PDA

View Full Version : Ранички на устата



TheNewReligion
12-29-2008, 17:19
Здравейте! Имам ужасен проблем. От две седмици насам устните ми са мнооооого червени. Имам две ранички на горната устна и една на долната. Много ме болят. Мажа ги с крем "Здраве" и медицински балсам на Еуюсерин, но няма ефект. Направо ме е срам да изляза на улицата. Преди малко реших да ям портокал, но раничките така започнаха да ме щипят, че не можах да си го доям. Сега устата ми е червена и подута. Бихте ли ми препоръчали някакво мазило, защото наистина не се издържа. Благодаря предварително.

Liar
12-29-2008, 17:22
Докато си вкъщи-опитай с мед.За балсам-не знам,може да питаш в някоя аптека какво ще ти предложат за твоя проблем.

fre3styl3
12-29-2008, 19:18
Докато си вкъщи-опитай с мед.За балсам-не знам,може да питаш в някоя аптека какво ще ти предложат за твоя проблем.

Дам, или пробвай с масло.От личен опит ти казвам, че помага :)

Sintya
12-29-2008, 19:49
Медът помага, наистина.
Можеш да си купиш и най обикновен гланц, и да се мажеш когато излизаш, обаче трябва да се мажеш по честичко, за да те пази по добре. =)

Boot
12-29-2008, 19:52
А сухи ли ги чувстваш? От студа ли мислиш, че е станало?
Ако е така - най-най-най-обикновеното балсамче за около левче, българско е, не знам каква точно марка, има всякакви аромати. Купуваш, мажеш с него обилно и от втория път усещаш подобрение :)

TheNewReligion
12-29-2008, 20:04
Благодаря на всички за отговорите. Чувствам ги сухи и ме болят. Мажа ги с този балсам, но няма подобрение. :( Ще си купя някакъв друг , защото този макар, че е медицински не помага... :?

Boot
12-29-2008, 20:19
Помня по едно време, че майка ми ползваше боров балсам, но не съм 100% сигурна. Поразпитай и за него.

Мед също както казаха - мажи си устничките и просто чакай да попие.