PDA

View Full Version : четене на документи на GSM-a



kukoshinka
12-29-2008, 18:49
та...опитвам се да кача WordPad документ на телефона / samsung L700/ и го качвам,но като опитам да го отворя на самия GSM не го отваря :-x :-k а ми трябва,не е няква прищявка.Моля ви помогнете :S

jambo_bs
12-29-2008, 18:51
В какъв файл го качваш

kukoshinka
12-29-2008, 19:00
ммм...разбрах къде е проблема-формата на документа ако е RTF не става :? ама ... как да го превърна в такъв който чете ни най-малка идея си нямам

cherinka
12-29-2008, 20:58
Не става ли това, което си записала да го запишеш на Txt Document.
И аз имах същия проблем на телефона, обаче вече без проблеми ми чете txt document ...


а ти за обикновен microsoft word document ли ми говориш, щото аз съм пълен индианец и wordpad и на идея си нямам какво е....

SoAfraid
12-30-2008, 00:28
Да не би да искаш да правиш пищови за училище :D

kukoshinka
12-30-2008, 12:13
даааааа да даааааааааааааа :grin: как познавате ама и вие. :-D просто следват класна... много класна...а аз съм гола вода по повечето :( и ми трябва тва...пък явно трябва да го пиша в офис пакета на Word-a,a не в WordPad/бележник/.Ще видим какво ше направя :-D :-) :-)

jambo_bs
12-30-2008, 12:16
Направи ги txt и тогава ги качи.Ако неможеш да го направиш пиши на лист и лепи на подметката :D

ThEKiNgG
12-30-2008, 12:34
я пробваи да направиш нов текстов документ и ко сложи в гсм а не с лордпад

cherinka
12-30-2008, 12:49
Щом е за класна, имаш ли записвателно устойство на телефона ти, на което можеш да си продиктуваш темата, смисъл да си я издиктуваш с твоя глас и да си е запишеш?

Смисъл, ако имаш - диктувай си бавно, след като си го издиктуваш вземи лист и химикал, пусни си гласа и виж как си си диктувала, дали е добре.
После на класната взимаш слушалките си, пускаш си косата около ушите, мушкаш жиците им под дрехите, а телефона - в някой джоб и почваш да пишеш:)))))))