PDA

View Full Version : Трябва да се оправя!!!



darking
12-29-2008, 13:19
Да ви се опиша - момче, клечка, която не може да направи 5 лицеви. Решил съм сериозно да тренирам за да си оправя тялото. Разполагам с 2 гири по 3 килограма и...нищо. Баща ми е решил да ми купува някакъв уред като лодка да греба, но това кога ще стане не знам, а на фитнес няма да ме пусне. Предложете ми проста и безопасна програма, че аз сам не мога да се гледам, не знам за другите :D

smeshnik
12-29-2008, 14:30
Да ви се опиша - момче, клечка, която не може да направи 5 лицеви. Решил съм сериозно да тренирам за да си оправя тялото. Разполагам с 2 гири по 3 килограма и...нищо. Баща ми е решил да ми купува някакъв уред като лодка да греба, но това кога ще стане не знам, а на фитнес няма да ме пусне. Предложете ми проста и безопасна програма, че аз сам не мога да се гледам, не знам за другите :D

Няма да те пусне на фитнес ?

Като за начало яж повече пържоли и яйца, за да качиш кила, после коремни, лицеви, набирания ;) с тия гири по 3кг.. нищо не можеш да правиш освен удари и бой със сянка, което явно не ти трябва :)

MP
12-29-2008, 16:20
Без фитнес трудно ще качиш мускулна маса,иначе МАСА може да качиш и без тренировки 8-)

Glorious
12-29-2008, 16:25
Без фитнес трудно ще качиш мускулна маса,иначе МАСА може да качиш и без тренировки 8-)

Тук не съм съгласен. Има хора които качват много трудно маса.

darking
12-29-2008, 16:56
На ме точно мускулна маса ми трябва. :] Иначе съм си 14 години - 184см. някъде и тежа към 60 кг.

machine
12-29-2008, 17:04
загрявка 5-10 мин
1.напади-4х15,първата ти е по 20 повторения20
2.римска тяга с дъмбелите-4х15,първата ти е по 20 повторения
3.флайс-избутване на думбели от лег ще ти е леко затова прави флайс-4х10-12,първата серия по 15
4.ако няма къде да се набираш прави гребане с дъмбел4х10-12,първата по 15
5.редуване с дъмбели-бицепс-същите повторения
6.френско разгъване с дъмбел-същите повторения
7.разтваряне на ръцете встрани-3 серии по 10-12,първата по 15
Кардио по желание,корем умишлено съм го избегнал по натам.Целта сега е маса,а не релеф
Хранене-нймако пъти дневно.Увеличи въглехидратите и белтъците.
Въглехидрати-овесени ядки,хляб(пълнозърнестия има ннай-много,нои ти едва ли трупаш мазнини яж си какъвто искаш),ориз,картофи,макарон и и спагети,плодове.Яж ги сутрин стабилно се зареди,преди и след тренировка.
Белтъци-месата,риба,млечни продукти,яйца.
примерно меню:
7чзакуска
9ч.междинно хранене
12чобяд
14ч.зареждане преди тренировка
15ч.тренировка
16чследтренировъчно хранене
19ч.вечеря
21-22чхранене

anadrol
12-29-2008, 17:30
Забрави да направиш нещо в домашна обстановка....само ще се постегнеш леко.Освен ако нямаш фитнес зала у вас.Тръгвай на фитнес там инструктора ще ти направи програма и обясни как се изпълняват упражненията.Трябва да ядеш 5-6 пъти на ден 2 пъти да има месо по 200-300гр. пилешко или телешко,200гр. ориз за 2 пъти през деня.Закуска овесени ядки 5 белтъка 1 жълтък.Приемай повече плодове като банан примерно,млечни шейкове с плодове може да заместят едно ядене след обяд примерно,приемай повече млечни продукти,яж разнообразно, но не боклуци.Може да си вземеш хранителин добавки също за ускорение покачването на мм.А и приемай повече вода по 3 литра на ден приемрно.

Bang2Dis
01-02-2009, 20:31
Брато напрао ти казвам моита програмка...На 16 сам от 15 почнах да си тренирам вав нас никав фитнес за мен фитнесат е излишен освен ако неискаш да ставаш некав прекалено здрав.... Сутрин като стана обикновено това е за училиште си права 2-3 серии лицеви опори по 25 - 30 да се сабудя малко... закусвам, това за яденето ям квото си искам и неми пука ям сичко което искам никви диети или ограничения.... като се варна от даскало след като науча пак права по 3 серии по 30 лицеви като междо тях си права коремни преси по 20 вдигания че мн ме боли главата после кам 8 - 9 излизам пред нас има успоредка там вече си стоя мн време правя по 6-7 серии по 20 - 25 кофички като междо тях има един лост дето хората от блока си тупат килимите... и там се набирам по 10-пути ако мога ако не макс 7 ... след тва се прибирам купа са и така ... самоче тва е 5 - 6 дена в седмицата штото се излиза по кафета дискотеки и пак требва да се почива малко :) и да ти кажа имам доста релефно и хубаво тяло та затва фитнес за мен нети треа за да се стегнеш малко :) аиде праи там колкото можеш направиси некав график даже бих ти предложил ако знаш каде има успоредка да почнеш на нея парво ако те интересува започах сас 3 половинки кофички :) Успех :) :) :)

SiegHeil
01-02-2009, 20:52
Мислил ли си за някакъв спорт ?

Juve
01-02-2009, 23:30
приятелю,трябва да ядеш храна богата на въглехидрати и протеини,като яйца,месо(всякакво) , а за спорт според мен най-добре е да започнеш плуване,то най-хубаво извайва фигурата,а и не можеш да се контузиш както в залата,особено ти като си по малък и гръбнака ти не е стабилен и горов за по-големи натоварвания.

term0t0
01-03-2009, 14:42
Мислил ли си за някакъв спорт ?

и нека да е някой по-сериозен спорт !Какво ще кажеш под сериозен спорт...сигурно спорт които обработва всички мускули..сигурно плуване..да ама не..плуването издължава..ще стане 190 санта..и пак толкова кила..земи тренирай борба там мускули са праят..от самосебе си..а да оптаиш да излезеш от тас хватака да метнеш ония и след 1 година ще има резултат

term0t0
01-04-2009, 18:47
Иначе аз тренирам футбол и там се закоравява отвсякъде..да вземеш първа топка..да избуташ тоя..