ти вярвам... :( :o

silky92
12-29-2008, 18:37
Ти си знаеш какво чувстваш ,но не си играй с нейните чувства ,ако не изпитваш нищо се оттегли :) :-)

evelinka1122
12-29-2008, 18:39
скайп любов? не не... объркал си са... няма такова понятие... :?

yahhooo
12-29-2008, 18:40
Дай и скайпа.

harabelka
12-29-2008, 19:04
Аз по скайп вече от 1 година и няколко месеца имам тръпка към едно момче. Не знам как стана просто се влюбих и сега си имам приятел, но постоянно мисля за това момче [-( И как съм ревала за негоо :(

djudjulinkaa
12-29-2008, 19:21
Е ок де като нямаш нищо към нея казваш й и си готов :)

nicolesch
12-30-2008, 09:59
Така е не се занимаваи.. Това е единствено и само губене на време ..нищ0 повече :wink:

mirmark
12-30-2008, 10:05
По скайпа по лесно можеш да я отрежеш отколкото очи в очи

aHeJlua
12-30-2008, 10:19
По скайпа по лесно можеш да я отрежеш отколкото очи в очи

ако става въпрос то по скайп всичко става по лесно .. затова после не сме подготвени за реалния свят .. защото скайпа ни изкривява представите за нормалното ... по добре момчето да и го каже очи в очи ..

dramaqueen
12-30-2008, 16:31
Самата дума СКАЙП не може да съществува в едно изречение с ЛЮБОВ 8-) А ако искаш да я отрежеш .. просто й кажи това, което каза на нас (( :

+1 :grin:

MetalL
12-30-2008, 17:04
тъпо..но факт!...

BaiToq
12-30-2008, 18:35
Иди гол.

Detestation
12-31-2008, 10:47
Ами просто и обясни.Не грубо,разбира се. Когато тя започне да напира да се видите нещо от типа на "Съжалявам,но просто чувствата ни не съвпадат. Но ти си готин човек и съм сигурен,че ще намериш точното момче" ще свърши работа. Звучи мило,но едновременно с това не оставя "вратички" за надежди... Бъди убеден в това,че "няма да се получи",но в никакъв случай груб и недодялан.
Успех!

nejnaDROGA
12-31-2008, 11:26
В интерес на истината е възможно :grin:
С едно бившо гадже се получи нещо подобно :) С един приятел отидохме в едно кафене,където ходеше и бившия и съвсем случайно се запознахме (но нито сме приказвали,нито нищо :) просто едно "приятно ми е" и толкова) Аз си го харесах,той мен също (както се разбра в последствие) и веднъж ми се включи в скайп :) Писахме си около месец ... Целувки,меченца и накрая той ми предложи ... Аз се дърпах (все пак почти не се познавахме),но накрая една моя приятелка ме накара да изляза с него на кафе и хоп! взехме,че тръгнахме :grin: Е не ходихме много дълго - само 8 месеца,нооо така се получи :)

Друг пример:Двама души от форума :P Не се познават лично,но ето,че искрата пламна между тях и си се харесват (дори мога да кажа,че направо са хлътнали един по друг :-D ) За жалост,ще трябва да изчакат още няколко месеца докато се запознаят лично ама айде :)
П.П.Ако гореспоменатите лица четат искам да им кажа,че трябва да ме почерпят за съветите,които им давах :-D (базикам се бе :-) )

leoparda93sl
12-31-2008, 11:35
Запознах се със едно момиче от Варна.Голяма сладурана.Много я харесах и по характер и по всичко и тя мене така обаче разстоянието е много голямо и засега сме само на меченца и целуфки по скайп. :(

taffy
12-31-2008, 11:43
^ Преди време влязох в един чат от фен сайт и там се запознах с едно момче, с което се оказахме от един град.. 7 месеца по скайп, без да се познаваме лично и после излизахме около 2 месеца.. И двамата държахме един на друг.. Хубаво беше, ама свърши бързо и понякога още ми е мъчно за него.. Много гадно приключихме (няколко пъти) ама какво да се прави.. Май беше първото ми истинско нещо.. 8-) Точно заради това от една страна съм съгласна.. Друг пример от мен - запознах се с друго момче, пак по скайп, той пък от Трг и имаше (уж) роднини от Враца.. Привързах се към него, беше много мил.. И накрая ми просветна, че всичко било е*авка.. От онзи същия чат (първия) имам познати от 3 години вече.. Не съм се виждала с тях, но са свестни.. Един от най-близките ми хора също е от там.. Но това са приятелства, които според мен може да има по скайп.. Но не и любов.. Любовта не е ли да го гледаш в очите и да я чувстваш? А по скайпа едва ли може.. Аз лично вече съм се отказала от всякакви интернет забивки.. За мен нямат никакъв смисъл..
Ако хората са от един град, може.. Смисъл, запознават се по скайпа, излизат заедно и скайпа става само средство за връзка м/у тях.. Но не и главната причина за някакви там искри ..

П.П. Авторе, излез с момичето и тогава реши какво ще правиш.. Ако не ти хареса и на живо, кажи и го ;]

pussycat_dolls15
12-31-2008, 11:48
Според мен трябва да се запознаете,може пък да се харесате.

BloomF
12-31-2008, 11:51
нищо няма да ти стане да се запознаете... и тогава, ако не ти хареса.... чао :P