PDA

View Full Version : Някой знае ли каде в София мога да си продупча устната..



m00nn
12-29-2008, 14:19
Хейй..аз съм на 13 и искам да сиптодупча устните..Някой може ли да ми каже каде в София мога да си продупча усните без придрожител???Незнаех каде да я започна темата така че я сложих тук..МОЛЯЯ ПОМОГНЕТЕ...

Blab
12-29-2008, 14:22
О, българичке, кланям ти се доземи!

l0llip0p
12-29-2008, 14:26
О, българичке, кланям ти се доземи! правописа е... http://www.pic4ever.com/images/shame.gif

LINKNOT
12-29-2008, 14:34
На 13. :razz:

dead_princess
12-29-2008, 14:37
Казва се Monroe/Snake Bites ..зависи на точно на кое място ще се пробиеш 8-) Абе не мога да го обесня..както и да е :-D На 13 едва ли някъде ще те пробият без придружител (:

IrrieSkyline
12-29-2008, 14:49
Казва се Monroe/Snake Bites ..зависи на точно на кое място ще се пробиеш 8-) Абе не мога да го обесня..както и да е :-D На 13 едва ли някъде ще те пробият без придружител (: Освен в някое кФарталнУ студиУ, кАдетУ ще я Уставят без уСна.

Казва се Монро(Мадона), Медуза или Лабрет, в зависимост от позицията.

SuNsEt
12-29-2008, 17:08
Слушай какво:
Няма да ти направят НИКАКЪВ пиърс,ако не си отишла с родител.Трябва да си над 16,за да си направиш без родителско позволение.Другият начин е като отидеш в студиото,да се обадиш на ваще и да им дадеш телефона да говорят с пиърсърът(човека,който ще те дупчи),за да е сигурен,че после родителите ти няма да му правят проблем.След тва подписваш един документ и той те дупчи.
Студиа:
Моника,Мания,На тъмно,Трип Хаус,Ink brothers за други не се сещам.Но най-добрите са Мания и Трип Хаус...Когато ходих да си правя Индустриал пиърсинг в Мания,ме дупчи Миро.Много съм доволна.Беше ми интересно да видя Руди ама карай. :-D
Според мен...само като видиш стаята и абоката,ще се насереш.Виждала ли си как се прави тоя пиърс?

Alco
12-29-2008, 17:12
еми в бобов дол мога да ти кажа няколко места където да се дупчиш, ама в софия не вярвам да има пиърсинг студио. :?

IrrieSkyline
12-29-2008, 18:16
Ей, все се чудя този Руди защо е такава атракция... Ше ми кажеш ли? 8-)

Loshotia
12-29-2008, 18:18
Ей, все се чудя този Руди защо е такава атракция... Ше ми кажеш ли? 8-)

Щото е хубаво момчето бе! :)

mitternacht
12-29-2008, 18:21
Даа... а после-авторката се прибира, виждат я техните и след това веднага започва да си търси ново жилище.

IrrieSkyline
12-29-2008, 18:24
Ей, все се чудя този Руди защо е такава атракция... Ше ми кажеш ли? 8-)

Щото е хубаво момчето бе! :) Е тва ми е ясно, ама той е някакъв Бог явно! :D

iPurple
12-29-2008, 18:33
Според мен...само като видиш стаята и абоката,ще се насереш.

woshataa
12-29-2008, 18:33
по-добре се откажи .. трудно ше успееш без родител а и на 13 човек иска всякакви глупости .. вземи прочети някоя книжка или попрегледай правописния речник знам ли и аз .. :-o

techCandy
12-29-2008, 19:54
Ако правописа ти не беше толкова умопомрачително дебилен, може би
щях да се навия да те пробия. Обаче сега най- много бих се навила да ти натроша черепчето. Що не си направиш един пиърсинг на ГЗ? 8-)

SuNsEt
12-29-2008, 21:57
Ей, все се чудя този Руди защо е такава атракция... Ше ми кажеш ли? 8-)

Щото е хубаво момчето бе! :) За това ми беше интересно да го видя,защото всички говорят за него. :oops: Яяя ако можеш,постни му една снимчица :-D Междо другото,когато ходих да си правя пиърса в Маниа и Миро ми даде една картичка-визитка и...от там имам номера на Руди...и на Миро :-P


Към авторката: http://www.youtube.com/watch?v=Vr9inm5jSSw&feature=related

Освен това,трябва да си сигурна,че го искаш.Че не е просто временна прищявка,че ще ти отива и че майка ти и баща ти дават.Пък и да знаеш-подготви се психически. :-D

Pliok0019
12-29-2008, 22:03
Чакай още година. Ако не ти мине мерака - давай.

IrrieSkyline
12-29-2008, 22:12
Ей, все се чудя този Руди защо е такава атракция... Ше ми кажеш ли? 8-)

Щото е хубаво момчето бе! :) За това ми беше интересно да го видя,защото всички говорят за него. :oops: Яяя ако можеш,постни му една снимчица :-D Междо другото,когато ходих да си правя пиърса в Маниа и Миро ми даде една картичка-визитка и...от там имам номера на Руди...и на Миро :-P


Към авторката: http://www.youtube.com/watch?v=Vr9inm5jSSw&feature=related

Освен това,трябва да си сигурна,че го искаш.Че не е просто временна прищявка,че ще ти отива и че майка ти и баща ти дават.Пък и да знаеш-подготви се психически. :-DАз ще ви кажа за кво иде реч. Уговорихме се да ходя да говорим за обучение, така че след празниците... ще разбуля мистерията 'Руди' 8-) :lol:

SuNsEt
12-29-2008, 23:30
^^^Интересно...ако е истина-дай скайп. :-D :) Твоя де.

IrrieSkyline
12-29-2008, 23:31
^^^Интересно...ако е истина-дай скайп. :-D :) Твоя де. :lol: :lol: