PDA

View Full Version : Лазерна епилация в домашни условия?



lovelygirll92
12-29-2008, 20:45
Привет на всички от форума :)
Искам да ви попитам има ли вариант за лазерна епилация в домашни условия?От много време се каня да си купя уред,но чак сега намерих време да се поинтересувам...много ще съм благодарна,ако някой ми помогне...и ако може да даде малко инфо за уреда и евентуална цена :)
Благодаря предварително!
ПС:Надявам се да съм уцелила раздела.

lovelygirll92
01-04-2009, 09:00
@EternalEyes благодаря за индеята,но се чудя дали няма някакъв уред с по малки размери(за домашни условия)....Да ти кажа честно доста време търсих в интернет и никаде не е пояснено за евентуално получаване на рак...но явно е по добре да не се прави епилация в областта на бикините...'
ПС:Благодаря за помощта \:D/

Nadelina
01-04-2009, 10:33
Ne moga da ti dam informaciq za lazernata epilaciq, no ako imash jelanie da si vzimash podoben ured, po-dobre tozi za fotoepilaciq. Lazernata epilaciq veche ne se preporychva ot povecheto kozmetici. Kogato si q napravish, ne trqbva da izlagash mqstoto na slyncheva svetlina, zashtoto inache stava na petna, obshto vzeto ima stranichni efekti.

NoCaption
01-04-2009, 12:16
Питай в някой козметичен салон или клиника.. :)

lovelygirll92
01-05-2009, 20:25
Ясно...Благодаря много на всички за отделеното време...видяло се е,че най-удобния вариант е в козметичен салон...
Благодаря пак на всички :)

Ou7taControL
01-05-2009, 22:26
nz ama az bqh vidqla takuv sprei deto se pruskash i ostawash bez kosmi 8-)

lovelygirll92
01-07-2009, 16:13
nz ama az bqh vidqla takuv sprei deto se pruskash i ostawash bez kosmi 8-)
Найстина :o ако някой знае за този продукт ако може малко да ми обясни и колко дълго трае ефектът..
@global предложението ти е добро..надявам се и други да се поинтересуват..но също така е важно уреда да е качествен..защото ако стане някоя беля...не ми се мисли :(

HarumScarum
01-07-2009, 16:36
nz ama az bqh vidqla takuv sprei deto se pruskash i ostawash bez kosmi 8-)
Найстина :o ако някой знае за този продукт ако може малко да ми обясни и колко дълго трае ефектът..
@global предложението ти е добро..надявам се и други да се поинтересуват..но също така е важно уреда да е качествен..защото ако стане някоя беля...не ми се мисли :(
Аз не мога да разбера кво ви пречи да идете на козметичка (жена която си разбира от работата) Ще дадеш 30-40 лева на 4-5 месеца .. Кво толкова...

Nitroglycerin
01-07-2009, 16:40
Ходи в клиника какво ще я правиш тая машина след като си завършиш курса.Ще ти излезе малко солено ама да няма косми треат пари.