PDA

View Full Version : Спасете бъдещето



BOOK_FAN
12-29-2008, 11:42
Извинявам се предварително,ако обиждам някого!Сайта ви е наистина хубав,ценен и донякаде полезен,което рядко може да се каже за страница в интернет.Но вие обръщате внимание на много пролеми,освен на един от най-важните.Най-големият проблем на обществото ни сега е спасяването на планетата.Може да звучи като клише,но не е.Ако продължаваме така,скоро няма да има бъдеще.Може да се писали теми за това,но според мен трябва да е цял раздел!Всекли,който иска, трябва да знае как може да помогне.С удоволствие ще му помогна,но аз съвсем наскоро разбрах за важността на проблема и се опитвам да я покажа и на други,за да бъда полезна.
Two simple steps you can take to begin changing the world today!

Lucho
12-29-2008, 11:46
Абе man,сори ама ти добре ли си ? :-o
Кой ще ти направи раздел за това... :razz: знаеш ли на колко хора тук им пука за земята ? :)

BOOK_FAN
12-29-2008, 11:51
Абе man,сори ама ти добре ли си ? :-o
Кой ще ти направи раздел за това... :razz: знаеш ли на колко хора тук им пука за земята ? :)
Извинявай,това не е моя профил тук-ползвам този на една приятелка(тя ме запали по това),защото от хора като вас ми писна!Може да не ти харесва идеята,добре.Но не говори от името на всички!

pandelka
12-29-2008, 12:29
Дам важно е ,но цял раздел не вярвам да направят .. :) ! *

dead_princess
12-29-2008, 12:43
Дам важно е ,но цял раздел не вярвам да направят .. :) ! *

и аз не вярвам да направят,макар че подкрепям идеята :(

LiveFlower
12-29-2008, 13:31
Колко е важен проблема ли?Много,дори не можем да си представим колко.Идеята е като цяло е добра,харесва ми,но надали екипа ще се съгласи.

Jumbie483
12-29-2008, 14:20
Идеята да се обърне внимание е добра, идеята за нов раздел е тъпа..
Някой ще ми отговори ли..питам тези "заинтересованите" какво са направили за спасяването на ъм..планетата ни ?!
Не ми се вярва всички, които по форуми, сайтове чатове и т.н. и т.н. казват колко много ги требвожи това, да са посадили и едно дърво да речем. Тъй, че за какво да обръщаме чааак такова внимание на празните му приказки. Разбирам, ако някой се заеме наистина да направи нещо - добре, това ще е прекрасно, но иначе няма смисъл.

Lucho
12-29-2008, 15:27
Честно казано пука ми точно 0% !
Престанете да предизвиквате съдбата ! Живейте,трайте си е не се правете на баба Ванга ! Това са глупости на търкалета.Света го има от толкова време,защо мислите че точно нашето време ще го разруши? Пълни глупости...

SuNsEt
12-29-2008, 15:39
Идеята е хубава,замисъла е добър,Земята е важна за нас и то много.НО ако се направи нов раздел,вътре ще има по-малко теми и от този за "Млади мами" . :? :? Макар,че по-важното е какво се пише,а не колко.Но дали хората ще го прочетат и най-вече разберат...?

fire_cat
12-29-2008, 15:43
Идеята за подобен раздел наистина е много хубава и могат да се пуснат много теми там. Радвам се, че има хора, които ги е грижа за планетата.

Lucho
12-29-2008, 15:57
Кой ще ти направи раздел за това... :razz: Защо не?
Точно в този форум е доста подходящо масто а подобен раздел!Защо ли?Еми защото ние, младежите сме бъдещето на тази Земя и ако не се вземем в ръце, бъдещето няма да има...
Да,да,те не направиха раздел GSM-и,не направиха кухня,нито PC игри,ще тръгнат тука да правят глупави раздели...то не че някой ще ни чуе,но....

TheBlackStranger
12-29-2008, 16:17
Абе аз ще се радвам на още 2 годинки живот пък после квот ще да става. Иначе Земята ми е последният проблем. :Д

BOOK_FAN
12-29-2008, 17:48
Идеята да се обърне внимание е добра, идеята за нов раздел е тъпа..
Някой ще ми отговори ли..питам тези "заинтересованите" какво са направили за спасяването на ъм..планетата ни ?!
Не ми се вярва всички, които по форуми, сайтове чатове и т.н. и т.н. казват колко много ги требвожи това, да са посадили и едно дърво да речем. Тъй, че за какво да обръщаме чааак такова внимание на празните му приказки. Разбирам, ако някой се заеме наистина да направи нещо - добре, това ще е прекрасно, но иначе няма смисъл.
Не се правим на врачки,ако беше се позаинтересувал за проблема като мен,щеше да разбереш,че е съвсем реален! :x

Jumbie483
12-30-2008, 17:06
Идеята да се обърне внимание е добра, идеята за нов раздел е тъпа..
Някой ще ми отговори ли..питам тези "заинтересованите" какво са направили за спасяването на ъм..планетата ни ?!
Не ми се вярва всички, които по форуми, сайтове чатове и т.н. и т.н. казват колко много ги требвожи това, да са посадили и едно дърво да речем. Тъй, че за какво да обръщаме чааак такова внимание на празните му приказки. Разбирам, ако някой се заеме наистина да направи нещо - добре, това ще е прекрасно, но иначе няма смисъл.
Не се правим на врачки,ако беше се позаинтересувал за проблема като мен,щеше да разбереш,че е съвсем реален! :x

Никъде не казах, че се правите на врачки.
И понеже ти ме цитира, теб да питам.. Ти какво направи за да помогнеш ? Не ме интересува колко си се заинтересувал/а..питам какво направи. И да си направил/а нещо, едва ли всички които се пишат за заинтересовани са направили същото. Безсмислено е да се прави такъв раздел..
btw: ПРОЧЕТИ ми коментара, преди да говориш глупости, които въобще не споменавам

BOOK_FAN
01-04-2009, 12:58
Не ме интересува колко си се заинтересувал/а..питам какво направи. И да си направил/а нещо, едва ли всички които се пишат за заинтересовани са направили същото. Безсмислено е да се прави такъв раздел..

Едно от нещата е,че помагам и на други да разберат за проблема-друго,че не е нужно кой знае какви неща за да помогнеш!Достатъчно е да пестиш ел. енергия,вода;да изхжърлях разделно,да засаждаш растения,да караш еко-кола,да не пушиш(и това е проблем),да ползваш варелите за отпадъци и т.н. 8) Не е трудно нали? :-P