PDA

View Full Version : Защо животът е толкова гаден



SunFl0w3r
12-29-2008, 17:04
Случи ми се най-приятното нещо - влюбих се.Не знаех обаче колко много ще боли след това.Летях,бях щастлива,смеех се,намирах положителното във всичко.Той беше много мил и се държеше като принц,а аз глупачката си помислих че този път ще ми се усмихне късмета.Доскоро всичко беше рози и цветя,той баwно,но сигурно се приближаваше към мен и аз вече почти чувствах как ще бъде мой,обаче нали не може всичко да е наред и все нещо трябва да се обърка затова ТОЙ,най-приятното нещо,случвало ми се от години насам изведнъж охладня,отдалечи се от мен и стана абсолютно безразличен.Черешката на тортата е,че се налага да го вийдам всеки божи ден в продължение на още 3 години...Сега какво съм - нищо.Усмихвам се за другите,а отвътре ми иде да крещя.Искам да му изкрещя в лицето,че го мразя,но не мога.Видя ли го и всичко отминава.Уж все ще го забравям,а все не мога.Мислите ми,думите ми,сълзите,с които сега пиша това - всичко е за него.Писна ми.Не знам дали щеше да ми е толкова тежко ако ми се случваше за първи път,но сега се чувствам ужасно,защото досега нито веднъж не е ставало нещо повече между мен и което и да е момче.РЕЗУЛТАТ Е ВСЕ ЕДИН И СЪЩ - РАЗБИТОТО МИ СЪРЦЕ И СЪЛЗИТЕ МИ СЛЕД НЕГО.ВСЕКИ СЛЕДВАЩ УЖ Е ПО-ДОБЪР,А НАКРАЯ НИЩО.Излизам с приятелки уж да се разсея,но като гледам колко са щастливи другите и сърцето ми кърви.Писна ми вече.Защо животът е толкова гаден мамка му.

PreciousDiamond
12-29-2008, 17:08
Колкото и клиширано да звучи - Животът си е такъв, какъвто сама си го направиш !

pandelka
12-29-2008, 17:09
При мен е същото.Не се намери походящ за мен. :? Но един ' човек ' ми каза да продължавам напред каквото и да става..и никога да не се предавам,защото все някога тази толкова дълго чакана и желана любов ще дойде ,когато най-малко я очаквам и тогава ще бъда толкова щастлива,колко никога до сега.Важното е просто да запазиш усмивката си,и надеждата в себе си .. : ) .Успех :-)

SoAfraid
12-29-2008, 17:27
Колкото и клиширано да звучи - Животът си е такъв, какъвто сама си го направиш !

И аз щях да го пиша :)

kosder
12-29-2008, 17:32
Защото трябва да има теми в "Любов"

silky92
12-29-2008, 17:48
защото иначе ,ще е скучно 8-) :D :grin:

DaRk_AnG3L
12-29-2008, 17:52
Колкото и клиширано да звучи - Животът си е такъв, какъвто сама си го направиш !

И аз щях да го пиша :)

+1

SunFl0w3r
12-29-2008, 17:52
oh kak me ute6avate vsi4ki... :( :(

aka6a_vamp
12-29-2008, 17:53
наречи го живот и повече не го обиждай.... :(

pandelka
12-29-2008, 17:57
наречи го живот и повече не го обиждай.... :(

с мъж става по-добре 8-)

SunFl0w3r
12-29-2008, 17:58
navsi4koto otgore toku 6to razbrah 4e i dqdo e po4inal... :o :( :( :( :( :( :(

aka6a_vamp
12-29-2008, 18:01
наречи го живот и повече не го обиждай.... :(

с мъж става по-добре 8-)
Еее аз така я знам таз мъдрост :D

Mbp3eJlaH
12-29-2008, 18:04
наречи го живот и повече не го обиждай.... :(

с мъж става по-добре 8-)
Еее аз така я знам таз мъдрост :D

mn zloba mn ne6to

aka6a_vamp
12-29-2008, 18:06
наречи го живот и повече не го обиждай.... :(

с мъж става по-добре 8-)
Еее аз така я знам таз мъдрост :D

mn zloba mn ne6to
Ти па на всяка манджа-мерудия 8-)

UnHappyy
12-29-2008, 18:24
Не съм съгласна , че живота е такъв какъвто си го направиш !!!! Нима не ви се е случвало да вложите всичките си сили и надежди в 1 нещо ,но то да не се получи защото всичко сякаш е против вас??!??!?! Живота ни е възходи и падения ....въпроса е кой е достатъчно силен да издържи до хубавите моменти .... сега се чустваш така ,защото не се е получило..но след време ще бъдеш ужасно щастлива с някой друг ...ще видиш ;) Знам ,че някой ще каже че това е наивно мислене ...но човек все трябва да вярва в нещо.. :))

Kostadin_682
12-29-2008, 18:27
При мен е същото.Не се намери походящ за мен. :? Но един ' човек ' ми каза да продължавам напред каквото и да става..и никога да не се предавам,защото все някога тази толкова дълго чакана и желана любов ще дойде ,когато най-малко я очаквам и тогава ще бъда толкова щастлива,колко никога до сега.Важното е просто да запазиш усмивката си,и надеждата в себе си .. : ) .Успех :-)
и аз така... добре дошли в клуба... влюбих се.. преебаха ме... май на там отиват нещата... кво да се прави живота е гаден... :(

Mbp3eJlaH
12-29-2008, 18:32
При мен е същото.Не се намери походящ за мен. :? Но един ' човек ' ми каза да продължавам напред каквото и да става..и никога да не се предавам,защото все някога тази толкова дълго чакана и желана любов ще дойде ,когато най-малко я очаквам и тогава ще бъда толкова щастлива,колко никога до сега.Важното е просто да запазиш усмивката си,и надеждата в себе си .. : ) .Успех :-)
и аз така... добре дошли в клуба... влюбих се.. преебаха ме... май на там отиват нещата... кво да се прави живота е гаден... :(

spoko be
1 po malko.. ostavat o6te dosta dokat nameri6 pravilnata
sq 6e mi kupi6 li laptop 8-)

chill
12-29-2008, 18:37
Когато тръгне да ти си случва нещо гадно и айде юруш идват още 3-4 смазващи неща,винаги е така. Много съжалявам за дядо ти.А за момчето-не знам какво друго мога да ти кажа освен да продължиш напред,щом всички са успели и ти можеш
А и винаги винаги след гаден период идва хубав :)

yahhooo
12-29-2008, 18:45
"Случи ми се най-приятното нещо - влюбих се." Най-страшното нещо за един мъж е женитбата.

Bubbly
12-29-2008, 19:48
Виж, знам, че не е много успокояващо, но представи си, че не беше се случило, той те обича, ти него също. На 20 (примерно) вече си намерила голямата си любов, никога не се карате или изневерявате и така до края на живота ви. Представи си, че в допълнениe на 20 си постигнала всичко, което искаш, никога не се чувстваш самотна, имаш работа, пари, деца, приятели, забавления, обаче всичко е нереално перфектно. Нямаш мечти, не се издигаш, просто защото няма накъде по-високо да отидеш и така трябва да живееш още 50 години. Не ти ли звучи плашещо, на мен да. Разбирам, че няма много общо с темата, но това беше малко по-различен начин да повторя най-баналната и повтаряна фраза- няма щастие или нещастие, всичко е сравняване на едно състояние с друго, ако не си бил истински нещастен, не можеш да бъдеш истински щастлив.

kobrichka
12-29-2008, 19:58
Това е животът... има приливи и отливи.Сега страдаш за него,но преди няколко дни или месеци си била щастлива,защо трябва да страдаш,че си го загубила,радвай се че си го имала.Животът е това... падаш ставаш и продължаваш,ако седиш и се оплакваш и се самосъжаляваш губиш само ти.Аз оптимист човек и вярвам,че за да видя красотата на дъгата,трябва да изтърпя дъжда.

bebchence
12-29-2008, 20:17
Сякаш чета това което чувствам,това което се случва в момента и с мен,но просто незнам какво друго можем да направим освен да продължаваме напред колкото и да боли :cry:

vampirekiss
12-29-2008, 20:31
Аз много пъти съм минавала през това и само мога да кажа,че времето лекува висичко.Същата тази случка ми се случи преди около 6 месеца,но сега имам преятел,с който мн се обичаме, така че горе главата.
Ще има хепи енд ,но е важно да продължиш напред и да забравиш болката.

hooliganka89
12-29-2008, 21:04
Първо,моите съболезнования за дядо ти.
Животът е миг.Спомените вечни,а мъката безкрайна.

w8in4u
12-29-2008, 22:10
Когато една врата се затваря, друга се отваря. Рано или късно и при теб ще се получи. До тогава гордо вдигната глава и повече усмивки.
Както, бях писала в една друга тема, проба - грешка, проба - грешка ... и така докато сполучиш.

Glorious
12-29-2008, 22:22
И аз си мисля доста често колко е гаден живота но после виждам, че може и да е по-зле и се разведрявам малко. А тея лафове, които ги пускате, че живота е такъв какъвто си го направиш са най-голямата глупост която прочетох досега в този форум! Тъйче спрете да философствате и по креватите, че сънчо свърши отдавна. :-x

evelinka1122
12-30-2008, 09:24
съжалявам, но няма как да не го кажа... мн мразя такива заглавия на теми! "защо живота е толкова гаден..." ми ние няма как да ти кажем защо или "защо все на мен" аууу от ей тия двечките получавам алергия : )
така по темата.... не се привързвай много към някой, защото теб те боли... и не се раздавай много в една връзка, защото знаеш какво става накрая... някой ден и твоето щастие ще се усмихне спокойно :) горе главата

fe6an4eto0
12-30-2008, 15:31
Животат е всичко по малко в едно ... тва мога да ти кажа...
Ето и част от my story :
Всичко си вървеше както трябва но с всеки ден момичето до мен ставаше все и все по студена ... Преди всеки божи ден званеше ми по гсм/дом.тел викаше ме на кафе ала бала ... сега никва я няма ако аз не и се обадя тя няма да се сети вообще че същесвтувам хаха ... Казва ми постоянно че искала да е с мен ,че държала на мен ама аз и казвам НЕ ... щот ми писва всеки ден едно и също ... даже почнахме по рядко да се виждаме всеки ми вика то така е по празниците... абе не ми пука ако ще е с мен да е ако не майната ти ... и си заминавай ще ме гледаш на снимка ... :lol: За тва спря да ми пука даже притъпих и чувствата си просто и аз незнам вече за кво съм с нея ... хаха нито нерви си хабя нито нищо...

Balmy_I
12-30-2008, 20:24
Все едно чета мое си мнение само дето при мен нямаше цветя и романтика и небеше чак така идеално...сега уж "пак ми се усмихва късметът" и всичките ми приятели ме карат да направя нещо по въпроса,ама мене все още си ме е страх след всичко,което преживях и ако пак бъда наранена ще се съкруша :( ,но все пак трябва да продължа напред няма как колкото и да е трудно,затова и ти продължавай и няма да се откаваш все пак тези с които си тръгвла и късала и са те наранявали могат да ти бъдат до някъде като урок аз така ги приемам...;]Все някога се надявам да срещем човекът на мечтите си :-) или поне да се доближава до тях :-D

zaraaa
12-30-2008, 20:28
При мен е същото.Не се намери походящ за мен. :? Но един ' човек ' ми каза да продължавам напред каквото и да става..и никога да не се предавам,защото все някога тази толкова дълго чакана и желана любов ще дойде ,когато най-малко я очаквам и тогава ще бъда толкова щастлива,колко никога до сега.Важното е просто да запазиш усмивката си,и надеждата в себе си .. : ) .Успех :-)

Напълно съм съгласна!

Rofl4e
12-30-2008, 20:36
Е айде сега не е болка за умиране има и по лоши работи от това.. :) горе главата не е единствения на света!

sLadkaTa_LoRi
12-30-2008, 20:38
Само да поясна, че животът е такъв, какъвто сам си го направиш, или какъвто ти го направят. Тя какво е виновна, че го е заобичала адски много, а той я е зарязал :(

myNameIsImmortal
12-30-2008, 21:03
Колкото и клиширано да звучи - Животът си е такъв, какъвто сама си го направиш !
да ама не :? не е точно така, щото давам пример с мен - в момента съм много влюбен в едно момиче, много я харесвам, постоянно си мисля за нея, засичам се доста често с нея в училище, изпрашал съм я няколко пъти и сме се прегръщали и тя знае за чувствата ми към нея, но въпреки всичките усилия които полагам за да докажа колко са силни чувствата ми към нея и че съм готов на всичко за да и докажа, че няма да направя някаква грешка и че няма да се "изгавря" с нея ако стане нещо между нас /защото предишния и приятел понеже не можеха да се виждат много често, защото тя в повечето време учи, а той е от съседния до нас град и не могат да излизат и сега той е с приятелка с която се "обичат" и по www.impulse.bg са си наслагали снимки как той се целува с новата си, а момичето в което съм влюбен е само и мисля че още изпитва нещо към него/. Та да се върна на думата си - правейки всичко това - всичките мили обноски и начини на държания, всички стихове които съм измислил за нея можеби я трогват малко, но преди 10 дни ми каза, че засега иска да сме само приятели и по-нататък може да се получи нещо.. затова като казвате Животът си е такъв, какъвто сама си го направиш ! не се много прави, защото не винаги положените от сърце усилия помагат...

hooliganka89
12-30-2008, 21:12
Та да се върна на думата си - правейки всичко това - всичките мили обноски и начини на държания, всички стихове които съм измислил за нея можеби я трогват малко, но преди 10 дни ми каза, че засега иска да сме само приятели и по-нататък може да се получи нещо.. затова като казвате Животът си е такъв, какъвто сама си го направиш ! не се много прави, защото не винаги положените от сърце усилия помагат...

Ей там ти е грешката.Никое момиче не си пада по такива "Чуствителни"момчета.Така ли не го разбрахте?

hottie
12-30-2008, 21:21
Нормално е да се чувстваш кофти, но има и по-лоши неща на този свят. Още си млада и имаш много време пред себе си, затова не си го пилей в спомените си, я гледай напред :)

unlimited
12-30-2008, 21:39
Случи ми се най-приятното нещо - влюбих се.Не знаех обаче колко много ще боли след това.Летях,бях щастлива,смеех се,намирах положителното във всичко.Той беше много мил и се държеше като принц,а аз глупачката си помислих че този път ще ми се усмихне късмета.Доскоро всичко беше рози и цветя,той баwно,но сигурно се приближаваше към мен и аз вече почти чувствах как ще бъде мой,обаче нали не може всичко да е наред и все нещо трябва да се обърка затова ТОЙ,най-приятното нещо,случвало ми се от години насам изведнъж охладня,отдалечи се от мен и стана абсолютно безразличен.Черешката на тортата е,че се налага да го вийдам всеки божи ден в продължение на още 3 години...Сега какво съм - нищо.Усмихвам се за другите,а отвътре ми иде да крещя.Искам да му изкрещя в лицето,че го мразя,но не мога.Видя ли го и всичко отминава.Уж все ще го забравям,а все не мога.Мислите ми,думите ми,сълзите,с които сега пиша това - всичко е за него.Писна ми.Не знам дали щеше да ми е толкова тежко ако ми се случваше за първи път,но сега се чувствам ужасно,защото досега нито веднъж не е ставало нещо повече между мен и което и да е момче.РЕЗУЛТАТ Е ВСЕ ЕДИН И СЪЩ - РАЗБИТОТО МИ СЪРЦЕ И СЪЛЗИТЕ МИ СЛЕД НЕГО.ВСЕКИ СЛЕДВАЩ УЖ Е ПО-ДОБЪР,А НАКРАЯ НИЩО.Излизам с приятелки уж да се разсея,но като гледам колко са щастливи другите и сърцето ми кърви.Писна ми вече.Защо животът е толкова гаден мамка му.

Това ти е проблем?Трябва да намлиш драмата.Просто можеше да напишеш, че някъв скъсал с теб и не го забравяш три години и че се опитваш да се утешиш с фр-ве.Поне си била с този човек който обичаш, а щом се държи грубо, значи това можеби е истинския той под маската,която носи(I'm full o' shot!No really!).Просто спри да мислиш за него и така.

filmimilmi
12-30-2008, 22:33
Останете си просто приятели и не забравяй, че както си казва "нова година нов късмет" може и да си намериш друг и да забравиш него...

myNameIsImmortal
12-30-2008, 22:49
Та да се върна на думата си - правейки всичко това - всичките мили обноски и начини на държания, всички стихове които съм измислил за нея можеби я трогват малко, но преди 10 дни ми каза, че засега иска да сме само приятели и по-нататък може да се получи нещо.. затова като казвате Животът си е такъв, какъвто сама си го направиш ! не се много прави, защото не винаги положените от сърце усилия помагат...

Ей там ти е грешката.Никое момиче не си пада по такива "Чуствителни"момчета.Така ли не го разбрахте?
ем какво да направя като съм такъв? трябва да почна да се държа цинично, да псувам, да се напивам като свиня, да се заигравам с други момичета пред нея?? еми не съм такъв...
но ако тя харесва такива момчета бих се променил коренно заради нея.. и в смисил не да се държа пред нея по един начин и пред другите по друг, а изцяло да се променя - ако там е проблема ...

Hurtmore
12-31-2008, 15:13
блаа, била съм в същото положение и още съм така...ама осъзнах нещо, тъкмо когато се издигнеш мислиш си, че си постигнал нещо всичко рухва, не само в любовта, и не според мен живота не е такъв какъвто си го направиш...просто е гадно, така е, но трябва да се научиш да живееш за мига иначе загиваш..колкото и тъпо да звучи намираш хубавото и в най-лошото и така.. а това с щастливите приятели го изпитвам вече нам си колко години.. ама някак си успяваш и продължаваш, е стискам палци за напред да имаш успех в любовта :(

slun4ice_90
12-31-2008, 18:15
Мила,казах ти да не се занимаваш повече с него...Не те заслужава..Той губи,така че не се ядосвай...Вярвай,че ще дойде ден,в който всичко ще е по-добре..Ще си много щастлива,и обичана,защото го заслужаваш.Само вярвай,това е ключът! :-) :grin:

love_to_love_u
01-04-2009, 21:54
Колкото и клиширано да звучи - Животът си е такъв, какъвто сама си го направиш !

И аз щях да го пиша :)

+1

и аз съм на това мнение

BaiToq
01-05-2009, 04:54
"Животът е толкова хубав!"
Дон Вито Корлеоне